CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Obert CCCB

Circular CAT/EBA 22/2022 Obert Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

El dia 8 d'octubre al matí al CCCB (Barcelona).

FORMULARI

XVIII Circuit Català d'Oberts Internacionals d'Escacs

Pàgina web Circuit Català

Es poden consultar les classificacions Generals i de trams

TRAM CLASS TITOL JUGADOR ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
  1 GM Movsziszian Karen 2456 ARM Sant Andreu 8 40  
  2 FM Gonzalez Perez Arian 2447 FID Sant Andreu 30  
  3 GM Peralta Fernando 2560 ARG Sant Josep 7 27  
A 4 IM Panelo Munoz Marcelo A. 2400 ARG Sant Josep 7 24 15
  5 GM Narciso Dublan Marc 2533 CAT Eeb 21  
  6 IM Cruz Sanchez Jonathan Esteban 2455 CAT Tres Peons 18  
  7 GM Cuartas Medina Jaime Alexander 2489 COL Peona I Peo 15  
  8 IM Cruz Estrada Filemon 2421 CAT Tres Peons 6 13  
  9 GM Oratovsky Michael 2495 ISR Cerdanyola 6 10  
A 10 FM Trepat Herranz Joan 2390 CAT Lleida 6 8 10
A 11 IM Baches Garcia Guillermo 2356 CAT Lleida 6 6 8
A 12 FM Garcia Jimenez Francisco Javi 2389 CAT Martorell 6 4 6
B 13 CM Esplugas Esteve Vicenc 2359 CAT Santa Coloma 6 2 15
A 14 IM Vehi Bach Victor Manuel 2308 CAT Montcada 6 1 4
B 15 CM Monell Camarasa David 2335 CAT Vallfogona 6   10
A 16 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2388 ESP Sabadell   2
A 17 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. 2353 COL Figueres   1
  18 IM Fluvia Poyatos Jordi 2461 CAT Sant Josep Badalona    
  19 GM Djuric Stefan 2422 SRB Tarragona    
B 20 FM Gonzalez Rodriguez Raul Omar 2329 CAT Montcada   8
C 21   Gensana Berzunces Joan 2094 CAT Lleida   15
B 22   Albets Armengol Roland 2281 CAT Catalonia   6
C 23   Guerra Reig Juan 2093 ESP Vila-Real 5   10
D 24   Ferrer Font Jordi 2044 CAT Balaguer 5   15
B 25   Quintas Galeano Lluis 2204 CAT Lleida 5   4
B 26 CM Codina Garcia Josep 2207 CAT Lleida 5   2
C 27   Solani Nunez Joshua 2156 CAT Vallfogona 5   8
B 28   Fernandez Muixi Francesc 2219 CAT Reus 5   1
C 29   Monfa Escola Ramon 2130 CAT Tarrega 5   6
D 30   Muratet Carmona Julia 2042 CAT Banyoles 5   10
C 31   Orrit Sole Gerard 2128 CAT Balaguer 5   4
C 32   Aranzana Areste Alberto 2119 CAT Lleida 5   2
C 33   Sole Gonzalez Edgar 2085 CAT Lleida 5   1
C 34   Ribera Pane Jaume 2190 CAT Mollerussa 5    
D 35   Masague Artero Guerau 2001 CAT Lleida 5   8
C 36   Sole Pijuan Ferran 2116 CAT Lleida 5    
C 37 CM Gabarro Sole Ramon 2152 CAT Jake 5    
D 38   Ayza Casamitjana Antoni 1972 CAT Agusti 5   6
C 39   Guirao Galcera Marc 2170 CAT Balaguer    
C 40   Parramon Guillaumet Jaime 2050 CAT Vallfogona    
D 41   Masalias Mira Marc 2015 CAT Vila-Rodona   4
C 42   Lazaro Porta Angel 2067 CAT Aragones    
D 43   Solani Nunez Joel 1988 CAT Vallfogona   2
D 44   Cortes Orrit Josep Lluis 2009 CAT Vallfogona   1
D 45   Bedoya Ribo Jordi 1976 CAT Lleida    
D 46   Carrete Recasens Jordi 1939 CAT Selva Del Camp    
E 47   Marti Trilla Aleix 1845 CAT Vallfogona 4   15
C 48   Perez Cabas Jose 2124 CAT Balaguer 4    
D 49   Vidal Rosell Josep 2012 CAT Vallfogona 4    
C 50   Sulleva Baiget Alex 2099 CAT Catalunya 4    
D 51   Gabarro Fontanet Xavier 1937 CAT Ivars 4    
E 52   Tarrago Pinyol Robert 1840 CAT Vallfogona 4   10
E 53   Salvador Sanchez Ricardo 1774 CAT Sabadell 4   8
E 54   Bozhkov Khristo 1888 CAT Tarragona 4   6
D 55   Mallol Descarrega Gerard 1936 CAT Figueres 4    
C 56   Fabrega Ramon Sergi 2074 CAT Vallfogona 4    
E 57   Caixal Pique Jordi 1884 CAT Selva Del Camp 4   4
E 58   Muratet Casadevall Jordi 1898 CAT Banyoles 4   2
E 59   Garreta Nieto Maria 1735 ESP Monzon   1
D 60   Arevalo Sabate Joan Manel 2025 CAT Flix    
E 61   Luengo Guillermo Xavier 1811 CAT Balaguer    
E 62   Arevalo Sabate Antoni 1858 CAT Flix    
D 63   Sola Sendra Francesc 1904 CAT Santa Coloma De Queralt    
D 64   Villa Cardenas Jorge 1928 CAT Sabadell    
C 65   Vila Cairo Gerard 2141 CAT Santa Coloma 3    
E 66   Balasch Peries Eduard 1815 CAT Vallfogona 3    
E 67   Ripoll Galvez Guerau 1866 CAT Lleida 3    
E 68   Clua Guardia Mariona 1787 CAT Vallfogona 3    
D 69   Garreta Crespo Blas 1939 ESP Espanya 3    
E 70   Albets Real Marcel 1833 CAT Catalonia 3    
E 71   Lopez Luna Oscar 1792 CAT Vallfogona 3    
E 72   Mallol Descarrega Aleix 1866 CAT Figueres 3    
D 73   Farre Joval Enric 1906 CAT Vallfogona 3    
D 74   Rodon Balcells Jaume 1980 CAT Mollerussa 3    
E 75   Pique Caufape Oriol 1700 CAT Vallfogona 3    
E 76   Palau Barrutet Vinyet 1779 CAT Alcoletge    
E 77   Pano Soriano Sergio 1699 CAT Alt Emporda    
E 78   Vidal Puig Sergi 1460 CAT Vallfogona    
E 79   Pano Soriano Gonzalo 1744 CAT Alt Emporda 2    
E 80   Ferrer Birbe Alex 1763 CAT Vilarodona 2    
E 81   Vila Ardiaca Albert 1630 CAT Lleida 2    
E 82   Berge Sole Jose M. 1665 CAT Vallfogona 1    

