Classificació del circuit

II OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS ACTIUS FUNDACIÓ JOVIAT
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SOSA , TOMAS VALENTIN258MOLLET, CLUB D'ESCACS
2MOVSZISZIAN , KAREN207.5SANT ANDREU C.E.
3GUERRA MENDEZ, JOSE ANGEL167CERDANYOLA VALLES C.E.
4LORENZO DE LA RIVA, LAZARO137COLON SABADELL CHESSY
5DOMINGUEZ PONS, ERIC107SANT ANDREU C.E.
6TARRAGO ANTONI, MAURICI87SANT ADRIA C.E.
7OMS FUENTES, LLUIS67BARCELONA, CLUB ESCACS
8GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE47FIGUERES C.E.
9VELEZ ROMERO, JUAN LUIS27MASNOU C.E.
10VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO16.5SANT MARTI C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LORENZO DE LA RIVA, LAZARO107COLON SABADELL CHESSY
2DOMINGUEZ PONS, ERIC87SANT ANDREU C.E.
3OMS FUENTES, LLUIS67BARCELONA, CLUB ESCACS
4VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO46.5SANT MARTI C.E.
5AYATS LLOBERA, GERARD26.5BARCELONA, CLUB ESCACS
6ESPLUGAS ESTEVE, VICENÇ16VALLS C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1TARRAGO ANTONI, MAURICI107SANT ADRIA C.E.
2GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE87FIGUERES C.E.
3BAÑOS , OSCAR FRANCISCO66.5FIGUERES C.E.
4RIERA MONTAÑO, RAMON46.5SANTPEDOR C.E.
5NADAL FAJARDO, RICARD26.5CASTELLDEFELS, C.E.
6BOIXADER ARBO, XAVIER16BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VELEZ ROMERO, JUAN LUIS107MASNOU C.E.
2GARCIA LOPEZ, NICOLAS86.5SANT ANDREU C.E.
3IGLESIAS OJEDA, FERNANDO66SANT BOI C.E.
4ARNIJAS FABREGAS, MARC46LLINARS, CLUB D'ESCACS
5MARTIN BARCELO, CARLES26PALLEJA, CLUB ESCACS
6MENAC COMAS, JOAN RAMON16CATALONIA C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SALINAS TOMAS, DANIEL106COLON SABADELL CHESSY
2ALCON LLOSADA, ALEX86GEVA-CEA C.E.
3CASTELLS BRIONES, MIQUEL66SANT BOI C.E.
4CREUS PONS, JOSEP46NAVARCLES CLUB ESCACS
5GRACIA VERGARA, FERRAN26CATALONIA C.E.
6GABARRÓ SERVITJA, PAU15.5CATALONIA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RIBERA VEGANZONES, SERNI106GEVA-CEA C.E.
2FUNES OSTOS, AITOR85.5MONTORNES C.E.
3TORRALBA BROSA, MARC65BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
4LOPEZ MINGUELLA, ARMAND45BALAFIA-ADEJO CLUB D'ESCACS
5VILA CAMPS, CARLES25MONTGRI, C.E.
6MARTINEZ GAMIZ, MARC15GEVA-CEA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILLA TORNERO, ALEX106MONTORNES C.E.
2LOBO PEREIRA, ARAMI85LLINARS, CLUB D'ESCACS
3IBORRA POLO, ERIC65JOVIAT FUNDACIO
4ORTIZ PADRO, POL45TRES PEONS C.E.
5PRADA VILLAGRASA, PAU MANEL25PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
6MARIN RIPOLL, MARTI15SITGES PRADO SUBURENC, C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1DOMINGUEZ PONS, ERIC107SANT ANDREU C.E.
2TARRAGO ANTONI, MAURICI87SANT ADRIA C.E.
3OMS FUENTES, LLUIS67BARCELONA, CLUB ESCACS
4VELEZ ROMERO, JUAN LUIS27MASNOU C.E.
