PREFERENT BARCELONA I | PREFERENT BARCELONA II | PREFERENT BARCELONA III | PREFERENT BARCELONA IV | ||||
1 | SANT MARTI B | 1 | COMTAL B | 1 | ESPIGA LES CORTS B | 1 | TRES PEONS C |
2 | CANET | 2 | HOSPITALET BELLVITGE | 2 | COR DE MARINA B | 2 | IDEAL CLAVE |
3 | CERDANYOLA MATARO | 3 | IGUALADA - ATENEU | 3 | CERDANYOLA VALLES B | 3 | TORREBLANCA |
4 | CONGRES B | 4 | MARTORELL | 4 | CALLDETENES | 4 | AT BARCELONES |
5 | LA LIRA B | 5 | MOLI NOU | 5 | BARAD | 5 | AGUSTI B |
6 | ATENEU COLON C | 6 | MOLINS DE REI | 6 | TARADELL-CENTELLES | 6 | PEONA I PEO C |
7 | SANT ANDREU B | 7 | PEON DOBLADO | 7 | PARETANA | 7 | GAVA |
8 | BADALONA | 8 | BERGUEDA | 8 | VALL DEL TENES | 8 | CATALUNYA B |
9 | GRAMENET B | 9 | BALSARENY SALLENT | 9 | FOMENT C | 9 | JAKE B |
10 | ARENYS DE MUNT A | 10 | CATALONIA-JOVIAT B | 10 | CORNELLA B | 10 | SANT BOI B |
PRIMERA BARCELONA I | PRIMERA BARCELONA II | PRIMERA BARCELONA III | PRIMERA BARCELONA IV | ||||
1 | AMISTAT PREMIA | 1 | GRANOLLER-SCA B | 1 | GRANOLLERS-CAN C | 1 | SANT ESTEVE |
2 | MASNOU B | 2 | COLON SABADELL D | 2 | CARDEDEU | 2 | SANT JOAN VIL, |
3 | ARGENTONA | 3 | VACANT | 3 | VIC | 3 | SURIA |
4 | VACANT | 4 | LLINARS C | 4 | TONA | 4 | VACANT |
5 | SANT ADRIA B | 5 | SANT QUIRZE | 5 | MANLLEU | 5 | SANTPEDOR B |
6 | PINEDA | 6 | BARBERA C | 6 | SANT CUGAT C | 6 | ESTANY |
7 | LLAVANERES | 7 | FRANQUESES | 7 | CALDES | 7 | NAVARCLES |
8 | VILASSAR DE MAR | 8 | CERD. VALLES C | 8 | S. BOI LLUCANES | 8 | VACANT |
9 | MATARO B | 9 | TERRASSA C | 9 | LLINARS B | 9 | AVINYO |
10 | VACANT | 10 | RIPOLLET | 10 | VACANT | 10 | PEONS DEL BRUC |
PRIMERA BARCELONA V | PRIMERA BARCELONA VI | PRIMERA BARCELONA VII | PRIMERA BARCELONA VIII | ||||
1 | CASTELLDEFELS B | 1 | VACANT | 1 | COMTAL C | 1 | PEONA I PEO D |
2 | PEON DOBLADO B | 2 | PEON NEGRO | 2 | SANT JOAN DESPI B | 2 | SANT ANDREU C |
3 | SANT FELIU B | 3 | MONTMELO B | 3 | PASSIO | 3 | CADENA |
4 | ONCE BCN * | 4 | VACANT | 4 | CASTELLBISBAL | 4 | ESC D'ESCACS DE BCN |
5 | RIBES | 5 | MOLLET C | 5 | VILA OLIMPICA B | 5 | SANT ADRIA C |
6 | VACANT | 6 | TRES PEONS D | 6 | TRES PEONS E | 6 | SANT MARTI C |
7 | SANT JOAN DESPI | 7 | ESPLUGUES | 7 | PALLEJA | 7 | COR DE MARINA C |
8 | PRAT | 8 | CERVELLO* | 8 | OLESA | 8 | CATALUNYA C |
9 | VILAFRANCA C | 9 | CONGRES C | 9 | VACANT | 9 | VACANT |