TRAM CLASS TITOL JUGADOR ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
  1 GM Peralta Fernando 2560 ARG Sant Josep Badalona 8 15  
  2 GM Cuartas Jaime Alexander 2489 COL Peona i Peo 7 10  
  3 GM Movsziszian Karen 2456 ARM Sant Andreu 7 8  
  4 IM Alarcon Caselles Rolando 2403 CUB Montcada 7 6  
  5 GM Muñoz Pantoja Miguel 2439 CAT Terrassa 7 4  
  6 IM Mellado Triviño Juan 2433 AND Catalonia 7 2  
A 7 FM Valderrama Quiceno Esteban A 2341 COL Colombia 7 1 10
  8 IM Oliva Castaneda Kevel 2461 CUB Cuba    
  9 IM Gallego Alcaraz Andres Felipe 2436 COL Colombia    
  10 IM Gomez Garrido Camilo Ernesto 2534 CUB Cuba    
A 11 IM Vittorino Carlo Giovanni 2273 COL Colombia   8
  12 IM Cruz Estrada Filemon 2421 PER Tres Peons 6    
A 13 IM Gonzalez Rodriguez Jorge 2353 CAT Figueres 6   6
  14 IM Cruz Sanchez Jonathan Esteban 2452 PER Tres Peons 6    
D 15   Albets Armengol Roland 2129 CAT Catalonia 6   10
A 16 IM Vidarte Morales Arturo 2298 CAT Montcada 6   4
  17 IM Pulvett Marin Daniel 2443 VEN Venezuela 6    
A 18 FM Trepat Herranz Joan 2390 CAT Lleida 6   2
  19 FM Gonzalez Perez Arian 2447 FIDE Sant Andreu    
C 20 MK Viladrich Claret Jordi 2191 CAT Balsareny-Sallent   10
A 21 FM Olivares Canelles Francisco 2352 CUB Cuba   1
B 22 FM Gomez Jurado Albert 2246 CAT Barbera Valles   10
  23 IM Arenas David 2446 COL Colombia    
D 24 MK Sanfeliu Fabregas Albert 2135 CAT Santpedor   8
A 25 FM Hernando Rodrigo Julio Antonio 2383 CAT Cerdanyola Valles    
A 26 WIM Chirivi C Jenny Astrid 2259 COL Colombia    
B 27 MK Coll Ortega Jordi 2237 CAT Lleida 5   8
A 28 IM Guerrero Sierra Juan Carlos 2294 COL Colombia 5    
A 29 FM Adel Lahchaichi Oussama 2258 CAT Lleida 5    
B 30   Villar Reymundo Juan 2219 PER Tres Peons 5   6
B 31   Riera Montaño Ramon 2214 CAT Santpedor 5   4
A 32 MK Tarrago Antoni Maurici 2251 CAT Balsareny-Sallent 5    
C 33   Balague Canadell Jordi 2198 CAT Santa Eugenia 5   8
C 34   Botifoll Benasat Ramon 2166 CAT Santpedor 5   6
C 35   Rodriguez Sorribes Jordi 2153 CAT Catalonia 5   4
D 36 MK Ventura Bolet Maxim 2125 CAT Vila Olimpica 5   6
D 37   Ventura Bolet Alexandre 2075 CAT Vila Olimpica 5   4
D 38   Flores Mendoza Jose Antonio 2129 CAT Tres Peons 5   2
C 39 WFM Munoz Monroy Cinthya Carolina 2081 COL Colombia   2
D 40   Masdemont Serra Guillem 1984 CAT Joviat   1
B 41   Herrera Reyes Jose Antonio 2191 ESP El Sauzal   2
D 42   Balague Camps Marc 2126 CAT Santa Eugenia    
D 43 MK Menac Comas Joan Ramon 2094 CAT Catalonia    
D 44   Rosell Formosa Jaume 2067 CAT Vilafranca    
C 45   Cunill Ros Sebastia 2150 CAT Berga   1
D 46   Torralba Sanz Josep 2146 CAT Sant Joan    
D 47   Sole Pijuan Ferran 2116 CAT Lleida    
D 48   Vila Seuba Joan Carles 2125 CAT Sant Joan    
C 49   Mascaro Cornet Josep 2187 CAT Santpedor    
D 50   Hernando Rodrigo Inmaculada 2108 CAT Cadena    
D 51   Gracia Vergara Ferran 2079 CAT Catalonia    
E 52   Ripoll Galvez Guerau 1866 CAT Lleida   10
D 53   Camacho Liesa Joan 2106 CAT Sant Andreu 4    
B 54   Ribera Nebot Joan 2203 CAT Santpedor 4   1
E 55   Gabarro Servitja Pau 1884 CAT Catalonia 4   8
D 56   Piñero Casoliba Lluis 2084 CAT Santpedor 4    
D 57   Martinez Hernandez Emili 2014 CAT Badalona 4    
D 58   Masague Artero Guerau 2001 CAT Lleida 4    
E 59   Pujol Pina Ramon Manel 1827 CAT Elefant Solsona 4   6
E 60   Escoriza Lusilla Pedro 1898 CAT Gava 4   4
E 61   Amador Celdran Raul 1865 CAT Santpedor 4   2
D 62   Catala Ulied Guillem 1951 CAT Vila Olimpica 4    
E 63   Capell Guix Santiago 1887 CAT Santpedor 4   1
E 64   Albets Real Marcel 1833 CAT Catalonia 4    
D 65   Catala Ulied Bernat 1969 CAT Vila Olimpica    
D 66   Fernandez Martin Javier 2094 CAT Balsareny Sallent    
D 67   Jimenez Muñoz Nicolas 1935 CAT Peona i Peo    
E 68   Olivares Flores Benito 1817 CAT Catalonia    
E 69   Esquius Grandon Francesc 1803 CAT Santpedor    
E 70   Gonzalez Cobos Arnau 1703 CAT Vall de Tenes    
D 71   Fernandez Casanovas Manel 1998 CAT Santpedor 3    
E 72   Palau Barrufet Vinyet 1779 CAT Alcoletge 3    
E 73   Franch Bessa Julià 1826 CAT Santpedor 3    
D 74   Montserrat Rubia Angel 1988 CAT Santpedor 3    
E 75   Navarro Granados Jordi 1878 CAT Santpedor 3    
E 76   Ferrer Font Roger 1682 CAT Santpedor 3    
E 77   Garcia Perez Manuel 1768 CAT Berga 3    
E 78   Sola Sola Joan 1705 CAT Santpedor 3    
E 79   Xandri Rosell Miquel 1816 CAT Santpedor 3    
E 80   Amador Morales Oriol 1703 CAT Santpedor 3    
E 81   Gabarro Servitja Adria 1702 CAT Catalonia 2    
E 82   Rived Magem Daniel 1667 CAT Santpedor 2    
E 83   Alejo Muñoz Miquel 1456 CAT S.Joan Vilatorrada 2    
E 84   Roca Alhama Gerard 1737 CAT Santpedor 2    
E 85   Font Jane Sergi 1718 CAT Santpedor 2    
E 86   Masdemont Serra Nuria 1746 CAT Joviat 2    
E 87   Casas Casajuana Roger 1706 CAT Santpedor 1    
E 88   Sola Sanfeliu Joel 1456 CAT Santpedor 1    

