CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Assemblea de clubs 30 de novembre de 2019

Circular CAT 35/2019 Assemblea General de Clubs novembre 2019

Tràmit de llicències any 2020

Circular CAT 32/2019 Tràmit de llicències 2020

Campionat Absolut Territorial 2019

Publicació dels inscrits i propers aparellaments del Campionat Absolut de les Territorials.

Territorial de Barcelona (3 grups)

Locals de joc Territorial Barcelona

Territorial de Girona

Territorial de Lleida (3 grups)

Territorial de Tarragona (3 grups)

Campionat de Catalunya per Equips d'Edats

De l'1 al 3 de novembre de 2019 a Lloret de Mar (de Sub-8 a Sub-18)

Circular

Annex de la Circular

Equips inscrits

Una vegada finalitzades les fases territorials de la Copa, informem dels equips classificats per a la final de la Copa Catalana, que tindrà lloc el dia 22 d’abril en una població de la Delegació de Barcelona, encara per determinar.

DIVISIÓ D’HONOR I PRIMERA DIVISIÓ

Escola d’Escacs de Barcelona (Campió de Barcelona)

Colon Sabadell Chessy (Subcampió de Barcelona)

Foment Martinenc

Sant Cugat

Figueres (Campió de Girona)

Olot

Valls (Campió de Tarragona)

Reus Deportiu (Subcampió de Tarragona)

Lleida (Campió de Lleida)

Almenar (Subcampió Absolut de Lleida)

Escola d'Escacs de Barcelona campió absolut de Barcelona

SEGONA DIVISIÓ

Colon Sabadell Chessy (Campió de Barcelona)

Sant Andreu B (Subcampió de Barcelona)

Montmeló

Barcelona B

Cassà (Campió de Girona)

Tordera (Subcampió de Girona)

Lira Vendrellenca (Campió de Tarragona)

Cambrils (Subcampió de Tarragona)

Torà (Campió de Lleida)

Balaguer (Sucampió de Lleida)

PREFERENT

Martorell (Campió de Barcelona)

Agustí (Subcampió de Barcelona)

Aragonés

Canet

Hostalric (Campió de Girona de Preferent i subcampió absolut-Opta a jugar la final Absoluta)

Figueres B (Subcampió de Girona)

Torredembarra (Campió de Tarragona)

Santa Coloma de Queralt (Subcampió de Tarragona)

Vallfogona  (Campió de Lleida)

Baix Segre (Pendent de la confirmació del Club Almenar)

PRIMERA CATEGORIA

Escola d’Escacs de Barcelona B (Campió de Barcelona)

Congrés B (Subcampió de Barcelona)

Sant Adrià B

Pallejà

Olot B (Campió de Girona)

Sant Gregori  (Subcampió de Girona)

Cambrils B (Campió de Tarragona)

Amposta B (Subcampió de Tarragona)

Vilabarca (Campió de Lleida)

Juneda (Subcampió de Lleida)

SEGONA CATEGORIA

EDAMI (Campió de Barcelona)

Peón Negro (Subcampió de Barcelona)

Colon Sabadell Chessy E 

Montmeló B

Vilobí (Campió de Girona)

Olot C (Subcampió de Girona)

Riu Sènia (Campió de Tarragona)

Gandesana (Subcampió de Tarragona)

Lleida D (Campió de Lleida)

ARCE  (Subcampió de Lleida)

TERCERA CATEGORIA

Sant Andreu D (Campió de Barcelona)

La Lira E (Subcampió de Barcelona)

Llinars D

Barcelona D

Fornells (Campió de Girona)

Santa Eugènia D (Subcampió de Girona)

Amposta C (Campió de Tarragona)

Amposta D (Subcampió de Tarragona)

Ponts B (Campió de Lleida)

Pardinyes B ( Subcampió de Lleida)

 

 

Cercador

Galeria Flickr