CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Obert CCCB

Circular CAT/EBA 22/2022 Obert Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

El dia 8 d'octubre al matí al CCCB (Barcelona).

FORMULARI

XVIII Circuit Català d'Oberts Internacionals d'Escacs

Pàgina web Circuit Català

Es poden consultar les classificacions Generals i de trams

 

Tram Rank Ti. Jugador Elo FED Club Pts Ab Tr.
1 GM Movsziszian Karen 2487 ARM Sant Andreu 9 40
2 GM Narciso Dublan Marc 2524 CAT Barbera 30
3 GM Aroshidze Levan 2531 GEO Banyoles 8 27
4 IM Aloma Vidal Robert 2402 CAT Barcelona Uga 8 24
5 IM Guerra Mendez Jose Angel 2523 CUB Montcada 8 21
A 6 IM Gonzalez Rodriguez Jorge 2383 COL Figueres 18 15
7 IM Mellado Triviño Joan 2451 AND Catalonia 15
A 8 FM Barbero Sendic Alejandro 2348 CAT Lleida 13 10
A 9 IM Vehi Bach Victor M. 2324 CAT Montcada 10 8
A 10 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2391 CAT Sant Josep Badalona 7 8 6
A 11 IM Vidarte Morales Arturo 2329 CAT Montcada 7 6 4
A 12 FM Trepat Herranz Joan 2342 CAT Lleida 7 4 2
13 GM Djuric Stefan 2402 SRB Tarragona 7 2
B 14 FM Adel Lahchaichi Oussama 2222 CAT Lleida 7 1 15
B 15 CM Esplugas Esteve Vicenç 2240 CAT Sta Coloma Queralt 7 10
16 FM Gonzalez Perez Arian 2446 CUB Sant Andreu
17 IM Sequera Paolini Jose Rafael 2413 VEN Veneçuela
18 IM Pulvett Marin Daniel 2425 VEN Veneçuela
A 19 FM Coll Ortega Jordi 2295 CAT Lleida 1
A 20 CM Monell Camarasa David 2250 AND Vallfogona
B 21 CM Chalmeta Ugas Jordi 2103 CAT Sant Boi 8
B 22 Aribau Rivas Miquel A 2038 CAT Baix Segre 6
C 23 Cortiella Valles Roger 2065 CAT Vilabarca 15
B 24 CM Gabarro Sole Ramon 2097 CAT Jake 6 4
B 25 Ros Alonso Jaume 1797 CAT Sant Boi 6 2
B 26 Palau Cabases Albert 1946 CAT Baix Segre 6 1
C 27 Palacios Peña Gerardo 1993 CAT Sant Boi 6 10
B 28 Quintas Galeano Lluis 2138 CAT Lleida 6
C 29 Ayza Casamitjana Antoni 2017 CAT Barcelona Uga 6 8
B 30 Castrillon Otero Javier 1961 CAT Gerunda 6
B 31 Luba Lukasz 2116 POL Lleida 6
D 32 Gabarro Fontanet Xavier 1855 CAT Ivars 6 15
C 33 Sole Gonzalez Edgar 1991 CAT Lleida 6
A 34 FM Martinez Lopez Ivan 2272 CAT Lleida
B 35 Martinez Pla Xavier 1888 CAT Tres Peons
B 36 Parals Marce Lluis 1962 CAT Figueres
B 37 Martinez Lopez Carlos 1840 CAT Peona I Peo
C 38 Cardenas Fernando Adrian 2060 CAT Barcelona Uga 4
B 39 Monfa Escola Ramon 1905 CAT Vilanovenc
C 40 Fabrega Ramon Sergi 2045 CAT Vallfogona 2
D 41 Masague Artero Guerau 1849 CAT Lleida 10
B 42 Aranzana Areste Alberto 1960 CAT Lleida
B 43 CM Bru Rullo Llatzer 2191 CAT Cerdanyola Valles 5
B 44 Solani Nuñez Joshua 1995 CAT Vallfogona 5
C 45 Sole Pijuan Ferran 2031 CAT Lleida 5 1
C 46 Fumas Fontova Eudald 2018 CAT Balaguer 5
C 47 Bru Rullo Samuel 2014 CAT Ampolla 5
D 48 Cots Valls Jorge 1863 CAT Tarrega 5 8
D 49 Rodon Balcells Jaume 1944 CAT Mollerussa 5 6
D 50 Mallol Descarrega Aleix 1852 CAT Figueres 5 4
D 51 Balasch Peries Eduard 1851 CAT Vallfogona 5 2
B 52 Sulleva Baiget Alex 2036 CAT Catalunya
C 53 Bosch Porta Cristina 1987 CAT Tres Peons
D 54 Ros Alonso Joana 1923 CAT Sant Boi 1
C 55 Sola Sendra Francesc 1990 CAT Sta Coloma Queralt
D 56 Barbosa Martinez Marcel 1824 CAT Balaguer
C 57 Masdemont Serra Guillem 1964 CAT Joviat 4
D 58 Marti Trilla Aleix 1882 CAT Vallfogona 4
D 59 Orellana Rios Jose Manuel 1828 CAT Pardinyes 4
D 60 Mallol Descarrega Gerard 1901 CAT Figueres 4
D 61 Tarrago Pinyol Robert 1823 CAT Vallfogona 4
D 62 Solani Nuñez Joel 1911 CAT Vallfogona 4
D 63 Paul Cava Javier 1927 CAT Lleida 4
E 64 Ripoll Galvez Guerau 1739 CAT Lleida 4 15
C 65 Farre Selma David 2057 CAT Tornabous
D 66 Clua Guardia Mariona 1814 CAT Vallfogona
C 67 Vidal Rosell Jose 1968 CAT Vallfogona 3
D 68 Sole Castañe Jaume 1920 CAT Alcoletge 3
D 69 Ros Gorne Ramon 1833 CAT Sant Boi 3
E 70 Lopez Luna Oscar 1715 CAT Vallfogona 3 10
E 71 Palau Barrufet Vinyet 1700 CAT Alcoletge 2 8
E 72 Berge Sole Jose M. 1700 CAT Vallfogona 1 6