TRAM CLASS TITOL JUGADOR ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
  1 IM Gomez Garrido Camilo Ernesto 2534 CUB CUBA 8 25  
  2 GM Munoz Pantoja Miguel 2508 CAT Terrassa Del Csc, C.E. 7 20  
  3 GM Movsziszian Karen 2510 ARM Sant Andreu C.E. 16  
  4 GM Comas Fabrego Lluis 2577 CAT S.C.Colon De Sabadell 13  
  5 IM Oliva Castaneda Kevel 2461 CUB CUBA 10  
  6 IM Alarcon Casellas Rolando 2496 CUB Montcada, Unio Escacs 8  
  7 GM Rizouk Aimen 2525 ALG Barbera C.E. 6  
  8 IM Cruz Jonathan 2512 PER Tres Peons C.E. 6 4  
  9 IM Cruz Filemon 2508 PER Tres Peons C.E. 2  
A 10 FM Ibanez Tarradellas Eduardo 2344 CAT Barcelona Unió Gracienca D´esc 1 10
A 11 MK Menac Comas Joan Ramon 2261 CAT Catalonia C.E.   8
  12 FM Gonzalez Perez Arian 2538 FID Sant Andreu C.E. 5    
A 13 FM Gonzalez Rodriguez Raul Omar 2329 CAT Montcada, Unio Escacs 5   6
A 14   Aymerich Verdaguer Eduard 2288 CAT Olot 5   4
A 15 MK Banos Oscar 2306 ARG Calldetenes C.E. 5   2
A 16   Balague Camps Marc 2254 CAT Santa Eugenia Escacs 5   1
B 17 CM Fernandez-Diaz Mascort Miguel 2230 CAT Sant Marti C.E. 5   10
A 18 MK Verdaguer Muntanya Marc 2320 CAT Calldetenes C.E. 5    
C 19   Saurina Suner Francesc Xavier 2146 CAT Gerunda, C.E. 5   10
D 20   Cànovas Prats Enric 2037 CAT Moia Moianes C.E.   10
C 21   Serrat Rifa Ernest 2197 CAT Sant Boi De Lluçanes, C.E.   8
C 22   Campins Machado Francesc 2101 ESP BALEARS   6
D 23   Masague Artero Guerau 2001 CAT Lleida C.E.   8
E 24   Salvador Sanchez Ricardo 1774 CAT S.C. Colon de Sabadell   10
C 25   Palacios Pena Gerardo 2155 CAT Sant Feliu C.E.U.C.   4
C 26   Castrillon Otero Javier 2169 CAT Gerunda, C.E. 4   2
C 27 MK Castells Briones Miquel 2152 CAT Barcelona Unió Gracienca 4   1
C 28   Sole Pijuan Ferran 2116 CAT Lleida C.E. 4    
C 29   Balague Canadell Jordi 2198 CAT Santa Eugenia Escacs 4    
E 30   Saborit Verdaguer Roger 1776 CAT Calldetenes C.E. 4   8
E 31   Harutian Arthur William 1805 CAT Catalonia C.E.   6
D 32   Ramon Estades Llorenc 2009 CAT Gerunda, C.E.   6
D 33   Aleksanyan Radmila 1906 RUS Calldetenes C.E.   4
E 34   Filipenko Yan 1756 RUS Calldetenes C.E.   4
E 35   Vila Ardiaca Albert 1630 CAT Lleida C.E.   2
D 36   Crusats Mir Josep 1948 CAT Tona-La Crema Club Escacs 3   2
D 37   Canela Gimenez Maria Concepci 1939 CAT Congres C.E. 3   1
E 38   Camprubi Juanola Jaume 1880 CAT Banyoles, C.E. 3   1
E 39   Ripoll Galvez Guerau 1866 CAT Lleida C.E. 3    
E 40   Funes Ostos Aitor 1810 CAT Calldetenes C.E.    
E 41   Camprubi Juanola Jordi 1787 CAT Banyoles, C.E. 2    