XIII OPEN VILA DE CANOVELLES
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MOVSZISZIAN , KAREN307SANT ANDREU C.E.
2ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO257GRANOLLERS-CANOVELLES
3SOSA , TOMAS VALENTIN237MOLLET, CLUB D'ESCACS
4PEREZ MITJANS, ORELVIS197COR DE MARINA BADALONA, C.E.
5VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO166.5SANT MARTI C.E.
6PEÑA MORALES, HUGO136.5CASTELLDEFELS, C.E.
7PRATS SAFONT, SERGI106.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
8GARCIA RAMOS, DANIEL86COLON SABADELL CHESSY
9MARTIN GONZALEZ, ANGEL66BARCELONA, CLUB ESCACS
10AYATS LLOBERA, GERARD46BARCELONA, CLUB ESCACS
11VIDARTE MORALES, ARTURO26EDAMI C.E.
12GONZALEZ CUERVO, ELOY16TERRASSA DEL CSC, C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO107GRANOLLERS-CANOVELLES
2VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO86.5SANT MARTI C.E.
3PEÑA MORALES, HUGO66.5CASTELLDEFELS, C.E.
4GARCIA RAMOS, DANIEL46COLON SABADELL CHESSY
5MARTIN GONZALEZ, ANGEL26BARCELONA, CLUB ESCACS
6AYATS LLOBERA, GERARD16BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GONZALEZ CUERVO, ELOY106TERRASSA DEL CSC, C.E.
2NADAL FAJARDO, RICARD86CASTELLDEFELS, C.E.
3GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE65.5FIGUERES C.E.
4LABORDE STEPHANE45.5-
5VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 25.5BARCELONA, CLUB ESCACS
6GARCIA CANO, ANTONI15GRANOLLERS-CANOVELLES
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PRATS SAFONT, SERGI106.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
2MOLANO LAFUENTE, ISMAEL86BARCELONA, CLUB ESCACS
3FERNANDEZ PEÑA, PEDRO EMILIO65.5GRANOLLERS-CANOVELLES
4TORRALBA SANZ, JOSEP45SANT JOAN C.E.
5GARCÍA GRACIA, VICTOR HUGO25VIC, C.E.
6GARCIA DE BLAS, ESTEBAN15COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CASARES BONALS, AINHOA105.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
2FORTES GIL, JOSEP Mª85.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
3TERRONES HERNANDEZ, JONATHAN65FRANQUESES, LES C.E.
4LIN , LIMIN45GRANOLLERS-CANOVELLES
5ROMEU PERULLES, JAUME24.5MOLI NOU C.C.
6CORDOMI FORNS, FRANCESC14VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAGRADO CRESPO, ÁLVARO105TERRASSA DEL CSC, C.E.
2REYES MENENDEZ, ANTONIO85FRANQUESES, LES C.E.
3PARRA ORDORICA, ARNAU64LLINARS, CLUB D'ESCACS
4MARTINEZ GAMIZ, MARC44GEVA-CEA C.E.
5ARGEMI CAMP, JAUME24VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
6FRADERA MANILS, JOSEP14PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CASARES BONALS, ASIER104LLINARS, CLUB D'ESCACS
2LOPEZ TORRALBA, OSCAR84PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
3GARCIA CACHINERO, JESUS64GRANOLLERS-CANOVELLES
4MIRÓ ARBELAES, ALEIX43.5PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
5MOLES MEMBRIVE, FRANCISCO JAVIER23.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
6PARERA FIESTAS, ORIOL13.5GRANOLLERS-CANOVELLES
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ MITJANS, ORELVIS197COR DE MARINA BADALONA, C.E.
2PRATS SAFONT, SERGI106.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
3GARCIA RAMOS, DANIEL86COLON SABADELL CHESSY
4MARTIN GONZALEZ, ANGEL66BARCELONA, CLUB ESCACS
5AYATS LLOBERA, GERARD46BARCELONA, CLUB ESCACS
6VIDARTE MORALES, ARTURO26EDAMI C.E.
