http://www.guiarepsol.com/es/turismo/localidades/62-llucmajor/
# | Name | Punts | Club |
---|---|---|---|
1 | GRANDA ZUNIGA JULIO E | 8.5 | - |
2 | RAKHMANOV , ALEKSANDR | 7 | ESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE |
3 | PAP, MISA | 7 | - |
4 | RASMUSSEN, ALLAN STIG | 7 | - |
5 | LEVIN, FELIX | 7 | - |
6 | FEDORCHUK, SERGEY A | 7 | - |
7 | BRACKER, FRANK | 7 | - |
8 | MOVSZISZIAN , KAREN | 6.5 | SANT ANDREU C.E. |
9 | OCHSNER BJORN MOLLER | 6.5 | - |
10 | TRENT, LAWRENCE,IM | 6.5 | - |
11 | WINANTS LUC | 6 | - |
12 | HOFFMANN MICHAEL | 6 | - |
13 | VASSALLO BARROCHE, MAURICIO | 6 | BARBERA C.E. |
14 | ROEDER MATTHIAS | 6 | - |
15 | ALMAGRO LLAMAS, PABLO | 6 | - |
16 | CASTELLANOS RODRIGUEZ, RENIER | 6 | - |
17 | PAUNOVIC, DRAGAN | 6 | - |
18 | MANIK MIKULAS | 6 | - |
19 | KOBO ORI | 6 | - |
20 | LINTCHEVSKI DANIIL | 6 | - |
21 | GALEGO , LUIS | 6 | BARBERA C.E. |
22 | STAROSTITS ILMARS | 6 | - |
23 | RIJNAARTS SJEF | 6 | - |
24 | KOHLWEYER, BERND | 6 | - |
25 | STRUGNELL CARL | 6 | - |
26 | PANELO MUÑOZ, MARCELO A. | 6 | TRES PEONS C.E. |
27 | ZAKSAITE SALOMEJA | 6 | - |
28 | GERGACZ ATTILA | 6 | - |
29 | MICHNA MARTA | 6 | - |
30 | STREMAVICIUS TITAS | 5.5 | - |
31 | NAUMKIN IGOR | 5.5 | - |
32 | RESHEF OMER | 5.5 | - |
33 | LADRON DE GUEVARA GALAR, FCO J | 5.5 | - |
34 | SGIRCEA SILVIA-RALUCA | 5.5 | - |
35 | HERRAIZ HIDALGO, HERMINIO | 5.5 | CATALUNYA E.C. |
36 | MICHNA CHRISTIAN | 5.5 | - |
37 | SOULEIDIS GEORGIOS | 5.5 | - |
38 | PIASETSKI , LEON DAVID | 5.5 | GRANOLLERS-CANOVELLES |
39 | CHAROCHKINA,DARIA | 5.5 | - |
40 | BARGERI LUDOVICO | 5.5 | - |
41 | ALONSO MOYANO, JONATHAN | 5.5 | BARBERA C.E. |
42 | MATRAS-CLEMENT AGNIESZKA | 5.5 | - |
43 | SUAREZ POUSA, DIEGO | 5.5 | - |
44 | GALIANA SALOM JUAN RAMON | 5.5 | - |
45 | GARCIA DEL REY SENEN | 5.5 | - |
46 | BACHES GARCIA, GUILLERMO | 5.5 | VALLS C.E. |
47 | RUPEL, DAVID G | 5.5 | - |
48 | SANTOS RUIZ, MIGUEL | 5.5 | - |
49 | NARCISO DUBLAN, MARC | 5 | ATENEU COLON C.E. |
50 | MINZER CLAUDIO JAVIER | 5 | - |
51 | TSCHAROTSCHKIN, MICHAEL | 5 | - |
52 | MOUHAMAD JOACHIN | 5 | - |
53 | REDONDO FLORES DAVID | 5 | - |
54 | IDIAZABAL TROYAS, ARITZ | 5 | ARBITRES NO JUGADORS |
55 | ALONSO BOUZA, JULIO JAVIER | 5 | CERDANYOLA VALLES C.E. |
56 | MARTIN STEFAN | 5 | - |
57 | POGORELOV , RUSLAN | 5 | SALAURIS CLUB D'ESCACS |
58 | BALLESTEROS GONZALEZ DAVID | 5 | - |