TRAM CLASS TITOL JUGADOR ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
  1 FM Garriga Cazorla Pere 2434 CAT Mollet, Club D'escacs 40  
  2 IM Gomez Garrido Camilo Ernesto 2534 CUB   7 30  
  3 GM Cuartas Medina Jaime Alexande 2489 COL Peona I Peo, C.E. 7 27  
  4 GM Alonso Rosell Alvar 2540 CAT S.C. Colon De Sabadell 7 24  
  5 IM Gallego Alcaraz Andres Felipe 2436 COL   7 21  
  6 IM Alarcon Casellas Rolando 2403 CUB Montcada, Unio Escacs 18  
A 7 FM Valderrama Quiceno Esteban A 2341 COL   15 15
  8 IM Pulvett Marin Daniel 2443 VEN   13  
  9 GM Aroshidze Levan 2519 CAT Banyoles, C.E. 10  
  10 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2388 CAT S.C. Colon De Sabadell 8  
  11 IM Valdes Romero Leonardo 2377 CRC Mollet, Club D'escacs 6 6  
A 12 IM Guerrero Sierra Juan Carlos 2294 COL   6 4 10
  13 IM Pardo Simon David 2491 CAT Barcelona Unió Gracienca D´esc 6 2  
  14 IM Arenas David 2446 COL   6 1  
  15 IM Vidarte Morales Arturo 2298 CAT Montcada, Unio Escacs 6    
  16 IM Cruz Jonathan 2455 PER Tres Peons C.E.    
  17 FM Gonzalez Perez Arian 2447 FID Sant Andreu C.E.    
  18 GM Lopez Martinez Josep Manuel 2532 CAT S.C. Colon De Sabadell    
  19 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. 2353 COL Figueres C.E.    
  20 IM Perpinya Rofes Lluis Maria 2382 CAT S.C. Colon De Sabadell    
  21 FM Colon Garcia Enrique 2304 CAT S.C. Colon De Sabadell    
C 22   Benet Morant Damia 2179 CAT Reus Deportiu   15
A 23   Fernandez Diaz Cristian 2291 CAT Mollet, Club D'escacs   8
  24 IM Oliva Castaneda Kevel 2461 CUB   5    
A 25 MK Oliva Valero Oscar 2209 CAT S.C. Colon De Sabadell 5   6
  26 IM Cruz Filemon 2421 PER Tres Peons C.E. 5    
A 27   Serra Pages Jordi 2235 CAT Figueres C.E. 5   4
A 28 WIM Chirivi C Jenny Astrid 2259 COL   5   2
C 29   Nadal Fajardo Ricard 2100 CAT Comtal C.E. 5   10
C 30   Iglesias Ojeda Fernando 2196 CAT Sant Boi C.E. 5   8
C 31   Urrutia Mule Oriol 2159 CAT Castellar Del Valles C.E. 5   6
D 32   Izagirre Alsua Aritz 1977 ESP   5   15
A 33   Martinez Pla Xavier 2016 CAT Tres Peons C.E. 5   1
A 34 IM Vittorino Carlo Giovanni 2273 COL   5    
C 35   Jimenez Ruano Adrian 2190 CAT Cerdanyola Valles C.E. 5   4
A 36 MK Lopez Santana Oscar 2202 CAT Foment Martinenc C.E. 5    
B 37   Villar Juan 2219 PER Tres Peons C.E. 5   15
A 38 MK Sanchez Lopez Juan Manuel 2101 CAT Badalona C.E. 5    
  39 GM Munoz Pantoja Miguel 2439 CAT Terrassa Del Csc, C.E.    
B 40   Jareno Badenas Aleix 2057 CAT S.C. Colon De Sabadell   10
A 41 FM Gonzalez Rodriguez Raul Omar 2269 CAT Montcada, Unio Escacs    
C 42   Castillo Dalmau Albert 2116 CAT Vila Olímpica, C.E.   2
D 43   Calderon Alzate Ivan Alejandr 2030 CAT Catalunya C.E.   10
C 44   Sanchez Luque Joan 2070 CAT Platja D'aro, Club Escacs   1
D 45   Masipe Hernandez Juan Raul 1960 CAT S.C. Colon De Sabadell   8
C 46   Fernandez Aguilar Francisco 2197 CAT Castellar Del Valles C.E. 4    
C 47 WFM Munoz Monroy Cinthya Carolina 2081 COL   4    
C 48   Barba Rios Enric 2109 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 4    
B 49   Ayats Llobera Gerard 2011 CAT Llinars, Club D'escacs 4   8
C 50   Lopez Pajuelo Sergi 2119 CAT Montmelo C.E. 4    
C 51   Martinez Lopez Carlos 2127 ESP Peona I Peo, C.E. 4    
D 52   Lucas Navas Jose Manuel 2007 CAT Sant Boi C.E. 4   6
C 53   Lopez Pajuelo Aleix 2108 CAT Montmelo C.E. 4    
D 54   Garcia Ruiz Adrian 2047 CAT Jake C.E. 4   4
E 55   Oliveras Cruz Jaume 1818 CAT S.C. Colon De Sabadell 4   15
D 56   Garcia Garrido Enric 1991 CAT Peona I Peo, C.E. 4   2
C 57   Mut Company Guillem 2136 CAT Espiga De Les Corts 4    
D 58   Martinez Hernandez Emili 2014 CAT Badalona C.E. 4   1
E 59   Muratet Casadevall Jordi 1898 CAT Banyoles, C.E. 4   10
D 60   Terrones Hernandez Jonathan 2000 CAT Franqueses, Les C.E.    
D 61   Vidal Palou Jordi 1920 CAT Santa Eugenia Escacs    
D 62   Alarcon Pages Salvador 1948 CAT Santa Eugenia Escacs    
D 63   Martinez Perez Sergio 1939 CAT S.C. Colon De Sabadell    
B 64   Llerins Bonet Ricard 2116 CAT Sant Marti C.E.   6
D 65   Muratet Carmona Julia 2042 CAT Banyoles, C.E.    
E 66   Villa Caiguelas Pascual 1841 CAT S.C. Colon De Sabadell 3   8
E 67   Villa Brullet David 1893 CAT S.C. Colon De Sabadell 3   6
E 68   Escribano Munoz Edilberto 1713 CAT S.C. Colon De Sabadell 3   4
E 69   Radigales Mauri Jaume 1841 CAT Foment Martinenc C.E. 3   2
E 70   Bes Alvarez Alex 1796 CAT Sant Marti C.E. 3   1
E 71   Caixal Pique Jordi 1884 CAT Selva Del Camp, La C.E. 3    
E 72   Menbrive Hernandez Juan 1669 CAT Sant Marti C.E. 3    
D 73   Escobar Figueroa Sandra 2014 CAT Sant Marti C.E.    
D 74   Carrete Recasens Jordi 1939 CAT Selva Del Camp, La C.E.    
D 75   Villa Cardenas Jorge 1928 CAT S.C. Colon De Sabadell    
E 76   Mendez Forns Daniel 1767 CAT Joviat Fundacio 2    
E 77   Garrido Sanchez Daniel 1825 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 2    
E 78   Garcia Castany Jose 1733 CAT Santa Eugenia Escacs 2    
D 79   Reginaldo Huix Pere 2029 CAT Sant Llorenç Savall, C.E. 1    
D 80   Reginaldo Vilalta Albert 1936 CAT Sant Llorenç Savall, C.E. 1    
E 81   Martimpe Burgues Xavier 1605 CAT Sant Marti C.E. 1    

