V Festival Internacional Vila Platja d'Aro A

25-06-2017  -  02-07-2017

-

-

C

C

Logo
Classificació
Grup A
#NomPuntsClub
1GUTENEV , ALEXANDER7PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
2MATSENKO SERGEI6.5-
3DEMIDOV MIKHAIL6-
4MOSKALENKO ALEXANDER6-
5KRYLOV MIKHAIL6-
6JEREZ PEREZ, ALFONSO6FOMENT MARTINENC C.E.
7VOLODIN , ALEKSANDR5.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
8KASPAROV SERGEY5.5-
9POTAPOV , PAVEL5.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
10FLUVIA POYATOS, JORDI5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
11VIDAL ZAMORA, ALEX5OLOT
12ZOLOTUKHIN VALERY4.5-
13AYATS LLOBERA, GERARD4.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
14CASTRILLON OTERO, JAVIER4.5GERUNDA, C.E.
15PEREZ CALAHORRA RICARDO4.5-
16GARCIA BUSQUETS, JORDI4.5GERUNDA, C.E.
17PEREZ MONDEJAR ADLER4.5-
18LLANEZA VEGA, PATRICIA4.5FOMENT MARTINENC C.E.
19FLUVIA FRIGOLA, JOAN4.5TORDERA C.E.
20ROVIRA VILA, JAUME4.5GERUNDA, C.E.
21PARAYRE SOGUERO, JORDI4.5GUIXOLENC C.E.
22PRUJA RAMIREZ, EDUARD4GERUNDA, C.E.
23BOIXADER ARBO, XAVIER3.5BARCELONA, CLUB ESCACS
24KASPAROVA TATIANA3.5-
25SAURINA SUÑER, FRANCESC XAVIER3.5GERUNDA, C.E.
26CARRANZA FONT, JOAN3.5VILOBI C.E.
27DIAZ RUBI, FELIP3.5CERDANYOLA VALLES C.E.
28BERARD SERGE3.5-
29PARALS MARCE, LLUIS3FIGUERES C.E.
30ROS BOSCH, CARLES2.5VILOBI C.E.
31CHAN , NARUNA1.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
Grup B
#NomPuntsClub
1IGLESIAS SANTOS, RODRIGO7PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
2IGLESIAS SANTOS, DAVID7PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
3CLOT CHICO, ARNAU6.5SANTA EUGENIA ESCACS
4MEDVEDEV DAVID6-
5RYSAEV DANIAL5.5-
6REX , TORSTEN CLAUS5.5SANTA EUGENIA ESCACS
7SERRA SOLA, JORDI5.5GUIXOLENC C.E.
8XIFRA TOME, BERNAT5.5GERUNDA, C.E.
9RUIZ PLANAS, ADELITO5VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
10SANCHEZ LUQUE, JOAN5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
11CARRAMIÑANA PUIG, JORDI5GUIXOLENC C.E.
12MC ALEENAN CHARLES5-
13HORTA GAFAROT, BIEL4.5GERUNDA, C.E.
14CLANCHET OLLE, JOSEP4.5MARTORELL C.E.
15TURÓN CROSA, ISAAC4.5SANTA EUGENIA ESCACS
16VIDAL PALOU, JORDI4.5SANTA EUGENIA ESCACS
17PROKUDIN , IGOR4PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
18DE LA RIVA FERNANDEZ EDUARDO3.5-
19BALLESTA LOURO, MIRIAM3.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
20JUSCAFRESA PRIETO, FRANCESC3.5PALAFRUGELL C.E.
21GARCIA CASTANY, JOSE3.5SANTA EUGENIA ESCACS
22SABRIA MESTRAS, JORDI3.5SANTA EUGENIA ESCACS
23JIMENO SAN JOSE, LUIS3BLANES C.E.
24COEZ THIERRY2.5-
25SABORIT VERDAGUER, ROGER2.5MANLLEU CLUB ESCACS
26DIAZ CANO, WENCESLAO2GUIXOLENC C.E.
27BERARD MARTINE1-
28REGUERA CAMPILLO MOISES0-
29TORRES MARQUES, DAVID0PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS