Una vegada finalitzades les fases territorials de la Copa, informem dels equips classificats per a la final de la Copa Catalana, que tindrà lloc el dia 22 d’abril en una població de la Delegació de Barcelona, encara per determinar.
DIVISIÓ D’HONOR I PRIMERA DIVISIÓ
Escola d’Escacs de Barcelona (Campió de Barcelona)
Colon Sabadell Chessy (Subcampió de Barcelona)
Foment Martinenc
Sant Cugat
Figueres (Campió de Girona)
Olot
Valls (Campió de Tarragona)
Reus Deportiu (Subcampió de Tarragona)
Lleida (Campió de Lleida)
Almenar (Subcampió Absolut de Lleida)
Escola d'Escacs de Barcelona campió absolut de Barcelona
SEGONA DIVISIÓ
Colon Sabadell Chessy (Campió de Barcelona)
Sant Andreu B (Subcampió de Barcelona)
Montmeló
Barcelona B
Cassà (Campió de Girona)
Tordera (Subcampió de Girona)
Lira Vendrellenca (Campió de Tarragona)
Cambrils (Subcampió de Tarragona)
Torà (Campió de Lleida)
Balaguer (Sucampió de Lleida)
PREFERENT
Martorell (Campió de Barcelona)
Agustí (Subcampió de Barcelona)
Aragonés
Canet
Hostalric (Campió de Girona de Preferent i subcampió absolut-Opta a jugar la final Absoluta)
Figueres B (Subcampió de Girona)
Torredembarra (Campió de Tarragona)
Santa Coloma de Queralt (Subcampió de Tarragona)
Vallfogona (Campió de Lleida)
Baix Segre (Pendent de la confirmació del Club Almenar)
PRIMERA CATEGORIA
Escola d’Escacs de Barcelona B (Campió de Barcelona)
Congrés B (Subcampió de Barcelona)
Sant Adrià B
Pallejà
Olot B (Campió de Girona)
Sant Gregori (Subcampió de Girona)
Cambrils B (Campió de Tarragona)
Amposta B (Subcampió de Tarragona)
Vilabarca (Campió de Lleida)
Juneda (Subcampió de Lleida)
SEGONA CATEGORIA
EDAMI (Campió de Barcelona)
Peón Negro (Subcampió de Barcelona)
Colon Sabadell Chessy E
Montmeló B
Vilobí (Campió de Girona)
Olot C (Subcampió de Girona)
Riu Sènia (Campió de Tarragona)
Gandesana (Subcampió de Tarragona)
Lleida D (Campió de Lleida)
ARCE (Subcampió de Lleida)
TERCERA CATEGORIA
Sant Andreu D (Campió de Barcelona)
La Lira E (Subcampió de Barcelona)
Llinars D
Barcelona D
Fornells (Campió de Girona)
Santa Eugènia D (Subcampió de Girona)
Amposta C (Campió de Tarragona)
Amposta D (Subcampió de Tarragona)
Ponts B (Campió de Lleida)
Pardinyes B ( Subcampió de Lleida)