grup A

TRAM CLASS TITOL JUGADOR ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
  1 GM Aroshidze Levan 2519 CAT Banyoles, C.E. 55  
  2 IM Oliva Castaneda Kevel 2461 CUB Cuba 40  
  3 IM Gallego Alcaraz Andres Felipe 2436 COL Colombia 6 35  
  4 IM Arenas David 2446 COL Colombia 6 31  
A 5 IM Valdes Leonardo 2377 CRC Mollet, Club D'escacs 6 27 30
  6 GM Munoz Pantoja Miguel Angel 2439 CAT Terrassa Del Csc, C.E. 6 24  
A 7 FM Akbarinia Sayed Arash 2397 IRI Sant Andreu C.E. 6 21 20
A 8 FM Diaz Camallonga Carles 2344 CAT S.C. Colon De Sabadell 6 18 15
A 9 IM Perpinya Rofes Lluis Mª 2382 CAT S.C. Colon De Sabadell 15 10
  10 IM Jerez Perez Alfonso 2401 CAT Foment Martinenc C.E. 13  
  11 IM Cruz Estrada Filemon 2421 PER Tres Peons C.E. 10  
A 12 FM Valderrama Quiceno Esteban 2341 COL Colombia 8 8
B 13 FM Gomez Jurado Albert 2246 CAT Barbera C.E. 6 30
A 14 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2388 ESP S.C. Colon De Sabadell 5 4 6
A 15 IM Gonzalez Rodriguez Jorge 2353 COL Figueres C.E. 5 2 4
A 16 FM Olivares Canelles Francisco 2352 CUB Cuba 5 1 2
A 17 IM Vittorino Carlo Giovanni 2273 COL Colombia 5   1
A 18 WIM Chirivi C Jenny Astrid 2259 COL Colombia 5    
A 19 IM Fernandez Aguado Enrique 2326 CAT Sitges Prado Suburenc, C.E. 5    
  20   Calderon Alzate Ivan Alejandr 1884 CAT Catalunya C.E. 5    
A 21 FM Pablo Mari Alexandre 2383 CAT Terrassa Del Csc, C.E.    
B 22 MK Ortega Serra Marc 2240 CAT Montmelo C.E.   20
A 23 IM Guerrero Sierra Juan Carlos 2294 COL Colombia    
A 24 FM Ramirez Garcia Jorge Alberto 2279 MEX Escola D'escacs De Bcn    
C 25   Delgado Osorio Javier 1968 CAT Moli Nou C.C.   30
  26   Izagirre Alsua Aritz 1877 ESP Espanya    
  27 IM Vassallo Barroche Mauricio 2406 CAT Barbera C.E. 4    
  28   Tardio Fran Emili 1794 CAT Tres Peons C.E. 4    
C 29   Ayats Llobera Gerard 2011 CAT Llinars, Club D'escacs 4   20
C 30   Pozanco Romasanta Marc 2022 CAT S.C. Colon De Sabadell 4   15
C 31   Aprea Daniele 1975 ITA Barcelona UGA 4   10
C 32 MK Grau Brumos Isidre 2059 CAT Sant Quirze Del Valles 4   8
C 33   Segarra Calderer Albert 2008 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 4   6
  34   Alvarez Albiol Victor 1896 CAT Foment Martinenc C.E.    
  35   Castillo Dalmau Albert 1865 CAT Vila Olímpica, C.E.    
  36   Alves Garcia Eric 1637 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 3    
C 37   Molano Lafuente Ismael 1980 CAT Montornes C.E. 3   4
  38   Boixader Arbo Xavier 1781 CAT S.C. Colon De Sabadell 3    
C 39 WFM Munoz Monroy Cinthya Caroli 1981 COL   3   2
  40   Urrutia Mule Oriol 1926 CAT Castellar Del Valles C.E. 3    
  41 IM Pulvett Marin Daniel 2443 VEN      
  42   Flores Vallcorba Josep 1802 CAT Terrassa Del Csc, C.E.    
B 43   Ramirez Carrizo Victor Jose 2122 CAT Barbera C.E. 2   15
  44   Lopez Pajuelo Sergi 1791 CAT Montmelo C.E. 2    
  45   Hernandez Requena Francesc 1773 CAT Olot    
  46   Arroyo Mateo Jose Miguel 1875 CAT S.C. Colon De Sabadell 1    

