http://www.guiarepsol.com/es/turismo/localidades/62-llucmajor/
# | Name | Punts | Club |
---|---|---|---|
1 | SANTOS LATASA JAIME | 7 | - |
2 | FEDORCHUK SERGEY A. | 7 | - |
3 | ALONSO ROSELL, ALVAR | 7 | GERUNDA, C.E. |
4 | ZHIGALKO SERGEI | 6.5 | - |
5 | SUMETS ANDREY | 6.5 | - |
6 | ZUMSANDE MARTIN | 6.5 | - |
7 | SWAYAMS MISHRA | 6.5 | - |
8 | HAMITEVICI VLADIMIR | 6.5 | - |
9 | SANTOS RUIZ MIGUEL | 6.5 | - |
10 | POSTNY , EVGENY | 6.5 | BARBERA C.E. |
11 | PRITHU GUPTA | 6.5 | - |
12 | FIER , ALEXANDRE | 6.5 | SOCIETAT CORAL COLON SABADELL |
13 | ROTSTEIN ARKADIJ | 6.5 | - |
14 | ARIZMENDI MARTINEZ JULEN LUIS | 6 | - |
15 | AROSHIDZE , LEVAN | 6 | OLOT |
16 | MOVSZISZIAN , KAREN | 6 | SANT ANDREU C.E. |
17 | ABDUMALIK ZHANSAYA | 6 | - |
18 | JAVAKHISHVILI LELA | 6 | - |
19 | MELIA SALOME | 6 | - |
20 | AKASH PC IYER | 6 | - |
21 | BRACKER FRANK | 6 | - |
22 | ALONSO BOUZA, JULIO JAVIER | 6 | CERDANYOLA VALLES C.E. |
23 | SHAILESH DRAVID | 6 | - |
24 | FLERMOEN PETER | 6 | - |
25 | LILLO CASTANY, VICTOR | 6 | SANT CUGAT CLUB ESCACS |
26 | CAN ISIK | 6 | - |
27 | ZAGORSKIS DARIUS | 6 | - |
28 | LEVIN FELIX | 5.5 | - |
29 | ROEDER MATTHIAS | 5.5 | - |
30 | SADHWANI RAUNAK | 5.5 | - |
31 | STANY G.A. | 5.5 | - |
32 | KUMAR NIKHIL | 5.5 | - |
33 | GARCIA DEL REY SENEN | 5.5 | - |
34 | IAGAR RAZVAN-GABRIEL | 5.5 | - |
35 | UBILAVA ELIZBAR | 5.5 | - |
36 | PAQUICO RODRIGUEZ, IVAN | 5.5 | CASTELLDEFELS, C.E. |
37 | BATSIASHVILI NINO | 5 | - |
38 | NAUMKIN IGOR | 5 | - |
39 | DI BENEDETTO EDOARDO | 5 | - |
40 | GARCIA MARTIN MARTA | 5 | - |
41 | MEDARDE SANTIAGO LUIS MARCOS | 5 | PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS |
42 | VEGA GUTIERREZ SABRINA | 5 | - |
43 | PANELO MUÑOZ, MARCELO A. | 5 | TRES PEONS C.E. |
44 | KHOTENASHVILI BELA | 5 | - |
45 | VICIENT CALVO, RAMON | 5 | MONTMELO C.E. |
46 | GROVE MICHAEL | 5 | - |
47 | LARIÑO NIETO, DAVID | 5 | ESCOLA CATALANA D'ESCACS - ECADE |
48 | DOLZHIKOVA OLGA | 5 | - |
49 | DI BENEDETTO DESIREE | 5 | - |
50 | MIKALSEN ERLEND | 5 | - |
51 | GALIANA SALOM JUAN RAMON | 5 | - |
52 | GALCHENKO MATVEY | 5 | - |
53 | KUMAR NAMAN | 5 | - |
54 | MARTINEZ LOPEZ, IVAN | 5 | VALLFOGONA C.E. |
55 | ABELLA VAZQUEZ CESAR | 5 | - |
56 | MAISURADZE , NINO | 5 | SANT CUGAT CLUB ESCACS |
57 | MERCANT SIMO JAIME | 5 | - |
58 | RUIZ VINALS MATIAS | 5 | - |
59 | PEREZ RUIZ, SANTIAGO | 5 | ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS |
60 | VEGA GUTIERREZ BELINDA | 5 | - |
61 | MIKALSEN HARALD | 5 | - |
62 | TRIAS RAMOS DIEGO JOSE | 5 | - |
63 | THIEL THOMAS | 4.5 | - |
64 | BALLESTEROS GONZALEZ DAVID | 4.5 | - |
65 | SAIZEW VALERI | 4.5 | - |
66 | TERRADAS CALAFELL JAUME | 4.5 | - |
67 | AMENGUAL PERELLO JORDI | 4.5 | - |