III TORNEIG INTERNACIONAL D'ESCACS ACTIUS DEL GUINARDÓ
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ MITJANS, ORELVIS258COR DE MARINA BADALONA, C.E.
2SOSA , TOMAS VALENTIN207.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3MUÑOZ , MIGUEL167SANT MARTI C.E.
4STELLA , ANDREA137COLON SABADELL CHESSY
5CUARTAS MEDINA, JAIME ALEXANDER107BARBERA C.E.
6RUPEREZ RYHR, MIGUEL ANGEL87ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
7HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO67LLINARS, CLUB D'ESCACS
8SAGUILLO GONZALEZ, ORIOL47CERDANYOLA MATARO C.E.
9GARCIA RAMOS, DANIEL27COLON SABADELL CHESSY
10FERNANDEZ BORREGO PABLO17-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO157LLINARS, CLUB D'ESCACS
2GARCIA RAMOS, DANIEL107COLON SABADELL CHESSY
3JIMENEZ RUANO, ADRIAN86BARCELONA, CLUB ESCACS
4AYATS LLOBERA, GERARD66BARCELONA, CLUB ESCACS
5CRUZ ESTRADA, FILEMON46SANT ANDREU C.E.
6POVILL CLAROS, XAVIER26PEONA I PEO, C.E.
7BOBADILLA VIERA, JORGE16PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RUPEREZ RYHR, MIGUEL ANGEL157ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2SAGUILLO GONZALEZ, ORIOL107CERDANYOLA MATARO C.E.
3PEREZ GARCIA, ADRIA86.5PEONA I PEO, C.E.
4GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR66.5BARCELONA, CLUB ESCACS
5LABORDE STEPHANE46.5-
6NADAL FAJARDO, RICARD26CASTELLDEFELS, C.E.
7BOIXADER ARBO, XAVIER16BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ALCALÁ GONZÁLEZ, CÉSAR156.5PEONA I PEO, C.E.
2MANCHA OTANO ARITZ106.5-
3PLANELLA SANCHEZ, JORDI86.5ESPLUGUES L'AVENC C.E.
4VARELA LA MADRID, TILSIA CAROLINA66MOLLET, CLUB D'ESCACS
5MARTINEZ LOPEZ, CARLOS46PEONA I PEO, C.E.
6MAGALLANES , GUSTAVO JAVIER25.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
7GARRO BERAZA JULEN15.5-
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CANO VILA, EDUARD156COLON ATENEU C.E.
2GARCIA CARO, JUAN ALBER105.5ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
3BES ALVAREZ, ALEX85.5FOMENT MARTINENC C.E.
4PERA MUNTASELL, MARC65LIRA, LA C.E.
5LLADOS CLOS, JAUME45PEONA I PEO, C.E.
6GONZALEZ ALONSO, MARTI25COLON ATENEU C.E.
7FONTES SOSPEDRA, JUAN AGUSTIN15RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1SAGRADO CRESPO, ÁLVARO156TERRASSA DEL CSC, C.E.
2LUCAS NAVAS, JOSE MANUEL105.5SANT BOI C.E.
3CUSTODIO CRIADO, JOFRE85RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
4GARCIA RAMOS, ANAIS65PEONA I PEO, C.E.
5SERRANO BATOVA, VICENT45MASNOU C.E.
6MARTINEZ GAMIZ, MARC25GEVA-CEA C.E.
7ROMERO FUNIELES, RAFAEL DE JESUS15LIRA, LA C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CLOTET MAS, DAN155JOVIAT FUNDACIO
2ORTIZ PADRO, POL105TRES PEONS C.E.
3TORRES VALENZUELA, MANUEL84.5POBLA DE CLARAMUNT, CLUB DE TENNIS
4PINYOL LLORA, JULIA64.5PEONA I PEO, C.E.
