42é Open Internacional Ciutat de Badalona - Memorial Miquel Castellà i Gili Grup A

02-08-2016  -  10-08-2016

CENTRE CÍVIC LA SALUT Av. Marquès de Sant Mori s/n

5430 €

A

A+

Logo
Classificació
Grup A
#NomPuntsClub
1ORTIZ SUAREZ, ISAN REYNALDO8-
2PERALTA , FERNANDO7VALLS C.E.
3HIMANSHU SHARMA, 7-
4CORDOVA EMILIO7-
5CRUZ SANCHEZ, JONATHAN ESTEBAN6.5SANT ANDREU C.E.
6OLIVA CASTANEDA KEVEL6.5-
7HANSEN MADS6-
8AGUERO JIMENEZ LUIS LAZARO6-
9CRUZ SANCHEZ, CRISTIAN6CASTELLDEFELS, C.E.
10BARRIENTOS SERGIO E6-
11VERA SIGUENAS DEIVY6-
12SYLVAN JACOB6-
13FERNANDEZ FERNANDO6-
14NEELOTPAL DAS5.5-
15ORTEGA AMARELLE MARIANO5.5-
16VALDES , LEONARDO5.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
17GOMEZ GARRIDO CAMILO ERNESTO5.5-
18HERRERA REYES, JOSÉ ANTONIO5.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
19PERPINYA ROFES, LLUIS Mª5.5COLON SABADELL CHESSY
20HERNANDEZ MOYA YULEISY5.5-
21OLIVARES CANELLES FRANCISCO5.5-
22BUCHENAU FRANK5.5-
23CORI T. DEYSI5.5-
24ALVAREZ PEDRAZA, ARAMIS5LLEIDA C.E.
25LORENZO DE LA RIVA, LAZARO5BARBERA C.E.
26DIAZ CAMALLONGA, CARLES5COLON SABADELL CHESSY
27BRU RULLO, LLATZER5CERDANYOLA VALLES C.E.
28GAIKWAD SIDDHANT5-
29LANG TORSTEN5-
30RIVERA INGRIS5-
31SNEHAL BHOSALE5-
32CHIRIVI C JENNY ASTRID5-
33GONZALEZ GARCIA, JOSE4.5VALLS C.E.
34CHOISY MATHILDE4.5-
35CORTES ORIHUELA JAVIER4.5-
36JIMENEZ RUANO, ADRIAN4.5BARCELONA, CLUB ESCACS
37ORTEGA SERRA, MARC4.5CERDANYOLA VALLES C.E.
38GARCIA RAMOS, DANIEL4.5COLON SABADELL CHESSY
39GOMEZ JURADO, ALBERT4.5BARCELONA, CLUB ESCACS
40MESTRE BELLIDO, HECTOR4.5FOMENT MARTINENC C.E.
41FRANCO VALENCIA BEATRIZ IRENE4.5-
42TALYANSKY SETH D4.5-
43DAVE DHYANI4.5-
44GEORGES THOMAS4.5-
45RIU LOPEZ, DANIEL4.5FOMENT MARTINENC C.E.
46MENDONCA LEON LUKE4.5-
47SADHWANI RAUNAK4.5-
48ASENSIO LIÑAN, TEODORO4.5SANT ADRIA C.E.
49DIAZ-FLORES GARCIA, PABLO4.5BADALONA C.E.
50GUICHARD PAULINE, 4VALLS C.E.
51BLASCO COLL, ANDREU4CASTELLDEFELS, C.E.
52DAHALE ATUL4-
53ABRAHAMS DANIEL4-
54DIAZ CARRASCO, SERGIO4EL PRAT, C.E.
55MORAVICH CASAIS, JUAN SANTIAGO4LLAVANERES, CLUB ESCACS
56ALIAGA FERNANDEZ INGRID Y4-
57RAKSHITTA RAVI4-
58MINGUELL SOLER, JOAN4MATARO C.E.
59CASTILLO MARTINEZ, ELOI4MATARO C.E.
60BEASKOA ESTANY, GABRIEL3.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
61GARCIA ACOSTA, ROGER3.5CERDANYOLA VALLES C.E.
62FERNANDEZ MARTIN, JAVIER3.5BALSARENY - SALLENT C.E.
63BERNAT CAPDEVILA, ERNEST3.5LIRA VENDRELLENCA
64CASTRILLO MANSEGO, PABLO3.5CORNELLA C.E.
