Classificació del circuit

XI Torneig Internacional Actiu Vila de Canovelles
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BARBERO SENDIC, ALEJANDRO257.5LLEIDA C.E.
2MUÑOZ , MIGUEL207.5SANT ANDREU C.E.
3QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO167PEON DOBLADO
4GARRIGA CAZORLA, PERE137MOLLET, CLUB D'ESCACS
5URIBE ARTEAGA, DANIEL107MONTCADA, UNIO ESCACS
6RIZOUK , AIMEN86.5BARBERA C.E.
7AYATS LLOBERA, GERARD66LLINARS, CLUB D'ESCACS
8VIDARTE MORALES, ARTURO46MONTCADA, UNIO ESCACS
9GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE26FIGUERES C.E.
10ORTEGA SERRA, MARC16CERDANYOLA VALLES C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BARBERO SENDIC, ALEJANDRO157.5LLEIDA C.E.
2QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO107PEON DOBLADO
3GARRIGA CAZORLA, PERE87MOLLET, CLUB D'ESCACS
4URIBE ARTEAGA, DANIEL67MONTCADA, UNIO ESCACS
5AYATS LLOBERA, GERARD46LLINARS, CLUB D'ESCACS
6VIDARTE MORALES, ARTURO26MONTCADA, UNIO ESCACS
7GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE16FIGUERES C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ORTEGA SERRA, MARC156CERDANYOLA VALLES C.E.
2GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR106BARCELONA, CLUB ESCACS
3IBAÑEZ TARRADELLAS, EDUARD86FIGUERES C.E.
4FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN66MOLLET, CLUB D'ESCACS
5BAÑOS , OSCAR FRANCISCO46FIGUERES C.E.
6MONCLUS DOMINGO, ANGEL25BARCELONA, CLUB ESCACS
7SOLE PIJUAN, FERRAN15LLEIDA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GUIX TORRES, DAVID155.5FRANQUESES, LES C.E.
2VICIENT CALVO, RAMON105.5PEO VUIT, C.E.
3MASAGUE ARTERO, GUERAU65LLEIDA C.E.
4MENAC COMAS, JOAN RAMON45CATALONIA C.E.
5COSTA TRAVE, JAUME25GRANOLLERS-CANOVELLES
6CERVELLO TOST, ROGER15BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VIERA FALCON, CRISTO MANUEL155RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
2MORAIS CARRERAS, JAVIER105PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
3CANO SEVILLA, IVAN84.5BARCELONA, CLUB ESCACS
4ABREU FLORES, DANIEL64.5GRANOLLERS-CANOVELLES
5FORTES GIL, JOSEP Mª44.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6SERRANO SANCHEZ, HILARIO24.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
7FLORES LIÑAN, JOSEP LUIS14BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ARIAS PRIETO, DIANA155MONTMELO C.E.
2MURATET CARMONA, JULIA104.5BANYOLES, C.E.
3GRASA SOLANAS OSCAR84-
4ALQUEZAR CALPENA, MARC64PEON DOBLADO
5SARRATE PRESAS, JORDI43.5MONTMELO C.E.
6PRATS FUMADO, GERARD23.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
7CORNEJO VERA, ALEJANDRO DANILO13.5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CASARES BONALS, AINHOA154.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
2ROQUET ESTRADA, ALBERT104GRANOLLERS-CANOVELLES
3ORTIZ PADRO, POL84TRES PEONS C.E.
4PALAU BARRUFET, VINYET64ALCOLETGE CLUB ESCACS
5PARRA ORDORICA, GORKA43.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
6SALINAS TOMAS, DANIEL23COLON SABADELL CHESSY
7GARCIA CACHINERO, JESUS13GRANOLLERS-CANOVELLES
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BARBERO SENDIC, ALEJANDRO257.5LLEIDA C.E.
2MUÑOZ , MIGUEL207.5SANT ANDREU C.E.
3GARRIGA CAZORLA, PERE137MOLLET, CLUB D'ESCACS
4AYATS LLOBERA, GERARD66LLINARS, CLUB D'ESCACS
5VIDARTE MORALES, ARTURO46MONTCADA, UNIO ESCACS
6ORTEGA SERRA, MARC16CERDANYOLA VALLES C.E.
VI Open Internacional Llucmajor
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1FEDORCHUK SERGEY A.757.5-
2CUENCA JIMENEZ JOSE FERNANDO607.5-
3GOGANOV ALEKSEY507-
4FRIDMAN DANIEL457-
5BRUNELLO , SABINO407FOMENT MARTINENC C.E.
6GORDON STEPHEN J357-
7ARIZMENDI MARTINEZ JULEN LUIS307-
8ALMAGRO LLAMAS PABLO267-
9KUNIN VITALY226.5-
10ROTSTEIN ARKADIJ206.5-
11PAP MISA166.5-
12HOUSKA JOVANKA146.5-
13CARLSTEDT JONATHAN126.5-
14SERAROLS MABRAS BERNAT106.5-
15HERA IMRE JR.86-
16ROMANOV EVGENY56-
17POSTNY , EVGENY36BARBERA C.E.
18UBILAVA ELIZBAR16-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HOUSKA JOVANKA306.5-
2SERAROLS MABRAS BERNAT206.5-
3TREPAT HERRANZ, JOAN156LLEIDA C.E.
4ALONSO GARCIA, RENE106ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
5VASSALLO BARROCHE, MAURICIO86BARBERA C.E.
6RAETSKY ALEXANDER66-
7MILLIET , SOPHIE45.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8PANELO MUÑOZ, MARCELO A.25.5CASTELLDEFELS, C.E.
9SYLVAN JACOB15.5-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GALIANA FERNANDEZ ADRIAN305.5-
2IBANEZ AULLANA RAMON205.5-
3MIERINS ERIKS155.5-
4AL-HAJIRI BADER105.5-
5BENDAYAN CLAROS AARON85.5-
6HALL JOHN65.5-
7GARCIA DEL REY SENEN45.5-
8LOUIS THIBAULT25-
9THORSTEINSSON SJURDUR15-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HOFFMANN MAX305.5-
2LAZARTE ANELLO DAVID EMILIANO205-
3LEIDORF SEBASTIAN155-
4SCHMITT CARSTEN105-
5LOPEZ DE TURISO JOSE ANGEL85-
6TAYLOR MARK V65-
7BIEDEKOEPPER ROBERT45-
8PLANAS GENE JUAN25-
9NIELSEN ANDRE15-
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ALSHOURFAA HAZAA305-
2WLOGALSKI OLIVIER205-
3MUNAR MUT ANTONIO155-
4ASADZADE IDRIS105-
5MAQSEED NASSER85-
6BAETE GUY64.5-
7VICENS COMPANY MARIA ANTONIA44.5-
8SELVA SALVADOR ANTONIO24-
9MORENO MATEOS JOSE LUIS14-
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BINOIS RUDY304.5-
2MOORE ROBIN204.5-
3AL AZMI KHALAF154.5-
4BALLESTER CLADERA ANTONIO104-
5CEKANAUSKAS JUSTAS84-
6SCHUMACHER MARKUS64-
7HUSSAIN HASHEM44-
8DEWITTE STEIN24-
9ESPANA REGUERO EMILIO13.5-
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ GARCIA ALEJANDRO305-
2AGUADO DONCEL PABLO LUIS204.5-
3ALSHARHAN MUSAED154-
4ERMACHENKO MANUEL104-
5JAUME PONS ANTONIO84-
6ORCERA GOMEZ FRANCISCO64-
7GOMEZ GUINOVART, JOSEP MANEL44CONGRES C.E.
8ABDELKADER GARSTKA ADAM23.5-
9KAZMIERCZAK EWA13.5-
IV Open Internacional Ciutat de Rubi
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1NARCISO DUBLAN, MARC257.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2VIDARTE MORALES, ARTURO207MONTCADA, UNIO ESCACS
3QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO167PEON DOBLADO
4CRUZ ESTRADA, FILEMON137TRES PEONS C.E.
5RIZOUK , AIMEN86.5BARBERA C.E.
6FLUVIA POYATOS, JORDI66.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
7DIAZ CAMALLONGA, CARLES46.5COLON SABADELL CHESSY
8MUÑOZ , MIGUEL26.5SANT ANDREU C.E.
9MELLADO TRIVIÑO, JOAN16CATALONIA C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VIDARTE MORALES, ARTURO107MONTCADA, UNIO ESCACS
2QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO87PEON DOBLADO
3CRUZ ESTRADA, FILEMON67TRES PEONS C.E.
4MELLADO TRIVIÑO, JOAN46CATALONIA C.E.
5AYATS LLOBERA, GERARD26LLINARS, CLUB D'ESCACS
6RAHAL , MICHAEL15.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MONCLUS DOMINGO, ANGEL106BARCELONA, CLUB ESCACS
2CASTILLO DALMAU, ALBERT86VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
3MARTINEZ PLA, XAVIER65.5TRES PEONS C.E.
4GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR45BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CHERNIKOV , VOLODYMYR105.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
2MARTINEZ LOPEZ, CARLOS85.5PEONA I PEO, C.E.
3MOLANO LAFUENTE, ISMAEL65.5MONTORNES C.E.
4SANCHEZ LOPEZ, JUAN M.45BARCELONA, CLUB ESCACS
5PALACIOS PEÑA, GERARDO15TRES PEONS C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CARRERA VARGAS, GALO106RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
2CANO SEVILLA, IVAN86BARCELONA, CLUB ESCACS
3SHUKLA RAHUL65.5-
4FORTES GIL, JOSEP Mª45RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
5SERRANO DELGADO, BIENVENIDO25RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6VIERA FALCON, CRISTO MANUEL15RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SILVA PEÑA, ANGEL DAVID105TORRENEGRA C.E.
2RAHAL , JOE85CERDANYOLA VALLES C.E.
3AGUILERA CAMPAÑA, ANTONIO64RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
4GRASA SOLANAS OSCAR44-
5MARTÍN-CARO ALBACAR, ADRIÁN24RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6FONT TRENCHS, MIQUEL13BARAD, CLUB ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GASULL BATISTE, ARAN105TRES PEONS C.E.
2CERVELLÓ NAVARRO, HECTOR84.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
3SALOM JOVANI, ORIOL64.5AMPOSTA C.E.
4ORTIZ PADRO, POL44.5TRES PEONS C.E.
5CAIXAL PIQUE, JORDI24SELVA DEL CAMP, LA C.E.
6LUJAN MORENO, ROYER MANUEL14TERRASSA DEL CSC, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1NARCISO DUBLAN, MARC257.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2VIDARTE MORALES, ARTURO207MONTCADA, UNIO ESCACS
3FLUVIA POYATOS, JORDI66.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
4DIAZ CAMALLONGA, CARLES46.5COLON SABADELL CHESSY
5MUÑOZ , MIGUEL26.5SANT ANDREU C.E.
6MELLADO TRIVIÑO, JOAN16CATALONIA C.E.
III Torneig d'Escacs Actius EEM
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE258FIGUERES C.E.
2CRUZ ESTRADA, FILEMON208TRES PEONS C.E.
3MUÑOZ , MIGUEL167SANT ANDREU C.E.
4ARANDA FLORES, JORDI136.5TRES PEONS C.E.
5RAHAL , MICHAEL106COLON SABADELL CHESSY
6CASTILLO DALMAU, ALBERT86VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
7GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR66BARCELONA, CLUB ESCACS
8CHERNIKOV , VOLODYMYR46PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
9SOIDAN PARCERISAS, MANEL26PASSIO D'ESPARREGUERA, LA C.E.
10VILELLA BERTRAN, JOAN16HOSTALETS DE PIEROLA, CASAL CATALA
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE108FIGUERES C.E.
2CRUZ ESTRADA, FILEMON88TRES PEONS C.E.
3RAHAL , MICHAEL66COLON SABADELL CHESSY
4HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO40LLINARS, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ARANDA FLORES, JORDI106.5TRES PEONS C.E.
2CASTILLO DALMAU, ALBERT86VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
3GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR66BARCELONA, CLUB ESCACS
4GONELL APARICI, RAMON45.5OLESA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CHERNIKOV , VOLODYMYR106PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
2VILELLA BERTRAN, JOAN86HOSTALETS DE PIEROLA, CASAL CATALA
3PLANELLA SANCHEZ, JORDI65.5ESPLUGUES L'AVENC C.E.
4VIÑALS RIOJA, JAUME45.5CONGRES C.E.
5CESPEDES LLAVERIAS, LLIBERT25TRES PEONS C.E.
6TORRALBA SANZ, JOSEP15SANT JOAN C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SOIDAN PARCERISAS, MANEL106PASSIO D'ESPARREGUERA, LA C.E.
