Classificació del circuit

IV Open Internacional d'Escacs Actius Fundacio Joviat
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL257.5LIRA VENDRELLENCA
2HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL207.5-
3LORENZO DE LA RIVA, LAZARO167.5BARBERA C.E.
4GARRIGA CAZORLA, PERE137MOLLET, CLUB D'ESCACS
5VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO107BARCELONA, CLUB ESCACS
6BENEDETTI , JULIO87MOLLET, CLUB D'ESCACS
7HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN ANDRES67CATALONIA-JOVIAT E.
8BARBERO SENDIC, ALEJANDRO46.5SANT ANDREU C.E.
9GARCIA RAMOS, DANIEL26.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO207BARCELONA, CLUB ESCACS
2HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN ANDRES157CATALONIA-JOVIAT E.
3BARBERO SENDIC, ALEJANDRO106.5SANT ANDREU C.E.
4EXPOSITO AMARO, JOSUE86.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
5CRUZ ESTRADA, FILEMON66COR DE MARINA BADALONA, C.E.
6MARTIN BARCELO, CARLES46BARCELONA, CLUB ESCACS
7PARES VIVES, NATALIA26PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
8PEREZ MAÑAS, BENJAMIN16BARBERA C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BENEDETTI , JULIO207MOLLET, CLUB D'ESCACS
2JIMENEZ RUANO, ADRIAN156.5BARCELONA, CLUB ESCACS
3ALFONSO DURBAN, XAVIER106.5GRAMENET CLUB ESCACS
4ROJANO ALFONSO, CARLOS86GRAMENET CLUB ESCACS
5MILLARET LORES, FRANCESC66COMTAL C.E.
6NORIA SILVESTRE, JOAQUIM45.5GRAN PENYA VILANOVA C.E.
7RIBERA VEGANZONES, JOSEP MARIA25.5GEVA-CEA C.E.
8SOLE PIJUAN, FERRAN15.5LLEIDA C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LUKE BREZMES, CRISTOFER206GEVA-CEA C.E.
2TOQUERO GRACIA, PAU155.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
3PEREZ MARTI, HECTOR105.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
4PLA ALMENAR, NEL85.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
5RODRIGUEZ DIAZ, JAVIER65.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
6ALVES GARCIA, ERIC45.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
7SALINAS TOMAS, DANIEL25COLON SABADELL CHESSY
8IBORRA POLO, ERIC15VALLS C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1UBER GRACIA, HUGO205.5VALLS C.E.
2SORT SEREROLS, JOSEP155BARAD, CLUB ESCACS
3PLANELLA SANCHEZ, JORDI105ESPLUGUES L'AVENC C.E.
4PARRA ORDORICA, ARNAU85LLINARS, CLUB D'ESCACS
5CATALA ULIED, BERNAT65VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
6PEÑAS HERNANDEZ, YOLANDA45IDEAL D'EN CLAVE C.E.
7SANCHEZ AGUILAR, ARNAU24.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
8TORRALBA SANZ, JOSEP14.5SANT JOAN C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BOIX REDORTA, ROC205LLINARS, CLUB D'ESCACS
2VINUESA SORLI, RUBEN155RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
3PEREZ LOPEZ, ANTONIO105AVINYO C.E.
4CASAN BONET, PAU85ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
5COMPTA BRUNET, MOISÈS64.5SANT BOI DE LLUÇANES, C.E.
6ORTIZ PADRO, POL44FIGUERES C.E.
7MARTINEZ PARDO, ALBERT24ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8CARRICONDO FERNANDEZ, VICENÇ13.5SANT ADRIA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LOZANO CASASAYAS, MARC155BARBERA C.E.
2PONSA ALCUBIERRE, MARINA105BARBERA C.E.
3BENSENY MARTINEZ, GUERAU84.5LLEIDA C.E.
4MEDINA DIEZ, ADRIA64.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
5HERMAN GAMAZO, ISAAC44.5BARBERA C.E.
6PEREZ RIBAS, JOAN24CATALONIA-JOVIAT E.