 

Tram Rank Ti. Jugador Elo FED Club Pts Ab Tr.
1 GM Rodriguez Cepedes Amador 2419 CAT Sant Josep Badalona 25
A 2 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. 2383 COL Figueres 7 20 10
3 IM Mellado Trivino Juan 2451 AND Catalonia 7 16
A 4 FM Martinez Alcantara Jose Eduar 2388 PER PERÚ 7 13 8
B 5 Albets Armengol Roland 2129 CAT Catalonia 10 10
B 6 Serrat Rifa Ernest 2078 CAT Olot 6 8 8
A 7 IM Perpinya Rofes Lluis Maria 2387 CAT Colon Sabadell 6 6 6
8 GM Aroshidze Levan 2531 GEO Banyoles 6 4
B 9 Banos Oscar Francisco 2206 ARG Cerdanyola Valles 6 2 6
B 10 Menac Comas Joan Ramon 2102 CAT Catalonia 6 1 4
A 11 FM Ibanez Tarradellas Eduard 2267 CAT Barcelona-UGA 6 4
B 12 Castrillon Otero Javier 1961 CAT Gerunda 2
B 13 Valencia Jimenez Jose 2094 CAT Cerdanyola Valles 1
B 14 Fernandez Muixi Francesc 2134 CAT Reus Deportiu
B 15 Aymerich Verdaguer Eduard 2091 CAT Olot
B 16 Rodriguez Sorribes Jordi 2153 CAT Catalonia
B 17 Caballero Maytin Jesus 2035 CUB Gerunda 5
B 18 Comallonga Fernandez Josep 2055 CAT Cerdanyola Valles 5
B 19 Diaz Munoz Sergi 2014 CAT Banyoles 5
B 20 Botifoll Benasat Ramon 2013 CAT Santpedor 5
D 21 Vidal Palou Jordi 1903 CAT Santa Eugenia 5 10
D 22 Caixal Pique Jordi 1924 CAT Selva del Camp 5 8
B 23 Verdaguer Muntanya Marc 2096 CAT Calldetenes
B 24 Campo Echevarria Juan Francis 2018 CAT Banyoles
B 25 CM Daneri Martin 2099 ARG ARGENTINA
B 26 Careta Torras Antoni 1971 CAT Avinyo
C 27 Carrete Recasens Jordi 1951 CAT Selva del Camp 10
C 28 Saurina Suner Francesc Xavier 2091 CAT Gerunda 8
C 29 Oliva Llorens Antoni 2067 CAT Banyoles 6
C 30 Riera Marcos Albert 1990 CAT Calldetenes 4
C 31 Deulonder Camins Xavier 2058 CAT Tona-Crema 2
D 32 Oms Bruguera Arnau 1820 CAT Tona-Crema 6
B 33 Serra Labrador Carles 2019 CAT Gerunda 4
B 34 Valarezzo Ricard Pedro 1799 CAT Castelldefels 4
C 35 Capelles Prat Ramon 1982 CAT Avinyo 4 1
D 36 Crusats Mir Josep 1861 CAT Tona-Crema 4 4
E 37 Salvans Serra Arnau 1759 CAT Calldetenes 4 10
D 38 Serrat Juanaola Xavier 1880 CAT Santa Pau 2
D 39 Aleksanyan Radmila 1934 RUS Calldetenes 1
E 40 Gratacos Font Albert 1775 CAT Banyoles 8
D 41 Albets Real Marcel 1845 CAT Catalonia
E 42 Castella Margarit Joan Enric 1700 CAT Santa Eugenia 6
E 43 Pozanco Villalba Victor 1700 CAT Montcada 4
E 44 Saborit Verdaguer Roger 1752 CAT Taradell-Centelles 3 2
D 45 Camprubi Juanola Jaume 1827 CAT Banyoles 3
D 46 Funes Ostos Aitor 1801 CAT Calldetenes 3
D 47 Harutian Arthur William 1869 CAT Catalonia
D 48 Camprubi Juanola Jordi 1827 CAT Banyoles
D 49 Ballesteros Tymofyeyeva Nicol 1865 CAT Calldetenes
D 50 Perez Carboneras Luis 1804 CAT Cerdanyola Valles 2
E 51 Banos Oscar Alejandro 1700 CAT Calldetenes 2 1
D 52 Casassas Brosa Ramon 1818 CAT Tona-Crema 2
E 53 Verdaguer Dodas Lluis 1750 CAT Calldetenes 1

 