5JUNCOSA PADROS, ERNEST44.5PEONA I PEO, C.E.
6SANCHEZ AGUILAR, ARNAU24.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
7GALLEGO OBRADOR, AARON14.5BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PEREZ MITJANS, ORELVIS258COR DE MARINA BADALONA, C.E.
2MUÑOZ , MIGUEL167SANT MARTI C.E.
3HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO67LLINARS, CLUB D'ESCACS
4SAGUILLO GONZALEZ, ORIOL47CERDANYOLA MATARO C.E.
5GARCIA RAMOS, DANIEL27COLON SABADELL CHESSY
VIII OPEN INTERNACIONL DE LLUCMAJOR
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RASMUSSEN ALLAN STIG758-
2BERNADSKIY VITALIY607-
3FIER , ALEXANDRE507COLON SABADELL CHESSY
4GIRISH A. KOUSHIK457-
5SANTOS LATASA JAIME407-
6ZUBOV ALEXANDER356.5-
7ANDREEV EDUARD306.5-
8GONZALEZ PEREZ, ARIAN266.5SANT ANDREU C.E.
9KARPATCHEV ALEKSANDR226.5-
10ARIZMENDI MARTINEZ JULEN LUIS206-
11NASUTA GRZEGORZ166-
12RAETSKY ALEXANDER146-
13RUIZ CASTILLO JOSHUA DANIEL126-
14SOULEIDIS GEORGIOS106-
15GOLUBKA PETRO86-
16HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO56LLINARS, CLUB D'ESCACS
17SYLVAN JACOB36-
18HNYDIUK ALEKSANDER16-
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1RAETSKY ALEXANDER306-
2HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO206LLINARS, CLUB D'ESCACS
3SYLVAN JACOB156-
4COLPE MALTE106-
5ALVARADO DIAZ ALEJANDRO85.5-
6LINDH FREDRIK65.5-
7NAUMKIN IGOR45.5-
8KANTANE ANNA25.5-
9MEDARDE SANTIAGO LUIS MARCOS15.5-
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ALONSO GARCIA AARON305.5-
2STOREY CHARLES H205.5-
3CARBONELL SANCHO MARC155.5-
4GOMEZ DOMINGUEZ XABIER105.5-
5HILL ALISTAIR85.5-
6SCHNABEL RALF65-
7SUBRAMANIAN ADITYA45-
8ZUBOVA MARIYA25-
9SANZ WAWER DANIEL15-
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MORETO QUINTANA ALEX305.5-
2FERREIRA PAULO205-
3AMENGUAL PERELLO JORDI155-
4SAYROL CLOS, JOSEP Mª104.5CALAF C.E.
5RUIZ VINALS MATIAS84.5-
6JINAN JOMON64.5-
7SCHENK PAPKE ANDRES44.5-
8PLANAS GENE JUAN24.5-
9SANTAMARIA MAS, VICENTE14.5GEVA-CEA C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MABILLE NATACHA304-
2DEWITTE STEIN204-
3MARTIN MASCARO JUAN154-
4AGUADO DONCEL PABLO LUIS104-
5SCHINDELE ANDREAS84-
6FELIZES PAULO64-
7ROCA BARCELO NICOLAU44-
8SCHMITT CARSTEN24-
9VICENS COMPANY MARIA ANTONIA13.5-
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MORENO MATEOS JOSE LUIS304.5-
2JUAN LEPP JAIME BORIS204.5-
3LOPEZ GRANA CARMEN154-
4BALLESTER CLADERA ANTONIO104-
5BIRKESTRAND ODD83.5-
6FERENCZI ROBERT FRANK63.5-
7MUNAR MESSEGUE DAVID43.5-
8HERMIDA IZQUIERDO MIGUEL ANGEL23-
9OLIVER FONT JOSE LUIS12.5-
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1ROIG FULLANA BARTLOME304-
2TORRES MARI JUAN203.5-
3BOHORQUEZ CANIZARES MARIA153.5-
4ROSSELLO SANCHEZ BARTOLOME103.5-
5STOCKAMP TIM83.5-
6RAMIS SEBASTIA JORDI SALVADOR63-
7OBERBACHER MICHAEL43-
8TURCU DARIN22.5-
9MARQUEZ VARGAS ANGEL ALBERTO12.5-
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO56LLINARS, CLUB D'ESCACS
V TORNEIG D'ESCACS ACTIUS EEM
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL307.5SANT MARTI C.E.