7MONTES MOLINA, IVAN14TERRASSA DEL CSC, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL257.5LIRA VENDRELLENCA
2GARRIGA CAZORLA, PERE137MOLLET, CLUB D'ESCACS
3BARBERO SENDIC, ALEJANDRO46.5SANT ANDREU C.E.
4GARCIA RAMOS, DANIEL26.5COLON SABADELL CHESSY
XVI Torneig Internacional Actiu Vila de Canovelles 2022
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL258-
2SOSA , TOMAS VALENTIN207.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3CRUZ ESTRADA, FILEMON167.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
4CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN137SANT ANDREU C.E.
5VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO107BARCELONA, CLUB ESCACS
6PEREZ MITJANS, ORELVIS87COR DE MARINA BADALONA, C.E.
7MOSKALENKO , VIKTOR67COLON SABADELL CHESSY
8ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO47GRANOLLERS-CANOVELLES
9SALINAS TOMAS, DANIEL26.5COLON SABADELL CHESSY
10ALSINA LEAL, DANIEL16.5BARBERA C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ ESTRADA, FILEMON107.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
2CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN87SANT ANDREU C.E.
3VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO67BARCELONA, CLUB ESCACS
4ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO47GRANOLLERS-CANOVELLES
5POMES MARCET, JOAN26.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
6VIDARTE MORALES, ARTURO16.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1TRIADU CASSA, JORDI106OLOT
2JIMENEZ RUANO, ADRIAN86BARCELONA, CLUB ESCACS
3CANAL OLIVERAS, JOAN66TRES PEONS C.E.
4BERNADO LOPEZ, ROGER45.5COLON SABADELL CHESSY
5SOLE PIJUAN, FERRAN25.5LLEIDA C.E.
6SOLER COLOME, VALENTI15GRANOLLERS-CANOVELLES
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SALINAS TOMAS, DANIEL106.5COLON SABADELL CHESSY
2SALVANS SERRA, ARNAU86.5CALLDETENES C.E.
3FUNES OSTOS, AITOR66.5MONTORNES C.E.
4RODRIGUEZ DIAZ, JAVIER46.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
5ABREU FLORES, DANIEL26GRANOLLERS-CANOVELLES
6IBORRA POLO, ERIC15.5VALLS C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SORT SEREROLS, JOSEP106.5BARAD, CLUB ESCACS
2PLANELLA SANCHEZ, JORDI86ESPLUGUES L'AVENC C.E.
3UBER GRACIA, HUGO66VALLS C.E.
4CORNEJO VERA, ALEJANDRO DANILO45.5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
5VILLA LABRADA, XAVIER25.5PEONA I PEO, C.E.
6MORENO GELABERT, JOSEP M.15.5CANET, CLUB ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VINUESA SORLI, RUBEN106RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
2VILLA TORNERO, ALEX86MONTORNES C.E.
3LOBO PEREIRA, ARAMI65.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
4BOIX REDORTA, ROC45LLINARS, CLUB D'ESCACS
5ROMEU VILADOT, EMILI25LLINARS, CLUB D'ESCACS
6TEPLY KOUTSKY, DAVID15RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MARCOS RODRIGUEZ, RAUL105.5ATENEU COLON C.E.
2LAMBERT PONT, MICHAEL85MOLLET, CLUB D'ESCACS
3HERMAN GAMAZO, ISAAC65BARBERA C.E.
4MANGUES RUBIA, ORIOL45ATENEU COLON C.E.
5BENSENY MARTINEZ, GUERAU25LLEIDA C.E.
6NAVAJAS ÁLVAREZ, ANTONI15SANT ANDREU C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ MITJANS, ORELVIS87COR DE MARINA BADALONA, C.E.
2MOSKALENKO , VIKTOR67COLON SABADELL CHESSY
3SALINAS TOMAS, DANIEL26.5COLON SABADELL CHESSY
4ALSINA LEAL, DANIEL16.5BARBERA C.E.