2ROMEU PERULLES, JAUME85MOLI NOU C.C.
3FORTES GIL, JOSEP Mª65RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
4DURAN PINILLA, DANIEL45ESCAC MAT, CLUB ESCACS
5MARTIN BARCELO, CARLES25PALLEJA, CLUB ESCACS
6APARICI DEALBERT, MANEL14.5CERVELLO, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CAPARROS FERNANDEZ, XAVIER105MARTORELL C.E.
2LECHA GARCIA, EDUARD84OLESA C.E.
3CANALS FLORES, DANIEL64ESCAC MAT, CLUB ESCACS
4GIMÉNEZ SERRANO, XAVIER43ESCAC MAT, CLUB ESCACS
5SERRA VILARO, AGUSTI22COMTAL C.E.
6MUELAS TRUJILLO, JUAN11ESCAC MAT, CLUB ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CREIXANS COMERMA, POL105LIRA, LA C.E.
2ALCON LLOSADA, JAUME85GEVA-CEA C.E.
3BERNADO LOPEZ, ROGER64.5COLON SABADELL CHESSY
4COBO SAMPRON, RAMON44.5COMTAL C.E.
5ALCON LLOSADA, ALEX24.5GEVA-CEA C.E.
6GARDNER , RICHARD14.5SITGES PRADO SUBURENC, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL167SANT ANDREU C.E.
2ARANDA FLORES, JORDI136.5TRES PEONS C.E.
3RAHAL , MICHAEL106COLON SABADELL CHESSY
4CASTILLO DALMAU, ALBERT86VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
5GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR66BARCELONA, CLUB ESCACS
6SOIDAN PARCERISAS, MANEL26PASSIO D'ESPARREGUERA, LA C.E.
7VILELLA BERTRAN, JOAN16HOSTALETS DE PIEROLA, CASAL CATALA
XV Obert d'Escacs Actius Vila de Santa Coloma de Queralt
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN307.5TRES PEONS C.E.
2VILA GAZQUEZ, XAVIER257BARBERA C.E.
3MUÑOZ , MIGUEL236.5SANT ANDREU C.E.
4GUAL PASCUAL, ANTONI196CERDANYOLA VALLES C.E.
5CRUZ ESTRADA, FILEMON166TRES PEONS C.E.
6MELLADO TRIVIÑO, JOAN136CATALONIA C.E.
7ZURANO LOPEZ, PEDRO106REUS DEPORTIU
8CHALMETA UGAS, RAMON86SANT BOI C.E.
9GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE66FIGUERES C.E.
10PERPINYA ROFES, LLUIS Mª46COLON SABADELL CHESSY
11AYZA LEON, DAVID25.5PEONA I PEO, C.E.
12ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ15.5VALLS C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ ESTRADA, FILEMON156TRES PEONS C.E.
2MELLADO TRIVIÑO, JOAN106CATALONIA C.E.
3ZURANO LOPEZ, PEDRO86REUS DEPORTIU
4CHALMETA UGAS, RAMON66SANT BOI C.E.
5GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE46FIGUERES C.E.
6PERPINYA ROFES, LLUIS Mª26COLON SABADELL CHESSY
7ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ15.5VALLS C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1AYZA LEON, DAVID155.5PEONA I PEO, C.E.
2FERNANDEZ ALONSO, MIQUEL A.105REUS DEPORTIU
3SOLE PIJUAN, FERRAN85LLEIDA C.E.
4GOMEZ JURADO, ALBERT64.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
5FERNANDEZ SORIANO, RUBEN44.5CAMBRILS, UNIO ESCACS.
6PANELLA NAVARRO, SERGI24.5RAPITA, LA
7SAMA SALINAS, HECTOR14.5LIRA, LA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MENAC COMAS, JOAN RAMON155.5CATALONIA C.E.
2VILA CAIRO, GERARD105.5SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
3MASAGUE ARTERO, GUERAU85.5LLEIDA C.E.
4RAFOLS ALBET, JOSEP65.5VILAFRANCA C.E.
5PALACIOS PEÑA, GERARDO45.5TRES PEONS C.E.
6GARCIA ESPELTA, JOSEP25.5VALLS C.E.
7SAMA SALINAS, ALEJANDRO15LIRA, LA C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MARTIN BARCELO, CARLES155PALLEJA, CLUB ESCACS
2GARCIA ESCODA, MARC105MOLINS DE REI C.E. FOMENT
3MORENO ROBERT, EDUARD85REUS DEPORTIU
4LUCAS NAVAS, JOSE MANUEL64.5SANT BOI C.E.
5MARTINEZ HERNANDEZ, EMILI44.5BADALONA C.E.
6MASALIAS MIRA, MARC24.5VALLS C.E.
7AUBANELL BER, SERGI14.5PEO VUIT, C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CORNEJO VERA, ALEJANDRO DANILO154PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
2PLA ROFES, ALEIX104HOSPITALET DE L'INFANT C.E.
3VILLA CARDENAS, JORGE84COLON SABADELL CHESSY
4DE LAS HERAS FLO, SERGIO64PRAT, EL C.E.
5AMIGO CERVELLO, JUAN43.5ESPLUGA DE FRANCOLÍ, CLUB ESCACS
6VALLES SOLER, JAUME23.5VILAFRANCA C.E.
7GISBERT TOMAS, ROSER13MASDENVERGE C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ARGEMI CAMP, JAUME155VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
2DOSAIGUAS BONNE, JAIME JOSÉ105TORREDEMBARRA C.E.
3VILA LOPEZ, JOAN84.5MONTBUI C.E.
4MURATET CARMONA, ALEXANDRA64BANYOLES, C.E.
5IBARZ GUASCH, MARIA44ESPLUGA DE FRANCOLÍ, CLUB ESCACS
6PALAU BARRUFET, VINYET24ALCOLETGE CLUB ESCACS
7GARDNER , RICHARD14SITGES PRADO SUBURENC, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILA GAZQUEZ, XAVIER257BARBERA C.E.
2MUÑOZ , MIGUEL236.5SANT ANDREU C.E.
3GUAL PASCUAL, ANTONI196CERDANYOLA VALLES C.E.
4MELLADO TRIVIÑO, JOAN136CATALONIA C.E.
5ZURANO LOPEZ, PEDRO106REUS DEPORTIU
6CHALMETA UGAS, RAMON86SANT BOI C.E.
7PERPINYA ROFES, LLUIS Mª46COLON SABADELL CHESSY
8AYZA LEON, DAVID25.5PEONA I PEO, C.E.
9ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ15.5VALLS C.E.
X Open Internacional Mollet del Valles - Memorial Ezequiel Martin
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ ESTRADA, FILEMON307.5TRES PEONS C.E.
2QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO257.5PEON DOBLADO
3GONZALEZ GARCIA, JOSE237.5COLON SABADELL CHESSY
4FLUVIA POYATOS, JORDI197SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
5NARCISO DUBLAN, MARC167ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
6CORI T. DEYSI137-
7PANELO MUÑOZ, MARCELO A.107CASTELLDEFELS, C.E.
8VIDARTE MORALES, ARTURO86.5MONTCADA, UNIO ESCACS
9CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN66.5TRES PEONS C.E.
10GARRIGA CAZORLA, PERE46.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
11FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN26.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
12MUÑOZ , MIGUEL16SANT ANDREU C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ ESTRADA, FILEMON157.5TRES PEONS C.E.
2QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO107.5PEON DOBLADO
3PANELO MUÑOZ, MARCELO A.87CASTELLDEFELS, C.E.
4VIDARTE MORALES, ARTURO66.5MONTCADA, UNIO ESCACS
5GARRIGA CAZORLA, PERE46.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
6CERVELLO TOST, FERRAN26PEONA I PEO, C.E.
7PORRAS MATEO, FELIPE16SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN156.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
2ORTEGA SERRA, MARC106CERDANYOLA VALLES C.E.
3AYMERICH VERDAGUER, EDUARD86OLOT
4GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR66BARCELONA, CLUB ESCACS
5AMORES GAGO, JAVIER45.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
6SOLE PIJUAN, FERRAN25.5LLEIDA C.E.
7CANAL OLIVERAS, JOAN15.5CATALUNYA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1JIMENEZ RUANO, ADRIAN105.5CERDANYOLA VALLES C.E.
2PLANELLA SANCHEZ, JORDI85.5ESPLUGUES L'AVENC C.E.
3CHERNIKOV , VOLODYMYR65.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
4TORNER PLANELL, JOSEP RAMON45CALAF C.E.
5CESPEDES LLAVERIAS, LLIBERT25TRES PEONS C.E.
6MARCHES RIOS, JOAN MANUEL15MATARO C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MORAIS CARRERAS, JAVIER155PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
2AYZA CASAMITJANA, ANTONI105AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
3LOPEZ PAJUELO, SERGI85MONTMELO C.E.
4DELGADILLO TORRICO, FELIPE65ESPIGA DE LES CORTS
5CANO SEVILLA, IVAN44.5BARCELONA, CLUB ESCACS
6GARCIA GARRIDO, ENRIC24.5PEONA I PEO, C.E.
7MUHAMMAD , QASIM14.5COMTAL C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1JIMENEZ MUÑOZ, NICOLAS154.5PEONA I PEO, C.E.
2CASTILLO DALMAU, ARNAU104.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
3CARO MARTINEZ, RAMON84.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
4LOPEZ GOMEZ, ANTONIO64MOLLET, CLUB D'ESCACS
5ARIAS PRIETO, DIANA43.5MONTMELO C.E.
6FLORES MUÑOZ, DANIEL23.5GRANOLLERS-CANOVELLES
7GARCIA RAMOS, ANAIS13.5PEONA I PEO, C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ORTIZ PADRO, POL154.5TRES PEONS C.E.
2LORENZO MARTÍNEZ, RUBÉN104.5FRANQUESES, LES C.E.
3BAILLES FERNANDEZ, SERGI84MOLLET, CLUB D'ESCACS
4CERVELLÓ NAVARRO, HECTOR64BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
5PARRA ORDORICA, ARNAU44LLINARS, CLUB D'ESCACS
6CASTILLO GARRIDO, ÀLEX24VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
7COBO SAMPRON, RAMON13.5COMTAL C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1FLUVIA POYATOS, JORDI197SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
2NARCISO DUBLAN, MARC167ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
3VIDARTE MORALES, ARTURO86.5MONTCADA, UNIO ESCACS
4GARRIGA CAZORLA, PERE46.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
5FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN26.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
6MUÑOZ , MIGUEL16SANT ANDREU C.E.
VIII Memorial Josep Lorente
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL407.5SANT ANDREU C.E.
2GUAL PASCUAL, ANTONI277.5CERDANYOLA VALLES C.E.
3TORRECILLAS MARTINEZ, ANTONI247.5FOMENT MARTINENC C.E.
4CRUZ ESTRADA, FILEMON217TRES PEONS C.E.
5JEREZ PEREZ, ALFONSO187FOMENT MARTINENC C.E.
6MOVSZISZIAN , KAREN157SANT ANDREU C.E.
7MELLADO TRIVIÑO, JOAN137CATALONIA C.E.
8GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE107FIGUERES C.E.
9QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO87PEON DOBLADO
10ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ67VALLS C.E.
11LORENZO DE LA RIVA, LAZARO46.5COLON SABADELL CHESSY
12MESTRE BELLIDO, HECTOR26.5FOMENT MARTINENC C.E.
13CHALMETA UGAS, RAMON16.5SANT BOI C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1TORRECILLAS MARTINEZ, ANTONI207.5FOMENT MARTINENC C.E.
2CRUZ ESTRADA, FILEMON157TRES PEONS C.E.
3MELLADO TRIVIÑO, JOAN107CATALONIA C.E.
4GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE87FIGUERES C.E.
5QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO67PEON DOBLADO
6ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ47VALLS C.E.
7LORENZO DE LA RIVA, LAZARO26.5COLON SABADELL CHESSY
8MESTRE BELLIDO, HECTOR16.5FOMENT MARTINENC C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ARANDA FLORES, JORDI206.5TRES PEONS C.E.
2RUPEREZ RYHR, MIGUEL ANGEL156.5PEON DOBLADO
3ROS ALONSO, JAUME106.5SANT BOI C.E.
4BADA NAVARRA, JORDI86SANT BOI C.E.
5PEREZ GARCIA, ADRIA66PEONA I PEO, C.E.
6MARTINEZ PLA, XAVIER46TRES PEONS C.E.
7BLASCO COLL, ANDREU26CASTELLDEFELS, C.E.
8PAQUICO RODRIGUEZ, IVAN16CASTELLDEFELS, C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GUTIERREZ MARTOS, FERRAN206IVARS D'URGELL C.E.
2PRATS ALONSO, OSCAR156SANT BOI C.E.