 

grup B

TRAM CLASS TITOL JUGADOR FCE FIDE ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
D 1   Vargas Drechsler Carlos 2015 1846 2015 CAT Tres Peons C.E. 8   30
C 2   Vicient Calvo Ramon 2182 1963 2182 CAT Peo Vuit, C.E. 7   30
C 3   Benet Morant Damia 2179 2067 2179 CAT Reus Deportiu 7   20
D 4   Costa Trave Jaume 2049 2022 2049 CAT Granollers-Canovelles 7   20
C 5   Fabregas Fontanet Antonio 2072 2007 2072 CAT Espiga De Les Corts 7   15
D 6   Valarezzo Ricard Pedro 2023 1828 2023 CAT Castelldefels, C.E.   15
D 7   Perez Garcia Jose Miguel 0 1928 2028 ESP Circulo de Castellon   10
D 8   Terrones Hernandez Jonathan 2000 1811 2000 CAT Franqueses, Les C.E. 6   8
C 9   Cervello I Tost Roger 2131 1960 2131 CAT Peona I Peo, C.E. 6   10
D 10   Torralba Brosa Marc 1951 1612 1951 CAT Castellar Del Valles C.E. 6   6
C 11   Colom Andres Xavier 2061 1910 2061 CAT Barcelona Unió Gracienca D´esc   8
D 12   Espau Guillem Josep 2047 1907 2047 CAT Sant Quirze Del Valles   4
C 13   Morais Carreras Javier 2104 1958 2104 CAT Mollet, Club D'escacs   6
D 14   Tortosa Moros Joan 1936 1756 1936 CAT Colon Ateneu C.E.   2
D 15   Martinez Perez Pablo 2026 1797 2026 CAT S.C. Colon De Sabadell   1
E 16   Serentill Tost Eduard 1845 1618 1845 CAT Circol Catolic Badalona 30  
D 17   Martinez Arca Manuel 1958 1820 1958 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 5    
D 18   Bouzas Arcos Juan Manuel 2020 1808 2020 CAT Montornes C.E. 5    
C 19   Carulla Pons Carlos 2065 0 2065 CAT Viladecans C.E. 5   4
C 20   Ramon Serrano Francisco Javie 2167 1989 2167 CAT S.C. Colon De Sabadell 5   2
E 21   Castaneda Munoz Antonio 1887 1677 1887 CAT Mollet Xxi, Club Penya D'escac 5 20  
E 22   Vicedo Navau Carles 1865 0 1865 CAT Caldes De Montbui C.E. 5 15  
D 23   Gonzalez Garcia Sergi 1976 1746 1976 CAT Sant Marti C.E. 5    
D 24   Cabrera Marmol Manuel 1994 1814 1994 CAT Ideal D'en Clave C.E. 5    
D 25   Martinez Perez Sergio 1939 1587 1939 CAT S.C. Colon De Sabadell 5    
E 26   Salvador Sanchez Ricardo 1774 1636 1774 CAT S.C. Colon De Sabadell 5 10  
C 27   Palacios Pena Gerardo 2155 1886 2155 CAT Sant Feliu C.E.U.C.   1
D 28   Cornejo Vera Danilo 2037 1699 2037 CAT Mollet Xxi, Club Penya D'escac    
D 29   Pera Muntasell Marc 1940 1424 1940 CAT Lira, La C.E.    
E 30   Navines Monfa Josep 1858 1642 1858 CAT Castellar Del Valles C.E. 8  
D 31   Flores Munoz Daniel 1987 1650 1987 CAT Granollers-Canovelles    
E 32   Gabarro Servitja Pau 1884 0 1884 CAT Catalonia C.E. 6  
D 33   Cruz Jefferson 2021 1858 2021 CAT Castellar Del Valles C.E. 4    
D 34   Caballe Sasot Roger 2037 1949 2037 CAT Tres Peons C.E. 4    
D 35   Salazar Navas Josep 1952 1781 1952 CAT Jake C.E. 4    
E 36   Diaz Narvaez Jose 1894 1760 1894 CAT Sant Quirze Del Valles 4 4  
E 37   Arias Prieto Diana 1847 0 1847 CAT Montmelo C.E. 4 2  
D 38   Brunet Gil Pol 1969 1436 1969 CAT Lira, La C.E. 4    
D 39   Martinez Hernandez Emili 2014 1809 2014 ESP Badalona C.E. 4    
E 40   Juanico Rull Guillem 1735 0 1735 CAT S.C. Colon De Sabadell 4 1  
E 41   Menendez Cabrera Enric 1811 0 1811 CAT S.C. Colon De Sabadell 4    
E 42   Moreno Villalba Antonio 1799 1507 1799 CAT Palleja, Club Escacs 4    
E 43   Castillo Dalmau Arnau 1854 1368 1854 CAT Vila Olímpica, C.E.    
E 44   Garcia Torres Adolfo 1806 1457 1806 CAT Sant Llorenç Savall, C.E.    
E 45   Giralt Toro Julio 1813 1563 1813 CAT Sant Quirze Del Valles    
E 46   Febrero Perez Lluis 1835 1511 1835 CAT Comtal C.E.    
E 47   Herrera Grande Placid 1632 0 1632 CAT Badia, Club Escacs I Cultura    
E 48   Vidal Moll Francesc 1797 0 1797 CAT Sant Cugat Club Escacs    
E 49   Villa Caiguelas Pascual 1841 1638 1841 CAT S.C. Colon De Sabadell 3    
D 50   Algarte Cortes Serafin Ramon 1913 1697 1913 CAT Rubinenca, Agrupacio D'escacs 3    
E 51   Olive Torras Ricard 1832 0 1832 CAT S.C. Colon De Sabadell 3    
E 52   Martinez Lopez-Cozar Manuel 1851 1649 1851 CAT Once Barcelona 3    
E 53   Sentis Baena Samuel 1812 0 1812 CAT S.C. Colon De Sabadell 3    
D 54   Blesa Puig Pau 1913 1406 1913 CAT Cerdanyola Valles C.E. 3    
E 55   Ramon Herraez Alex 1869 1416 1869 CAT S.C. Colon De Sabadell 3    
E 56   Pina Cano Francisco 1827 1594 1827 CAT Rubinenca, Agrupacio D'escacs 3    
E 57   Sanchez Coves Joan Josep 1848 0 1848 CAT Ideal D'en Clave C.E.    
E 58   Alonso Pichardo Luis 1805 0 1805 CAT S.C. Colon De Sabadell    
E 59   Garcia Gil Oriol 1854 1045 1854 CAT S.C. Colon De Sabadell    
E 60   Orts Gonzalez Rafael 1489 1190 1489 CAT Sant Marti C.E. 2    
E 61   Farell Duran Josep 1709 1517 1709 CAT Passio D'esparreguera, La C.E. 2    
E 62   Garcia Extremera Manuel 1765 1432 1765 CAT Barbera C.E. 1    
D 63   Rodriguez Rodriguez Tomas 1922 1778 1922 CAT S.C. Colon De Sabadell 1    
E 64   Dartmann Aubanell Catriona 1809 0 1809 CAT Edami C.E. 1    

