CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Retransmissió en directe de la Lliga Catalana

 

Aquesta setmana els matxos:

 

Ronda 9 (16 de març de 2019)

Sabadell Colon Chessy - Barcelona

Barberà - Escola Escacs Salou

 

 

 

 

 

 

Campionat Absolut i Femení 2019

Publicació de la Circular CAT 06/2019 Campionat de Catalunya Absolut i Femení. Convocatòria

 

Inscrits


Campionat de Catalunya d'Edats

En aquest enllaç trobareu tota la informació relacionada amb les fases prèvies, com rondes, classificacions, places, etc....

 

Informació de les Fases prèvies

Circular convocatòria

 

 

Lliga Catalana d'Escacs 2019

Informació general Lliga Catalana

Portal de la Lliga

Telefon de guardia diumenges 617555792

Telèfon de resultats dissabtes Divisió Honor 660.823.435

Categories Catalanes

Provincial de Barcelona

Provincial de Tarragona

Provincial de Girona

Provincial de Lleida

 

 

 

A les 17 hores del dia 21 de març d'abril de 2017 al local de la Federació catalana d'Escacs s'ha realitzat el sorteig de la primera eliminatòria de les Finals Catalanes i Play-Off de La Lliga Catalana 2017 que se celebrarà el proper diumenge dia 26 de març de 2017 a les 9,30 hores.

PRIMERA DIVISIÓ 
parell   senar
CATALUNYA   SANT CUGAT
     
PLAY-OFF D'ASCENS A DIVISIÓ D'HONOR (partit d'anada) 
Local   Visitant
ESCOLA SALOU   OLOT
     
SEGONA DIVISIO 
parell   senar
COMTAL   LLINARS
Descansa   CASTELLDEFELS
     
PLAY-OFF D'ASCENS A PRIMERA DIVISIÓ 
parell   senar
GERUNDA B   TARRAGONA
SANT FELIU   MARAGALL
     
CATEGORIA PREFERENT 
parell   senar
SANT JOSEP B   CASSÀ DE LA SELVA
BADIA   MASDENVERGE
Descansan :   BALAGUER i ESPIGA DE LES CORTS
     
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA DIVISIÓ 
parell   senar
TRES PEONS C   MOLINS DE REI
GERUNDA C   MOLLERUSSA
Descansan :   SANT ADRIA i PARETANA
     
 PRIMERA CATEGORIA 
parell   senar
CATALONIA B   VALLFOGONA B
Descansa :   AMISTAT PREMIA, SANT QUIRZE, VALL DEL TENES, PEON DOBLADO, ATENEU COLON B, ESCOLA SALOU B I BERGUEDA
     
 SEGONA CATEGORIA 
parell   senar
COMTAL B   VALLROMANES
TARADELL CENTELLES B   LA LIRA C
CASTELLDEFELS B   OLOT D
SANT BOI C   MARTORELL B
     
 TERCERA CATEGORIA 
parell   senar
CALDES MONTBUI B   BARCELONA C
SELVA DEL CAMP B   GERUNDA H
PEON DOBLADO D   CERDANYOLA MATARO B
TARREGA B   MOLLET C
SURIA   MARTORELL C
ATZUCAC   SANT JOAN DESPI B
Descansan :   VALL DEL TENES C i PEON DOBLADO C

 

Els equips consignats com a parells jugaran com a locals i els equips consignats com a senars seran els equips visitants si el número premiat del sorteig de la ONCE del dia 21 de març del 2017 es parell.

Els equips consignats com a senars jugaran com a locals i els equips consignats com a parells seran els equips visitants si el número premiat del sorteig de la ONCE del dia 21 de març del 2017 es senar.

L'enfrontament indicat com local i visitant, aquest serà l'aparellament definitiu.

Cercador

Galeria Flickr