3GONZALEZ SAGUILLO, ORIOL106TRES PEONS C.E.
4JIMENEZ RUANO, ADRIAN85.5CERDANYOLA VALLES C.E.
5MARTINEZ TALAVERA, JORDI65.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
6SEGARRA CALDERER, ALBERT45.5LIRA VENDRELLENCA
7MINGUELL SOLER, JOAN25.5LLAVANERES, CLUB ESCACS
8BARBA RIOS, ENRIC15.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1FERRER LLUCH, ANTONIO206LLAVANERES, CLUB ESCACS
2GRANADOS TELLO, ROMAN155.5IVARS D'URGELL C.E.
3MARTIN BARCELO, CARLES105.5PALLEJA, CLUB ESCACS
4BRUNET GIL, POL85.5LIRA, LA C.E.
5MARZO PIE, XAVIER65COLON ATENEU C.E.
6DE URQUIZA SEBASTIAN45-
7ROMEU PERULLES, JAUME25MOLI NOU C.C.
8MUHAMMAD , QASIM15COMTAL C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1OBEROI SHELEV206-
2GONZALEZ DANILOW, ALEXNOVITCH155.5COLON SABADELL CHESSY
3ROCHE PERIS, EDUARD105CATALUNYA C.E.
4PONSARNAU MARQUILLES, JAUME85TARREGA C.E.
5CASTILLO DALMAU, ARNAU64.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
6SANTAMARIA TORRES, SERGIO44.5CORNELLA C.E.
7GARCIA RAMOS, ANAIS24.5PEONA I PEO, C.E.
8CATALA ULIED, GUILLEM14.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BES ALVAREZ, ALEX205FOMENT MARTINENC C.E.
2GARCIA GIL, ORIOL155COLON SABADELL CHESSY
3PREGONAS CASAPONSA, MIQUEL 104.5COLLBLANC C.E.
4GASULL BATISTE, ARAN84.5TRES PEONS C.E.
5CERVELLÓ NAVARRO, HECTOR64BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
6LORENZO MARTÍNEZ, RUBÉN44FRANQUESES, LES C.E.
7ALVAREZ ALBIOL, DANIEL24FOMENT MARTINENC C.E.
8DOSAIGUAS BONNE, JAIME JOSÉ14TORREDEMBARRA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL407.5SANT ANDREU C.E.
2GUAL PASCUAL, ANTONI277.5CERDANYOLA VALLES C.E.
3TORRECILLAS MARTINEZ, ANTONI247.5FOMENT MARTINENC C.E.
4JEREZ PEREZ, ALFONSO187FOMENT MARTINENC C.E.
5MELLADO TRIVIÑO, JOAN137CATALONIA C.E.
6ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ67VALLS C.E.
7MESTRE BELLIDO, HECTOR26.5FOMENT MARTINENC C.E.
8CHALMETA UGAS, RAMON16.5SANT BOI C.E.
V Festival Internacional Vila Platja d'Aro A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GUTENEV , ALEXANDER407PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
2MATSENKO SERGEI306.5-
3DEMIDOV MIKHAIL276-
4MOSKALENKO ALEXANDER246-
5KRYLOV MIKHAIL216-
6JEREZ PEREZ, ALFONSO186FOMENT MARTINENC C.E.
7VOLODIN , ALEKSANDR155.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
8KASPAROV SERGEY135.5-
9POTAPOV , PAVEL105.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
10FLUVIA POYATOS, JORDI85SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
11VIDAL ZAMORA, ALEX65GERUNDA, C.E.
12ZOLOTUKHIN VALERY44.5-
13AYATS LLOBERA, GERARD24.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
14CASTRILLON OTERO, JAVIER14.5GERUNDA, C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VIDAL ZAMORA, ALEX205GERUNDA, C.E.
2ZOLOTUKHIN VALERY154.5-
3AYATS LLOBERA, GERARD104.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
4LLANEZA VEGA, PATRICIA84.5FOMENT MARTINENC C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1KASPAROVA TATIANA203.5-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1REX , TORSTEN CLAUS205.5SANTA EUGENIA ESCACS
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1IGLESIAS SANTOS, RODRIGO207PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
2IGLESIAS SANTOS, DAVID157PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
3CLOT CHICO, ARNAU106.5SANTA EUGENIA ESCACS
4SERRA SOLA, JORDI85.5GUIXOLENC C.E.
5SANCHEZ LUQUE, JOAN65PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
6DE LA RIVA FERNANDEZ EDUARDO43.5-
7COEZ THIERRY22.5-
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RUIZ PLANAS, ADELITO205BLANES C.E.
2CARRAMIÑANA PUIG, JORDI155GUIXOLENC C.E.
3MC ALEENAN CHARLES105-
4CLANCHET OLLE, JOSEP84.5MARTORELL C.E.
5VIDAL PALOU, JORDI64.5SANTA EUGENIA ESCACS
6BALLESTA LOURO, MIRIAM43.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
7JUSCAFRESA PRIETO, FRANCESC23.5PALAFRUGELL C.E.
8TORRES MARQUES, DAVID10PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MEDVEDEV DAVID206-
2RYSAEV DANIAL155.5-
3XIFRA TOME, BERNAT105.5GERUNDA, C.E.
4HORTA GAFAROT, BIEL84.5GERUNDA, C.E.
5TURÓN CROSA, ISAAC64.5SANTA EUGENIA ESCACS
6PROKUDIN , IGOR44PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
7GARCIA CASTANY, JOSE23.5SANTA EUGENIA ESCACS
8SABRIA MESTRAS, JORDI13.5SANTA EUGENIA ESCACS
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1JEREZ PEREZ, ALFONSO186FOMENT MARTINENC C.E.
2FLUVIA POYATOS, JORDI85SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
3VIDAL ZAMORA, ALEX65GERUNDA, C.E.
4AYATS LLOBERA, GERARD24.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
5CASTRILLON OTERO, JAVIER14.5GERUNDA, C.E.
V Festival Internacional Vila Platja d'Aro B
XXV Open Internacional Ciutat de Montcada Grupo A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SHYAM SUNDAR M.1007-
2BURMAKIN VLADIMIR857-
3INIYAN P756.5-
4ASIS GARGATAGLI, HIPOLITO656.5LIRA, LA C.E.
5VOROBIOV EVGENY E.606.5-
6SANTOS RUIZ MIGUEL556.5-
7HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL506.5-
8OLIVA CASTANEDA KEVEL456.5-
9KONGUVEL PONNUSWAMY406-
10VOLKOV DMITRIY306-
11CUARTAS MEDINA, JAIME ALEXANDER256PEONA I PEO, C.E.
12DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD206-
13FERNANDEZ FERNANDO166-
14PERPINYA ROFES, LLUIS Mª136COLON SABADELL CHESSY
15PANELO MUÑOZ, MARCELO A.106CASTELLDEFELS, C.E.
16SUNDARARAJAN KIDAMBI86-
17HENDERSON DE LA FUENTE LANCE66-
18SALINAS HERRERA PABLO46-
19FLICK ANTOINE25.5-
20SANTOS LATASA JAIME15.5-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1INIYAN P456.5-
2KONGUVEL PONNUSWAMY306-
3VOLKOV DMITRIY206-
4DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD156-
5PERPINYA ROFES, LLUIS Mª106COLON SABADELL CHESSY
6PANELO MUÑOZ, MARCELO A.86CASTELLDEFELS, C.E.
7HENDERSON DE LA FUENTE LANCE66-
8FLICK ANTOINE45.5-
9LADRON DE GUEVARA PINTO PAOLO25.5-
10LORENZO DE LA RIVA, LAZARO15.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ABHILASH REDDY M.L.455.5-
2DESHMUKH ANUP305.5-
3LOUIS THIBAULT205.5-
4VARDAN NAGPAL155-
5ORTEGA SERRA, MARC105CERDANYOLA VALLES C.E.
6SALLES LOUIS85-
7BAÑOS , OSCAR FRANCISCO65FIGUERES C.E.
8SAMA SALINAS, HECTOR45LIRA, LA C.E.
9BLASCO COLL, ANDREU25CASTELLDEFELS, C.E.
10VERGARA JOFRE, FELIPE15-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARCIA PLAYA, DAVID457CASTELLBISBAL, CLUB ESCACS
2CASTRILLO MANSEGO, PABLO307CORNELLA C.E.
3CHERNIKOV , VOLODYMYR206.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
4SUMIT KUMAR156.5-
5FLORES MENDOZA, JOSÉ ANTONIO106.5VILADECANS C.E.
6RODRIGUEZ VEGA, BLAS85.5CATALUNYA C.E.
7COSTA TRAVE, JAUME65GRANOLLERS-CANOVELLES
8PALACIOS PEÑA, GERARDO44.5TRES PEONS C.E.
9MINGUELL SOLER, JOAN24.5LLAVANERES, CLUB ESCACS
10FABRE MASSANA, MIQUEL14MOIA MOIANES C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MAJUMDAR SHANKAR456-
2MORAIS CARRERAS, JAVIER306PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
3COLLELL RODRIGUEZ, VICTOR206PEONA I PEO, C.E.
4SAMRAT GHORAI156-
5MARTIN BARCELO, CARLES106PALLEJA, CLUB ESCACS
6TORRALBA BROSA, MARC85.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
7ATUL KUMAR65.5-
8SILUDAKIS HERNAN45-
9GIL GIL, ANTONI25MONTCADA, UNIO ESCACS
10BRUNET GIL, POL15LIRA, LA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ASIS GARGATAGLI, HIPOLITO656.5LIRA, LA C.E.
2PERPINYA ROFES, LLUIS Mª136COLON SABADELL CHESSY
XXV Open Internacional Ciutat de Montcada Grupo B
XIX Open Internacional Escacs Torredembarra 2017
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL407.5SANT ANDREU C.E.
2FARRAN MARTOS, FRANCESC307.5TARRAGONA C.E.
3POGORELOV , RUSLAN277RAPITA, LA
4CASTILLO DALMAU, ALBERT247VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
5MELLADO TRIVIÑO, JOAN216.5CATALONIA C.E.
6GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE186.5FIGUERES C.E.
7SIRERA BARGALLO, TOMAS156.5VILAFRANCA C.E.
8LACASTA PALACIO, JOAQUIM136ESCAC MAT, CLUB ESCACS
9MATEOS ROZAS, MIQUEL A.106SANT CUGAT CLUB ESCACS
10BUXADE ROCA, GUILLERMO86GRAN PENYA VILANOVA C.E.
11MONELL CAMARASA, DAVID66VALLFOGONA C.E.
12EIZAGUERRI FLORIS, MARIA46ESCOLA ESCACS SALOU
13FERNANDEZ FUENTES, JAVIER26REUS DEPORTIU
14CALONGE FABREGAT, MARC16TARRAGONA C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1POGORELOV , RUSLAN207RAPITA, LA
2CASTILLO DALMAU, ALBERT157VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
3MELLADO TRIVIÑO, JOAN106.5CATALONIA C.E.
4GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE86.5FIGUERES C.E.
5MONELL CAMARASA, DAVID66VALLFOGONA C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MATEOS ROZAS, MIQUEL A.206SANT CUGAT CLUB ESCACS
2FERNANDEZ FUENTES, JAVIER156REUS DEPORTIU
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SIRERA BARGALLO, TOMAS206.5VILAFRANCA C.E.
2LACASTA PALACIO, JOAQUIM156ESCAC MAT, CLUB ESCACS
3BUXADE ROCA, GUILLERMO106GRAN PENYA VILANOVA C.E.
4EIZAGUERRI FLORIS, MARIA86ESCOLA ESCACS SALOU
5ARIBAU RIVAS, MIQUEL A66BAIX SEGRE, CLUB D'ESCACS
6FERNANDEZ VICENTE, CARMELO46GRAN PENYA VILANOVA C.E.
7GRAELLS DE DIOS, RICARDO 25.5VALLS C.E.
8GUASCH FIGUEROLA, AGUSTI15.5VALLS C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CALONGE FABREGAT, MARC206TARRAGONA C.E.
2LLUVEROL TORRENTS, SALVADOR155.5VILAFRANCA C.E.
3COCA MAYDEU, JAVIER105TORREDEMBARRA C.E.
4BARBERANS SOLA, SEBASTIA85TORREDEMBARRA C.E.
5CANO SEVILLA, IVAN65BARCELONA, CLUB ESCACS
6MASALIAS MIRA, MARC45VALLS C.E.
7URPI TORRENTS, RAMON25VILABARCA C.E.
8PERA LUCAS, EUGENIO15VILABARCA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PETRUS PEREZ, ENRIC205.5CAMBRILS, UNIO ESCACS.