2PEREZ MITJANS, ORELVIS257.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
3GAVARRETE NAHUN236.5-
4VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO196.5SANT MARTI C.E.
5CRUZ ESTRADA, FILEMON166.5SANT ANDREU C.E.
6GARCIA RAMOS, DANIEL136.5COLON SABADELL CHESSY
7PEÑA MORALES, HUGO106CASTELLDEFELS, C.E.
8GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE86FIGUERES C.E.
9GALVAN JESUS66-
10GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR46BARCELONA, CLUB ESCACS
11GARCIA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER26MARTORELL C.E.
12VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 16BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MUÑOZ , MIGUEL307.5SANT MARTI C.E.
2PEREZ MITJANS, ORELVIS257.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
3GARCIA RAMOS, DANIEL136.5COLON SABADELL CHESSY
4GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR46BARCELONA, CLUB ESCACS
5GARCIA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER26MARTORELL C.E.
XVII OBERT D'ESCACS ACTIUS VILA DE STA. COLOMA DE QUERALT
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO307SANT MARTI C.E.
2VILA GAZQUEZ, XAVIER256.5BARBERA C.E.
3GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE236.5FIGUERES C.E.
4SOSA , TOMAS VALENTIN196.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
5BOBADILLA VIERA, JORGE166.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
6CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN136.5SANT ANDREU C.E.
7TREPAT HERRANZ, JOAN106LLEIDA C.E.
8FERNANDEZ BORREGO PABLO86-
9FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN66MOLLET, CLUB D'ESCACS
10VEHI BACH, VICTOR M.46ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
11AYATS LLOBERA, GERARD26BARCELONA, CLUB ESCACS
12FARRAN MARTOS, FRANCESC15.5TARRAGONA C.E.
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO207SANT MARTI C.E.
2BOBADILLA VIERA, JORGE156.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
3TREPAT HERRANZ, JOAN106LLEIDA C.E.
4FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN86MOLLET, CLUB D'ESCACS
5VEHI BACH, VICTOR M.66ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
6AYATS LLOBERA, GERARD46BARCELONA, CLUB ESCACS
7GARCIA RAMOS, DANIEL25.5COLON SABADELL CHESSY
8PERPINYA ROFES, LLUIS Mª15.5COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE206.5FIGUERES C.E.
2GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR155.5BARCELONA, CLUB ESCACS
3BOIXADER ARBO, XAVIER105.5BARCELONA, CLUB ESCACS
4SOLE PIJUAN, FERRAN85.5LLEIDA C.E.
5MASAGUE ARTERO, GUERAU65LLEIDA C.E.
6FERNANDEZ SORIANO, RUBEN45VALLS C.E.
7SAGUILLO GONZALEZ, ORIOL25CERDANYOLA MATARO C.E.
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CANO SEVILLA, IVAN205.5BARCELONA, CLUB ESCACS
2SANCHEZ LOPEZ, JUAN M.155BARCELONA, CLUB ESCACS
3MENAC COMAS, JOAN RAMON105CATALONIA C.E.
4VERDES NADAL, RAMON85BELLPUIG C.E.
5RAFOLS ALBET, JOSEP65VILAFRANCA C.E.
6ROS ALONSO, JOANA44.5SANT BOI C.E.
