TORNEIG MAGISTRAL D'ESCACS 2016

CIUTAT DE BARCELONA

SNo.  Ti. Nombre FED 1 2 3 4 5 6 7 8 PUNTS class.
1 GM Duda Jan-Krzysztof POL * 1 ½ 1 ½ 1 0 1 5 2n
2 GM Munoz Miguel CAT 0 * ½  ½ 0 ½  0 0
3 GM Zvjaginsev Vadim RUS ½ ½ *  ½ ½  1 ½ 1 3r
4 GM Naiditsch Arkadij AZE 0 ½ ½ * 1 ½ 0
5 GM Peralta Fernando ARG ½ 1 ½  0 * ½ ½ 0 3 5è-6e 
6 IM Asis Gargatagli Hipolito CAT 0  ½ 0 ½  ½  * 1 ½ 3 5è-6è
7 GM Anton Guijarro David ESP 1 ½ 1 ½ 0 * 1 5 1r 
8 GM Lopez Martinez Josep Manuel CAT 0 1 0  1 1 ½ 0 * 4t

 

Ronda 1 el 22.10.2016 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
1 GM Duda Jan-Krzysztof 1-0 GM Lopez Martinez Josep Manuel 8
2 GM Munoz Miguel 0-1 GM Anton Guijarro David 7
3 GM Zvjaginsev Vadim 1-0 IM Asis Gargatagli Hipolito 6
4 GM Naiditsch Arkadij 1-0 GM Peralta Fernando 5
             
Ronda 2 el 23.10.2026 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
8 GM Lopez Martinez Josep Manuel 1-0 GM Peralta Fernando 5
6 IM Asis Gargatagli Hipolito ½-½ GM Naiditsch Arkadij 4
7 GM Anton Guijarro David ½-½ GM Zvjaginsev Vadim 3
1 GM Duda Jan-Krzysztof 1-0 GM Munoz Miguel 2
             
Ronda 3 el 24.10.2016 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
2 GM Munoz Miguel 0-1 GM Lopez Martinez Josep Manuel 8
3 GM Zvjaginsev Vadim ½-½ GM Duda Jan-Krzysztof 1
4 GM Naiditsch Arkadij 0-1 GM Anton Guijarro David 7
5 GM Peralta Fernando ½-½ IM Asis Gargatagli Hipolito 6
             
Ronda 4 el 25.10.2016 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
8 GM Lopez Martinez Josep Manuel ½-½ IM Asis Gargatagli Hipolito 6
7 GM Anton Guijarro David ½-½ GM Peralta Fernando 5
1 GM Duda Jan-Krzysztof 1-0 GM Naiditsch Arkadij 4
2 GM Munoz Miguel ½-½ GM Zvjaginsev Vadim 3
             
Ronda 5 el 26.10.2016 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
3 GM Zvjaginsev Vadim 1-0 GM Lopez Martinez Josep Manuel 8
4 GM Naiditsch Arkadij ½-½ GM Munoz Miguel 2
5 GM Peralta Fernando ½-½ GM Duda Jan-Krzysztof 1
6 IM Asis Gargatagli Hipolito 1-0 GM Anton Guijarro David 7
             
Ronda 6 el 27.10.2016 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
8 GM Lopez Martinez Josep Manuel 0-1 GM Anton Guijarro David 7
1 GM Duda Jan-Krzysztof 1-0 IM Asis Gargatagli Hipolito 6
2 GM Munoz Miguel 0-1 GM Peralta Fernando 5
3 GM Zvjaginsev Vadim ½-½ GM Naiditsch Arkadij 4
             
Ronda 7 el 28.10.2016 a las 16:30        
SNo.   Nombre Res.   Nombre SNo.
4 GM Naiditsch Arkadij 0-1 GM Lopez Martinez Josep Manuel 8
5 GM Peralta Fernando ½-½ GM Zvjaginsev Vadim 3
6 IM Asis Gargatagli Hipolito ½-½ GM Munoz Miguel 2
7 GM Anton Guijarro David 1-0 GM Duda Jan-Krzysztof 1

 

 

CIUTAT DE BARCELONA MEMORIAL ARTURO POMAR SUB12

SNo.

