III OPEN INTERNACIONAL DE SANT ADRIÀ DE BESÓS GRUP A

14-08-2019  -  22-08-2019

Complex esportiu Ricart (C/ Ricart nº 6) i Centre Cultural i Juvenil Polidor

3220

C

B

Logo
Informació turística

http://www.sant-adria.net/la-ciutat

https://www.guiarepsol.com/es/turismo/localidades/3041-sant-adria-de-besos/

http://www.barcelonaturisme.com/

Classificació
Grup A
#NomPuntsClub
1OLIVA CASTANEDA KEVEL7-
2STURT RAVEN7-
3MORALES JHON ALEXANDER6.5-
4LOPEZ GONZALEZ ABEL FABIAN6.5-
5ANUJ SHRIVATRI6.5-
6KISELEV PAVEL6.5-
7AVILA PAVAS SANTIAGO6-
8HARIKRISHNAN.A.RA6-
9UMETSUBO CESAR HIDEMITSU6-
10BERDAYES ASON DYLAN ISIDRO6-
11VERGARA JOFRE, FELIPE6-
12MATEUS ALEJANDRO6-
13YORDANOV LACHEZAR5.5-
14DELLA MORTE PABLO5.5-
15GARCIA RAMOS, DANIEL5.5COLON SABADELL CHESSY
16ALSINA LEAL, DANIEL5.5BARBERA C.E.
17HERRERA JUAN SEBASTIAN5.5-
18SNEHAL BHOSALE5.5-
19FRANCO VALENCIA ANGELA5.5-
20KHOLOPOV ALEXANDER A.5.5-
21AGDELEN HUSEYIN CAN5-
22HERRMANN ROMAN5-
23VLASOV EGOR5-
24ZYKOV DMITRY5-
25HARSHAD S5-
26HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN4.5BARBERA C.E.
27HOVAKIMYAN , NAREK4.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
28SAMANI YAMAC4.5-
29CORRALES JIMENEZ ZENIA4.5-
30BHAVESH MAHAJAN4.5-
31DARPAN INANI4.5-
32BORGES GUILHERME DEOLA4.5-
33SANZ WAWER DANIEL4.5-
34CONGRAINS DIAZ ADRIAN FRANCISCO4.5-
35BOYER CENSORE, GIUSEPPE ENMANUEL4.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
36BEDOYA ROSALES LUIS4.5-
37HRISTODORESCU DANIEL4.5-
38TANMAY JAIN4.5-
39PACHON ADRIANA4-
40FABREGAS FONTANET, ANTONI4SANT ADRIA C.E.
41GERONA MAURA JESUS4-
42ORDONEZ GONZALEZ GABRIEL4-
43SENSAY EMIN4-
44CANAL OLIVERAS, JOAN3.5CATALUNYA C.E.
45RUPEREZ RYHR, MIGUEL ANGEL3.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
46ALCALÁ GONZÁLEZ, CÉSAR3.5PEONA I PEO, C.E.
47FERNANDEZ EGEA, ANDRES3.5SANT ADRIA C.E.
48NIKLESH KUMAR JAIN3.5-
49NIGALIDZE GAIOZ3-
50CU HOR WINSTON DARWIN3-
51FERNANDEZ MARTINEZ, ORIOL3VILASSAR DE MAR, C.E.
52LOPEZ RAYO SANTIAGO3-
53RAMON GARRIDO, JOSEP Mª3PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
54ALFARA AYLLON, JOSEP LLUIS3JAKE C.E.
55SHISHKIN VADIM3-
56BES ALVAREZ, ALEX3FOMENT MARTINENC C.E.
57VIDARTE MORALES, ARTURO2.5EDAMI C.E.
58ASENSIO LIÑAN, TEODORO2COMTAL C.E.
59GENOVES DEXEUS, DAVID2ESPIGA DE LES CORTS
60RUBIO URREA, DAVID2SANT ADRIA C.E.
61BARROSO QUIÑONES, ANTONIO2COR DE MARINA BADALONA, C.E.
62MOLINERO MARTIN, JOAN2SANT ADRIA C.E.
63ESTEBAN LUPIAÑEZ, JOSE MIQUEL1.5CADENA ESCACS AV PORT
64TARDIO FRAN, EMILI1TRES PEONS C.E.
65MASCARO MARCH PEDRO0-
Grup B
#NomPuntsClub
1COSTA TRAVE, JAUME7.5GRANOLLERS-CANOVELLES
2MADRID SOLE, ANTONIO7JAKE C.E.
3SUMELZO LOZANO, JOSEP7BADALONA C.E.
4CARRICONDO FERNANDEZ, VICENÇ6.5SANT ADRIA C.E.
5SANS PIERA, MARTI6.5ARGENTONA C.P. ESCACS
6CLANCHET OLLE, JOSEP6.5MARTORELL C.E.
7FLORES LIÑAN, JOSEP LUIS6BARCELONA, CLUB ESCACS
8FARRE BUIL, CARLES6LA LIRA, C.E.