Tram Rank Ti. Jugador Elo FED Club Pts Ab Tr.
1 IM Oliva Castaneda Kevel 2501 CUB Cuba 30
2 GM Munoz Pantoja Miguel 2451 CAT Cerdanyola 7 20
3 GM Comas Fabrego Lluis 2508 CAT Societat Coral Colon 7 16
4 GM Aroshidze Levan 2531 GEO Banyoles 7 13
A 5 IM Perpinya Rofes Lluis Maria 2387 CAT Societat Coral Colon 7 10 15
6 IM Gomez Garrido Camilo Ernesto 2520 CUB Cuba 7 8
7 GM Oms Pallisse Josep 2446 CAT Societat Coral Colon 6
8 IM Gomez Ledo Roberto Carlos 2403 CUB Cuba 4
9 GM Djuric Stefan 2402 SRB Tarragona 2
10 GM Sandipan Chanda 2619 IND India 6 1
11 FM Gonzalez Perez Arian 2480 FID Sant Andreu 6
A 12 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. 2383 COL Figueres 6 10
B 13 Porras Mateo Felipe 2248 CAT Hospitalet 6 15
A 14 Garriga Cazorla Pere 2322 CAT Mollet 6 8
A 15 FM Martinez Alcantara Jose Eduar 2388 PER Peru 6 6
B 16 Pozanco Romasanta Marc 2103 CAT Societat Coral Colon 6 10
A 17 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2391 CAT Sant Josep 4
A 18 IM Rahal Michael A 2355 CAT Societat Coral Colon 2
19 IM Pardo Simon David 2465 CAT Barcelona UGA
20 GM Rizouk Aimen 2527 ALG Barberà
A 21 IM Vidarte Morales Arturo 2326 CAT Montcada 1
B 22 Albets Armengol Roland 2129 CAT Catalonia 8
B 23 Gonzalez Hernandez Ferran 2159 CAT Sant Andreu 6
C 24 Reginaldo Huix Pere CAT Sant Llorenç Savall 15
A 25 FM Gonzalez Raul Omar 2274 CAT Sant Cugat
B 26 Fernandez Aguilar Francisco 2036 CAT Castellar 4
B 27 Valencia Jimenez Jose 2094 CAT Cerdanyola Vallès 2
B 28 Vigo Allepuz David 2033 CAT Catalunya 5 1
B 29 Fernandez Muixi Francesc 2134 CAT Reus Deportiu 5
B 30 Llerins Bonet Ricardo 2116 CAT Sant Marti 5
B 31 Martinez Lopez Carlos 1840 CAT Peona I Peo 5
B 32 CM Dalo Hermes 2248 VEN Catalunya 5
B 33 Jimenez Ruano Adrian 1883 CAT Cerdanyola Valles 5
C 34 Lopez Pajuelo Aleix CAT Montmelo 5 10
C 35 Cardenas Fernando Adrian CAT Barcelona UGA 5 8
C 36 Fuertes Buisac Bernat CAT Catalunya 5 6
B 37 Dominguez Rueda Juan 2104 CAT Jake 5
B 38 FM Capellades Subirana Marc 2160 CAT Peona i Peo
B 39 Jareno Badenas Aleix 2097 CAT Societat Coral Colon