65BUSSON BENOIST3.5-
66MARTIN PEREZ, LAURA3.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
67RODRIGUEZ DIAZ, JAVIER3.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
68MOLANO LAFUENTE, ISMAEL3.5BARCELONA, CLUB ESCACS
69BRUSI NOGUERA, RICARD LL.3.5SANT CUGAT CLUB ESCACS
70PATIL PRATIK3-
71ROCHER GONZALEZ, VICENÇ3MASNOU C.E.
72SOLE PIJUAN, FERRAN3LLEIDA C.E.
73LOPEZ FORN, MARC3PEONA I PEO, C.E.
74SEVERRI ARRESE, CARLES3AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
75WIEBE DANIEL3-
76PRINCE BAJAJ2.5-
77URRUTIA MULE, ORIOL2.5CASTELLAR DEL VALLES C.E.
78CESPEDES LLAVERIAS, LLIBERT2.5TRES PEONS C.E.
79CABOT MUNTANE, JORDI2.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
80MARTINEZ PEREZ, SERGIO2.5COLON SABADELL CHESSY
81GARCIA I RIERA, JOSEP2.5LA LIRA, C.E.
82ABABNEH GHAYTH2-
83BRUGAROLAS MANZANEQUE, CARLES2MATARO C.E.
84VENTOS NAVARRO, LLIBERT2LIRA VENDRELLENCA
85HERNANDEZ REQUENA, FRANCESC2OLOT
86ROJAS FERNANDEZ, ANDRES1.5SANT MARTI C.E.
87GARCIA DE BLAS, ESTEBAN1.5COLON SABADELL CHESSY
88HERNANDEZ IVAN1-
89HUGUET SERGIO0.5-
90MOTUZ KAROL0-
91ARJUN K0-
92YOHAN J.0-
93AMARDEEP TIWARI0-
94SHUBHAM0-
95MAYANK PAL0-
Grup B
#NomPuntsClub
1MARTINEZ PEREZ, PABLO8COLON SABADELL CHESSY
2ALONSO GOMEZ, RAUL7.5MALGRAT C.E.
3COLOM ANDRES, XAVIER7AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
4PETIT MONTES, MARC7CATALUNYA E.C.
5FERNANDEZ EGEA, ANDRES7SANT ADRIA C.E.
6LOZANO RUIZ, DAVID7PALLEJA, CLUB ESCACS
7FLORES LIÑAN, JOSEP LUIS6.5BARCELONA, CLUB ESCACS
8PALACIOS PEÑA, GERARDO6.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
9AL AZMI KHALAF6.5-
10ROMERO TORRENTS, JOSEP6.5AMISTAT DE PREMIA C.E.
11VALAREZZO RICARD, PEDRO6CASTELLDEFELS, C.E.
12CANO SEVILLA, IVAN6BARCELONA, CLUB ESCACS
13RIOS TORONDELL, JAUME6SANT CUGAT CLUB ESCACS
14BRU RULLO, SAMUEL6L'AMPOLLA, CLUB ESCACS
15DAIMIEL BESCOS, ELEUTERIO6LA LIRA, C.E.
16GONZALEZ COMINELLI, ALEJO GABRIEL6MATARO C.E.
17AL IBRAHIM ABDULRAHMAN6-
18COLOME ROVIRA, OSCAR6MATARO C.E.
19DEVOS , HERVE6ATENEU COLON C.E.
20GARCIA SANCHEZ, AITOR6BADALONA C.E.
21GIL VEGA, MARCEL6GRAMENET CLUB ESCACS
22DELGADO CAMARA, LUIS FELIX5.5SANT ADRIA C.E.
23CORRALES ADAMUZ, CRISTIAN5.5MONTMELO C.E.
24MARTINEZ HERNANDEZ, EMILI5.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
25GONZALEZ PABOLLET JESUS MARIA5.5-
26CASSET BELLO, ELENA5.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
27TERRONES HERNANDEZ, JONATHAN5.5LES FRANQUESES, C.E.
28SAIZ RODRIGO, FERNANDO5.5JAKE C.E.
29RIU LOPEZ, SERGI5.5FOMENT MARTINENC C.E.
30ALSHOURFAA HAZAA5.5-
31ROS MONTES, DANIEL5.5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
32FLORES MENDOZA, JOSÉ ANTONIO5.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
33CASTEJON CH, DIEGO5.5BARBERA C.E.