68 | SAYROL CLOLS, JOSEP Mª | 4.5 | CALAF C.E. |
69 | BIEDEKOEPPER ROBERT | 4.5 | - |
70 | PLANAS GENE JUAN | 4.5 | - |
71 | ERMACHENKO MANUEL | 4.5 | - |
72 | LAZARTE ANELLO DAVID EMILIANO | 4 | - |
73 | SEMENOVA ELENA | 4 | - |
74 | HILL ALISTAIR | 4 | - |
75 | MALOBERTI DAVID | 4 | - |
76 | NAMINI ARMIN | 4 | - |
77 | VINAL GUTIERREZ PEDRO | 4 | - |
78 | GALIANA FERNANDEZ ADRIAN | 4 | - |
79 | GORNY MICHAEL | 4 | - |
80 | RODES APILLUELO JOSE MARIA | 4 | - |
81 | PARTAC ELENA | 4 | - |
82 | AAN SIKKA | 4 | - |
83 | CASTILLO FERNANDEZ, CARLOS | 4 | FOMENT MARTINENC C.E. |
84 | DERUELLE SALA ALBERT | 4 | - |
85 | FERNANDEZ SORIANO, RUBEN | 4 | AMPOSTA C.E. |
86 | VICENS COMPANY MARIA ANTONIA | 4 | - |
87 | REVO TATIANA | 4 | - |
88 | MIKALSEN ODD ERLING | 4 | - |
89 | CEMBORAIN ORICAIN ALFONSO | 4 | - |
90 | MUNAR MUT ANTONIO | 4 | - |
91 | HYNNA KEVIN | 4 | - |
92 | BRASOY AKSEL | 4 | - |
93 | ROCA BARCELO NICOLAU | 4 | - |
94 | MORENO MATEOS JOSE LUIS | 4 | - |
95 | BALLESTER CLADERA ANTONIO | 4 | - |
96 | LACROSSE MARC | 3.5 | - |
97 | AGUADO DONCEL PABLO LUIS | 3.5 | - |
98 | MEYER PETER | 3.5 | - |
99 | PARRAMON GUILLAUMET, JAIME | 3.5 | VALLFOGONA C.E. |
100 | SELVA SALVADOR ANTONIO | 3.5 | - |
101 | GONZALEZ PABOLLET JESUS MARIA S | 3.5 | - |
102 | GIMENEZ GARCIA EMILIO | 3.5 | - |
103 | BALDO COMPANY JORDI | 3.5 | - |
104 | FENTES CACERES, DANIEL | 3.5 | ALT EMPORDA, CLUB D'ESCACS |
105 | MONTOLIU DAROCA, IMMA | 3.5 | VALLFOGONA C.E. |
106 | RAMON SANCHEZ CAMPINS PEDRO | 3.5 | - |
107 | LLABRES COLL JUAN | 3.5 | - |
108 | NAVARRO CAZORLA JUAN | 3 | - |
109 | SCHWEIGHOFER JOSEF | 3 | - |
110 | NAVARRETE TERRASA ANTONIO | 3 | - |
111 | PENAS FUSTER JAIME | 3 | - |
112 | SCHINDELE ANDREAS | 3 | - |
113 | FERRER MYGINA JUAN | 3 | - |
114 | JAUME PONS ANTONIO | 3 | - |
115 | CERDO FERNANDEZ MIGUEL | 3 | - |
116 | RAMIS SEBASTIA JORDI SALVADOR | 3 | - |
117 | JONCKERS MARIE-JEANNE | 3 | - |
118 | SANCHEZ ESTEBAN, EMILIO | 3 | ESPIGA DE LES CORTS |
119 | GARCIA VERD FRANCISCO | 3 | - |
120 | CARRANZA PONS RICARDO NELSON | 3 | - |
121 | ROSSELLO SANCHEZ BARTOLOME | 3 | - |
122 | BEEN KLAAS | 3 | - |
123 | SANTANDREU TOST JOSEP | 2.5 | - |
124 | PEREZ BOLAÑOS, DAVID | 2.5 | BARBERA C.E. |
125 | BURSET CAMPS, GUILLEM | 2.5 | CASSA C.E. |
126 | MATAS ARTIGUES JOSEP | 2.5 | - |
127 | CASTANEDA GONZALEZ FERNANDO | 2.5 | - |
128 | MARTINSEN HARALD | 2.5 | - |
129 | PONS ESCANELLAS ANTONIO M | 2 | - |
130 | DOMENECH SANCHEZ ANTONIO | 2 | - |
131 | LUOSTARINEN ASMO | 2 | - |
132 | LEOST JOEL | 2 | - |
133 | PIFARRE GENE, JOAN BAUTISTA | 1.5 | TRES PEONS C.E. |
134 | DE WIT ALBERT | 1 | - |
135 | AGUILO PONS FRANCESC | 0.5 | - |
136 | CHAKRAVARTHI REDDY M | 0 | - |
137 | SRINATH RAO S.V. | 0 | - |