B 40 Martinez Pla Xavier 1886 CAT Tres Peons
C 41 Sama Salinas Hector CAT La Lira 4
D 42 Oliveras Cruz Marc CAT Societat Coral Colon 15
E 43 Kobelev Daniil RUS Catalunya 15
B 44 Valarezzo Ricard Pedro 1799 CAT Castelldefels
C 45 Cervello Tost Roger CAT Peona i Peo 2
C 46 Cano Sevila Ivan CAT Barcelona Uga 1
C 47 Martinez Perez Pablo CAT Societat Coral Colon
B 48 Castellanos Rodriguez Roberto 1943 CAT Tres Peons
E 49 Oliveras Cruz Jaume CAT Societat Coral Colon 4 10
C 50 Caro Martinez Ramon CAT Mollet 4
C 51 Garcia Garrido Enric CAT Peona I Peo 4
D 52 Urrutia Mule Oriol CAT Castellar 4 10
B 53 Pescador Serrano Javier 1973 CAT Hospitalet Infant 4
D 54 Terrones Hernandez Jonathan CAT Les Franqueses 4 8
D 55 Reginaldo Vilalta Albert CAT 4 6
C 56 Carrete Recasens Jordi CAT Selva 4
D 57 Martinez Perez Sergio CAT Societat Coral Colon 4 4
B 58 Ayats Llobera Gerard 2030 CAT Llinars 4
C 59 Palacios Pena Gerardo CAT Sant Boi 4
C 60 Lopez Pajuelo Sergi CAT Montmelo 4
C 61 Sama Salinas Alejandro CAT La Lira 4
D 62 Lau Barraza Salvador CAT Cardedeu 4 2
E 63 Grasa Solanas Oscar ESP Marcos Frechin 8
C 64 Izagirre Alsua Aritz ESP Espanya
D 65 Villa Cardenas Jorge ESP Societat Coral Colon 1
E 66 Santolaria Sanz Xavier CAT Peon Doblado 6
D 67 Karaivanov Alexander BUL Bulgaria 3
D 68 Caixal Pique Jordi CAT Selva 3
E 69 Garrido Sanchez Daniel CAT Badia 3 4
E 70 Lopez Martinez Angel CAT Societat Coral Colon 3 2
D 71 Rodriguez Rodriguez Jorge CAT Societat Coral Colon 3
D 72 Vicedo Navau Carles CAT Caldes de Montbui 3
D 73 Farre Liarte Francesc ESP L'Estany 3
E 74 Asensio Ruiz De Alda, Javier CAT Sant Cugat 3 1
E 75 Aguilera Malagon Paulino CAT Peona I Peo 3
E 76 Albets Real Marcel CAT Catalonia 3
E 77 Escribano Munoz Edilberto CAT Societat Coral Colon 3
C 78 Pellicer Pi Jordi CAT Montmelo 2
E 79 Bautista Sarmiento Joel CAT Societat Coral Colon 2
E 80 Ponsa Alcubierre Marina CAT Badia 2
E 81 Novoa Prieto Jose Benito CAT Societat Coral Colon 2
E 82 Segarra Pujolà David ESP Rubirenca 2
E 83 Calvo Aceituno Isaac CAT Rubirenca 2
E 84 Asensio Bernà David CAT Sant Cugat 1