2NORBERTO GONZALEZ, ORIOL155TARRAGONA C.E.
3GIRONA ROVIRA, ALBERT104.5SELVA DEL CAMP, LA C.E.
4NIEVES ALARCON, JOSEP ANTONI84.5TORREDEMBARRA C.E.
5GABARRÓ SERVITJA, PAU64.5CATALONIA C.E.
6BATISTA PEREZ, CARLOS44VILAFRANCA C.E.
7CABALLERO GOMEZ-CASERO, EMILIO24TORREDEMBARRA C.E.
8COMES NOLLA, GRABRIEL14TORREDEMBARRA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ESTRUCH ANDREU, LLUC205.5GUISSONA, ATENEU
2MARTI OLIVELLA, GERARD155VILAFRANCA C.E.
3GUASCH GUASCH, FERRAN105VALLS C.E.
4ESTRUCH ANDREU, GUIM84.5GUISSONA, ATENEU
5CAMPAS ALTISENT, ADRIA64.5VILAFRANCA C.E.
6JOHN MADRIA, JOSEPH44.5CAMBRILS, UNIO ESCACS.
7GAC RIWAL24.5-
8CAIXAL PIQUE, JORDI14.5SELVA DEL CAMP, LA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL407.5SANT ANDREU C.E.
2FARRAN MARTOS, FRANCESC307.5TARRAGONA C.E.
3CASTILLO DALMAU, ALBERT247VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
4MELLADO TRIVIÑO, JOAN216.5CATALONIA C.E.
5SIRERA BARGALLO, TOMAS156.5VILAFRANCA C.E.
6LACASTA PALACIO, JOAQUIM136ESCAC MAT, CLUB ESCACS
7MATEOS ROZAS, MIQUEL A.106SANT CUGAT CLUB ESCACS
8BUXADE ROCA, GUILLERMO86GRAN PENYA VILANOVA C.E.
9MONELL CAMARASA, DAVID66VALLFOGONA C.E.
10EIZAGUERRI FLORIS, MARIA46ESCOLA ESCACS SALOU
11FERNANDEZ FUENTES, JAVIER26REUS DEPORTIU
12CALONGE FABREGAT, MARC16TARRAGONA C.E.
XL Open Internacional de Barberà del Vallès, grup B
XL Open Internacional de Barberà del Vallès, grup C
XL Open Internacional de Barberà del Vallès, grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HIMANSHU SHARMA757.5-
2GRIGORYAN KAREN H.607-
3OLIVA CASTANEDA KEVEL456.5-
4SOYSAL SERKAN406.5-
5DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD356.5-
6AHMED SK. NASIR306.5-
7YURTSEVEN MELIH266.5-
8AYATS LLOBERA, GERARD226.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
9BURMAKIN VLADIMIR206-
10LORENZO DE LA RIVA, LAZARO166COLON SABADELL CHESSY
11GUTIERREZ OLIVARES DANIEL146-
12FERNANDEZ FERNANDO126-
13CORI TELLO, DEYSI106BARCELONA, CLUB ESCACS
14TISSIR MOHAMED86-
15DIAZ CAMALLONGA, CARLES56COLON SABADELL CHESSY
16KARIM ISMAEL36-
17INIYAN P15.5-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SOYSAL SERKAN656.5-
2DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD456.5-
3YURTSEVEN MELIH356.5-
4AYATS LLOBERA, GERARD306.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
5LORENZO DE LA RIVA, LAZARO206COLON SABADELL CHESSY
6GUTIERREZ OLIVARES DANIEL156-
7TISSIR MOHAMED106-
8KARIM ISMAEL86-
9INIYAN P65.5-
10ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO45.5GRANOLLERS-CANOVELLES
11QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO25.5PEON DOBLADO
12DEBARSHI MUKHERJEE15.5-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1AHMED SK. NASIR656.5-
2DESHMUKH ANUP455-
3VANTIKA AGRAWAL354.5-
4LIKHIT CHILUKURI304.5-
5NEWRKLA KATHARINA204.5-
6VERGARA JOFRE, FELIPE154.5-
7FRANCO VALENCIA ANGELA104.5-
8EXLER VERONIKA84.5-
9SANCHEZ JEREZ EMILIO MIGUEL64-
10ROJANO ALFONSO, CARLOS44COLMENA, LA C.E.
11ONGUT TAMAS GUNES24-
12TEJASWINI SAGAR13.5-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CHERNIKOV , VOLODYMYR657PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
2MOLANO LAFUENTE, ISMAEL456.5MONTORNES C.E.
3DE LA PLAZA GRAS, JORDI356SANT CUGAT CLUB ESCACS
4GIL VEGA, MARCEL305.5COLMENA, LA C.E.
5PALACIOS PEÑA, GERARDO205.5TRES PEONS C.E.
6GARCIA I RIERA, JOSEP155.5LIRA, LA C.E.
7FLORES MENDOZA, JOSÉ ANTONIO105.5VILADECANS C.E.
8GRAU GARSABALL, JAUME85CERDANYOLA VALLES C.E.
9PARRA BOLA, JOSEP Mª63.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
10VALAREZZO RICARD, PEDRO43CASTELLDEFELS, C.E.
11MARMOL SOLEY, ENRIC22.5BARBERA C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAMRAT GHORAI657.5-
2ATUL KUMAR457-
3MAJUMDAR SHANKAR356-
4ESTEBAN HERNANDEZ EUSEBIO305.5-
5TERRONES HERNANDEZ, JONATHAN205.5FRANQUESES, LES C.E.
6GIL GIL, ANTONI155MONTCADA, UNIO ESCACS
7GUARDIOLA GUILLOT LUCAS104.5-
8LUCAS NAVAS, JOSE MANUEL84.5SANT BOI C.E.
9COSTA TRAVE, JAUME64.5GRANOLLERS-CANOVELLES
10MELERO SANCHEZ, PERE44.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
11JULIA YEBRA, DAVID24.5TORREBLANCA, CLUB ESCACS
12LANAU GARCIA, FRANCESC14CERDANYOLA VALLES C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PLA CARULLA, JOAQUIM657.5OLESA C.E.
2ANJALI R. SAGAR457.5-
3CHANDRASEKHAR M K357-
4MENENDEZ CABRERA, ENRIC306.5COLON SABADELL CHESSY
5REYES MARIN, RAUL206.5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
6MUÑOZ LOZANO, JORGE MANUEL156.5TORREBLANCA, CLUB ESCACS
7FERRES SAEZ, JOAN106PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
8SERRANO MORON, ELOI86ULLASTRELL C.E.
9MARTIN CAPITAN, JESUS65.5CIRERA, CLUB D'ESCACS
10TORTOSA MOROS, JOAN45.5PEON DOBLADO
11GARCIA PEREZ, JOSEP25.5CASTELLAR DEL VALLES C.E.
12CLANCHET OLLE, JOSEP15.5MARTORELL C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ZHENG , HONG WEI656MONTORNES C.E.
2SAGAR SIYA456-
3CASTAÑEDA MUÑOZ, ANTONIO356PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
4RIDAO GIMENO, OSCAR306LLINARS, CLUB D'ESCACS
5PARRA ORDORICA, GORKA206LLINARS, CLUB D'ESCACS
6SERRANO BATOVA, VICENT155.5MASNOU C.E.
7GARRIDO SANCHEZ, DANIEL105BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
8SALVADOR GOMEZ, JESÚS FRANCICO85TORREBLANCA, CLUB ESCACS
9DARTMANN AUBANELL, CATRIONA65PEONA I PEO, C.E.
10CRUZ MEDINA, JULIA45BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
11MUNTAL CORRALES, ARNAU24.5CERDANYOLA VALLES C.E.
12SALINAS TOMAS, DANIEL14.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1AYATS LLOBERA, GERARD226.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
2DIAZ CAMALLONGA, CARLES56COLON SABADELL CHESSY
XIX Obert Internacional Sant Martí 2017 Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1FERNANDEZ FERNANDO1008-
2GRIGORYAN KAREN H.857.5-
3CUARTAS MEDINA, JAIME ALEXANDER757PEONA I PEO, C.E.
4ASIS GARGATAGLI, HIPOLITO657LIRA, LA C.E.
5ARIZMENDI MARTINEZ JULEN LUIS607-
6HIMANSHU SHARMA556.5-
7BURMAKIN VLADIMIR506.5-
8PERALTA , FERNANDO456.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
9NARCISO DUBLAN, MARC406.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
10OLIVA CASTANEDA KEVEL306.5-
11VANTIKA AGRAWAL256.5-
12TISSIR MOHAMED206-
13HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL166-
14RIOS CRISTHIAN CAMILO136-
15XU ZHIHANG106-
16OBLITAS CARLOMAGNO86-
17QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO66PEON DOBLADO
18ZUBRITSKIY ARTYOM46-
19PERPINYA ROFES, LLUIS Mª26COLON SABADELL CHESSY
20ARJUN KALYAN16-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1TISSIR MOHAMED656-
2OBLITAS CARLOMAGNO456-
3QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO356PEON DOBLADO
4PERPINYA ROFES, LLUIS Mª306COLON SABADELL CHESSY
5ARJUN KALYAN206-
6LARSSON ANDERS156-
7DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD106-
8ESCALANTE RAMIREZ BRIAN SEBAS86-
9ABHISHEK DAS66-
10KULKARNI RAKESH46-
11RYAN , JOE26MONTCADA, UNIO ESCACS
12KARIM ISMAEL15.5-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VANTIKA AGRAWAL656.5-
2XU ZHIHANG456-
3MATEUS ALEJANDRO356-
4SRIJIT PAUL305.5-
5DARDHA DANIEL205.5-
6AJAY KARTHIKEYAN155.5-
7MENDONCA LEON LUKE105-
8GLIMBRANT TORBJORN85-
9MOKSH AMIT DOSHI65-
10FRAYNA JANELLE MAE45-
11AHMED SK. NASIR25-
12RODRIGUEZ ALVAREZ VIDAL15-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAPALE SALONI655-
2AISHWIN DANIEL455-
3GONZALEZ SAGUILLO, ORIOL355TRES PEONS C.E.
4MANUSH SHAH304.5-
5SUMIT KUMAR204.5-
6AMER SAID SALIM AL MAASHANI154.5-
7GANDHI ANISH104.5-
8CHAKRAVARTHY Y V K84.5-
9KYRKJEBO ERLEND64.5-
10DAVID BOGDAN-EMANUEL44.5-
11AVDHOOT LENDHE24.5-
12MINGUELL SOLER, JOAN14.5LLAVANERES, CLUB ESCACS
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAMRAT GHORAI657.5-
2MAJUMDAR SHANKAR457.5-
3DELGADILLO TORRICO, FELIPE357ESPIGA DE LES CORTS
4MOTA PANKIT307-
5VIERA FALCON, CRISTO MANUEL207RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6LOPEZ MANZANO, ANTONI156.5ARAGONES DE BARCELONA, CENTRO
7ESPINOSA CEBRIAN, CARLOS106.5SANT MARTI C.E.
8ATUL KUMAR86.5-
9WALTER TRAVELLA, GERMAN66.5ARAGONES DE BARCELONA, CENTRO
10KHUDOV , OLEKSANDR46.5CALLDETENES C.E.
11LOW KEVIN26.5-
12RODRIGUEZ ISERN, BERNAT16TORRENEGRA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEÑA MOR, DAVID658SANT MARTI C.E.
2DEL VALLE CLEMENCE456-
3NILESH JINDAL356-
4SARRATE PRESAS, JORDI306MONTMELO C.E.
5GONZALEZ MORENO, ANTONI206CERDANYOLA MATARO C.E.
6AGUILERA CAMPAÑA, ANTONIO155.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
7CHANDRASEKHAR M K105.5-
8VARELA CUADRADO, CESAR85.5SANT JOAN DESPI C.E.
9MIÑOS CONSTANTE, PABLO65.5COLON ATENEU C.E.
10ROCHE PERIS, EDUARD45.5CATALUNYA C.E.
11PRIETO VELASCO RAFAEL25-
12DAVID DORIAN-CIPRIAN15-
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ZHENG , HONG WEI656MONTORNES C.E.
2ALCALÁ GONZÁLEZ, CÉSAR455.5VILAFRANCA C.E.
3AARAV DENGLA355-
4BES ALVAREZ, ALEX305FOMENT MARTINENC C.E.
5MINKO OLGA205-
6SERENTILL TOST, EDUARD155SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
7LOW ETHAN105-
8MAHI AMIT DOSHI84.5-
9GIBERT JUAN, RAMON64.5FOMENT MARTINENC C.E.
10MARTINEZ NAVARRO, MIQUEL44.5COLON ATENEU C.E.