10 | SITGES B | 10 | LA LIRA C | 10 | CORNELLA C | 10 | ATENEU COLON D |
* L'equip de Cervelló té un esportista amb mobilitat reduïda. | |||||||
SEGONA BARCELONA I | SEGONA BARCELONA II | SEGONA BARCELONA III | SEGONA BARCELONA IV | ||||
1 | VACANT | 1 | CASTELLDEFELS C | 1 | SITGES C | 1 | SITGES D |
2 | IDEAL CLAVE B | 2 | PEON DOBLADO C | 2 | NAVARCLES B | 2 | ESPLUGUENC |
3 | ARGENTONA B | 3 | VACANT | 3 | MONTBUI | 3 | SANT FELIU C |
4 | GRAMENET C | 4 | CONGRES D | 4 | VILAFRANCA D | 4 | VILAFRANCA E |
5 | ARENYS DE MUNT B | 5 | CORNELLA D | 5 | VACANT | 5 | VACANT |
6 | SANT MARTI D | 6 | ABRERA | 6 | MOIA MOIANES B | 6 | SANTPEDOR D |
7 | MALGRAT B | 7 | PALLEJA B | 7 | CARDONA B | 7 | PALLEJA C |
8 | CERDANYOLA MATARO B | 8 | IGUALADA - ATENEU B | 8 | IGUALADA - ATENEU C | 8 | CATALUNYA D |
9 | FOMENT D | 9 | MARTORELL B | 9 | POBLA CLARAMUNT | 9 | VACANT |
10 | LA LIRA D | 10 | SANT BOI C | 10 | SANTPEDOR C | 10 | GRAN PENYA B |
SEGONA BARCELONA V | SEGONA BARCELONA VI | SEGONA BARCELONA VII | SEGONA BARCELONA VIII | ||||
1 | BARAD B | 1 | ULLASTRELL | 1 | TORRENEGRA | 1 | ESPIGA LES CORTS C |
2 | ATENEU HORTENC | 2 | PARETANA B | 2 | SANT ANDREU D | 2 | PEON NEGRO B |
3 | RUBINENCA B | 3 | VACANT | 3 | CADENA B | 3 | TORREBLANCA B |
4 | STA Mª PALAUTORDERA B | 4 | PENYA MOLLET B | 4 | JAKE C | 4 | CONGRES E |
5 | SANT QUIRZE B | 5 | MANLLEU B | 5 | AGUSTI C | 5 | MARAGALL B |
6 | BADIA B | 6 | TARADELL-CENTELLES B | 6 | TRES PEONS F | 6 | TRES PEONS G |
7 | FRANQUESES B | 7 | CALDES B | 7 | PEONA I PEO E | 7 | PEONA I PEO F |
8 | COLON SABADELL E | 8 | SANT BOI LLUCANES B | 8 | BADALONA B | 8 | CATALUNYA E |
9 | CASTELLBISBAL B | 9 | PALAUTORDERA | 9 | EDAMI A | 9 | EDAMI B |
10 | CASTELLAR | 10 | VACANT | 10 | VACANT | 10 | ATENEU COLON E |
TERCERA BARCELONA I | TERCERA BARCELONA II | TERCERA BARCELONA III | TERCERA BARCELONA IV | ||||
1 | COMTAL D | 1 | VACANT | 1 | BARBERA E | 1 | TRES PEONS H |
2 | ATENEU COLON F | 2 | MASNOU C | 2 | CASTELLAR C | 2 | CASTELLAR D |
3 | VACANT | 3 | ARGENTONA C | 3 | MONTMELO C | 3 | RUBINENCA C |
4 | VACANT | 4 | CONGRES F | 4 | RUBINENCA D | 4 | PENYA MOLLET C |
5 | CABRERA DE MAR | 5 | ONCE BCN B * | 5 | TERRASSA D | 5 | MOLLET D |
6 | PINEDA B | 6 | AMISTAT PREMIA B | 6 | VACANT | 6 | BARBERA D |
7 | CANET B | 7 | ATENEU COLON G | 7 | CALDES C | 7 | VACANT |