 

Tram Rank Ti. Jugador Elo FED Club Pts Ab Tr.
1 GM Cori Jorge 2620 PER Peru 8 25
2 GM Magem Badals Jordi 2549 CAT SCC Sabadell 20
3 IM Mellado Triviño Joan 2451 CAT Catalonia 7 16
4 GM Movsziszian Karen 2487 ARM Sant Andreu 13
5 IM Guerra Mendez Jose Angel 2523 CUB Montcada 10
A 6 IM Valdes Leonardo 2398 CRC Foment Martinenc 8 10
A 7 FM Barbero Sendic Alejandro 2348 CAT Lleida 6 8
8 IM Gomez Ledo Roberto Carlos 2403 CUB Cuba 6 4
9 IM Oliva Castaneda Kevel 2501 CUB Cuba 6 2
A 10 IM Rahal Michael 2355 ESP SCC Colon 6 1 6
11 IM Gomez Garrido Camilo Ernesto 2520 CUB Cuba 6
12 IM Panelo Muñoz Marcelo A. 2433 ARG Sant Josep Badalona 6
A 13 Tarrago Antoni Maurici 2251 CAT Sallent-Balsareny 6 4
A 14 FM Gonzalez Rodriguez Raul Omar 2274 ESP Sant Cugat Valles 6 2
A 15 FM Trepat Herranz Joan 2342 CAT Lleida 6 1
C 16 Ruiz Saiz Daniel 2085 CAT Santpedor 6 10
B 17 IM Peric Slavisa 2180 SRB Serbia 10
C 18 Magallanes Gustavo Javier 1969 ARG Sant Josep Badalona 8
B 19 Albets Armengol Roland 2129 CAT Catalonia 8
20 WGM Cori T. Deysi 2425 PER Peru 5
B 21 Sanfeliu Fabregas Albert 2135 CAT Santpedor 5 6
B 22 Ribera Nebot Joan 2074 CAT Santpedor 5 4
B 23 Mascaro Cornet Josep 2052 CAT Santpedor 5 2
C 24 Castillo Dalmau Albert 2057 CAT Vila Olimpica 5 6
B 25 Rodriguez Sorribes Jordi 2153 CAT Catalonia 5 1
C 26 Ambros Pladellorens Jordi 1975 CAT Sallent-Balsareny 5 4
B 27 Botifoll Benasat Ramon 2013 CAT Santpedor 5
B 28 Ros Alonso Jaume 1797 CAT Sant Boi 5
C 29 Alvarez Jaen Albert 2030 CAT Cardona-Suria 5 2
D 30 Castillo Dalmau Arnau 1866 CAT Vila Olimpica 5 10
C 31 Sole Gonzalez Edgar 1991 CAT Lleida 1
D 32 Ros Alonso Joana 1923 CAT Sant Boi 8
C 33 Sole Pijuan Ferran 2031 CAT Lleida
B 34 Armengol Morte David 2051 CAT Catalonia
C 35 Jane Besora Jordi 2090 CAT Cardona-Suria
C 36 Rosell Formosa Jaume 2080 CAT Vilafranca
D 37 Amador Celdran Raul 1855 CAT Santpedor 6
D 38 Flores Mendoza Jose Antonio 1905 ESP Navarra 4 4
D 39 Masague Artero Guerau 1849 CAT Lleida 4 2
C 40 Parramon Guillaumet Jaime 2012 CAT Vallfogona Balaguer 4
C 41 Morante Jimenez Andreu 1989 CAT Cardona-Suria 4
C 42 Gimenez Jimenez Josep 1975 CAT Santpedor 4
D 43 Harutian Arthur William 1869 CAT Catalonia 4 1
C 44 Montoliu Daroca Imma 1982 CAT Vallfogona Balaguer 4
D 45 Albets Real Marcel 1845 CAT Catalonia 4
C 46 Masdemont Serra Guillem 1964 CAT Joviat Manresa 4
E 47 Gabarró Servitja Adrià 1700 CAT Catalonia 4 10
D 48 Rahal Joe 1910 ENG Cerdanyola Valles
E 49 Mendez Forns Dani 1789 CAT Joviat Manresa 8
D 50 Capell Guix Santiago 1885 CAT Santpedor
E 51 Amador Morales Oriol 1700 CAT Santpedor 6
E 52 Castillo Garrido Àlex 1740 CAT Vila Olimpica 4
E 53 Xandri Rosell Miquel 1787 CAT Santpedor 3 2
D 54 Sala Rodriguez Arnau 1805 CAT Sallent-Balsareny 3
C 55 Fernandez Casanovas Manel 1985 CAT Santpedor 3
D 56 Olivares Flores Benito 1828 CAT Catalonia 3
D 57 Ros Gorne Ramon 1833 CAT Sant Boi 3
D 58 Molins Molina Josep 1860 CAT Santpedor 3
E 59 Ripoll Galvez Guerau 1739 CAT Lleida 3 1
E 60 Masdemont Serra Nuria 1772 CAT Joviat Manresa 3
E 61 Gabarró Servitja Pau 1700 CAT Catalonia
E 62 Font Jane Sergi 1700 CAT Santpedor
C 63 Montserrat Rubia Angel 1955 CAT Santpedor 2
E 64 Casas Casajuana Roger 1713 CAT Santpedor 2
E 65 Roca Alhama Gerard 1700 CAT Santpedor 2
D 66 Franch Bessa Julia 1843 CAT Santpedor 1
E 67 Escudero Ballester Ruben 1700 CAT Santpedor 1

 