11FEBRERO PEREZ, LLUIS24.5COMTAL C.E.
12HEBERT FLORIANE14-
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ASIS GARGATAGLI, HIPOLITO657LIRA, LA C.E.
2NARCISO DUBLAN, MARC406.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
3PERPINYA ROFES, LLUIS Mª26COLON SABADELL CHESSY
XIX Obert Internacional Sant Martí 2017 Grup B
XLIII Open Internacional Vila de Sitges Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CORI JORGE558.5-
2VOLKOV SERGEY407.5-
3OLIVA CASTANEDA KEVEL357-
4CHUECA FORCEN, ALBERTO317ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
5GARRIGA CAZORLA, PERE277MOLLET, CLUB D'ESCACS
6FERNANDEZ FERNANDO246.5-
7MOVSZISZIAN , KAREN216.5SANT ANDREU C.E.
8OBLITAS CARLOMAGNO186.5-
9TISSIR MOHAMED156.5-
10ESCALANTE RAMIREZ BRIAN SEBAS136.5-
11LORENZO DE LA RIVA, LAZARO106.5COLON SABADELL CHESSY
12SALINAS HERRERA PABLO86-
13RIOS PARRA, ALEJANDRO66COLON SABADELL CHESSY
14ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ46VALLS C.E.
15GRIGORYAN KAREN H.26-
16DESHMUKH ANUP16-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CHUECA FORCEN, ALBERTO457ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2GARRIGA CAZORLA, PERE307MOLLET, CLUB D'ESCACS
3OBLITAS CARLOMAGNO206.5-
4TISSIR MOHAMED156.5-
5ESCALANTE RAMIREZ BRIAN SEBAS106.5-
6LORENZO DE LA RIVA, LAZARO86.5COLON SABADELL CHESSY
7RIOS PARRA, ALEJANDRO66COLON SABADELL CHESSY
8ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ46VALLS C.E.
9POGORELOV , RUSLAN26RAPITA, LA
10DAPPIANO ANDREA16-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1DESHMUKH ANUP456-
2ABHILASH REDDY M.L.306-
3ANGSKOG KENT206-
4PERSSON ANDREAS155.5-
5MOKSH AMIT DOSHI105.5-
6BLASCO COLL, ANDREU85.5CASTELLDEFELS, C.E.
7AVILA JIMENEZ, XAVIER65.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8DARDHA DANIEL45.5-
9VANTIKA AGRAWAL25.5-
10FRAYNA JANELLE MAE15-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAPALE SALONI455.5-
2CHAKRAVARTHY Y V K305-
3SUMIT KUMAR205-
4AMER SAID SALIM AL MAASHANI155-
5CHERNIKOV VLADIMIR104.5-
6WANG SHANSHAN84.5-
7PURUSHOTHAMAN THIRUMALAI64.5-
8FUENTES GODOY LILIA IVONNE44.5-
9MANUSH SHAH24-
10ALONSO VALIENTE ALEXIS14-
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAMRAT GHORAI459-
2ATUL KUMAR307-
3PARAYRE SOGUERO, JORDI207GUIXOLENC C.E.
4ZACHARY BASTIAN156.5-
5SARTO RAMOS ANGEL106-
6ARNIJAS FABREGAS, MARC86LLINARS, CLUB D'ESCACS
7BERNAT , ERNEST66JAKE C.E.
8ELIZONDO MARQUET JUAN MARCOS46-
9COSTA TRAVE, JAUME25.5GRANOLLERS-CANOVELLES
10GRIS MATEOS, FRANCESC15.5CASTELLDEFELS, C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BERNAT PASCUAL, MAGÍ457CATALUNYA C.E.
2NILESH JINDAL306-
3MAUGENEST MATTHIEU205.5-
4MAUGENEST THIBAUT155.5-
5ANJALI R. SAGAR105.5-
6BATISTA PEREZ, CARLOS85.5VILAFRANCA C.E.
7CARTANYA CARO, PAU65.5VALLS C.E.
8HANSEN HENRIK DAMGAARD45.5-
9ALDEGUER LATORRE, JOSEP25.5CASTELLDEFELS, C.E.
10CONTRERAS FERNANDEZ, JOAN15.5VILAFRANCA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BES ALVAREZ, ALEX456.5FOMENT MARTINENC C.E.
2AARAV DENGLA306-
3CERVELLÓ NAVARRO, HECTOR205.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
4MAHI AMIT DOSHI155.5-
5GUASCH GUASCH, FERRAN105VALLS C.E.
6GRINDBAKKEN ERIK85-
7ROCAMORA BAGES, ALBERT65RIBES, PENYA D'ESCACS
8LORENZO MARTÍNEZ, RUBÉN44.5FRANQUESES, LES C.E.
9CASTRO ESTRELLA, JOAN GABRIEL24.5TRES PEONS C.E.
10TORRALBAS GUMA, GUILLEM14.5IGUALADI, ATENEU
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARRIGA CAZORLA, PERE277MOLLET, CLUB D'ESCACS
2ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ46VALLS C.E.
XLIII Open Internacional Vila de Sitges Grup B
XVIII Obert Internacional d'Escacs Ciutat d'Olot
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL307.5SANT ANDREU C.E.
2CUARTAS MEDINA, JAIME ALEXANDER277PEONA I PEO, C.E.
3DIAZ CAMALLONGA, CARLES247COLON SABADELL CHESSY
4ALONSO BOUZA, JULIO JAVIER217SANT CUGAT CLUB ESCACS
5RUIZ MATA, OSCAR187SANT MARTI C.E.
6PERPINYA ROFES, LLUIS Mª156.5COLON SABADELL CHESSY
7ALONSO GARCIA, RENE136.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
8SAURINA SUÑER, FRANCESC XAVIER106.5GERUNDA, C.E.
9CRUZ ESTRADA, FILEMON86TRES PEONS C.E.
10AYMERICH VERDAGUER, EDUARD66OLOT
11CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN46TRES PEONS C.E.
12SADRIJA , ENVER26TERRASSA DEL CSC, C.E.
13MELLADO TRIVIÑO, JOAN16CATALONIA C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ALONSO BOUZA, JULIO JAVIER207SANT CUGAT CLUB ESCACS
2RUIZ MATA, OSCAR157SANT MARTI C.E.
3PERPINYA ROFES, LLUIS Mª106.5COLON SABADELL CHESSY
4ALONSO GARCIA, RENE86.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
5CRUZ ESTRADA, FILEMON66TRES PEONS C.E.
6MELLADO TRIVIÑO, JOAN46CATALONIA C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1AYMERICH VERDAGUER, EDUARD206OLOT
2SADRIJA , ENVER156TERRASSA DEL CSC, C.E.
3RODRIGUEZ SORRIBES, JORDI106CATALONIA C.E.
4PRADERE ANTHONY86-
5TRIADU CASSA, JORDI66OLOT
6BAÑOS , OSCAR FRANCISCO46FIGUERES C.E.
7SERRAT RIFA, ERNEST26OLOT
8GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR15.5BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAURINA SUÑER, FRANCESC XAVIER206.5GERUNDA, C.E.
2JORDA GARCIA, CARLES106LLORET, CLUB ESCACS
3GONZALEZ SAGUILLO, ORIOL86TRES PEONS C.E.
4VILAR LOPEZ, MONICA65.5OLOT
5LORCA CORTADA, DAVID45.5CARDONA
6DEL AMO, JORDI25.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
7CASTRILLON OTERO, JAVIER15.5GERUNDA, C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RAMON ESTADES, LLORENÇ205.5GERUNDA, C.E.
2DARDER BENNASSAR CARLOS155.5-
3DOMÍNGUEZ LAGUNA, EDUARD105SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
4CANO SEVILLA, IVAN85BARCELONA, CLUB ESCACS
5PERA MUNTASELL, MARC65LIRA, LA C.E.
6VIÑAS SERRA, JAUME44.5FIGUERES C.E.
7GALLICE FRANCOIS24.5-
8BADOSA ROMANYO, ALBERT14.5SANTA PAU CLUB ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LAZARO PUJOL, ABEL205.5OLOT
2CORNEJO VERA, ALEJANDRO DANILO155.5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
3PEREZ LOPEZ, ALFONSO105FIGUERES C.E.
4ROA RIBERA, ÁLVARO85SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
5FORTEA MARC65-
6ALARCON PAGES, SALVADOR45SANTA EUGENIA ESCACS
7VIDAL PALOU, JORDI25SANTA EUGENIA ESCACS
8MUÑOYERRO SESMERO, DAVID14.5PEONA I PEO, C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CASARES BONALS, ASIER205LLINARS, CLUB D'ESCACS
2PROKUDIN , IGOR155PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
3CASTAÑEDA MUÑOZ, ANTONIO105PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
4GONZALEZ COBOS, ARNAU84.5VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
5ACEVEDO EGIDO, DAVID64.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
6BERNADO LOPEZ, ROGER44.5COLON SABADELL CHESSY
7ARMENGOU BERNAL, PERE24.5OLOT
8HORTA GAFAROT, BIEL14GERUNDA, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL307.5SANT ANDREU C.E.
2DIAZ CAMALLONGA, CARLES247COLON SABADELL CHESSY
3RUIZ MATA, OSCAR187SANT MARTI C.E.
4PERPINYA ROFES, LLUIS Mª156.5COLON SABADELL CHESSY
5SAURINA SUÑER, FRANCESC XAVIER106.5GERUNDA, C.E.
6AYMERICH VERDAGUER, EDUARD66OLOT
7MELLADO TRIVIÑO, JOAN16CATALONIA C.E.
XXVII Obert Internacional de La Pobla de Lillet Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MOVSZISZIAN , KAREN408SANT ANDREU C.E.
2MUÑOZ , MIGUEL307SANT ANDREU C.E.
3ARANDA MARIN CRISTIAN276.5-
4RENTERIA JORGE246-
5MELLADO TRIVIÑO, JOAN216CATALONIA C.E.
6DE LA RIVA AGUADO, JORDI186FOMENT MARTINENC C.E.
7AYZA BALLESTER, JORDI156BARCELONA, CLUB ESCACS
8BOIX MORENO, DANIEL136TRES PEONS C.E.
9DAN TEODOR105.5-
10ROMERO PALLARES DANIEL85.5-
11CERVELLO TOST, FERRAN65.5PEONA I PEO, C.E.
12CAPELLADES SUBIRANA, MARC45.5LILLET C.E.
13PEREZ GARCIA, ADRIA25.5PEONA I PEO, C.E.
14PALACIOS HERRERO PABLO15.5-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ARANDA MARIN CRISTIAN306.5-
2RENTERIA JORGE206-
3MELLADO TRIVIÑO, JOAN156CATALONIA C.E.
4BOIX MORENO, DANIEL106TRES PEONS C.E.
5CERVELLO TOST, FERRAN85.5PEONA I PEO, C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1DE LA RIVA AGUADO, JORDI306FOMENT MARTINENC C.E.
2AYZA BALLESTER, JORDI206BARCELONA, CLUB ESCACS
3DAN TEODOR155.5-
4ROMERO PALLARES DANIEL105.5-
5CAPELLADES SUBIRANA, MARC85.5LILLET C.E.
6PALACIOS HERRERO PABLO65.5-
7GARCIA PAOLICCHI, RAUL45.5GEVA-CEA C.E.
8SIMON PADROS, EMILI25TERRASSA DEL CSC, C.E.
9SANPERA BONET, JUAN CARLOS13.5CATALONIA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ GARCIA, ADRIA305.5PEONA I PEO, C.E.
2CERVELLO TOST, ROGER205BARCELONA, CLUB ESCACS
3MENAC COMAS, JOAN RAMON155CATALONIA C.E.
4GUIX TORRES, DAVID105FRANQUESES, LES C.E.
5MASACHS VENDRELL, FRANCESC85CATALONIA C.E.
6TORRENTS SEÑAL, MARC64.5PEONA I PEO, C.E.
7PRATS RODRIGUEZ, JOAN BOSCO44.5SANT BOI C.E.
8GARCIA GALEOTE LORENZO24.5-
9CORRIGUELAS ARMILLAS, FREDERIC14.5PEONA I PEO, C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CANELA GIMENEZ, Mª CONCEPCIÓN306.5ESCAC MAT, CLUB ESCACS
2AMBROS PLADELLORENS, JORDI206BALSARENY-SALLENT U.E.
3PLA CARULLA, JOAQUIM155.5OLESA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CAPELLES PRAT, RAMON307AVINYO C.E.
2GIRONA ROVIRA, ALBERT206.5SELVA DEL CAMP, LA C.E.
3GABARRÓ SERVITJA, PAU156CATALONIA C.E.
4JIMENEZ SANCHEZ, JUAN RAFAEL106BERGUEDA C.E.