  Nombre Elo FED 1 2 3 4 5 6 punts  
1 Pueyo Amoros Pau 1938 CAT *  ½  1  0  1 4t
2 Cespedes Llaverias Llibert 2052 CAT  ½ *  ½ ½   ½  1 3 2n
3 Jimenez Muñoz Nicolas 1993 CAT  0  ½ *  1  ½  1 3 3r
4 Alvarez Albiol Daniel 1884 CAT  1 ½   0 *  0  ½ 2
5 Travesset Sagre Jan 2026 CAT 1  ½  ½  1 *  ½ 1r
6 Navajas Alvarez Josep 1850 CAT  0  0  0  ½  ½ * 1

 

Ronda 1 el 21.10.2016 a las 17:30   
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
1 Pueyo Amoros Pau 1-0 Navajas Alvarez Josep 6
2 Cespedes Llaverias Llibert ½-½ Travesset Sagre Jan 5
3 Jimenez Muñoz Nicolas 1-0 Alvarez Albiol Daniel 4
         
Ronda 2 el 22.10.2016 a las 10:00   
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
6 Navajas Alvarez Josep ½-½ Alvarez Albiol Daniel 4
5 Travesset Sagre Jan ½-½ Jimenez Muñoz Nicolas 3
1 Pueyo Amoros Pau ½-½ Cespedes Llaverias Llibert 2
         
Ronda 3 el 22.10.2016 a las 16:30   
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
2 Cespedes Llaverias Llibert 1-0 Navajas Alvarez Josep 6
3 Jimenez Muñoz Nicolas 0-1 Pueyo Amoros Pau 1
4 Alvarez Albiol Daniel 0-1 Travesset Sagre Jan 5
         
Ronda 4 el 23.10.2016 a las 10:00   
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
6 Navajas Alvarez Josep ½-½ Travesset Sagre Jan 5
1 Pueyo Amoros Pau 0-1 Alvarez Albiol Daniel 4
2 Cespedes Llaverias Llibert ½-½ Jimenez Muñoz Nicolas 3
         
Ronda 5 el 23.10.2016 a las 16:30   
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
3 Jimenez Muñoz Nicolas 1-0 Navajas Alvarez Josep 6
4 Alvarez Albiol Daniel ½-½ Cespedes Llaverias Llibert 2
5 Travesset Sagre Jan 1-0 Pueyo Amoros Pau 1

 

CIUTAT DE BARCELONA MEMORIAL ARTURO POMAR SUB10

SNo.

  Nombre Elo FED 1 2 3 4 5 6 punts  
1 Bernado Lopez Roger 1607 CAT *  1 ½  1 1 ½ 4 1r
2 Acevedo Egido David 1897 CAT 0 * 1 1 1 4 2n
3 Alcon Llosada Jaume 1713 CAT ½ 0 * 1 1 0 4t
4 Gardner Leo 1449 CAT 0 0 0 * 0 0 0
5 Miro Arbelaes Aleix 1821 CAT 0 0 0 1 * 1 2
6 Camprubi I Juanola Jordi 1748 CAT ½ 0 1 0 * 3r

 

 

Ronda 1 el 21.10.2016 a las 17:30    
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
1 Bernado Lopez Roger ½-½ Camprubi I Juanola Jordi 6
2 Acevedo Egido David 1-0 Miro Arbelaes Aleix 5
3 Alcon Llosada Jaume 1-0 Gardner Leo 4
         
Ronda 2 el 22.10.2016 a las 10:00    
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
6 Camprubi I Juanola Jordi 1-0 Gardner Leo 4
5 Miro Arbelaes Aleix 0-1 Alcon Llosada Jaume 3
1 Bernado Lopez Roger 1-0 Acevedo Egido David 2
         
Ronda 3 el 22.10.2016 a las 16:30    
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
2 Acevedo Egido David 1-0 Camprubi I Juanola Jordi 6
3 Alcon Llosada Jaume ½-½ Bernado Lopez Roger 1
4 Gardner Leo 0-1 Miro Arbelaes Aleix 5
         
Ronda 4 el 23.10.2016 a las 10:00    
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
6 Camprubi I Juanola Jordi 0-1 Miro Arbelaes Aleix 5
1 Bernado Lopez Roger 1-0 Gardner Leo 4
2 Acevedo Egido David 1-0 Alcon Llosada Jaume 3
         
Ronda 5 el 23.10.2016 a las 16:30    
SNo. Nombre Res. Nombre SNo.
3 Alcon Llosada Jaume 0-1 Camprubi I Juanola Jordi 6
4 Gardner Leo 0-1 Acevedo Egido David 2
5 Miro Arbelaes Aleix 0-1 Bernado Lopez Roger 1