Publicació del Calendari Oficial dels grups de les comarques de Barcelona de La Lliga Catalana 2017:
Preferent de Barcelona | |||
Grup I | Grup II | ||
1 | CANET | 1 | AGUSTÍ |
2 | MALGRAT | 2 | L'ESPIGA DE LES CORTS |
3 | BADALONA | 3 | PEONA I PEÓ D |
4 | CERDANYOLA MATARÓ | 4 | TRES PEONS C |
5 | SANT ADRIÀ | 5 | CONGRÈS B |
6 | ARENYS DE MUNT | 6 | ARAGONÉS |
7 | MATARÓ | 7 | MOLLET B |
8 | SANT ANDREU C | 8 | CATALUNYA C |
9 | SANT JOSEP B | 9 | SANT MARTÍ B |
10 | VILASSAR DE MAR | 10 | DIAGONAL MAR |
Grup III | Grup IV | ||
1 | OLESA | 1 | PARETANA |
2 | PASSIÓ ESPARRAGUERA | 2 | TARADELL-CENTELLES (2) |
3 | MARTORELL | 3 | MOIÀ-MOIANES |
4 | CORNELLÀ B | 4 | CASTELLAR |
5 | EL PRAT | 5 | COLÓN SABADELL CHESSY C |
6 | IGUALADA | 6 | BADIA |
7 | SANT CUGAT B | 7 | TERRASSA B |
8 | CATALUNYA B (*) | 8 | PEONA I PEÓ C |
9 | VILADECANS | 9 | BALSARENY-SALLENT |
10 | MOLINS DE REI | 10 | CALLDETENES-VIC |
(*) L'equip Catalunya B té un jugador amb mobilitat reduïda
(2) L'Equip Taradell - Centelles juga al local del Taradell
Primera Categoria de Barcelona | |||
Grup I | Grup II | ||
1 | AMISTAT DE PREMIÀ | 1 | RIPOLLET |
2 | MATARÓ B | 2 | IDEAL CLAVÈ B |
3 | BADALONA B | 3 | BARBERÀ C |
4 | COLMENA B | 4 | COLÓN SABADELL CHESSY D |
5 | PINEDA | 5 | SANT QUIRZE |
6 | ATENEU COLÓN C | 6 | PARETANA B |
7 | LA LIRA B | 7 | CALDES |
8 | CIRERA | 8 | MONTORNÉS |
9 | SANT JOSEP C | 9 | TRES PEONS E |
10 | LLAVANERES | 10 | LLINARS B |
Grup III | Grup IV | ||
1 | VALL DEL TENES | 1 | AVINYÓ |
2 | RUBINENCA B | 2 | CASTELLET |
3 | SANT BOI LLUÇANÈS | 3 | MONTBUÍ |
4 | BARAD | 4 | NAVARCLES |
5 | LLINARS C | 5 | SANT JOAN |
6 | CALLDETENES-VIC B (*) | 6 | BERGUEDÀ |
7 | TONA | 7 | CATALÒNIA C |
8 | CARDEDEU | 8 | PALLEJÀ |
9 | FRANQUESES | 9 | SANTPEDOR B |
10 | GRANOLLERS-CANOVELLES B (1) | 10 | L'ESTANY |
Grup V | Grup VI | ||
1 | JAKE C | 1 | ABRERA |
2 | GAVÀ | 2 | ESCAC I MAT |
3 | SITGES B | 3 | GRAN PENYA B |
4 | TRES PEONS D | 4 | SANTPEDOR C |
5 | PEON DOBLADO | 5 | SANT ESTEVE |
6 | ESPLUGUES | 6 | JAKE B |
7 | CADENA | 7 | CATALÒNIA B |
8 | VILAFRANCA B | 8 | CATALUNYA D |
9 | CORNELLÀ C | 9 | HOSPITALET-BELLVITGE B |
10 | SANT FELIU B | 10 | CAPELLADES |
Grup VII | Grup VIII | ||
1 | ATENEU COLÓN B | 1 | SANT JOAN DESPÍ |
2 | CERDANYOLA VALLÈS C | 2 | TORREBLANCA |
3 | MONTCADA B | 3 | ONCE |
4 | PENYA MOLLET | 4 | SANT MARTÍ C |