5ESTRUCH ANDREU, GUIM86GUISSONA, ATENEU
6TRAVESSET SAGRÉ, JAN66SANT ANDREU C.E.
7CUSTODIO CRIADO, JOFRE45.5PEONA I PEO, C.E.
8CASANOVAS CANTARERO, ERIC25.5GEVA-CEA C.E.
9CERDANS COSTA, FERRAN15.5SANTPEDOR C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CAMPRUBI I JUANOLA, JAUME306.5BANYOLES, C.E.
2CREIXANS COMERMA, POL206LIRA, LA C.E.
3VEGARA GALLEGO, PERE155.5TARADELL, PARC D'ESPORT C.E.
4RIBERA VEGANZONES, JOSEP MARIA105.5GEVA-CEA C.E.
5RIBA RIVERT, VALENTÍ85.5GEVA-CEA C.E.
6GIBERT JUAN, RAMON65FOMENT MARTINENC C.E.
7SOLSONA MANONELLES, JOSEP45CAPABLANCA C.E.
8GOMEZ RIVERA, JUDIT24.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
9VIDAL MOLL, FRANCESC14.5SANT CUGAT CLUB ESCACS
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL307SANT ANDREU C.E.
2MELLADO TRIVIÑO, JOAN216CATALONIA C.E.
3DE LA RIVA AGUADO, JORDI186FOMENT MARTINENC C.E.
4AYZA BALLESTER, JORDI156BARCELONA, CLUB ESCACS
5BOIX MORENO, DANIEL136TRES PEONS C.E.
6CERVELLO TOST, FERRAN65.5PEONA I PEO, C.E.
7CAPELLADES SUBIRANA, MARC45.5LILLET C.E.
8PEREZ GARCIA, ADRIA25.5PEONA I PEO, C.E.
XXVII Obert Internacional de La Pobla de Lillet Grup B
XLIII Open Internacional Ciutat de Badalona - Memorial Miquel Castellà i Gili Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GRIGORYAN KAREN H.757.5-
2PETROSYAN TIGRAN S.607.5-
3INIYAN P507-
4KRYSA , LEANDRO457MOLLET, CLUB D'ESCACS
5VERA SIGUENAS DEIVY407-
6OLIVA CASTANEDA KEVEL357-
7PERALTA , FERNANDO306.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8HIMANSHU SHARMA266.5-
9PERPINYA ROFES, LLUIS Mª226.5COLON SABADELL CHESSY
10NARCISO DUBLAN, MARC206.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
11PANELO MUÑOZ, MARCELO A.166.5CASTELLDEFELS, C.E.
12LORENZO DE LA RIVA, LAZARO146.5COLON SABADELL CHESSY
13SALINAS HERRERA PABLO126-
14MOTUZ KAROL106-
15GONZALEZ GARCIA, JOSE86COLON SABADELL CHESSY
16ARJUN KALYAN56-
17FERNANDEZ FERNANDO36-
18SRIJIT PAUL16-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PERPINYA ROFES, LLUIS Mª456.5COLON SABADELL CHESSY
2PANELO MUÑOZ, MARCELO A.306.5CASTELLDEFELS, C.E.
3MOTUZ KAROL206-
4ARJUN KALYAN156-
5SRIJIT PAUL106-
6GRAFL , FLORIAN86ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
7DHULIPALLA BALA CHANDRA PRASAD66-
8OBLITAS CARLOMAGNO46-
9MATTA VINAY KUMAR26-
10KARTHIK VENKATARAMAN15.5-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VERGARA JOFRE FELIPE455.5-
2CIMER EMANUEL305.5-
3GOMEZ JURADO, ALBERT205.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
4VALLS MARTI, ARTUR155.5COLON ATENEU C.E.
5RODRIGUEZ ALVAREZ VIDAL105-
6AJAY KARTHIKEYAN85-
7OSSA ORLANDO65-
8MATEUS ALEJANDRO45-
9MOVILEANU DANIELA25-
10CASTRO ACOSTA ANDRES15-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RIU LOPEZ, DANIEL455.5FOMENT MARTINENC C.E.
2PURUSHOTHAMAN THIRUMALAI305-
3SOHAM DAS205-
4MOCK MARKUS155-
5RUPEREZ RYHR, MIGUEL ANGEL104.5PEON DOBLADO
6ROHITH KRISHNA S84.5-
7GOIRIA EGIDAZU JON ASEL64.5-
8CESPEDES LLAVERIAS, LLIBERT44.5TRES PEONS C.E.
9PUERTAS MANZANO, JOSE LUIS24.5TORRENEGRA C.E.
10FERNANDEZ AGUILAR, FRANCISCO14CASTELLAR DEL VALLES C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARCIA RUIZ, ADRIAN457JAKE C.E.
2OSPINA OCAMPO CAMILO307-
3WALTER TRAVELLA, GERMAN157ARAGONES DE BARCELONA, CENTRO
4MARTIN VILLANOVA, JORDI107LLAVANERES, CLUB ESCACS
5COMHAIRE CEDRIC86.5-
6TORRALBA BROSA, MARC66BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
7RITTER AGUILAR, JORDI46AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
8MARTIN BARCELO, CARLES26PALLEJA, CLUB ESCACS
9PETIT MONTES, MARC16CATALUNYA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ROA RIBERA, ÁLVARO457SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
2VARELA CUADRADO, CESAR306SANT JOAN DESPI C.E.
3VAN PUYVELDE STIJN206-
4FERRES SAEZ, JOAN156PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
5FRANZONI LADRON DE GUEVARA, ENRIC106SANT ANDREU C.E.
6CAPARROS FERNANDEZ, XAVIER86MARTORELL C.E.
7GRAO AMAYA, RAFAEL65.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
8MADRID SOLE, ANTONIO45.5JAKE C.E.
9ROMERO TORRENTS, JOSEP25.5CIRERA, CLUB D'ESCACS
10RAMON HERRAEZ, ALEX15.5COLMENA, LA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MONCUNILL CALVET, POL455COLON ATENEU C.E.
2BERMUDEZ CAAMAÑO, RUBEN SANTIAGO305AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
3GARCIA GIL, ORIOL205COLON SABADELL CHESSY
4AARAV DENGLA154.5-
5RIDAO GIMENO, OSCAR104.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
6TORRUBIA DE NOVA, GUILLERMO84VILADECANS C.E.
7GOMEZ GUINOVART, JOSEP MANEL64CONGRES C.E.
8GARCÍA BAEZ, FELIPE44SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
9LLUCH MARTINEZ FERNANDO24-
10JIMENEZ MOLINA, VICTOR14TRES PEONS C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PERPINYA ROFES, LLUIS Mª226.5COLON SABADELL CHESSY
2NARCISO DUBLAN, MARC206.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
XLIII Open Internacional Ciutat de Badalona - Memorial Miquel Castellà i Gili Grup B
XVIII Obert Internacional de Figueres 'Miquel Mas' Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RIFF JEAN-NOEL557.5-
2MUÑOZ , MIGUEL406.5SANT ANDREU C.E.
3ALONSO BOUZA, JULIO JAVIER356SANT CUGAT CLUB ESCACS
4CAMPOS MORENO, JAVIER316OLOT
5VIDAL ZAMORA, ALEX275.5GERUNDA, C.E.
6SERRA PAGES, JORDI245.5FIGUERES C.E.
7PARALS MARCE, LLUIS215.5FIGUERES C.E.
8RENTERIA JORGE185.5-
9TOUZANE OLIVIER155-
10GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE135FIGUERES C.E.
11PARASCHIV PAUL-ALEXANDRU105-
12MELLADO TRIVIÑO, JOAN85CATALONIA C.E.
13HERNANDO RODRIGO, JULIO ANTONIO65ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
14MARTORELL AUBANELL, ADRIA45PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
15SERRA CANALS, ORIOL25ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
16CUADRAS AVELLANA, JORDI14.5FIGUERES C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ALONSO BOUZA, JULIO JAVIER206SANT CUGAT CLUB ESCACS
2VIDAL ZAMORA, ALEX155.5GERUNDA, C.E.
3RENTERIA JORGE105.5-
4TOUZANE OLIVIER85-
5GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE65FIGUERES C.E.
6MELLADO TRIVIÑO, JOAN45CATALONIA C.E.
7HERNANDO RODRIGO, JULIO ANTONIO25ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8CUADRAS AVELLANA, JORDI14.5FIGUERES C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SERRA PAGES, JORDI205.5FIGUERES C.E.
2MARTORELL AUBANELL, ADRIA155PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
3SERRA CANALS, ORIOL105ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
4PINSACH GELABERT, ALEXANDRE83.5FIGUERES C.E.
5SOLE PIJUAN, FERRAN63.5LLEIDA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PARALS MARCE, LLUIS205.5FIGUERES C.E.
2PARASCHIV PAUL-ALEXANDRU155-
3VILALTA VIDAL, XAVIER104.5MATARO C.E.
4GUIX TORRES, DAVID84FRANQUESES, LES C.E.
5SANCHEZ AREVALO LUIS64-
6CASTELLS BRIONES, MIQUEL43.5SANT BOI C.E.
7REX , TORSTEN CLAUS23SANTA EUGENIA ESCACS
8CISNEROS AVENDANO DIEGO10-
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BUENAFE MOYA JESUS156.5-
2NUÑEZ COLOME, DAVID106.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
3CLARET , FRANCK86.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
4CLOT CHICO, ARNAU66SANTA EUGENIA ESCACS
5JUAN BARTROLÍ, MARC46CATALUNYA C.E.
6GALLEGO TERRIS, RAFAEL25FIGUERES C.E.
7LAZARO PORTA, ANGEL15ARAGONES DE BARCELONA, CENTRO
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LAZARO PUJOL, ABEL206OLOT
2BLANCO ESQUENA, RAMON156DOTZE CASTELLS C.E.
3FERNANDEZ MARIN, ANTONIO105.5FIGUERES C.E.
4ASO MIRANDA CARLOS85.5-
5VAN DECRAEN ROGER65.5-
6GRATACOS I FONT, ALBERT45.5BANYOLES, C.E.
7BEAUZAMY , ALAIN25.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
8BOU JANOHER, ERNEST15LA BISBAL EMPORDA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ FONOLLERAS, OLIVER205FIGUERES C.E.
2ARAMBULO URBANETA, HENRY JOSE154.5FIGUERES C.E.
3JURADO CODERCH, HERIBERT104.5OLOT
4SPADA DARIO84.5-
5MALLOL DESCARREGA, ALEIX64FIGUERES C.E.
6CANTENYS PAGES, CARLES44FIGUERES C.E.
7PERDOMO RAUDALES, JAVIER FERNANDO24BANYOLES, C.E.
8CASARES BONALS, AINHOA14LLINARS, CLUB D'ESCACS
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL406.5SANT ANDREU C.E.
2VIDAL ZAMORA, ALEX275.5GERUNDA, C.E.
3SERRA PAGES, JORDI245.5FIGUERES C.E.
4PARALS MARCE, LLUIS215.5FIGUERES C.E.
5MELLADO TRIVIÑO, JOAN85CATALONIA C.E.
6HERNANDO RODRIGO, JULIO ANTONIO65ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
7MARTORELL AUBANELL, ADRIA45PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
8SERRA CANALS, ORIOL25ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
9CUADRAS AVELLANA, JORDI14.5FIGUERES C.E.
XVIII Obert Internacional de Figueres 'Miquel Mas' Grup B
XIX Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1JUMABAYEV RINAT1008.5-
2SVETUSHKIN DMITRY858-
3MARTIN JULIAN758-
4SCHROEDER JAN-CHRISTIAN658-
5GRIGORYAN KAREN H.607.5-
6VOCATURO , DANIELE557.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
7MONS LEON507.5-
8AGDESTEIN SIMEN457.5-
9KARTHIK VENKATARAMAN407.5-
10OPARIN GRIGORIY307.5-
11ORTIZ SUAREZ, ISAN REYNALDO257.5-
12NOVIKOV STANISLAV207.5-
13HEIMANN ANDREAS167.5-
14KRYSA LEANDRO137.5-
15TRENT LAWRENCE107.5-
16GONZALEZ ACOSTA BERNAL87.5-
17MOUSSARD JULES67.5-
18VALSECCHI , ALESSIO47.5CERDANYOLA VALLES C.E.
19PRAGGNANANDHAA R27-
20GOH WEI MING KEVIN17-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MARTIN JULIAN658-
2KARTHIK VENKATARAMAN457.5-
3OBLITAS CARLOMAGNO357-
4MORALES JHON ALEXANDER307-
5SUKANDAR IRINE KHARISMA207-
6WADSWORTH MATTHEW J157-
7PANELO MUÑOZ, MARCELO A.107CASTELLDEFELS, C.E.
