CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Open Internacional "Ciutat de Barcelona"

 Del 27 de setembre al 5 d'Octubre de 2019

Espai Bota de la Fabra i Coats, c/Sant Adrià 20, Barcelona

Bases català en pdf

Bases castellano en pdf

Rules in english pdf

Inscrits/players

Campionat d'Espanya de Seleccions Autonòmiques categories sub-14 i sub-16

Del 22 al 25 de juny se celebra el campionat a Pamplona (Navarra)

Partides en directe Sub-16

Partides en directe Sub-14 

Informació Sub-16

Informació sub-14

Galeria de fotos

 

Relació de participants a la Final del Campionat Absolut de Catalunya 2015 i  aparellaments de la primera eliminatòria (vuitens de final), que se celebrarà els dies 2 i 3 de maig de 2015.

ti. Jugador club Elo
1 GM Lopez Martinez, Jose Manuel SCC Sabadell 2545
2 GM Alsina Leal, Daniel Barcelona UGA 2537
3 GM Alonso Rosell, Alvar SCC Sabadell 2530
4 GM Narciso Dublan, Marc Escola d'Escacs de BCN 2520
5 MI Asis Gargatagli, Hipolito Sant Cugat 2463
6 MI Mellado Triviño, Juan Catalonia 2451
7 MI Aloma Vidal, Robert Barcelona UGA 2418
8 GM Muñoz Pantoja, Miguel Angel Terrassa 2401
9 MI Alonso Moyano, Jonathan Barberà 2401
10 FM Garriga Cazorla, Pere Mollet 2391
11 FM Ramon Solans, Albert Tàrrega 2319
12 MI Vidarte Morales, Arturo Montcada 2298
13 FM Colon Garcia, Enrique SCC Sabadell 2283
14   Fernandez Soriano, Ruben Peo Vuit 2134
15   Pinsach Gelabert, Alexandre Figueres 2030
16   Riera Morilla, Elisabeth Cirera 1994

 

Els aparellaments de la primera eliminatòria (vuitens de final), són:

Dia 2 de maig:

  BLANQUES   NEGRES
16 Riera Morilla, Elisabeth 1 Lopez Martinez, Jose Manuel
2 Alsina Leal, Daniel 15 Pinsach Gelabert, Alexandre
14 Fernandez Soriano, Ruben 3 Alonso Rosell, Alvar
4 Narciso Dublan, Marc 13 Colon Garcia, Enrique
12 Vidarte Morales, Arturo 5 Asis Gargatagli, Hipolito
6 Mellado Triviño, Juan 11 Ramon Solans, Albert
10 Garriga Cazorla, Pere 7 Aloma Vidal, Robert
8 Muñoz Pantoja, Miguel Angel 9 Alonso Moyano, Jonathan

 

Dia 3 de maig

  BLANQUES   NEGRES
1 Lopez Martinez, Jose Manuel 16 Riera Morilla, Elisabeth
15 Pinsach Gelabert, Alexandre 2 Alsina Leal, Daniel
3 Alonso Rosell, Alvar 14 Fernandez Soriano, Ruben
13 Colon Garcia, Enrique 4 Narciso Dublan, Marc
5 Asis Gargatagli, Hipolito 12 Vidarte Morales, Arturo
11 Ramon Solans, Albert 6 Mellado Triviño, Juan
7 Aloma Vidal, Robert 10 Garriga Cazorla, Pere
9 Alonso Moyano, Jonathan 8 Muñoz Pantoja, Miguel Angel

Quadre de la competició

 

 

Cercador

Galeria Flickr