1 | ADMIRAAL MIGUOEL | 7.5 | - |
2 | LAGARDE MAXIME | 7 | - |
3 | POSTNY , EVGENY | 7 | BARBERA C.E. |
4 | DEMUTH , ADRIEN | 7 | MOLLET, CLUB D'ESCACS |
5 | FEDORCHUK SERGEY A. | 6.5 | - |
6 | ARIZMENDI MARTINEZ JULEN LUIS | 6.5 | - |
7 | KUNIN VITALY | 6.5 | - |
8 | FLUVIA POYATOS, JORDI | 6.5 | GEVA-CEA C.E. |
9 | RUIZ CASTILLO JOSHUA DANIEL | 6.5 | - |
10 | NAYHEBAVER MARTIN | 6.5 | - |
11 | PENA GOMEZ MANUEL | 6.5 | - |
12 | SMITH AXEL | 6.5 | - |
13 | REPKA CHRISTOPHER | 6 | - |
14 | JEREZ PEREZ, ALFONSO | 6 | FOMENT MARTINENC C.E. |
15 | LOISEAU QUENTIN | 6 | - |
16 | LLANEZA VEGA, PATRICIA | 6 | FOMENT MARTINENC C.E. |
17 | MORROS FAURA, RICARD | 6 | MOIA MOIANES C.E. |
18 | SERRA PAGES, JORDI | 6 | FIGUERES C.E. |
19 | ZALKIND KONSTANTIN | 6 | - |
20 | FERRANTE MARCO | 6 | - |
21 | ALOMA VIDAL, ROBERT | 5.5 | BARCELONA, CLUB ESCACS |
22 | RUPEREZ BENITO ANTONIO | 5.5 | - |
23 | BESHUKOV SERGEI | 5.5 | - |
24 | VIDAL LLEWELLYN | 5.5 | - |
25 | MARTINEZ LOPEZ, IVAN | 5.5 | VALLFOGONA C.E. |
26 | BARBERO SENDIC, ALEJANDRO | 5.5 | LLEIDA C.E. |
27 | SHEN CHRISTOPHER | 5.5 | - |
28 | BERKOVICH MARK A | 5.5 | - |
29 | GARCIA PAOLICCHI, RAUL | 5.5 | GEVA-CEA C.E. |
30 | TLEPTSOK RUSLAN | 5.5 | - |
31 | BLOM VINCENT | 5.5 | - |
32 | CUADRAS AVELLANA, JORDI | 5.5 | FIGUERES C.E. |
33 | SAADA JULIEN | 5.5 | - |
34 | ALBOREDO JULIA | 5.5 | - |
35 | GOMEZ ANADON, DANIEL | 5.5 | GEVA-CEA C.E. |
36 | TERAO JULIANA SAYUMI | 5.5 | - |
37 | MARTINEZ AYELEN | 5.5 | - |
38 | BENET CATALA, ANTONI | 5.5 | REUS DEPORTIU |
39 | GUENNOUN ANTHONY | 5.5 | - |
40 | NARCISO DUBLAN, MARC | 5 | ATENEU COLON C.E. |
41 | SHABALOV ALEXANDER | 5 | - |
42 | FERNANDEZ DE BOBADILLA GABRIE | 5 | - |
43 | PALACIOS HERRERO PABLO | 5 | - |
44 | DE SEROUX FOUQUET, CAMILE | 5 | MOLLET, CLUB D'ESCACS |
45 | SOLE PIJUAN, FERRAN | 5 | LLEIDA C.E. |
46 | ORTEU CAPDEVILA, MAX | 5 | VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS |
47 | LALIENA SOLANES LUIS | 5 | - |
48 | ROMERO PALLARES, DANIEL | 5 | - |
49 | PHAM GUERRERO, SERGI | 5 | GEVA-CEA C.E. |
50 | EL MCHAOURI MAS YOUNES | 5 | - |
51 | VAN VEENENDAAL ELMER | 5 | - |
52 | BIANCHI ANDREA | 5 | - |
53 | BAQUEDANO COARASA PABLO | 5 | - |
54 | LIBRELATO KATHIE GOULART | 4.5 | - |
55 | PICART LAURENT | 4.5 | - |
56 | DUBOIS PIERRE | 4.5 | - |
57 | GOMEZ BARRERA JAVIERA BELEN | 4.5 | - |
58 | ROTHEBARTH ANA VITORIA DE PAULA | 4.5 | - |
59 | PARTAC ELENA | 4.5 | - |
60 | ALCON LLOSADA, ALEX | 4.5 | GEVA-CEA C.E. |
61 | PAULAUSKAS ANDRIUS | 4.5 | - |
62 | BONO MONREAL ALBERTO | 4.5 | - |
63 | MEDEIROS THAUANE FERREIRA | 4.5 | - |
64 | TORRENT MINGUET, JOAN | 4.5 | BALAGUER C.E. |
65 | WESSLEN ULF | 4.5 | - |
66 | BESHUKOVA ALINA | 4.5 | - |
67 | BESHUKOVA EKATERINA | 4.5 | - |
68 | ALCON LLOSADA, JAUME | 4.5 | GEVA-CEA C.E. |
69 | HAN XUQIAN BEN | 4.5 | - |
