TRAM | CLASS | TITOL | JUGADOR | ELO CIRCUIT | FEDERACIO | CLUB | Pts | puntuacio general | puntuació trams |
1 | GM | Movsziszian Karen | 2456 | ARM | Sant Andreu | 8 | 40 | ||
2 | FM | Gonzalez Perez Arian | 2447 | FID | Sant Andreu | 7½ | 30 | ||
3 | GM | Peralta Fernando | 2560 | ARG | Sant Josep | 7 | 27 | ||
A | 4 | IM | Panelo Munoz Marcelo A. | 2400 | ARG | Sant Josep | 7 | 24 | 15 |
5 | GM | Narciso Dublan Marc | 2533 | CAT | Eeb | 6½ | 21 | ||
6 | IM | Cruz Sanchez Jonathan Esteban | 2455 | CAT | Tres Peons | 6½ | 18 | ||
7 | GM | Cuartas Medina Jaime Alexander | 2489 | COL | Peona I Peo | 6½ | 15 | ||
8 | IM | Cruz Estrada Filemon | 2421 | CAT | Tres Peons | 6 | 13 | ||
9 | GM | Oratovsky Michael | 2495 | ISR | Cerdanyola | 6 | 10 | ||
A | 10 | FM | Trepat Herranz Joan | 2390 | CAT | Lleida | 6 | 8 | 10 |
A | 11 | IM | Baches Garcia Guillermo | 2356 | CAT | Lleida | 6 | 6 | 8 |
A | 12 | FM | Garcia Jimenez Francisco Javi | 2389 | CAT | Martorell | 6 | 4 | 6 |
B | 13 | CM | Esplugas Esteve Vicenc | 2359 | CAT | Santa Coloma | 6 | 2 | 15 |
A | 14 | IM | Vehi Bach Victor Manuel | 2308 | CAT | Montcada | 6 | 1 | 4 |
B | 15 | CM | Monell Camarasa David | 2335 | CAT | Vallfogona | 6 | 10 | |
A | 16 | IM | Lorenzo De La Riva Lazaro | 2388 | ESP | Sabadell | 5½ | 2 | |
A | 17 | IM | Gonzalez Rodriguez Jorge A. | 2353 | COL | Figueres | 5½ | 1 | |
18 | IM | Fluvia Poyatos Jordi | 2461 | CAT | Sant Josep Badalona | 5½ | |||
19 | GM | Djuric Stefan | 2422 | SRB | Tarragona | 5½ | |||
B | 20 | FM | Gonzalez Rodriguez Raul Omar | 2329 | CAT | Montcada | 5½ | 8 | |
C | 21 | Gensana Berzunces Joan | 2094 | CAT | Lleida | 5½ | 15 | ||
B | 22 | Albets Armengol Roland | 2281 | CAT | Catalonia | 5½ | 6 | ||
C | 23 | Guerra Reig Juan | 2093 | ESP | Vila-Real | 5 | 10 | ||
D | 24 | Ferrer Font Jordi | 2044 | CAT | Balaguer | 5 | 15 | ||
B | 25 | Quintas Galeano Lluis | 2204 | CAT | Lleida | 5 | 4 | ||
B | 26 | CM | Codina Garcia Josep | 2207 | CAT | Lleida | 5 | 2 | |
C | 27 | Solani Nunez Joshua | 2156 | CAT | Vallfogona | 5 | 8 | ||
B | 28 | Fernandez Muixi Francesc | 2219 | CAT | Reus | 5 | 1 | ||
C | 29 | Monfa Escola Ramon | 2130 | CAT | Tarrega | 5 | 6 | ||
D | 30 | Muratet Carmona Julia | 2042 | CAT | Banyoles | 5 | 10 | ||
C | 31 | Orrit Sole Gerard | 2128 | CAT | Balaguer | 5 | 4 | ||
C | 32 | Aranzana Areste Alberto | 2119 | CAT | Lleida | 5 | 2 | ||
C | 33 | Sole Gonzalez Edgar | 2085 | CAT | Lleida | 5 | 1 | ||
C | 34 | Ribera Pane Jaume | 2190 | CAT | Mollerussa | 5 | |||
D | 35 | Masague Artero Guerau | 2001 | CAT | Lleida | 5 | 8 | ||
C | 36 | Sole Pijuan Ferran | 2116 | CAT | Lleida | 5 | |||
C | 37 | CM | Gabarro Sole Ramon | 2152 | CAT | Jake | 5 | ||
D | 38 | Ayza Casamitjana Antoni | 1972 | CAT | Agusti | 5 | 6 | ||
C | 39 | Guirao Galcera Marc | 2170 | CAT | Balaguer | 4½ | |||