8GRAFL , FLORIAN86.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
9QUIRHUAYO CHUMBE, GERMAN GONZALO66.5PEON DOBLADO
10BUENDIA PINAR ALVARO46.5-
11DOMINGO NUNEZ RUBEN26.5-
12PFREUNDT JAKOB16.5-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VOINIKONIS NIKITA657-
2VERGARA JOFRE FELIPE456.5-
3JIMENEZ GARCIA EMMANUEL356-
4LOUIS THIBAULT306-
5VALLS MARTI, ARTUR206COLON ATENEU C.E.
6SABER YASSER156-
7HERNANDEZ MOYA YULEISY106-
8FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN86MOLLET, CLUB D'ESCACS
9VISSER HENK-JAN66-
10MEZA PONCE JERRY46-
11RAMONDINO RENZO26-
12OSSA ORLANDO16-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PURUSHOTHAMAN THIRUMALAI656-
2GRIEVE HARRY456-
3PAJEKEN JAKOB LEON355.5-
4MARTINEZ FERNANDEZ, ADRIAN305.5-
5MALYNOVSKYI ROSTYSLAV205.5-
6DIONIGI RICCARDO155.5-
7ZOLDAN MATTEO105.5-
8BALLISTA MASSIMILIANO85.5-
9HARSHINI A65-
10RIVALIN KENNY45-
11ROVIRA VILA, JAUME25GERUNDA, C.E.
12LAM SOPHIE15-
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PETIT MONTES, MARC658.5CATALUNYA C.E.
2CASSET BELLO, ELENA458.5TORREBLANCA, CLUB ESCACS
3GARCIA RUIZ, ADRIAN358JAKE C.E.
4SOLE GONZALEZ, EDGAR308LLEIDA C.E.
5MORERA CAMPOS YANORI MARIA208-
6PULIDO LEON, MANUEL157.5PEONA I PEO, C.E.
7CALONGE FABREGAT, MARC107.5TARRAGONA C.E.
8VARGAS DRECHSLER, CARLOS87TRES PEONS C.E.
9MOYA NUÑEZ, PAU SALVADOR67FOMENT MARTINENC C.E.
10MUHAMMAD , QASIM47COMTAL C.E.
11AYZENBERG ALENA27-
12GAMBOA ALVARADO OLGA LETICIA17-
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HALEGUA DANI657-
2VALAREZZO RICARD, PEDRO457CASTELLDEFELS, C.E.
3TRAVESSET SAGRÉ, JAN357SANT ANDREU C.E.
4ZVEREVA MARGARITA307-
5PEIRON LLUCH, JOSE DANIEL206.5ONCE BARCELONA
6BONAY TOSCAS, SANTIAGO156.5GAVA CENTRE CULTURAL C.E.
7YUDIN MIKHAIL106.5-
8CASTRO QUIJANO EDUARDO86-
9CODINA BLASCO, JOAN66CONGRES C.E.
10VARELA CUADRADO, CESAR46SANT JOAN DESPI C.E.
11ROCHE PERIS, EDUARD25.5CATALUNYA C.E.
12ROMANESCO ROEL15.5-
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SEGURA RUIZ, CARLOS658MONTORNES C.E.
2LOPEZ OLIVA, VICTOR458BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
3ABDELKADER GARSTKA ADAM358-
4SIEGEL RAINER308-
5MARTINEZ GAMIZ, MARC207.5GEVA-CEA C.E.
6CAMACHO ALVAREZ, PABLO157.5CONGRES C.E.
7FORTE ESPARZA, MIGUEL107BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
8YUDIN YAKOV87-
9KULEV ATANAS67-
10APARICIO ESCUDERO, HECTOR F.47MASNOU C.E.
11SERENTILL TOST, EDUARD27SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
12FONTELA HIDALGO, VICTOR17IDEAL D'EN CLAVE C.E.
XIX Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Grup B
XIX Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Grup C
X Obert Internacional 'Ciutat de Sabadell' Grup A
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PERALTA , FERNANDO557ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2DIAZ CAMALLONGA, CARLES407COLON SABADELL CHESSY
3MUÑOZ , MIGUEL356SANT ANDREU C.E.
4GONZALEZ GARCIA, JOSE316COLON SABADELL CHESSY
5FERNANDEZ FERNANDO276-
6OLIVA CASTANEDA KEVEL246-
7ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO215.5GRANOLLERS-CANOVELLES
8NARCISO DUBLAN, MARC185.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
9GASCON DEL NOGAL JOSE RAFAEL155-
10GONZALEZ ACOSTA BERNAL135-
11PERPINYA ROFES, LLUIS Mª105COLON SABADELL CHESSY
12SOLANO CUYA, BRYAN ABEL85ESCOLA ESCACS SALOU
13CRUZ ESTRADA, FILEMON65TRES PEONS C.E.
14LORENZO DE LA RIVA, LAZARO45COLON SABADELL CHESSY
15VERGARA JOFRE FELIPE25-
16DURAN VEGA SERGIO15-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO305.5GRANOLLERS-CANOVELLES
2PERPINYA ROFES, LLUIS Mª205COLON SABADELL CHESSY
3CRUZ ESTRADA, FILEMON155TRES PEONS C.E.
4DURAN VEGA SERGIO105-
5JIMENEZ RUANO, ADRIAN84.5CERDANYOLA VALLES C.E.
6GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE64FIGUERES C.E.
7GRAFL , FLORIAN43.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8URIBE ARTEAGA, DANIEL22.5MONTCADA, UNIO ESCACS
9GOMEZ JURADO, ALBERT12SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SOLANO CUYA, BRYAN ABEL305ESCOLA ESCACS SALOU
2VERGARA JOFRE FELIPE205-
3JIMENEZ GARCIA EMMANUEL154.5-
4BRU RULLO, LLATZER104CERDANYOLA VALLES C.E.
5ASENSIO LIÑAN, TEODORO84HORTENC, ATENEU CULTURAL C.E.
6GONZALEZ VERICAT, SERGI64GERUNDA, C.E.
7RUPEREZ RYHR, MIGUEL ANGEL43PEON DOBLADO
8PURUSHOTHAMAN THIRUMALAI20-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ALVES GARCIA, ERIC303.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
2GARCIA MARIN, GUILLEM203.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3HAPALA , ELISABETH153.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
4MORENO MALDONADO, FRANCESC100MONTCADA, UNIO ESCACS
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MORAIS CARRERAS, JAVIER306.5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
2MORERA CAMPOS YANORI MARIA206-
3PARRA BOLA, JOSEP Mª106LLINARS, CLUB D'ESCACS
4CABRERA MARMOL, MANUEL85.5HORTENC, ATENEU CULTURAL C.E.
5PERA MUNTASELL, MARC65.5LIRA, LA C.E.
6RAMIREZ GONZALEZ MARIA JOSE45.5-
7GAMBOA ALVARADO OLGA LETICIA25.5-
8CABALLE SASOT, ROGER15TRES PEONS C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CODINA BROTO, SERGI306CERDANYOLA VALLES C.E.
2PLA CARULLA, JOAQUIM206OLESA C.E.
3BERNADO LOPEZ, ROGER155.5COLON SABADELL CHESSY
4GARCIA ESCODA, MARC105.5MOLINS DE REI C.E. FOMENT
5GABARRÓ SERVITJA, PAU85.5CATALONIA C.E.
6RAMON HERRAEZ, ALEX65COLMENA, LA C.E.
7DIAZ NARVAEZ, JOSEP45SANT QUIRZE DEL VALLES
8COSTA TRAVE, JAUME24.5GRANOLLERS-CANOVELLES
9GARCIA PUNZANO, JOSEP LLUIS14.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MONTSERRAT RUBIA, ANGEL308SANTPEDOR C.E.
2SERENTILL TOST, EDUARD207SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
3LOPEZ MARTINEZ, ANGEL156.5COLON SABADELL CHESSY
4FERNANDEZ CLIMENT, ALBERT106.5CERDANYOLA VALLES C.E.
5MARCAS VILA, LUIS86CAMBRILS, UNIO ESCACS.
6SERRANO BATOVA, VICENT65.5MASNOU C.E.
7ROMEU VILADOT, EMILI45.5PEONA I PEO, C.E.
8LUJAN MORENO, ROYER MANUEL25.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
9VIDAL MOLL, FRANCESC15.5SANT CUGAT CLUB ESCACS
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1DIAZ CAMALLONGA, CARLES407COLON SABADELL CHESSY
2MUÑOZ , MIGUEL356SANT ANDREU C.E.
3NARCISO DUBLAN, MARC185.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
4PERPINYA ROFES, LLUIS Mª105COLON SABADELL CHESSY
X Obert Internacional 'Ciutat de Sabadell' Grup B
X Obert Internacional 'Ciutat de Sabadell' Grup C
XV Obert Vila de Santpedor 2017
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1FERNANDEZ FERNANDO307-
2LOPEZ MARTINEZ, JOSEP MANUEL256.5BARBERA C.E.
3MUÑOZ , MIGUEL236.5SANT ANDREU C.E.
4CRUZ ESTRADA, FILEMON196.5TRES PEONS C.E.
5LILLO CASTANY, VICTOR166SANT CUGAT CLUB ESCACS
6MOVSZISZIAN , KAREN136SANT ANDREU C.E.
7MELLADO TRIVIÑO, JOAN106CATALONIA C.E.
8SAEZ COMA, ALEJANDRO86CATALUNYA C.E.
9BACHES GARCIA, GUILLERMO66LLEIDA C.E.
10CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN45.5TRES PEONS C.E.
11ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ25.5VALLS C.E.
12GASCON DEL NOGAL JOSE RAFAEL15.5-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ ESTRADA, FILEMON106.5TRES PEONS C.E.
2LILLO CASTANY, VICTOR86SANT CUGAT CLUB ESCACS
3MELLADO TRIVIÑO, JOAN66CATALONIA C.E.
4BACHES GARCIA, GUILLERMO46LLEIDA C.E.
5ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ25.5VALLS C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RIBERA BAZTAN, JOSE105.5GEVA-CEA C.E.
2CASTILLO DALMAU, ALBERT85.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
3RODRIGUEZ SORRIBES, JORDI64.5CATALONIA C.E.
4ARANDA FLORES, JORDI44.5TRES PEONS C.E.
5BENET MORANT, DAMIA24.5REUS DEPORTIU
6SANFELIU FABREGAS, ALBERT14SANTPEDOR C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAEZ COMA, ALEJANDRO106CATALUNYA C.E.
2RIERA MONTAÑO, RAMON85.5SANTPEDOR C.E.
3VICIENT CALVO, RAMON65.5PEO VUIT, C.E.
4PALACIOS PEÑA, GERARDO45TRES PEONS C.E.
5JUNYENT LLOBET, JOAQUIM25BALSARENY-SALLENT U.E.
6BOTIFOLL BENASAT, RAMON15SANTPEDOR C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PIÑERO CASOLIBA, LLUIS105SANTPEDOR C.E.
2GONZALEZ DANILOW, ALEXNOVITCH85COLON SABADELL CHESSY
3IRAQUI YOUSSEF65-
4AMBROS PLADELLORENS, JORDI44.5BALSARENY-SALLENT U.E.
5ALVAREZ JAEN, ALBERT24CARDONA
6LUCO MANUBENS, DANIEL14IGUALADA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1OMELLA SIESO MARCO ANTONIO105-
2ESTRUCH ANDREU, GUIM85GUISSONA, ATENEU
3SOLER MASSANA, RAMON64.5BALSARENY-SALLENT U.E.
4CASTILLO DALMAU, ARNAU44.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
5PLA CARULLA, JOAQUIM24OLESA C.E.
6ALCON LLOSADA, ALEX14GEVA-CEA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RIBERA VEGANZONES, JOSEP MARIA105GEVA-CEA C.E.
2CAMPRUBI I JUANOLA, JAUME85BANYOLES, C.E.
3ESTRUCH ANDREU, LLUC64.5GUISSONA, ATENEU
4CRISTOBAL ARTIGAS, SERGI44CAPELLADES C.E.
5PALAU BARRUFET, VINYET24ALCOLETGE CLUB ESCACS
6VILA LOPEZ, JOAN13.5MONTBUI C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LOPEZ MARTINEZ, JOSEP MANUEL256.5BARBERA C.E.
2MUÑOZ , MIGUEL236.5SANT ANDREU C.E.
3LILLO CASTANY, VICTOR166SANT CUGAT CLUB ESCACS
4MELLADO TRIVIÑO, JOAN106CATALONIA C.E.
5SAEZ COMA, ALEJANDRO86CATALUNYA C.E.
6BACHES GARCIA, GUILLERMO66LLEIDA C.E.
7ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ25.5VALLS C.E.