70 | BENMESBAH NATACHA | 4 | - |
71 | CASTELLANOS BOGALO ANTONIO | 4 | - |
72 | GUYADER THIERRY | 4 | - |
73 | REPRESA PEREZ MIREYA | 4 | - |
74 | ELGUEZABAL SELIOUTIN DARIO | 4 | - |
75 | GUERRA REIG, JUAN | 4 | GEVA-CEA C.E. |
76 | BESHUKOV ASLAN | 4 | - |
77 | VILJANEN JOUKO | 4 | - |
78 | UREÑA CASACUBERTA, LLUIS | 4 | VIC, C.E. |
79 | DUBOIS MARIE | 4 | - |
80 | BURKE KEVIN A. | 4 | - |
81 | DIAZ MUÑOZ, SERGI | 4 | BANYOLES, C.E. |
82 | RUANE CIARAN | 4 | - |
83 | FERRE FORNOS, J. ENRIC | 4 | AMPOSTA C.E. |
84 | SNEZKO MARIUS | 4 | - |
85 | BREHIER WILLIAM | 4 | - |
86 | RIBERA VEGANZONES, SERNI | 4 | GEVA-CEA C.E. |
87 | TERRIS GALLEGO, RAFAEL | 4 | FIGUERES C.E. |
88 | DE MENDIZABAL GIJON RAUL | 4 | - |
89 | PICATOSTE VERDEJO, SERGI | 4 | SANT ANDREU C.E. |
90 | PIGNATARO LOUIS | 4 | - |
91 | BIANCHI STEFANO | 4 | - |
92 | SANJUAN SEGURA IGNACIO | 4 | - |
93 | AIZPURUA BLANCO JUAN ANTONIO | 3.5 | - |
94 | BOTTAZZI ULYSSE | 3.5 | - |
95 | RIBERA VEGANZONES, JOSEP MARIA | 3.5 | GEVA-CEA C.E. |
96 | JUAREZ MANZANO JUAN | 3.5 | - |
97 | SOLA LLUCH, MIQUEL | 3.5 | VIC, C.E. |
98 | TORMO BAS GONZALO | 3.5 | - |
99 | GARCIA-BLAZQUEZ PEREZ MANUEL | 3.5 | - |
100 | CABARCOS BAULINA, MANUEL | 3.5 | DIAGONAL DEL ALFIL |
101 | RIBA REVERT, VALENTÍ | 3.5 | GEVA-CEA C.E. |
102 | NATOLI DOMENICO | 3.5 | - |
103 | MASOT RIBE, JESUS JAVIER | 3 | FLANC DE DAMA, CLUB ESCACS |
104 | COSTA FRERS, OCTAVI | 3 | PEONA I PEO, C.E. |
105 | GARCIA-ARROBA ROMERO, ADRIAN | 3 | REUS ESCACS C.E. |
106 | ALESSANDRINI ALFREDO | 3 | - |
107 | CESPEDES ALEMANY PAU | 3 | - |
108 | SEVANCHE LEA | 3 | - |
109 | SUBARROCA BLANCH, FRANCESC | 3 | PONTS C.E. |
110 | SANCHIS MIR, JOSE RICARDO | 3 | MARTORELL C.E. |
111 | SAUNIER JEAN-FRANCOIS | 3 | - |
112 | MARTINEZ GAMIZ, MARC | 3 | GEVA-CEA C.E. |
113 | LARRAMENDY PIERRE | 3 | - |
114 | GIRO CASTELLET, ESTEVE | 3 | BLANES C.E. |
115 | MOSCOSO RODRIGUEZ, JOAN | 3 | GEVA-CEA C.E. |
116 | DE LA RIVA REAL, ARIADNA | 3 | GEVA-CEA C.E. |
117 | BRIANCHON JEAN-CHARLES | 3 | - |
118 | ERCOLI JEAN-PAUL | 3 | - |
119 | HERRERO GRACIA LUCAS | 2.5 | - |
120 | DE MENDIZABAL GIJON PABLO | 2.5 | - |
121 | TREPAT HERRANZ, JOAN | 2 | LLEIDA C.E. |
122 | COTS VALLS, JORGE | 2 | TORA C.E. |
123 | MARTINEZ ARBONES VICTOR | 2 | - |
124 | ERCOLI ANDRIA | 2 | - |
125 | PLAJA JANOHER, JOAN | 1.5 | LA BISBAL EMPORDA C.E. |
126 | FERRANTE FILIPPO | 1.5 | - |
127 | MONFORTE SOPESEN, CARLOS | 1.5 | CASTELLAR DEL VALLES C.E. |
128 | SORINI GILBERT | 1 | - |
129 | DE LA RIVA REAL, JANA | 1 | GEVA-CEA C.E. |
130 | CATALA MORALES, JOAQUIN | 1 | SURIA C.E. |
131 | GENIS TRAVERIA, FERRAN | 0.5 | VIC, C.E. |
132 | NEELASH SAHA | 0 | - |
133 | KRISHNATER KUSHAGER | 0 | - |
134 | ISHA SHARMA | 0 | - |
135 | ANUSTOOP BISWAS | 0 | - |
136 | CARULLA PONS, CARLOS | 0 | GAVA C.E. |
137 | CHIDI LOVINIA SYLVIA | 0 | - |