34SOLE BOVE, JOSEP5.5CERDANYOLA VALLES C.E.
35TORRALBA BROSA, MARC5.5CASTELLAR DEL VALLES C.E.
36COSTA TRAVE, JAUME5.5GRANOLLERS-CANOVELLES
37POST MAARTEN5.5-
38RAMON HERRAEZ, ALEX5.5GRAMENET CLUB ESCACS
39GARCIA PAYAS, ALEX5.5MATARO C.E.
40ROMEU PERULLES, JAUME5MOLI NOU C.C.
41ANDREU TERMES, FREDERIC5CONGRES C.E.
42RAMIREZ GARCIA, LLUIS5TORDERA C.E.
43VIÑAS SERRANO, JORDI5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
44LOPEZ GALLEGO, MIQUEL ANGEL5BARCELONA, CLUB ESCACS
45DELGADO PRADA, BENJAMIN5GRAMENET CLUB ESCACS
46MIÑOS CONSTANTE, PABLO5ATENEU COLON C.E.
47SALAZAR NAVAS, JOSEP5CORNELLA C.E.
48MURAT HUERTAS, EDUARD5BADALONA C.E.
49ALSHARHAN MUSAED5-
50CASTILLO MARTINEZ, ARAN5MATARO C.E.
51VARELA CUADRADO, CESAR5SANT JOAN DESPI C.E.
52MASSANET MIRET, PERE5LA LIRA, C.E.
53RUIZ MOLINA, GABRIEL4.5CANET, CLUB ESCACS
54RITTER AGUILAR, JORDI4.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
55ALCARAZ LOPEZ, FRANCESC4.5FOMENT MARTINENC C.E.
56ARROYO MATEO, JOSE MIQUEL4.5COLON SABADELL CHESSY
57MC ALEENAN CHARLES4.5-
58BELTRAN VIDAL, DANIEL4.5HOSTALRIC CLUB ESCACS
59SUBIRATS MARTINEZ, MIQUEL A.4.5SANT ADRIA C.E.
60SANTOLARIA PEÑA, MANEL4.5TORREBLANCA, CLUB ESCACS
61RIUS SOLER, BENJAMI4.5GRANOLLERS-CANOVELLES
62ROMERO FUNIELES, RAFAEL DE JESUS4.5LA LIRA, C.E.
63SERENTILL TOST, EDUARD4.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
64BAÑON MUNTAL, BENICI4.5CONGRES C.E.
65VICENTE SORIANO, JOSEP4.5CALLDETENES C.E.
66MAÑOSAS VILA, ESTER4.5PEONA I PEO, C.E.
67GARCIA PUNZANO, JOSEP LLUIS4.5SANT ADRIA C.E.
68GEORGES LISA4.5-
69GAITAN RAMIREZ ALFONSO4.5-
70RUIZ PLANAS, ADELITO4.5LLORET, CLUB ESCACS
71VALBUENA CASTRO, GREGORIO4.5JAKE C.E.
72GONZALEZ MUELAS, JAVIER4.5CONGRES C.E.
73FERNANDEZ PINTADO, XAVIER4.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
74LAHOZ BONAVENTURA, JORDI4.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
75FUNGUEIRIÑO PIQUE, DANIEL4AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
76MADRID SOLE, ANTONIO4JAKE C.E.
77REGINALDO HUIX, PERE4LIRA VENDRELLENCA
78ROA RIBERA, ALVARO4COR DE MARINA BADALONA, C.E.
79GARCIA GUARDIOLA, JOAN4CORNELLA C.E.
80TORTOSA MOROS, JOAN4IDEAL D'EN CLAVE C.E.
81ALHASAN HASAN4-
82MONTALBAN COLELL, BERNAT4IDEAL D'EN CLAVE C.E.
83VENTURA SOLANS, VÍCTOR4VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
84NAVARRO CARDENAS, JOSE ADRIAN4GRAMENET CLUB ESCACS
85ALONSO GOMEZ, ANTONIO4MALGRAT C.E.
86GRASA SOLANAS OSCAR4-
87SANCHEZ PAZ, JOSEP4SANT ADRIA C.E.
88FARRE MUNTANER, JOSE RAMON4VALLROMANES, ESCACS CLUB
89MORENO OLLER, VICTOR4TRES PEONS C.E.