VIII Open Internacional Ciutat de Rubi
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL258-
2MUÑOZ , MIGUEL207.5LIRA VENDRELLENCA
3GINES ESTEO, PEDRO ANTONIO167BARCELONA, CLUB ESCACS
4SOSA , TOMAS VALENTIN137MOLLET, CLUB D'ESCACS
5DIAZ CAMALLONGA, CARLES106.5COLON SABADELL CHESSY
6GARCIA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER86.5VALLS C.E.
7MOSKALENKO , VIKTOR66.5COLON SABADELL CHESSY
8CRUZ ESTRADA, FILEMON46.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
9RODRIGUEZ LOPEZ,RAFAEL26.5-
10CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN16.5SANT ANDREU C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARCIA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER156.5VALLS C.E.
2CRUZ ESTRADA, FILEMON106.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
3CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN86.5SANT ANDREU C.E.
4PERPINYA ROFES, LLUIS Mª66COLON SABADELL CHESSY
5MARTIN BARCELO, CARLES46BARCELONA, CLUB ESCACS
6DEL PRADO, RODRIGUEZ XULIO25.5-
7HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN ANDRES14.5CATALONIA-JOVIAT E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RODRIGUEZ LOPEZ,RAFAEL156.5-
2CAMPOS CAYUELAS, ADRIAN106SANT CUGAT CLUB ESCACS
3TRIADU CASSA, JORDI85.5OLOT
4FERNANDEZ AGUILAR, FRANCISCO65.5COLON SABADELL CHESSY
5DEL AMO CARBO, JORDI45.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
6BENEDETTI , JULIO20MOLLET, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SANCHEZ LOPEZ, JUAN M.156BARCELONA, CLUB ESCACS
2BARBA RIOS, ENRIC106SANT QUIRZE DEL VALLES
3CANO SEVILLA, IVAN85.5BARCELONA, CLUB ESCACS
4JUL PEREZ, ALBERTO64.5BARCELONA, CLUB ESCACS
5NAVARRO ALVAREZ, ANTONI44.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6COMPTE JORNET, EDUARD20TERRASSA DEL CSC, C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1YASTREBOVA , TATIANA155.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2GARCÍA GALLARDO, VÍCTOR105.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
3FORTES GIL, JOSEP Mª85RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
4TORRALBA BROSA, MARC65CASTELLAR DEL VALLES C.E.
5COLOMER GOMEZ, JORDI44.5SANT CUGAT CLUB ESCACS
6UBER GRACIA, HUGO24.5VALLS C.E.
7VILLA IZQUIERDO, ROBERT14.5MONTORNES C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILLA TORNERO, ALEX155.5MONTORNES C.E.
2LOBO PEREIRA, ARAMI105.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
3VINUESA SORLI, RUBEN85RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
4GARCIA GIL, ORIOL65COLON SABADELL CHESSY
5SERRANO DELGADO, BIENVENIDO45RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6LOZANO RUIZ, DAVID25PALLEJA, CLUB ESCACS
7PLANELLA SANCHEZ, JAVIER14.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MONTES MOLINA, IVAN156TERRASSA DEL CSC, C.E.
2TALLADA SERRET, GERARD105.5AMPOSTA C.E.
3ARUMI ARDERIU, MARC85TONA-LA CREMA CLUB ESCACS
4TORIBIO RUIZ, ISMAEL65HOSPITALET BELLVITGE CLUB D'ESCACS
5LLONCH FARRÉS, GERARD45COLON SABADELL CHESSY
6PRADA VILLAGRASA, PAU MANEL25COLON SABADELL CHESSY
7HERMAN GAMAZO, ISAAC14.5BARBERA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL207.5LIRA VENDRELLENCA
2DIAZ CAMALLONGA, CARLES106.5COLON SABADELL CHESSY
3GARCIA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER86.5VALLS C.E.
4MOSKALENKO , VIKTOR66.5COLON SABADELL CHESSY
5RODRIGUEZ LOPEZ,RAFAEL26.5-
VII Torneig Escacs Actius EEM
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARRIGA CAZORLA, PERE257.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
2MUÑOZ , MIGUEL207LIRA VENDRELLENCA
3SOSA , TOMAS VALENTIN167MOLLET, CLUB D'ESCACS
4HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL137-
5MARTIN BARCELO, CARLES107BARCELONA, CLUB ESCACS
6GARCIA RAMOS, DANIEL87COLON SABADELL CHESSY
7VIDARTE MORALES, ARTURO66.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
8VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO46BARCELONA, CLUB ESCACS
9ALSINA LEAL, DANIEL26BARBERA C.E.
