TORNEIG MAGISTRAL CiUTAT DE BARCELONA D'ESCACS 2017

CIUTAT DE BARCELONA

SNo.   Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Punts  
1 IM Asis Gargatagli Hipolito 2520 CAT * ½ ½ 1 1 0 ½ 0 ½ 1 5  5è
2 GM Grigoryan Karen H. 2584 ARM  ½ * 0 ½ 0 0 0 ½ 1 1
3 GM Peralta Fernando 2551 ARG  ½ 1 * 1 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 5 4t
4 GM Gomez Garrido Camilo Ernesto 2524 CUB 0 ½ 0 * 0 ½ ½ ½ ½ 1
5 GM Vasquez Schroeder Rodrigo 2555 CHI 0 1 ½ 1 * 0 0 1 0 ½ 4
6 GM Vocaturo Daniele 2598 ITA 1 1 ½ ½ 1 * 0 ½  ½ ½ 3t
7 GM Gledura Benjamin 2605 HUN ½ 1 ½ ½ 1 1 * ½  ½ ½ 6 1r
8 GM Fressinet Laurent 2667 FRA 1 ½  1 ½ 0 ½ ½ * 1 1 6  2n
9 GM Munoz Miguel 2494 CAT ½ 0 ½ ½ 1 ½ ½  0 * 1
10 GM Alonso Rosell Alvar 2530 CAT 0 0 ½ 0 ½ ½ ½ 0 0 * 2  10è

 

Ronda 1 el 09.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
1 IM Asis Gargatagli Hipolito GM Alonso Rosell Alvar 10 1-0
2 GM Grigoryan Karen H. GM Munoz Miguel 9 1-0
3 GM Peralta Fernando GM Fressinet Laurent 8 0-1
4 GM Gomez Garrido Camilo Ernest GM Gledura Benjamin 7 ½-½
5 GM Vasquez Schroeder Rodrigo GM Vocaturo Daniele 6 0-1
Ronda 2 el 10.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
10 GM Alonso Rosell Alvar GM Vocaturo Daniele 6 ½-½
7 GM Gledura Benjamin GM Vasquez Schroeder Rodrigo 5 1-0
8 GM Fressinet Laurent GM Gomez Garrido Camilo Ernesto 4 ½-½
9 GM Munoz Miguel GM Peralta Fernando 3 ½-½
1 IM Asis Gargatagli Hipolito GM Grigoryan Karen H. 2 ½-½
Ronda 3 el 11.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
2 GM Grigoryan Karen H. GM Alonso Rosell Alvar 10  1-0
3 GM Peralta Fernando IM Asis Gargatagli Hipolito 1  ½-½
4 GM Gomez Garrido Camilo Ernest GM Munoz Miguel 9  ½-½
5 GM Vasquez Schroeder Rodrigo GM Fressinet Laurent 8  1-0
6 GM Vocaturo Daniele GM Gledura Benjamin 7  0-1
Ronda 4 el 12.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
10 GM Alonso Rosell Alvar GM Gledura Benjamin 7  ½-½
8 GM Fressinet Laurent GM Vocaturo Daniele 6  ½-½
9 GM Munoz Miguel GM Vasquez Schroeder Rodrigo 5 1-0
1 IM Asis Gargatagli Hipolito GM Gomez Garrido Camilo Ernesto 4 1-0
2 GM Grigoryan Karen H. GM Peralta Fernando 3 0-1
Ronda 5 el 13.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
3 GM Peralta Fernando GM Alonso Rosell Alvar 10  ½-½
4 GM Gomez Garrido Camilo Ernest GM Grigoryan Karen H. 2  ½-½
5 GM Vasquez Schroeder Rodrigo IM Asis Gargatagli Hipolito 1  0-1
6 GM Vocaturo Daniele GM Munoz Miguel 9  ½-½
7 GM Gledura Benjamin GM Fressinet Laurent 8  ½-½
Ronda 6 el 14.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
10 GM Alonso Rosell Alvar GM Fressinet Laurent 8 0-1
9 GM Munoz Miguel GM Gledura Benjamin 7 ½-½
1 IM Asis Gargatagli Hipolito GM Vocaturo Daniele 6 0-1
2 GM Grigoryan Karen H. GM Vasquez Schroeder Rodrigo 5 0-1
3 GM Peralta Fernando GM Gomez Garrido Camilo Ernesto 4 1-0
Ronda 7 el 15.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
4 GM Gomez Garrido Camilo Ernest GM Alonso Rosell Alvar 10  1-0
5 GM Vasquez Schroeder Rodrigo GM Peralta Fernando 3  ½-½
6 GM Vocaturo Daniele GM Grigoryan Karen H. 2  1-0
7 GM Gledura Benjamin IM Asis Gargatagli Hipolito 1 ½-½
8 GM Fressinet Laurent GM Munoz Miguel 9 1-0
Ronda 8 el 16.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
10 GM Alonso Rosell Alvar GM Munoz Miguel 9 0-1
1 IM Asis Gargatagli Hipolito GM Fressinet Laurent 8 0-1
2 GM Grigoryan Karen H. GM Gledura Benjamin 7 0-1
3 GM Peralta Fernando GM Vocaturo Daniele 6 ½-½
4 GM Gomez Garrido Camilo Ernest GM Vasquez Schroeder Rodrigo 5 0-1
Ronda 9 el 17.11.2017 a las 16:30
       