59 | MEDARDE SANTIAGO LUIS MARCOS | 5 | PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS |
60 | HOFFMANN MAX | 5 | - |
61 | LACROSSE, MARC | 5 | - |
62 | KRYVORUCHKO VITA | 5 | - |
63 | SOTSKY ALEXANDER | 5 | - |
64 | ARROYO SALIDO MARCELINO-EUDOR | 5 | - |
65 | PONCE CANO ADRIAN | 5 | - |
66 | CORNELISSE JOHN | 5 | - |
67 | FAIZUTDINOVA DIANA | 5 | - |
68 | MACHIN ARBELO, PEDRO ALEXIS | 5 | - |
69 | ACERO SOLIS ALBERTO | 5 | - |
70 | TAYLOR, MARK V | 5 | - |
71 | REY MALDE HENRIQUE | 4.5 | - |
72 | GONZALEZ PEREIRA ASIER | 4.5 | - |
73 | SANTAGATI ALESSANDRO | 4.5 | - |
74 | HALL, JOHN | 4.5 | - |
75 | BUIZA PRIETO EIHARTZE | 4.5 | - |
76 | BRULL MAYOL, COSME | 4.5 | - |
77 | ORTEU CAPDEVILA, MAX | 4.5 | VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS |
78 | GONZALEZ DAVILA MIGUEL | 4.5 | - |
79 | WOJCIECHOWSKI PAUL | 4.5 | - |
80 | BOHIGAS SANTASUSAGNA, LLUIS | 4.5 | CATALONIA-JOVIAT E. |
81 | BIEDEKOEPPER, ROBERT | 4.5 | - |
82 | ASEEVA MARINA | 4.5 | - |
83 | PITZANTI MATTEO | 4.5 | - |
84 | BALTRUNAS ARVYDAS | 4.5 | - |
85 | CRESPI LOPEZ JOAN | 4.5 | - |
86 | OLIVER MARQUET JUAN | 4.5 | - |
87 | NAVARRETE TERRASA ANTONIO | 4.5 | - |
88 | WOLF WALTER | 4.5 | - |
89 | MALOBERTI DAVID | 4.5 | - |
90 | KOPISCHKE, MAIK | 4.5 | - |
91 | CERDO FERNANDEZ MIGUEL | 4.5 | - |
92 | KUES HENDRIK | 4 | - |
93 | DUKACZEWSKI, PIOTR | 4 | - |
94 | MOSSONG, HUBERT | 4 | - |
95 | PLANAS GENE JUAN | 4 | - |
96 | BORDES IBANEZ JUAN | 4 | - |
97 | KOLOTILINA LIUDMILA | 4 | - |
98 | OBERS, FRITS | 4 | - |
99 | MANRESA BALLESTER, GUILLEM | 4 | REUS ESCACS C.E. |
100 | GOSTELOW DAVID W | 4 | - |
101 | MARTINEZ FERNANDEZ, ADRIAN | 4 | - |
102 | GALLARDO PINA NEUS | 4 | - |
103 | FELIZES PAULO | 4 | - |
104 | PELEGRI CASTELLO ELIAS | 4 | - |
105 | ANDREU LOPEZ SANTIAGO | 4 | - |
106 | FERNANDEZ RODRIGUEZ SARA | 4 | - |
107 | BOIX PONS CATALINA | 4 | - |
108 | STILMANT THIERRY | 4 | - |
109 | VICENS COMPANY MARIA ANTONIA | 4 | - |
110 | CHIREYKINA NATALIA | 4 | - |
111 | JACOBS PAUL | 4 | - |
112 | BAETE GUY | 4 | - |
113 | NORR MARTIN | 4 | - |
114 | DENEKENS CHRIS | 4 | - |
115 | MARTINEZ RODRIGUEZ EZEQUIEL | 4 | - |
116 | AL-HAJIRI BADER | 3.5 | - |
117 | ALKHALDI BADER | 3.5 | - |
118 | NADAL MARTI, BERNARDO PEDRO | 3.5 | - |
119 | GALIANA MOLL, RAMON ARON | 3.5 | - |
120 | MEYER PETER | 3.5 | - |