 

Grup C

TRAM CLASS TITOL JUGADOR ELO CIRCUIT FEDERACIO CLUB Pts puntuacio general puntuació trams
E 1   Lajarin Serra Ruben 1772 CAT S.C. Colon De Sabadell 7   30
E 2   Codina Broto Sergi 1846 CAT Cerdanyola Valles C.E. 7   20
E 3   Lopez Oliva Victor 1740 CAT Badia, Club Escacs I Cultura   15
E 4   Egea Pascual Guillem 1738 CAT Cerdanyola Valles C.E. 6   10
E 5   Ruiz Lupon Neri 1849 CAT Cerdanyola Valles C.E. 6   8
E 6   Ruiz Lupon Javier 1769 CAT Cerdanyola Valles C.E. 6   6
E 7   Zheng Hong Wei 1719 CAT Montornes C.E. 6   4
E 8   Arteaga Contijoch Alex 1826 CAT S.C. Colon De Sabadell 6   2
E 9   Castro Avila Alex 1692 CAT Montornes C.E.   1
E 10   Navajas Alvarez Josep 1834 CAT Vall Del Tenes, Club Escacs 5    
E 11   Cruz Medina Julia 1720 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 5    
E 12   Moreno Oller Víctor 1474 CAT Edami C.E. 5    
E 13   Gabarro Servitja Adria 1702 CAT Catalonia C.E. 5    
E 14   Elkhafi Ayoub 1708 CAT Vall Del Tenes, Club Escacs 5    
E 15   Bautista Sarmiento Joel 1795 CAT S.C. Colon De Sabadell    
E 16   Gonzalez Cobos Arnau 1703 CAT Vall Del Tenes, Club Escacs    
E 17   Lopez Oliva Luis 1653 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 4    
E 18   Garcia Silvan Lara 1624 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 4    
E 19   Cervello Navarro Hector 1483 CAT Badia, Club Escacs I Cultura 4    
E 20   Gomez Rivera Judit 1673 CAT Llinars, Club D'escacs 4    
E 21   Shneyderis Mihael 1713 CAT Sant Cugat Club Escacs 4    
E 22   Navajas Álvarez Antoni 1745 CAT Vall Del Tenes, Club Escacs 4    
E 23   Salvany Alonso Artur 1734 CAT Vall Del Tenes, Club Escacs    
E 24   Gesiarz Victor 1733 CAT Cerdanyola Valles C.E.    
E 25   Lajarin Rallo Marc 1660 CAT S.C. Colon De Sabadell    
E 26   Lajarin Rallo Oscar 1493 CAT S.C. Colon De Sabadell 3    
E 27   Egea Pascual Marti 1672 CAT Cerdanyola Valles C.E. 2    
E 28   Arteaga Contijoch Ander 1753 CAT S.C. Colon De Sabadell 2    
E 29   Shneyderis Iliya 1686 CAT Sant Cugat Club Escacs 2    
E 30   Castellanos Gomez-Pastrana Jo 1689 CAT Badia, Club Escacs I Cultura    

Preguntes Freqüents

Botiga en línia

Cercador

Galeria Flickr