Tram Rank Ti. Jugador Elo FED Club Pts Ab Tr.
1 GM Sandipan Chanda 2619 IND India 7 40
2 GM Aroshidze Levan 2531 GEO Banyoles 7 30
A 3 FM Martinez Alcantara Jose Eduar 2388 PER Peru 27 30
4 GM Alonso Rosell Alvar 2535 CAT Societat Coral Colon 6 24
A 5 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. 2383 COL Figueres 6 21 20
A 6 FM Gomez Jurado Luis Alberto 2348 CAT Montcada 6 18 15
A 7 FM Colon Garcia Enrique 2343 CAT Societat Coral Colon 6 15 10
A 8 IM Vehi Bach Victor Manuel 2324 CAT Montcada 6 13 8
A 9 MK Diaz Camallonga Carles 2309 CAT Societat Coral Colon 10 6
B 10 Ortega Serra Marc 2200 CAT Montmelo 8 30
B 11 MK Asensio Linan Teodoro 2130 CAT Montcada 5 6 20
A 12 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2391 CAT Sant Josep 5 4 4
B 13 Ramirez Carrizo Victor Jose 2098 CAT Barbera 5 2 15
B 14 MK Sanchez Lopez Juan Manuel 2094 CAT Badalona 5 1 10
A 15 IM Vidarte Morales Arturo 2329 CAT Montcada 2
16 Ortega Lopez Mikel 1928 ESP Espanya
B 17 FM Capellades Subirana Marc 2160 CAT Peona i Peo 8
B 18 MK Valencia Jimenez Jose 2094 CAT Cerdanyola Valles 6
B 19 Ayats Llobera Gerard 2030 CAT Llinars 4
B 20 MK Prats Rodriguez Juan Bosco 2069 CAT Sant Boi 2
B 21 Segarra Calderer Albert 2009 CAT Badia 1
B 22 Morais Carreras Javier 1985 CAT Mollet 4
A 23 IM Hernando Rodrigo Jose Maria 2322 CAT Societat Coral Colon 4 1
B 24 Costa Trave Jaume 1939 CAT Granollers 4
25 Boixader Arbo Xavier 1641 CAT Societat Coral Colon 4
26 Izagirre Alsua Aritz 1954 ESP Espanya 4
B 27 WIM Moreno Garcia Elizabeth Paola 2051 VEN Escola Escacs BCN 4
B 28 Sayrol Clols Josep Maria 2115 CAT Calaf
B 29 Guix Torres David 2076 CAT Les Franqueses
B 30 NM Anguera Maestro Jaime 2135 CAT Sant Andreu
31 Tardio Fran Emilio 1767 CAT Tres Peons
32 Flores Vallcorba Josep 1819 CAT Terrassa
33 Soto Balastegui Victor 1900 CAT Terrassa
B 34 Valarezzo Ricard Pedro 1799 CAT Castelldefels
35 GM Munoz Pantoja Miguel 2421 CAT Cerdanyola Valles 3
A 36 FM Cuadras Avellana Jordi 2316 CAT Figueres
B 37 Moreno Perez Norberto 1953 CAT Sant Marti
38 Urrutia Mule Oriol 1561 CAT Castellar 2
39 Alves Garcia Eric 1519 CAT Badia 2
A 40 FM Hernando Rodrigo Julio Antoni 2379 CAT Cerdanyola Valles 1
B 41 FM Deleyn Gunter 2200 BEL Belgica ½
Nombre EloN EloInt Fed.
C 1 Cardenas Fernando Adrian 2060 CAT Barcelona UGA 30
C 2 Martinez Perez Pablo 1964 CAT Societat Coral Colon 20
C 3 Pla Carulla Joaquim 2065 CAT Olesa 15
C 4 Palacios Pena Gerardo 1993 CAT Sant Boi 10
C 5 Lopez-Atalaya Faine Josep 1989 CAT Terrassa 8
C 6 Diaz Narvaez Jose 1981 CAT Sant Quirze 6 6
D 7 Fuentes Barrientos Carlos 1915 CAT Sant Marti 6 30
C 8 Roig Gorina Harold 2024 CAT Terrassa 6 4
D 9 Martinez Perez Sergio 1930 CAT Societat Coral Colon 6 20