121 | FRAGA PONS ALBERT BORJA | 3.5 | - |
122 | JUAN MAS SANTIAGO | 3.5 | - |
123 | POMAR MIR FRANCISCO | 3.5 | - |
124 | VICENS COMPANY FRANCESC | 3.5 | - |
125 | DEGRO HEIKO | 3.5 | - |
126 | STRAND OYVIN | 3.5 | - |
127 | LLOVERAS HERNANZ, JOSE ANTONIO | 3.5 | - |
128 | TORRES MARI JUAN | 3.5 | - |
129 | BOURNE, IAIN | 3.5 | - |
130 | TERWAGNE BERTRAND | 3.5 | - |
131 | BAETE, JULIEN | 3.5 | - |
132 | CALZETTA, MONICA | 3 | - |
133 | CEMBORAIN ORICAIN ALFONSO | 3 | - |
134 | MORENO MATEOS JOSE LUIS | 3 | - |
135 | MARTIN VALENTIN, FRANCESC | 3 | TRES PEONS C.E. |
136 | FERREIRA PAULO | 3 | - |
137 | MOORE ROBIN | 3 | - |
138 | DULLER LLOPIS JOUKE | 3 | - |
139 | TORRENS GORDIOLA JUAN ANTONIO | 3 | - |
140 | ASADZADE IDRIS | 3 | - |
141 | MUNAR MUT ANTONIO | 3 | - |
142 | COLL VERGER AMADOR | 3 | - |
143 | CONGALTON DAVID G | 3 | - |
144 | GAYA TORRENS MIGUEL | 3 | - |
145 | KAZMIERCZAK, EWA | 3 | - |
146 | FULLANA OLIVER ANTONI | 3 | - |
147 | PEREZ CAMESELLE FRANCISCO | 3 | - |
148 | CARRANZA PONS, RICARDO NELSON | 3 | - |
149 | TURCU DARIN | 3 | - |
150 | AGUADO DONCEL PABLO LUIS | 3 | - |
151 | SAUNDERS MARK | 2.5 | - |
152 | MASCARO MARCH PEDRO | 2.5 | - |
153 | HUSSAIN HASHEM | 2.5 | - |
154 | CHERNYAK, NATALI | 2.5 | - |
155 | RODRIGUEZ YAGUE FERMIN | 2.5 | - |
156 | NIELSEN JORGEN KAMP | 2.5 | - |
157 | CASTELLO CASTELLO JUAN JOSE | 2.5 | - |
158 | ORCERA GOMEZ, FRANCISCO | 2.5 | - |
159 | AFANASIEVA ELENA | 2.5 | - |
160 | NELYUBOVA NATALIA | 2.5 | - |
161 | TERRADAS CALAFELL JAUME | 2 | - |
162 | JONCKERS, MARIE-JEANNE | 2 | - |
163 | OLIVER FONT, JOSE LUIS | 2 | - |
164 | BALLESTER CLADERA, ANTONIO | 2 | - |
165 | ROSSELLO SANCHEZ BARTOLOME | 2 | - |
166 | ALEMANY RAMON ANGEL | 2 | - |
167 | ALSHARHAN MUSAED | 2 | - |
168 | PONS ESCANELLAS ANTONIO M | 2 | - |
169 | JAUME PONS ANTONIO | 2 | - |
170 | RAMIS SEBASTIA JORDI SALVADOR | 1.5 | - |
171 | AMBROSE, DAVID J | 1 | - |
172 | ALHASSAN MESHARI | 1 | - |
173 | NORLANDER SVANTE | 0.5 | - |
174 | ROCA BARCELO NICOLAU | 0 | - |
175 | OGANISIAN, ROMAN | 0 | - |
176 | TONNDORF MATTHIAS | 0 | - |
177 | VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO | 0 | LA LIRA, C.E. |
178 | BEREZIN NIKOLAI | 0 | - |
179 | SUAU MERCER, PEDRO | 0 | - |
180 | OBERBACHER MICHAEL | 0 | - |
181 | JARA GARCIA ANTONIO | 0 | - |
182 | BEREZIN, ROBERT | 0 | - |
183 | GANSES, MONIQUE | 0 | - |