10VENTURA BOLET, MAXIM16VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MARTIN BARCELO, CARLES107BARCELONA, CLUB ESCACS
2VIDARTE MORALES, ARTURO86.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO66BARCELONA, CLUB ESCACS
4VENTURA BOLET, MAXIM46VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
5POMES MARCET, JOAN26TERRASSA DEL CSC, C.E.
6PERPINYA ROFES, LLUIS Mª15.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VENTURA BOLET, ALEXANDRE106VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
2TRIADU CASSA, JORDI85OLOT
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SALINAS TOMAS, DANIEL105.5COLON SABADELL CHESSY
2JUAN BARTROLÍ, MARC85PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
3VILA SEUBA, JOAN CARLES65SANT JOAN C.E.
4MARIMON RUBIA, NIL44.5LA LIRA, C.E.
5FORTUNY PROFITOS, JORDI24VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
6PLA ALMENAR, NEL10VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SORT SEREROLS, JOSEP105.5BARAD, CLUB ESCACS
2COLOMER GOMEZ, JORDI85SANT CUGAT CLUB ESCACS
3VILLA LABRADA, SERGI64PEONA I PEO, C.E.
4BORRELLAS COMELLAS, JOSEP44VILAFRANCA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BOIX REDORTA, ROC106LLINARS, CLUB D'ESCACS
2DELGADILLO TORRICO, FELIPE85.5PEON DOBLADO
3GOMEZ NAVAIS, MARÇAL65VILAFRANCA C.E.
4ROMEU VILADOT, EMILI45LLINARS, CLUB D'ESCACS
5BENET SANIGER, XAVIER25TONA-LA CREMA CLUB ESCACS
6CANADELL RUIZ, SAMUEL SANDAL15MARTORELL C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RAMIREZ CORTES, IZAN106MONTORNES C.E.
2RESTREPO SANCHEZ EDGAR SANTIAGO85.5-
3TRIPULSKIY MARK65-
4VILLA PEIRO, JOAN45PEONA I PEO, C.E.
5MEDINA DIEZ, ADRIA24.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
6GARCIA RODRIGUEZ, LAIA14VALLS C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARRIGA CAZORLA, PERE257.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
2MUÑOZ , MIGUEL207LIRA VENDRELLENCA
3MARTIN BARCELO, CARLES107BARCELONA, CLUB ESCACS
4GARCIA RAMOS, DANIEL87COLON SABADELL CHESSY
5VIDARTE MORALES, ARTURO66.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
6ALSINA LEAL, DANIEL26BARBERA C.E.
7VENTURA BOLET, MAXIM16VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
XVIII Obert d'escacs actius Vila de Sta Coloma de Queralt
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SOSA , TOMAS VALENTIN407MOLLET, CLUB D'ESCACS
2GARCIA RAMOS, DANIEL306.5COLON SABADELL CHESSY
3MOSKALENKO , VIKTOR276.5COLON SABADELL CHESSY
4CRUZ ESTRADA, FILEMON246.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
5PEREZ MITJANS, ORELVIS216.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
6CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN186.5SANT ANDREU C.E.
7VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO156.5BARCELONA, CLUB ESCACS
8PLASENCIA MARTINEZ, VICTOR136LIRA VENDRELLENCA
9GARRIGA CAZORLA, PERE106MOLLET, CLUB D'ESCACS
10VILA GAZQUEZ, XAVIER86SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
11HENRIQUEZ VILLAGRA CRISTOBAL66-
12PERPINYA ROFES, LLUIS Mª46COLON SABADELL CHESSY
13CANO SEVILLA, IVAN26BARCELONA, CLUB ESCACS
14CHAVARRIA LLAMBRICH, PEP16AMPOSTA C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CRUZ ESTRADA, FILEMON156.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
2CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN106.5SANT ANDREU C.E.
3VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO86.5BARCELONA, CLUB ESCACS
4PERPINYA ROFES, LLUIS Mª66COLON SABADELL CHESSY
5GARCIA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER45.5VALLS C.E.
6POMES MARCET, JOAN25.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
7ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ15.5VALLS C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PLASENCIA MARTINEZ, VICTOR156LIRA VENDRELLENCA
2ROJANO ALFONSO, CARLOS105GRAMENET CLUB ESCACS
3VENTURA BOLET, ALEXANDRE85VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
4MILLARET LORES, FRANCESC65COMTAL C.E.
5AÑO TAFALLA, SANTIAGO45PEO VUIT, C.E.
6ALFONSO DURBAN, XAVIER20GRAMENET CLUB ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CANO SEVILLA, IVAN156BARCELONA, CLUB ESCACS
2VERDES NADAL, RAMON105.5BELLPUIG C.E.
3VILA CAIRO, GERARD85SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
4DOMENE MULYUKOV, ALEXANDER65SALAURIS CLUB D'ESCACS
5BARBA RIOS, ENRIC45SANT QUIRZE DEL VALLES
6TOQUERO GRACIA, PAU24.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
7VILA GAZQUEZ, JORDI14.5SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CHAVARRIA FERRE, JOSEP155AMPOSTA C.E.
2SANCHEZ AGUILAR, ARNAU105LLINARS, CLUB D'ESCACS
3RAFOLS ALBET, JOSEP85VILAFRANCA C.E.
4TORRALBA BROSA, MARC65CASTELLAR DEL VALLES C.E.
5SUBIRA ZURITA, MARC45LIRA VENDRELLENCA
6MARIN BENITO, CARLA25PEONA I PEO, C.E.
7AÑO PLA, GERARD14.5VALLS C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LOBO PEREIRA, ARAMI155LLINARS, CLUB D'ESCACS
2MOMPEL FERRUZ, XAVIER105VALLS C.E.
3ROMEU VILADOT, EMILI85LLINARS, CLUB D'ESCACS
4PUJOL BIOSCA, JOAN64.5AMPOSTA C.E.
5ROSICH GUBERNA, PASCUAL44.5MONTBUI C.E.
6VINUESA SORLI, RUBEN24RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
7ROMEU PERULLES, JAUME14MOLI NOU C.C.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CHAVARRIA LLAMBRICH, PEP156AMPOSTA C.E.
2SAHAKYAN , ARAM ARSENOVYCH105SALAURIS CLUB D'ESCACS
3TALLADA SERRET, GERARD84.5AMPOSTA C.E.
4BENSENY MARTINEZ, GUERAU64.5LLEIDA C.E.
5SILVA MARSA, GERARD44TARREGA C.E.
6PORTA ISANT, LLUIS23.5PONTS C.E.
7HERMAN GAMAZO, ISAAC13.5BARBERA C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARCIA RAMOS, DANIEL306.5COLON SABADELL CHESSY
2MOSKALENKO , VIKTOR276.5COLON SABADELL CHESSY
3PEREZ MITJANS, ORELVIS216.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
4PLASENCIA MARTINEZ, VICTOR136LIRA VENDRELLENCA
5GARRIGA CAZORLA, PERE106MOLLET, CLUB D'ESCACS
6VILA GAZQUEZ, XAVIER86SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
7PERPINYA ROFES, LLUIS Mª46COLON SABADELL CHESSY
8CANO SEVILLA, IVAN26BARCELONA, CLUB ESCACS
9CHAVARRIA LLAMBRICH, PEP16AMPOSTA C.E.
XIV Open Internacional Memorial Ezequiel Martin
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO307.5BARCELONA, CLUB ESCACS
2NARCISO DUBLAN, MARC257ATENEU COLON C.E.
3SOSA , TOMAS VALENTIN237MOLLET, CLUB D'ESCACS
4HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN ANDRES196.5CATALONIA-JOVIAT E.
5CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN166.5SANT ANDREU C.E.