SNo.   Nom   Nom SNo.  
5 GM Vasquez Schroeder Rodrigo GM Alonso Rosell Alvar 10 ½-½
6 GM Vocaturo Daniele GM Gomez Garrido Camilo Ernesto 4 ½-½
7 GM Gledura Benjamin GM Peralta Fernando 3 ½-½
8 GM Fressinet Laurent GM Grigoryan Karen H. 2 ½-½
9 GM Munoz Miguel IM Asis Gargatagli Hipolito 1 ½-½

 

 

CIUTAT DE BARCELONA MEMORIAL ARTURO POMAR SUB12

SNo. Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 Punts  
1 Travesset Sagre Jan 1815 CAT * 1 1 1 0 1

4

1r

2 Roca Planas Edgar 1631 CAT 0 * 1  0 1 ½ 3r
3 Xifra Tome Bernat 1753 CAT 0 0 * 1 1 ½ 4t
4 Navajas Alvarez Josep 1584 CAT 0  1 0 * ½ 0
5 Taltavull Hidalgo Artur 1572 CAT 1 0 0 ½ * 0 ½
6 Jimenez Munoz Nicolas 1818 CAT 0 ½ ½ 1 * 3 2n
Ronda 1 el 10.11.2017 a las 17:30
   
SNo. Nom Res. Nom SNo.
1 Travesset Sagre Jan 1-0 Jimenez Munoz Nicolas 6
2 Roca Planas Edgar 1-0 Taltavull Hidalgo Artur 5
3 Xifra Tome Bernat 1-0 Navajas Alvarez Josep 4
Ronda 2 el 11.11.2017 a las 10:00
   
SNo. Nom Res. Nom SNo.
6 Jimenez Munoz Nicolas 1-0 Navajas Alvarez Josep 4
5 Taltavull Hidalgo Artur 0-1 Xifra Tome Bernat 3
1 Travesset Sagre Jan 1-0 Roca Planas Edgar 2
         
Ronda 3 el 11.11.2017 a las 16:30
   
SNo. Nom Res. Nom SNo.
2 Roca Planas Edgar ½-½ Jimenez Munoz Nicolas 6
3 Xifra Tome Bernat 0-1 Travesset Sagre Jan 1
4 Navajas Alvarez Josep ½-½ Taltavull Hidalgo Artur 5
Ronda 4 el 12.11.2017 a las 10:00
   
SNo. Nom Res. Nom SNo.
6 Jimenez Munoz Nicolas 1-0 Taltavull Hidalgo Artur 5
1 Travesset Sagre Jan 1-0 Navajas Alvarez Josep 4
2 Roca Planas Edgar 1-0 Xifra Tome Bernat 3
Ronda 5 el 12.11.2017 a las 16:30
   
SNo. Nom Res. Nom SNo.
3 Xifra Tome Bernat ½-½ Jimenez Munoz Nicolas 6
4 Navajas Alvarez Josep 1-0 Roca Planas Edgar 2
5 Taltavull Hidalgo Artur 1-0 Travesset Sagre Jan 1

 

 

CIUTAT DE BARCELONA MEMORIAL ARTURO POMAR SUB10

SNo. Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 Punts  
1 Ano Pla Gerard 1753 CAT *  1 1 ½ 1 1r
2 Gardner Leo 1265 CAT 0 * ½  0  ½ 1 2 4r
3 Domene Mulyukov Alexander 1295 CAT 0 ½ * 0 1 3r
4 Gasull Batiste Aran 1274 CAT 1 *  0  ½ 6n
5 Moles Benali Joan 1389 CAT  ½ ½  1  1 * 0 3 2n
6 Puente Fernandez Lucas 1289 CAT  0 0  0  ½ * 2 5t

 

Ronda 1 el 10.11.2017 a las 17:30
     
SNo. Nom Res. Nom SNo.
1 Ano Pla Gerard 1-0 Puente Fernandez Lucas 6
2 Gardner Leo ½-½ Moles Benali Joan 5
3 Domene Mulyukov Alexander 1-0 Gasull Batiste Aran 4
Ronda 2 el 11.11.2017 a las 10:00
     
SNo. Nom Res. Nom SNo.
6 Puente Fernandez Lucas ½-½ Gasull Batiste Aran 4
5 Moles Benali Joan 1-0 Domene Mulyukov Alexander 3
1 Ano Pla Gerard 1-0 Gardner Leo 2
Ronda 3 el 11.11.2017 a las 16:30
     
SNo. Nom Res. Nom SNo.
2 Gardner Leo 1-0 Puente Fernandez Lucas 6
3 Domene Mulyukov Alexander 0-1 Ano Pla Gerard 1
4 Gasull Batiste Aran 0-1 Moles Benali Joan 5
Ronda 4 el 12.11.2017 a las 10:00
     
SNo. Nom Res. Nom SNo.
6 Puente Fernandez Lucas 1-0 Moles Benali Joan 5
1 Ano Pla Gerard 1-0 Gasull Batiste Aran 4
2 Gardner Leo ½-½ Domene Mulyukov Alexander 3
Ronda 5 el 12.11.2017 a las 16:30
     
SNo. Nom Res. Nom SNo.
3 Domene Mulyukov Alexander 1-0 Puente Fernandez Lucas 6
4 Gasull Batiste Aran 1-0 Gardner Leo 2
5 Moles Benali Joan ½-½ Ano Pla Gerard 1