7GUERRA REIG, JUAN24.5GEVA-CEA C.E.
8PLANELLA SANCHEZ, JORDI14.5ESPLUGUES L'AVENC C.E.
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1CORDOMI FORNS, FRANCESC205VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
2MUHAMMAD , QASIM154.5COMTAL C.E.
3ROMEU PERULLES, JAUME104.5MOLI NOU C.C.
4ESTRUCH ANDREU, GUIM84.5LLEIDA C.E.
5FERRE DALMAU, ROGER64SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E.
6GRAU FERRER, CARLES44SITGES PRADO SUBURENC, C.E.
7CALONGE FABREGAT, MARC24TARRAGONA C.E.
8PERA MUNTASELL, MARC14LIRA, LA C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1TORRALBA BROSA, MARC205BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
2CREIXANS COMERMA, POL155LIRA, LA C.E.
3ALQUEZAR CALPENA, MARC105BARCELONA, CLUB ESCACS
4PLANELLA SANCHEZ, JAVIER84.5CONGRES C.E.
5CABANILLAS ROCA, CHRISTIAN64.5VALLS C.E.
6PLANELLA ZAVALA, IVAN44.5ESPLUGUES L'AVENC C.E.
7GARCIA GIL, ORIOL24.5COLON SABADELL CHESSY
8OLIVE OLLER, GUIM14.5VALLS C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILA GAZQUEZ, XAVIER256.5BARBERA C.E.
2TREPAT HERRANZ, JOAN106LLEIDA C.E.
3FERNANDEZ DIAZ, CRISTIAN66MOLLET, CLUB D'ESCACS
4VEHI BACH, VICTOR M.46ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
5AYATS LLOBERA, GERARD26BARCELONA, CLUB ESCACS
6FARRAN MARTOS, FRANCESC15.5TARRAGONA C.E.
XII OPEN INTERNACIONAL MEMORIAL EZEQUIEL MARTIN
Classificació general
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1NARCISO DUBLAN, MARC408ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2SOSA , TOMAS VALENTIN307.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
3PEREZ MITJANS, ORELVIS277.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
4HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO247LLINARS, CLUB D'ESCACS
5LACASA DIAZ, JOSEP ANTON217GRAN PENYA VILANOVA C.E.
6GARRIGA CAZORLA, PERE187MOLLET, CLUB D'ESCACS
7BOBADILLA VIERA, JORGE157PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
8ORTEGA SERRA, MARC136.5CERDANYOLA VALLES C.E.
9MOSKALENKO , VIKTOR106.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
10VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 86.5BARCELONA, CLUB ESCACS
11AROSHIDZE , LEVAN66.5BANYOLES, C.E.
12GARCIA RAMOS, DANIEL46.5COLON SABADELL CHESSY
13AYATS LLOBERA, GERARD26.5BARCELONA, CLUB ESCACS
14GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR16.5BARCELONA, CLUB ESCACS
Classificació del tram A
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO207LLINARS, CLUB D'ESCACS
2LACASA DIAZ, JOSEP ANTON157GRAN PENYA VILANOVA C.E.
3BOBADILLA VIERA, JORGE107PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
4ORTEGA SERRA, MARC86.5CERDANYOLA VALLES C.E.
5GARCIA RAMOS, DANIEL66.5COLON SABADELL CHESSY
6AYATS LLOBERA, GERARD46.5BARCELONA, CLUB ESCACS
7PERPINYA ROFES, LLUIS Mª26.5COLON SABADELL CHESSY
8CRUZ ESTRADA, FILEMON16.5SANT ANDREU C.E.
Classificació del tram B
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 206.5BARCELONA, CLUB ESCACS
2GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR156.5BARCELONA, CLUB ESCACS
3ALFONSO DURBAN, XAVIER106GRAMENET CLUB ESCACS
4NIETO FARRENY, FRANCESC86TARREGA C.E.
5SANCHEZ PERALES, EZEQUIEL66MASNOU C.E.