C 10 Lopez Pajuelo Sergi 2003 CAT Montmelo 2
D 11 Escofet Llongueras Joan 1947 CAT Barcelona UGA 15
D 12 Oliveras Cruz Marc 1851 CAT Societat Coral Colon 10
C 13 Pallares Gurrea Aitor Alexand 1956 CAT Jake 1
E 14 Oliveras Cruz Jaume 1721 CAT Societat Coral Colon 30
C 15 Ferres Saez Joan 1965 CAT Granollers
C 16 Lozano Diaz Antoni 2015 CAT Cerdanyola Valles 5
D 17 Sanchez Ocal Pablo 1853 CAT Cerdanyola 5 8
C 18 Espau Guillem Josep 2076 CAT Sant Quirze 5
C 19 Martinez Arca Manel 2011 CAT Badia 5
D 20 Pera Muntasell Marc 1853 CAT La Lira 5 6
C 21 Gonzalez Garcia Sergi 2004 CAT Sant Marti 5
D 22 Castaneda Munoz Antonio 1844 CAT Mollet 5 4
C 23 Garcia Ruiz Adrian 2023 CAT Jake 5
D 24 Alonso Pichardo Luis 1830 CAT Societat Coral Colon 5 2
D 25 Navines Monfa Josep 1844 CAT Castellar 1
C 26 Gimenez Canadas Carlos 1975 CAT Badia
E 27 Ortega Lopez Jose 1773 CAT Les Franqueses 20
D 28 Brunet Gil Pol 1880 CAT La Lira
D 29 Rodriguez Rodriguez Tomas 1918 CAT Societat Coral Colon
C 30 Casasampera Boada Joaquim 1974 CAT Molins de Rei
E 31 Blesa Puig Pau 1780 CAT Cerdanyola 15
D 32 Fernandez Pintado Xavier 1905 CAT Hortenc
D 33 Tortosa Moros Joan 1941 CAT Ateneu Colon
D 34 Giralt Toro Julio 1818 CAT Sant Quirze
E 35 Diaz Rendon Nicoll 1791 CAT Badia 10
D 36 Febrero Perez Lluis 1887 CAT Comtal
D 37 Torralba Brosa Marc 1895 CAT Castellar 4
D 38 Sanchez Coves Juan Josep 1842 CAT Ideal Clave 4
D 39 Flores Muñoz Daniel 1899 CAT Granollers 4
E 40 Farell Duran Josep 1766 CAT Passio 4 8
D 41 Maqueda Berdugo Francisco 1864 CAT Societat Coral Colon 4
E 42 Garrido Sanchez Daniel 1752 CAT Badia 6
C 43 Garcia Punzano Josep Lluis 1950 CAT Jake
D 44 Serentill Tost Eduard 1854 CAT Circol Catolic Badalona
D 45 Terrones Hernandez Jonathan 1943 CAT Les Franqueses
D 46 Juanico Rull Guillem 1801 CAT Societat Coral Colon
E 47 Cervera Lopez Miguel 1700 CAT La Colmena 4
E 48 Garcia Millan Daniel 1718 CAT Societat Coral Colon 2
E 49 García Torres Adolfo 1735 CAT Sant Llorenç Savall 1
E 50 Vinyoles Insa Carles 1756 CAT Barad
D 51 Salvador Sanchez Ricardo 1818 CAT Sant Marti 3
E 52 Codina Broto Sergi 1785 CAT Cerdanyola 3
E 53 Altabas Felipo Enoc 1700 CAT Masdenverge 3
D 54 Lopez Martinez Angel 1822 CAT Societat Coral Colon 3
E 55 Ortega Farrus Alfonso 1700 CAT Societat Coral Colon 3
E 56 Escribano Munoz Edilberto 1733 CAT Societat Coral Colon 3
E 57 Vidal Moll Francesc 1756 CAT Sant Cugat
E 58 Dominguez Esteban Victor Migu 1753 CAT Sant Quirze
E 59 Vidal Sànchez Francesc 1726 CAT Sant Cugat
E 60 Soriano Girbau Santiago 1739 CAT Barbera 2
E 61 Herrera Grande Placid 1700 CAT Ripollet 2
E 62 Risquez Perez Antonio 1700 CAT Barberà 1

Preguntes Freqüents

Botiga en línia

Cercador

Galeria Flickr