8 | BADALONA C | 8 | BARCELONA D | 8 | VALL DEL TENES B | 8 | VACANT |
9 | MATARO C | 9 | AT BARCELONES C | 9 | COLON SABADELL F | 9 | TONA B |
10 | SANT ADRIA D | 10 | LA LIRA E | 10 | LA LIRA F | 10 | TERRASSA E |
TERCERA BARCELONA V | TERCERA BARCELONA VI | TERCERA BARCELONA VII | TERCERA BARCELONA VIII | ||||
1 | TRES PEONS I | 1 | MOIA MOIANES C | 1 | SITGES E | 1 | GRANOLLERS-CAN E |
2 | PRAT.B | 2 | CASTELLTERÇOL B | 2 | ESPLUGUES B | 2 | PEÓN NEGRO C |
3 | BERGUEDÀ B | 3 | BERGUEDÀ C | 3 | CADENA C | 3 | TORREBLANCA C |
4 | VILAFRANCA F | 4 | AVINYO B | 4 | JAKE E | 4 | JAKE D |
5 | GRAN PENYA C | 5 | SANTPEDOR E | 5 | MOLINOU B | 5 | GRANOLLERS-CAN D |
6 | MOLINS DE REI B | 6 | ESTANY B | 6 | TRES PEONS J | 6 | VACANT |
7 | VACANT | 7 | PRAT C | 7 | HOSPITALET BELLVITGE B | 7 | COR DE MARINA D |
8 | SANT FELIU D | 8 | PASSIO B | 8 | CATALUNYA F | 8 | BADALONA D |
9 | CASTELLBISBAL C | 9 | VACANT | 9 | CONGRES G | 9 | AT BARCELONES B |
10 | PEONS DEL BRUC B | 10 | VACANT | 10 | GRAN PENYA D | 10 | VACANT |
TERCERA BARCELONA IX | BARCELONA SUB12 I | BARCELONA SUB12 II | |||||
1 | VALLROMANES B | 1 | SITGES SUB12 | 1 | VILAFRANCA SUB12 C | ||
2 | FRANQUESES C | 2 | PEONA I PEO S12 A | 2 | PEONA I PEO S12 B | ||
3 | MONTORNES B | 3 | MONTORNES SUB12 B | 3 | MONTORNES SUB12 A | ||
4 | LLINARS D | 4 | LLINARS SUB-12B | 4 | LLINARS SUB-12A | ||
5 | CASTELLAR B | 5 | GRAN PENYA SUB12 | 5 | MOLLET SUB12 | ||
6 | VACANT | 6 | VILAFRANCA SUB12 A | 6 | SANT CUGAT SUB12 | ||
7 | CASTELLTERÇOL A | 7 | CASTELLAR SUB12 A | 7 | CASTELLAR SUB12 B | ||
8 | CERD. VALLES D | 8 | S BOI LLUÇANES SUB12 | 8 | RUBINENCA SUB12 | ||
9 | RUBINENCA E | 9 | ESCAC MAT SUB-12 | 9 | VILAFRANCA SUB 12 B | ||
10 | RIPOLLET B | 10 | MARTORELL C | 10 | CASTELLAR SUB12 C |
* Tots els equips de l'ONCE juguen els seus matxs al seu local del C/ Sepúlveda 1 de Barcelona.
QUADRE PER A GRUPS DE 10 EQUIPS
RONDA | ||
1 |
23/01/2022 |
1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 |
2 |
30/01/2022 |
10-6 7-5 8-4 9-3 1-2 |
3 |
06/02/2022 |
2-10 3-1 4-9 5-8 6-7 |
4 |
13/02/2022 |
10-7 8-6 9-5 1-4 2-3 |
5 |
20/02/2022 |
3-10 4-2 5-1 6-9 7-8 |
6 |
27/02/2022 |
10-8 9-7 1-6 2-5 3-4 |
7 |
06/03/2022 |
4-10 5-3 6-2 7-1 8-9 |
8 |
13/03/2022 |
10-9 1-8 2-7 3-6 4-5 |
9 |
20/03/2022 |
5-10 6-4 7-3 8-2 9-1 |