5 | FOMENT MARTINENC D | 5 | COLLBLANC |
6 | AGUSTÍ B | 6 | TORRENEGRA |
7 | CASTELLBISBAL | 7 | L'ESPIGA DE LES CORTS B |
8 | ATENEU BARCELONÈS | 8 | ESCOLA D'ESCACS DE BCN B |
9 | TRES PEONS F | 9 | TRES PEONS G |
10 | CONGRÈS C | 10 | FOMENT MARTINENC C |
(*) L'equip Calldetenes - Vic B té un jugador amb mobilitat reduïda
(1) L'Equip Granollers-Canovelles C juga al local del Canovelles
Segona Categoria de Barcelona | |||
Grup I | Grup II | ||
1 | CALELLA | 1 | RIPOLLET B |
2 | LA LIRA D | 2 | IDEAL CLAVÈ C |
3 | BADALONA C | 3 | VALLROMANES |
4 | ARGENTONA | 4 | SANT MARTÍ D |
5 | SANT ADRIÀ B | 5 | ULLASTRELL |
6 | ATENEU COLÓN E | 6 | BADIA B |
7 | EL MASNOU B | 7 | TERRASSA D |
8 | MATARÓ C | 8 | COLÓN SABADELL CHESSY E |
9 | V A C A N T | 9 | BARAD B |
10 | COMTAL B | 10 | SANT QUIRZE B |
Grup III | Grup IV | ||
1 | VALL DEL TENES B | 1 | V A C A N T |
2 | MONTMELO B | 2 | CATALÒNIA D |
3 | MOIA-MOIANÈS B | 3 | VILAFRANCA C |
4 | PENYA MOLLET B | 4 | NAVARCLES B |
5 | TARADELL-CENTELLES B (2) | 5 | HOSTALETS PIEROLA |
6 | VACANT | 6 | BERGUEDÀ B |
7 | TERRASSA C | 7 | CARDONA B |
8 | SANT BOI LLUÇANÈS B | 8 | MARTORELL B |
9 | CASTELLAR B | 9 | BALSARENY-SALLENT B |
10 | GRANOLLERS-CANOVELLES C | 10 | PEON DOBLADO B |
Grup V | Grup VI | ||
1 | SANT BOI D | 1 | SANT BOI C |
2 | RUBINENCA C | 2 | CADENA B |
3 | SITGES C | 3 | VILAFRANCA D |
4 | VILADECANS B | 4 | CORNELLÀ D |
5 | RIBES | 5 | SANT ADRIÀ C |
6 | CERVELLÓ (*) | 6 | COLLBLANC B |
7 | GAVÀ B | 7 | L'ESPIGA DE LES CORTS C |
8 | PALLEJÀ B | 8 | CATALUNYA E |
9 | CASTELLDEFELS B | 9 | TRES PEONS H |
10 | FOMENT MARTINENC E | 10 | COMTAL C |
Grup VII | |
1 | ESPLUGUENC |
2 | LA LIRA C |
3 | SANT ANDREU D |
4 | ATENEU HORTENC |
5 | SANT ADRIÀ D |
6 | ATENEU COLÓN D |
7 | SANT CUGAT C |
8 | PEONA I PEÓ E |
9 | MARAGALL B |
10 | CONGRÈS D |
(*) L'equip Cervelló té un jugador amb mobilitat reduïda
(2) L'Equip Taradell - Centelles B juga al local del Centelles
Tercera Categoria de Barcelona | |||
Grup I | Grup II | ||
1 | ARENYS DE MUNT B | 1 | VALL DEL TENES D |
2 | EL MASNOU C | 2 | CALDES B |
3 | MATARÓ D | 3 | BARBERÀ D |
4 | ARGENTONA B | 4 | COLÓN SABADELL CHESSY F |
5 | PINEDA B | 5 | LLINARS D |
6 | CANET B | 6 | BADIA C |
7 | MALGRAT B | 7 | CERDANYOLA VALLÈS D |
8 | ESCOLA D'ESCACS DE BCN C | 8 | CARDEDEU B |
9 | CERDANYOLA MATARÓ B | 9 | BARAD D |
10 | ARENYS DE MUNT C | 10 | SANT QUIRZE C |