XIV Diada de l'11 de Setembre d'Escacs Actius
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CORI TELLO, JORGE308BARCELONA, CLUB ESCACS
2DEMUTH , ADRIEN257.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3NARCISO DUBLAN, MARC237ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
4MOVSZISZIAN , KAREN197SANT ANDREU C.E.
5GARRIGA CAZORLA, PERE167MOLLET, CLUB D'ESCACS
6RIZOUK , AIMEN136.5BARBERA C.E.
7CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN106.5TRES PEONS C.E.
8ORTIZ SUAREZ, ISAN REYNALDO86.5-
9ORTEGA SERRA, MARC66.5CERDANYOLA VALLES C.E.
10DIAZ CAMALLONGA, CARLES46.5COLON SABADELL CHESSY
11DELISAU GIL, ORIOL26.5SANT ANDREU C.E.
12GASCON DEL NOGAL JOSE RAFAEL16.5-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARRIGA CAZORLA, PERE157MOLLET, CLUB D'ESCACS
2ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO106.5GRANOLLERS-CANOVELLES
3CRUZ ESTRADA, FILEMON86TRES PEONS C.E.
4DOMINGUEZ PONS, ERIC65.5SANT ANDREU C.E.
5COLON GARCIA, ENRIQUE45.5SANT ANDREU C.E.
6CERVELLO TOST, FERRAN25.5PEONA I PEO, C.E.
7PERPINYA ROFES, LLUIS Mª15.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ORTEGA SERRA, MARC156.5CERDANYOLA VALLES C.E.
2DELISAU GIL, ORIOL106.5SANT ANDREU C.E.
3VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 86CASTELLDEFELS, C.E.
4JAREÑO BADENAS, ALEIX66COLON SABADELL CHESSY
5FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN45.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
6DE SEROUX FOUQUET, CAMILE25.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
7GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR15BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARCIA RUIZ, ADRIAN156JAKE C.E.
2GARCIA LOPEZ, NICOLAS105.5SANT ANDREU C.E.
3MARTINEZ TALAVERA, JORDI85.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
4FERNANDEZ AGUILAR, FRANCISCO65.5CASTELLAR DEL VALLES C.E.
5DELGADO OSORIO, JAVIER45MOLI NOU C.C.
6GARNICA NEBOT, ESTEVE25MOLI NOU C.C.
7MARTINEZ PEREZ, PABLO15COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GONZALEZ DANILOW, ALEXNOVITCH155.5COLON SABADELL CHESSY
2MORAIS CARRERAS, JAVIER105.5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
3MONTEIRO MARTINS POVOA, MARIO85CONGRES C.E.
4MUT COMPANY, GUILLEM JOAN65ESPIGA DE LES CORTS
5PELLICER RONCERO, NESTOR45MONTMELO C.E.
6TORRALBA BROSA, MARC25BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
7IZAGIRRE ALSUA ARITZ15-
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILLA CARDENAS, JORGE155.5COLON SABADELL CHESSY
2GRASA SOLANAS OSCAR104.5-
3GONZALEZ MUELAS, JAVIER84.5CONGRES C.E.
4BERNADO LOPEZ, ROGER64.5COLON SABADELL CHESSY
5MIGUEZ CABELLO, FEDERICO44COLON SABADELL CHESSY
6MADRID SOLE, ANTONIO24JAKE C.E.
7ARIAS PRIETO, DIANA14MONTMELO C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SALINAS TOMAS, DANIEL154.5COLON SABADELL CHESSY
2GONZALEZ COBOS, ARNAU104VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
3RIDAO GIMENO, OSCAR84LLINARS, CLUB D'ESCACS
4VILA LOPEZ, JOAN64MONTBUI C.E.
5GARCÍA GALLARDO, VÍCTOR44SANT QUIRZE DEL VALLES
6MONTLLOR AGUILERA, FRANCESC24BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
7CAIXAL PIQUE, JORDI14SELVA DEL CAMP, LA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1NARCISO DUBLAN, MARC237ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2GARRIGA CAZORLA, PERE167MOLLET, CLUB D'ESCACS
3ORTEGA SERRA, MARC66.5CERDANYOLA VALLES C.E.
4DIAZ CAMALLONGA, CARLES46.5COLON SABADELL CHESSY
5DELISAU GIL, ORIOL26.5SANT ANDREU C.E.
V Open Internacional d'Escacs Ràpids Escola d'Escacs Osona
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1COMAS FABREGO, LLUIS258COLON SABADELL CHESSY
2OLIVA CASTANEDA KEVEL207.5-
3MUÑOZ , MIGUEL167SANT ANDREU C.E.
4FERNANDEZ FERNANDO136.5-
5VIDARTE MORALES, ARTURO106.5MONTCADA, UNIO ESCACS
6CRUZ ESTRADA, FILEMON86TRES PEONS C.E.
7SIMON DEL SOL, JAUME66MOIA MOIANES C.E.
8GASCON DEL NOGAL JOSE RAFAEL46-
9IBAÑEZ TARRADELLAS, EDUARD15.5FIGUERES C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VIDARTE MORALES, ARTURO106.5MONTCADA, UNIO ESCACS
2CRUZ ESTRADA, FILEMON86TRES PEONS C.E.
3LOEFFLER STEFAN65.5-
4BOFILL MAS, ALEXANDRE45ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1IBAÑEZ TARRADELLAS, EDUARD105.5FIGUERES C.E.
2BAÑOS , OSCAR FRANCISCO85.5FIGUERES C.E.
3RODRIGUEZ SORRIBES, JORDI65.5CATALONIA C.E.
4BAUTISTA SANCHEZ, JOAN45SANT ANDREU C.E.
5VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 25CASTELLDEFELS, C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SIMON DEL SOL, JAUME106MOIA MOIANES C.E.
2POZANCO ROMASANTA, MARC85.5COLON SABADELL CHESSY
3CASALS LOPEZ, JOSEP65CALLDETENES C.E.
4CASTELLS BRIONES, MIQUEL44.5SANT BOI C.E.
5FERNANDEZ-DIAZ MASCORT, MIQUEL24.5SANT MARTI C.E.
6LORCA CORTADA, DAVID14.5CARDONA
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1TERRONES HERNANDEZ, JONATHAN105FRANQUESES, LES C.E.
2DEULONDER CAMINS, XAVIER84.5TONA-LA CREMA CLUB ESCACS
3GONZALEZ DANILOW, ALEXNOVITCH64COLON SABADELL CHESSY
4IZAGIRRE ALSUA ARITZ43.5-
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAGUE PLA, OSCAR105SANT BOI DE LLUÇANES, C.E.
2MORENO OLLER, VÍCTOR84TRES PEONS C.E.
3GIMBERT ARUMI, MIQUEL63.5CALLDETENES C.E.
4ALCON LLOSADA, ALEX43.5GEVA-CEA C.E.
5CASANOVAS BARNIOL, GERARD23.5CALLDETENES C.E.
6PUJOL GAJA, JOAN13SANT BOI DE LLUÇANES, C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CASTRO ESTRELLA, JOAN GABRIEL105TRES PEONS C.E.
2CASARES BONALS, AINHOA85LLINARS, CLUB D'ESCACS
3ORDEIX SANTANACH, RAMON64.5SANT BOI DE LLUÇANES, C.E.
4GONZALEZ COBOS, ARNAU44.5VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
5ALCON LLOSADA, JAUME24.5GEVA-CEA C.E.
6CAMPRUBI I JUANOLA, JAUME14BANYOLES, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1COMAS FABREGO, LLUIS258COLON SABADELL CHESSY
2MUÑOZ , MIGUEL167SANT ANDREU C.E.
3VIDARTE MORALES, ARTURO106.5MONTCADA, UNIO ESCACS
4SIMON DEL SOL, JAUME66MOIA MOIANES C.E.
5IBAÑEZ TARRADELLAS, EDUARD15.5FIGUERES C.E.
XXV Open Internacional d'Actius de Vallfogona de Balaguer
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CORI JORGE308-
2MUÑOZ , MIGUEL277SANT ANDREU C.E.
3CUARTAS MEDINA, JAIME ALEXANDER247PEONA I PEO, C.E.
4PANELO MUÑOZ, MARCELO A.217CASTELLDEFELS, C.E.
5BARBERO SENDIC, ALEJANDRO187LLEIDA C.E.
6ASIS GARGATAGLI, HIPOLITO156.5LIRA, LA C.E.
7GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR136.5BARCELONA, CLUB ESCACS
8VIDARTE MORALES, ARTURO106.5MONTCADA, UNIO ESCACS
9CAMPOS OLAYA, ISRAEL86.5TARREGA C.E.
10MOVSZISZIAN , KAREN66SANT ANDREU C.E.
11FERNANDEZ FERNANDO46-
12BACHES GARCIA, GUILLERMO26LLEIDA C.E.
13URIBE ARTEAGA, DANIEL16MONTCADA, UNIO ESCACS
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PANELO MUÑOZ, MARCELO A.207CASTELLDEFELS, C.E.
2VIDARTE MORALES, ARTURO156.5MONTCADA, UNIO ESCACS
3BACHES GARCIA, GUILLERMO106LLEIDA C.E.
4URIBE ARTEAGA, DANIEL86MONTCADA, UNIO ESCACS
5MONELL CAMARASA, DAVID66VALLFOGONA C.E.
6CRUZ ESTRADA, FILEMON45.5TRES PEONS C.E.
7ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ25.5VALLS C.E.
8GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE15.5FIGUERES C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR206.5BARCELONA, CLUB ESCACS
2CAMPOS OLAYA, ISRAEL156.5TARREGA C.E.
3VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 106CASTELLDEFELS, C.E.
4MONTILLA CARRILLO, ESTEBAN86MOLLET, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LLACUNA CUFI, SALVADOR206SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
2MASAGUE ARTERO, GUERAU156LLEIDA C.E.
3RIBERA PANE, JAUME106MOLLERUSSA
4FLORES MENDOZA, JOSÉ ANTONIO86VILADECANS C.E.
5GABARRO SOLE, RAMON65.5IVARS D'URGELL C.E.
6PALAU CABASES, ALBERT45BAIX SEGRE, CLUB D'ESCACS
7CERVELLO TOST, ROGER25BARCELONA, CLUB ESCACS
8LOPEZ SANCHEZ, XAVIER14.5BALAFIA-ADEJO CLUB D'ESCACS
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CANO SEVILLA, IVAN206BARCELONA, CLUB ESCACS
2GUAL ESCALA, JOAN155.5CAPELLADES C.E.
3ARANZANA ARESTE, ALBERTO105.5LLEIDA C.E.
4FARRE SELMA, DAVID85.5TORNABOUS CLUB ESCACS
5MARZO PIE, XAVIER65COLON ATENEU C.E.
6CORTIELLA I VALLÉS, ROGER45LLEIDA C.E.
7IZAGIRRE ALSUA ARITZ25-
8SOLE GONZALEZ, EDGAR15LLEIDA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ANGLÈS ROCA, JOEL205.5TARREGA C.E.
2VOLTES MIRET, ANDREU155VALLFOGONA C.E.
3SANTAMARIA BONET, MARC105VALLFOGONA C.E.
4HERREROS ANGRILL, JAIME85PONTS C.E.
5MARTI TRILLA, ALEIX65VALLFOGONA C.E.
6RIPOLL GALVEZ, GUERAU45LLEIDA C.E.
7PONSARNAU MARQUILLES, JAUME25TARREGA C.E.
8MALLOL DESCARREGA, GERARD15FIGUERES C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GABARRO FONTANET, XAVIER205IVARS D'URGELL C.E.
2PIQUE CAUFAPE, ORIOL154.5VALLFOGONA C.E.
3ESTRUCH ANDREU, LLUC104GUISSONA, ATENEU
4RIBERA VEGANZONES, JOSEP MARIA84GEVA-CEA C.E.
5FARRE JOVAL, ENRIC64VALLFOGONA C.E.
6CANO RODRIGUEZ, DANIEL44BALAFIA-ADEJO CLUB D'ESCACS
7PALAU BARRUFET, VINYET24ALCOLETGE CLUB ESCACS
8ROVIRA CHACON, Mª MERCE14SELVA DEL CAMP, LA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL277SANT ANDREU C.E.
2BARBERO SENDIC, ALEJANDRO187LLEIDA C.E.
3ASIS GARGATAGLI, HIPOLITO156.5LIRA, LA C.E.
4GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR136.5BARCELONA, CLUB ESCACS
5VIDARTE MORALES, ARTURO106.5MONTCADA, UNIO ESCACS
6CAMPOS OLAYA, ISRAEL86.5TARREGA C.E.
7BACHES GARCIA, GUILLERMO26LLEIDA C.E.