6NADAL FAJARDO, RICARD46CASTELLDEFELS, C.E.
7GARCIA-CASTANY MUSELLAS, GAL.LA25.5COLON SABADELL CHESSY
8MARTORELL AUBANELL, ADRIA15.5PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
Classificació del tram C
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1MOLANO LAFUENTE, ISMAEL205.5BARCELONA, CLUB ESCACS
2MINGUELL SOLER, JOAN155.5LLAVANERES, CLUB ESCACS
3LIARTE GENOVES, SERGI105.5SANT ANDREU C.E.
4GARCIA LOPEZ, NICOLAS85.5SANT ANDREU C.E.
5GARCIA DE BLAS, ESTEBAN65.5COLON SABADELL CHESSY
6PLANELLA SANCHEZ, JORDI45ESPLUGUES L'AVENC C.E.
7MAGALLANES , GUSTAVO JAVIER25ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8BERNADO LOPEZ, ROGER15COLON SABADELL CHESSY
Classificació del tram D
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1GARCIA CARO, JUAN ALBER206ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS
2POVILL BATLLE, RAMON155.5PEONA I PEO, C.E.
3TERRONES HERNANDEZ, JONATHAN105FRANQUESES, LES C.E.
4DIAZ COMAS, JORDI85PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
5NAVARRO ESCURA, MARC65MOLLET, CLUB D'ESCACS
6ROMEU PERULLES, JAUME45MOLI NOU C.C.
7SALINAS TOMAS, DANIEL25COLON SABADELL CHESSY
8BES ALVAREZ, ALEX14.5FOMENT MARTINENC C.E.
Classificació del tram E
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1PLANELLA SANCHEZ, JAVIER205.5CONGRES C.E.
2ALQUEZAR CALPENA, MARC155BARCELONA, CLUB ESCACS
3REYES MENENDEZ, ANTONIO105FRANQUESES, LES C.E.
4GARCIA GIL, ORIOL85COLON SABADELL CHESSY
5CUSTODIO CRIADO, JOFRE65RUY LOPEZ, CLUB ESCACS
6FERNÁNDEZ LÓPEZ, MARIO45SANT BOI C.E.
7MALONDA REY, ALBERT25MOLLET, CLUB D'ESCACS
8SAGRADO CRESPO, ÁLVARO15TERRASSA DEL CSC, C.E.
Classificació del tram F
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1LAMBERT PONT, JAMES204.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
2MUÑOZ COZAR, MARTI154.5PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
3NAVAJAS ÁLVAREZ, ANTONI104.5SANT ANDREU C.E.
4DOBLADO GARCIA, ASIER84.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
5GARDNER , LEO64.5SITGES PRADO SUBURENC, C.E.
6PUIGDECANET LOPEZ, JOAN44MOLLET, CLUB D'ESCACS
7LAMBERT PONT, MICHAEL24MOLLET, CLUB D'ESCACS
8GABAÑACH FERNÁNDEZ, VICTOR14MATARO C.E.
Classificació dels jugadors Catalans
#NomPunts CircuitPunts al torneigClub
1NARCISO DUBLAN, MARC408ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2PEREZ MITJANS, ORELVIS277.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
3HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO247LLINARS, CLUB D'ESCACS
4LACASA DIAZ, JOSEP ANTON217GRAN PENYA VILANOVA C.E.
5GARRIGA CAZORLA, PERE187MOLLET, CLUB D'ESCACS
6ORTEGA SERRA, MARC136.5CERDANYOLA VALLES C.E.
7MOSKALENKO , VIKTOR106.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
8AROSHIDZE , LEVAN66.5BANYOLES, C.E.
9GARCIA RAMOS, DANIEL46.5COLON SABADELL CHESSY
10AYATS LLOBERA, GERARD26.5BARCELONA, CLUB ESCACS
11GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR16.5BARCELONA, CLUB ESCACS