6CRUZ ESTRADA, FILEMON136.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
7VEHI BACH, VICTOR M.106.5VALLS C.E.
8VENTURA BOLET, MAXIM86.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
9VILLA TORNERO, ALEX66.5MONTORNES C.E.
10POMES MARCET, JOAN46TERRASSA DEL CSC, C.E.
11FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN26GRAMENET CLUB ESCACS
12BENEDETTI , JULIO16MOLLET, CLUB D'ESCACS
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO207.5BARCELONA, CLUB ESCACS
2HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN ANDRES156.5CATALONIA-JOVIAT E.
3CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN106.5SANT ANDREU C.E.
4CRUZ ESTRADA, FILEMON86.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
5VEHI BACH, VICTOR M.66.5VALLS C.E.
6VENTURA BOLET, MAXIM46.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
7POMES MARCET, JOAN26TERRASSA DEL CSC, C.E.
8FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN16GRAMENET CLUB ESCACS
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1BENEDETTI , JULIO206MOLLET, CLUB D'ESCACS
2MORROS FAURA, RICARD155.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3HAPALA , ELISABETH105COR DE MARINA BADALONA, C.E.
4CANAL OLIVERAS, JOAN85TRES PEONS C.E.
5PEREZ PASTORA, EVARIST65SANT MARTI C.E.
6FANNINGER LEON45-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SALINAS TOMAS, DANIEL205.5COLON SABADELL CHESSY
2PANIAGUA GARCIA, JOSEP MANEL155.5GRANOLLERS-CANOVELLES
3ALCALA GONZALEZ, CESAR105BARCELONA, CLUB ESCACS
4RUIZ MOLINA, GABRIEL84.5CANET, CLUB ESCACS
5MARCHES RIOS, JOAN MANUEL64.5MATARO C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GOMEZ JIMENEZ, RUBEN205.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
2SORT SEREROLS, JOSEP155BARAD, CLUB ESCACS
3SANCHEZ AGUILAR, ARNAU104.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
4FERNANDEZ CLIMENT, ALBERT84.5CERDANYOLA VALLES C.E.
5RITTER AGUILAR, JORDI64.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
6VICENTE BESSEN, KIRIAN44MOLLET, CLUB D'ESCACS
7COLOMER GOMEZ, JORDI24SANT CUGAT CLUB ESCACS
8MARTOS MARTIN, JOSE ANGEL13.5ESPIGA DE LES CORTS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILLA TORNERO, ALEX206.5MONTORNES C.E.
2BATISTA PEREZ, CARLOS155MOLLET, CLUB D'ESCACS
3JOVE ALBAIGES, GUILLEM105ATENEU COLON C.E.
4DELGADILLO TORRICO, FELIPE84.5PEON DOBLADO
5CARO MARTINEZ, RAMON64.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
6VINUESA SORLI, RUBEN44RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
7GARCIA GIL, ORIOL24COLON SABADELL CHESSY
8BENET SANIGER, XAVIER14TONA-LA CREMA CLUB ESCACS
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HERMAN GAMAZO, ISAAC205BARBERA C.E.
2MARCOS RODRIGUEZ, RAUL155ATENEU COLON C.E.
3LAMBERT PONT, JAMES104MOLLET, CLUB D'ESCACS
4LAMBERT PONT, MICHAEL84MOLLET, CLUB D'ESCACS
5PRADA VILLAGRASA, PAU MANEL64COLON SABADELL CHESSY
6VILA I BAGUE, ARNAU44FIGUERES C.E.
7PELEGRIN SERRANO, ORIOL24COLON SABADELL CHESSY
8LLONCH FARRÉS, GERARD13.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1NARCISO DUBLAN, MARC257ATENEU COLON C.E.
2VEHI BACH, VICTOR M.106.5VALLS C.E.
3VENTURA BOLET, MAXIM86.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
4VILLA TORNERO, ALEX66.5MONTORNES C.E.
5POMES MARCET, JOAN46TERRASSA DEL CSC, C.E.
6FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN26GRAMENET CLUB ESCACS
XII Memorial Josep Lorente