9DONAS PEREZ, EMILIO6SANT ADRIA C.E.
10LOZANO RUIZ, DAVID5.5PALLEJA, CLUB ESCACS
11CAPARROS FERNANDEZ, XAVIER5.5MARTORELL C.E.
12SERENTILL TOST, EDUARD5.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
13MEDINA GARCIA, MARIANO5.5SANT ADRIA C.E.
14CARREY ABELLAN, ENRIC5.5MARAGALL, JOAN AVV C.E.
15BIEG PAGEL, CLEMENS5.5CATALUNYA C.E.
16SEGADOR SANCHEZ, DIDAC5.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
17CASTRO ESTRELLA, JOAN GABRIEL5.5TRES PEONS C.E.
18PLA CARULLA, JOAQUIM5OLESA C.E.
19MOLINAS GARCIA, FRANCESC5CATALUNYA C.E.
20REYES MARIN, RAUL5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
21ROIG MARTINEZ, SALVADOR5SANT ANDREU C.E.
22FLORES MUÑOZ, DANIEL5GRANOLLERS-CANOVELLES
23AMIRKHANYAN , MANE5GRAMENET CLUB ESCACS
24SALAZAR NAVAS, JOSEP4.5CORNELLA C.E.
25MARTINEZ HERNANDEZ, EMILI4.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
26SANCHEZ PAZ, JOSEP4.5SANT ADRIA C.E.
27JIMENEZ MOLINA, VICTOR4.5TRES PEONS C.E.
28GARCIA MIRALLES, EDUARD4.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
29GUERRA BLANCO, ANTONIO4.5SANT ADRIA C.E.
30RUIZ MENA, VICTOR4.5SANT ADRIA C.E.
31GOMEZ CORTES, DANIEL4.5SANT ADRIA C.E.
32PEIRON LLUCH, JOSE DANIEL4BARCELONA, CLUB ESCACS
33FUNGUEIRIÑO PIQUE, DANIEL4AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
34LOSADA FERRIZ, JOAN MANEL4BARAD, CLUB ESCACS
35GARCIA PUNZANO, JOSEP LLUIS4COR DE MARINA BADALONA, C.E.
36GORDILLO BRETONES, JOSE LUIS4CONGRES C.E.
37MORALES RUBIELLA, ALBERT4ONCE BARCELONA
38MARTIN SANCHEZ, ANTONI4SANT MARTI C.E.
39CHEN , SIYUAN4SANT ADRIA C.E.
40DURO SOLE, RAMON4PARDINYES, C.E.
41ZAMBRANO ESTEVEZ, JORDI4BADALONA C.E.
42CARABANTES OTAL LAIA4-
43TORRES TERUEL, JOAN3.5LA LIRA, C.E.
44CAMPINS BARBERIA, JON3.5ESPIGA DE LES CORTS
45GIRALT GARCIA, JOAQUIN3.5COMTAL C.E.
46SANCHEZ COVES, JOAN JOSEP3.5IDEAL D'EN CLAVE C.E.
47AMIRKHANYAN , RUBEN3.5GRAMENET CLUB ESCACS
48BASSOLS ROCA, LUIS GONZAGA3.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
49SCHENKEL , ALBERTO3.5TRES PEONS C.E.
50DOMINGUEZ DIAZ, FRANCISCO3.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
51ROIG JAEN IAN3.5-
52PEREZ MARTI, ALFONSO3.5SANT ADRIA C.E.
53TARRAGO DOMINGO, MIQUEL3SANT ADRIA C.E.
54ORTS GONZALEZ, RAFAEL3SANT MARTI C.E.
55PIFARRE GENE, JOAN BAUTISTA2.5TRES PEONS C.E.
56TORIBIO RUIZ, ISMAEL2.5PALLEJA, CLUB ESCACS
57SIMO XIFREU, LEANDRE2.5SANT ADRIA C.E.
58PÉREZ MARTÍ, MARIA DOLORES2.5SANT ADRIA C.E.
59ESPAÑOL BADA, NÚRIA2.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
60MORALES GESTI, JOSE NARCISO2.5ONCE BARCELONA
61PEREZ MARTI, JORDI2.5SANT ADRIA C.E.
62PEREZ MARTI, GINES2SANT ADRIA C.E.
63UDDIN KHANAM, AYAN2GRAMENET CLUB ESCACS
64VELA DOMINGUEZ, JOSE ANTONIO2SANT ADRIA C.E.
65MUÑOZ PRIOR, MARCELO1.5CONGRES C.E.
66CABRERA MARMOL, MANUEL0BARCELONA, CLUB ESCACS
67BOERS , MATTHIEU0SITGES PRADO SUBURENC, C.E.
68PEÑAS SANCHEZ, ORIOL0SANT ADRIA C.E.