VI Festival Internacional Vila de Platja D'Aro Grup A

24-06-2018  -  01-07-2018

Saló 'Niebla', Hotel Aromar, c/Empordà 28

5800 ?

B

C

Logo
Classificació
Grup A
#NomPuntsClub
1QUESADA PEREZ YASSER7-
2AROSHIDZE , LEVAN7ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
3GUTENEV , ALEXANDER7PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
4VIDAL ZAMORA, ALEX7OLOT
5POTAPOV , PAVEL7PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
6VILLAR REYMUNDO, JUAN ANTONIO 6.5CASTELLDEFELS, C.E.
7KOZLOV , GENNADY6PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
8SABRIA BATLLE, POL6OLOT
9CARBONELL BOFILL CARLOS ELOY6-
10PARALS MARCE, LLUIS6FIGUERES C.E.
11ORDINOLA CAPCHA JUAN6-
12RIU LOPEZ, SERGI5.5FOMENT MARTINENC C.E.
13CASANELLAS RUANO, LLUIS5.5SANTA EUGENIA ESCACS
14CLOT CHICO, ARNAU5.5SANTA EUGENIA ESCACS
15CEMBORAIN ORICAIN ALFONSO5.5-
16MOLANO LAFUENTE, ISMAEL5.5MONTORNES C.E.
17MARZO PIE, XAVIER5COLON ATENEU C.E.
18ÁLVAREZ ALBIOL, VÍCTOR5FOMENT MARTINENC C.E.
19AYLLON RODRIGUEZ, JOAN PEDRO5TORDERA C.E.
20CORBACHO CHAVES OSCAR5-
21MOLES BENALI, JOAN5SANTA EUGENIA ESCACS
22GARCIA MOLINA JOSE5-
23BIELSA FRANCO, XAVIER5CONGRES C.E.
24DE LA RIVA FERNANDEZ EDUARDO5-
25CASTRILLON OTERO, JAVIER4.5GERUNDA, C.E.
26CHAN , NARUNA4.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
27HORTA GAFAROT, BIEL4.5GERUNDA, C.E.
28XIFRA TOME, BERNAT4.5GERUNDA, C.E.
29PARAYRE SOGUERO, JORDI4.5GUIXOLENC C.E.
30ALVAREZ SERRA, JORDI4.5GERUNDA, C.E.
31VIÑALS RIOJA, JAUME4CONGRES C.E.
32CREIXELL BERMUDO, ROBERT4IGUALADI, ATENEU
33SALA HUGUET, SANTIAGO4OLOT
34BAREA GARCIA, LLUIS4PALAFRUGELL C.E.
35PROKUDIN , IGOR4PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
36MARCER CASAS, JOAN ANTON4SANT BOI C.E.
37CARRAMIÑANA PUIG, JORDI4GUIXOLENC C.E.
38VIDAL PALOU, JORDI4SANTA EUGENIA ESCACS
39HUDSON JEREMY4-
40CARRANZA FONT, JOAN4VILOBI C.E.
41COEZ THIERRY3.5-
42DIAZ COMAS, JORDI3.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
43SABRIA MESTRAS, JORDI3.5SANTA EUGENIA ESCACS
44ALVAREZ ALBIOL, DANIEL3.5FOMENT MARTINENC C.E.
45SERVENT ALVAREZ, JORDI3.5COMTAL C.E.
46VILA CAMPS, CARLES3.5MONTGRI, C.E.
47AMICH VIDAL, PAU3.5GERUNDA, C.E.
48RIBERA VEGANZONES, SERNI3GEVA-CEA C.E.
49CUERDA QUINTANA, ANTONI3GERUNDA, C.E.
50MARZO RUIZ, XAVIER3COLON ATENEU C.E.
51OLENITSA , IGOR3SANT ADRIA C.E.
52JIMENO SAN JOSE, LUIS3BLANES C.E.
53CHEKANOV TIMUR3-
54ROQUETA MAFFEI, OSCAR NAHUEL2.5SANTA EUGENIA ESCACS
55FERNANDEZ MACARRON, MARIANO2.5CONGRES C.E.
56SERRA PALOMAR, JOSEP2.5GERUNDA, C.E.
57VILA I BAGUE, ARNAU2.5FIGUERES C.E.
58BARRACA BOROZENETS, ENRIC2.5SANTA EUGENIA ESCACS
59GARCIA CASTANY, JOSE2.5SANTA EUGENIA ESCACS
60SERRA SOLA, JORDI2GUIXOLENC C.E.
61DE LA RIVA REINA, MARTÍ2FOMENT MARTINENC C.E.
62MIRALLES FORES, JOAN2ESPIGA DE LES CORTS
63BURSET CAMPS, GUILLEM1.5CASSA C.E.
64RUIZ PLANAS, ADELITO1VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
65SAPRYKIN ALEKSEY0-
66YUDIN LEV0-