Grup III | Grup IV | ||
1 | VALL DEL TENES C | 1 | VALL DEL TENES E |
2 | CALDES C | 2 | RUBINENCA D |
3 | V A C A N T | 3 | VALLROMANES B |
4 | BARAD C | 4 | PEONA I PEÓ G |
5 | GRANOLLERS-CANOVELLES D (1) | 5 | CASTELLAR C |
6 | PARETANA C | 6 | V A C A N T |
7 | MOLLET D | 7 | SANT CUGAT D |
8 | V A C A N T | 8 | CATALUNYA F |
9 | FRANQUESES B | 9 | TRES PEONS J |
10 | RIPOLLET C | 10 | PEON DOBLADO C |
Grup V | Grup VI | ||
1 | MOLI NOU B | 1 | JAKE E |
2 | TORREBLANCA B | 2 | L'ESPIGA DE LES CORTS D |
3 | VILAFRANCA E | 3 | PEONA I PEÓ F |
4 | HOSPITALET-BELLVITGE D | 4 | V A C A N T |
5 | CASTELLDEFELS C | 5 | PEON DOBLADO D |
6 | SANT JOAN DESPÍ B | 6 | CERVELLÓ B |
7 | GAVÀ C | 7 | SURIA B |
8 | GRAN PENYA D | 8 | GRAN PENYA C |
9 | CORNELLÀ E | 9 | HOSPITALET-BELLVITGE C |
10 | PEON DOBLADO E | 10 | SANT FELIU C |
Grup VII | Grup VIII | ||
1 | VILA OLÍMPICA B | 1 | JAKE D |
2 | L'ESPIGA DE LES CORTS F | 2 | MARTORELL D |
3 | SANT ANDREU E | 3 | ATENEU BARCELONÈS B |
4 | TRES PEONS I | 4 | CORNELLÀ F |
5 | FOMENT MARTINENC F | 5 | MOLINS DE REI B |
6 | CASTELLANO LEONES | 6 | BARCELONA C |
7 | MARTORELL C | 7 | LA LIRA E |
8 | VILAFRANCA F | 8 | VILAFRANCA H |
9 | ATENEU HORTENC B | 9 | SANT MARTÍ E |
10 | CONGRÈS F | 10 | COMTAL D |
Grup IX | Grup X | ||
1 | ONCE B | 1 | IGUALADI ATENEU |
2 | LA LIRA F | 2 | SURIA |
3 | SANT ADRIA E | 3 | CALAF B |
4 | COLMENA C | 4 | NAVARCLES C |
5 | VILASSAR DE MAR B | 5 | MOIÀ-MOIANES C |
6 | AGUSTÍ C | 6 | IGUALADA B |
7 | MOLLET C | 7 | L'ESPIGA DE LES CORTS E |
8 | CATALUNYA G | 8 | VILAFRANCA G |
9 | SANT JOSEP D | 9 | SANTPEDOR D |
10 | CONGRÈS E | 10 | L'ESTANY B |
Els equips ONCE BCN (1ª categoria grup VIII) i ONCE BCN B (3ª categoria grup IX) jugaran tots els seus partits al seu local.
(1) L'Equip Granollers-Canovelles D juga al local del Granollers
RONDA |
data |
||
1 |
22/01/2017 |
1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 |
|
2 |
29/01/2017 |
10-6 7-5 8-4 9-3 1-2 |
|
3 |
05/02/2017 |
2-10 3-1 4-9 5-8 6-7 |
|
4 |
12/02/2017 |
10-7 8-6 9-5 1-4 2-3 |
|
5 |
19/02/2017 |
3-10 4-2 5-1 6-9 7-8 |
|
6 |
26/02/2017 |
10-8 9-7 1-6 2-5 3-4 |
|
7 |
05/03/2017 |
4-10 5-3 6-2 7-1 8-9 |
|
8 |
12/03/2017 |
10-9 1-8 2-7 3-6 4-5 |
|
9 |
19/03/2017 |
5-10 6-4 7-3 8-2 9-1 |
QUADRE D'ASCENSOS I DESCENSOS DE BARCELONA 2017
Circular BCN 02/2017. Lliga Catalana 2017, grups de categoria Sub12 promoció de Barcelona