C | 40 | Parramon Guillaumet Jaime | 2050 | CAT | Vallfogona | 4½ | |||
D | 41 | Masalias Mira Marc | 2015 | CAT | Vila-Rodona | 4½ | 4 | ||
C | 42 | Lazaro Porta Angel | 2067 | CAT | Aragones | 4½ | |||
D | 43 | Solani Nunez Joel | 1988 | CAT | Vallfogona | 4½ | 2 | ||
D | 44 | Cortes Orrit Josep Lluis | 2009 | CAT | Vallfogona | 4½ | 1 | ||
D | 45 | Bedoya Ribo Jordi | 1976 | CAT | Lleida | 4½ | |||
D | 46 | Carrete Recasens Jordi | 1939 | CAT | Selva Del Camp | 4½ | |||
E | 47 | Marti Trilla Aleix | 1845 | CAT | Vallfogona | 4 | 15 | ||
C | 48 | Perez Cabas Jose | 2124 | CAT | Balaguer | 4 | |||
D | 49 | Vidal Rosell Josep | 2012 | CAT | Vallfogona | 4 | |||
C | 50 | Sulleva Baiget Alex | 2099 | CAT | Catalunya | 4 | |||
D | 51 | Gabarro Fontanet Xavier | 1937 | CAT | Ivars | 4 | |||
E | 52 | Tarrago Pinyol Robert | 1840 | CAT | Vallfogona | 4 | 10 | ||
E | 53 | Salvador Sanchez Ricardo | 1774 | CAT | Sabadell | 4 | 8 | ||
E | 54 | Bozhkov Khristo | 1888 | CAT | Tarragona | 4 | 6 | ||
D | 55 | Mallol Descarrega Gerard | 1936 | CAT | Figueres | 4 | |||
C | 56 | Fabrega Ramon Sergi | 2074 | CAT | Vallfogona | 4 | |||
E | 57 | Caixal Pique Jordi | 1884 | CAT | Selva Del Camp | 4 | 4 | ||
E | 58 | Muratet Casadevall Jordi | 1898 | CAT | Banyoles | 4 | 2 | ||
E | 59 | Garreta Nieto Maria | 1735 | ESP | Monzon | 3½ | 1 | ||
D | 60 | Arevalo Sabate Joan Manel | 2025 | CAT | Flix | 3½ | |||
E | 61 | Luengo Guillermo Xavier | 1811 | CAT | Balaguer | 3½ | |||
E | 62 | Arevalo Sabate Antoni | 1858 | CAT | Flix | 3½ | |||
D | 63 | Sola Sendra Francesc | 1904 | CAT | Santa Coloma De Queralt | 3½ | |||
D | 64 | Villa Cardenas Jorge | 1928 | CAT | Sabadell | 3½ | |||
C | 65 | Vila Cairo Gerard | 2141 | CAT | Santa Coloma | 3 | |||
E | 66 | Balasch Peries Eduard | 1815 | CAT | Vallfogona | 3 | |||
E | 67 | Ripoll Galvez Guerau | 1866 | CAT | Lleida | 3 | |||
E | 68 | Clua Guardia Mariona | 1787 | CAT | Vallfogona | 3 | |||
D | 69 | Garreta Crespo Blas | 1939 | ESP | Espanya | 3 | |||
E | 70 | Albets Real Marcel | 1833 | CAT | Catalonia | 3 | |||
E | 71 | Lopez Luna Oscar | 1792 | CAT | Vallfogona | 3 | |||
E | 72 | Mallol Descarrega Aleix | 1866 | CAT | Figueres | 3 | |||
D | 73 | Farre Joval Enric | 1906 | CAT | Vallfogona | 3 | |||
D | 74 | Rodon Balcells Jaume | 1980 | CAT | Mollerussa | 3 | |||
E | 75 | Pique Caufape Oriol | 1700 | CAT | Vallfogona | 3 | |||
E | 76 | Palau Barrutet Vinyet | 1779 | CAT | Alcoletge | 2½ | |||
E | 77 | Pano Soriano Sergio | 1699 | CAT | Alt Emporda | 2½ | |||
E | 78 | Vidal Puig Sergi | 1460 | CAT | Vallfogona | 2½ | |||
E | 79 | Pano Soriano Gonzalo | 1744 | CAT | Alt Emporda | 2 | |||
E | 80 | Ferrer Birbe Alex | 1763 | CAT | Vilarodona | 2 | |||
E | 81 | Vila Ardiaca Albert | 1630 | CAT | Lleida | 2 | |||
E | 82 | Berge Sole Jose M. | 1665 | CAT | Vallfogona | 1 |