90DOMENCHE REDONDO, FRANCESC4CASTELLBISBAL, CLUB ESCACS
91OLLETA TANYA, JORDI4MASNOU C.E.
92LOBO BRUGUERA, XAVIER4LLINARS, CLUB D'ESCACS
93CERVERA LOPEZ, MIGUEL3.5GRAMENET CLUB ESCACS
94GARCIA RAMOS, ANAIS3.5COLON SABADELL CHESSY
95VELA VALVERDE, SERGI3.5PEON NEGRO, CLUB D'ESCACS
96GARCIA GIL, ORIOL3.5COLON SABADELL CHESSY
97FERRE CAMPOS, JOSEP3.5BADALONA C.E.
98NAVARRO OLIVA, IVAN TOMÁS3.5AGUSTI, CENTRE D'ESPORT
99MAZA NAVARRO, LLORENS3.5ATENEU COLON C.E.
100NAVAJAS ÁLVAREZ, JOSEP3.5SANT ANDREU C.E.
101MAYNAT DIAZ, JOSE ANTONIO3.5CANET, CLUB ESCACS
102ALHASSAN MESHARI3.5-
103MARTIN BARCELO, CARLES3.5BARCELONA, CLUB ESCACS
104GARCIA BAEZ, FELIPE3.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
105CASSI GIMENO, JORDI3.5BADALONA C.E.
106SERRANO BATOVA, VICENT3.5BARCELONA, CLUB ESCACS
107DELGADO PRADA, YERAY3GRAMENET CLUB ESCACS
108GRANADA PELLICER, PAU3EDAMI C.E.
109SANTOLARIA SANZ, XAVIER3TORREBLANCA, CLUB ESCACS
110ORSCHIEDT-EGHBALI ANKE3-
111NAVAJAS ÁLVAREZ, ANTONI3SANT ANDREU C.E.
112CASSI DE LA VIUDA, ÀLEX3BADALONA C.E.
113HERNANDEZ MEDIAVILLA, JUAN JOSE3FOMENT MARTINENC C.E.
114GONZALEZ COBOS, ARNAU3COLON SABADELL CHESSY
115GUERRA BLANCO, ANTONIO3SANT ADRIA C.E.
116PONSA ALCUBIERRE, MARINA3BARBERA C.E.
117ORTS GONZALEZ, RAFAEL3TRES PEONS C.E.
118CANO BARCO, PABLO3ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
119MIGUEZ CABELLO, FEDERICO2.5COLON SABADELL CHESSY
120SANCHEZ COVES, JOAN JOSEP2.5IDEAL D'EN CLAVE C.E.
121SÁNCHEZ FONTANET, LLUIS2.5VALLROMANES, ESCACS CLUB
122PEREZ RAMIREZ, PLACIDO2.5SANT MARTI C.E.
123FOLCH FERRANDO, CARLOS2.5TRES PEONS C.E.
124CASTRO AVILA, ALEX2.5MONTORNES C.E.
125CASTRO LANZAN, MONTSE2.5ESPIGA DE LES CORTS
126JEGGLE SOLER, CARLES2.5LLAVANERES, CLUB ESCACS
127ROVIRA PUIG, RICARDO2.5CATALUNYA E.C.
128DE LA RIVA REINA, MARTÍ2.5FOMENT MARTINENC C.E.
129BARRET PÉREZ , MARC2COR DE MARINA BADALONA, C.E.
130LOPEZ SANCHEZ, PEDRO2VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
131GARCIA DILS, RAMON2BADALONA C.E.
132COLLAZO CASALS, MARC2MASNOU C.E.
133GONZALEZ DALMAU, LUIS2ESPIGA DE LES CORTS
134TORRONTERAS MORAL, RAFAEL1.5COR DE MARINA BADALONA, C.E.
135CASTELLVELL DIEZ, MARIA NURIA1ATENEU BARCELONES, C.E.
136PIFARRE GENE, JOAN BAUTISTA1TRES PEONS C.E.
137SANCHEZ RECASENS, ALEJANDRO1LA LIRA, C.E.
138RIERA MIRALLES, VICENTE JULIÁN 0COR DE MARINA BADALONA, C.E.
139EL FAZARI MOHAMED AMIN0-
140PEREZ SANCHEZ, JOAQUIM0COR DE MARINA BADALONA, C.E.