XX Open Internacional de Torredembarra

30-06-2018  -  08-07-2018

Nou Local: Espai Cultural Sala del Mar, Passeig Miramar 132-136. Al costat de l?Estació de Ferrocarril de Torredembarra

3580 €

C

B

Logo
Classificació
Grup A
#NomPuntsClub
1NARCISO DUBLAN, MARC8ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
2POGORELOV , RUSLAN7ESCOLA ESCACS SALOU
3FARRAN MARTOS, FRANCESC7TARRAGONA C.E.
4SOLANO CUYA, BRYAN ABEL7ESCOLA ESCACS SALOU
5ALARCON CASELLAS, ROLANDO7TORA C.E.
6DELCHEV PETKOV, ALEKSANDAR6.5ESCOLA ESCACS SALOU
7FLUVIA POYATOS, JORDI6.5SANT JOSEP DE BADALONA C.E.
8FERNANDEZ FUENTES, JAVIER6.5REUS DEPORTIU
9DJINGAROVA DIMITROVA, EMILIA6.5BALAGUER C.E.
10GONZALEZ RODRIGUEZ, JORGE6FIGUERES C.E.
11CALONGE FABREGAT, MARC6TARRAGONA C.E.
12VELLA RAMIREZ ALFONSO6-
13JIMENEZ MUÑOZ, NICOLAS6PEONA I PEO, C.E.
14SALDAÑA CABALLE, ENRIC6ESCOLA ESCACS SALOU
15SIRERA BARGALLO, TOMAS6VILAFRANCA C.E.
16AVILA JIMENEZ, XAVIER5.5ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA
17BARBERANS SOLA, SEBASTIA5.5ESCOLA ESCACS SALOU
18GRAU FERRER, CARLES5.5VILA-RODONA C.E.
19GUASCH FIGUEROLA, AGUSTI5.5VALLS C.E.
20ROCA PLANAS, EDGAR5.5SANT ANDREU C.E.
21CAMPAS ALTISENT, ADRIA5.5VILAFRANCA C.E.
22REPISO ALVAREZ, JORDI5.5SANT MARTI C.E.
23MASALIAS MIRA, MARC5.5VALLS C.E.
24SANCHEZ BERNARDINO, MIGUEL A.5TARRAGONA C.E.
25BUXADE ROCA, GUILLERMO5GRAN PENYA VILANOVA C.E.
26ARANZANA ARESTE, ALBERTO5LLEIDA C.E.
27CASTILLO DALMAU, ARNAU5VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
28BORRELLAS COMELLAS, JOSEP5VILAFRANCA C.E.
29REGUE FARRAN, ENRIC5REUS DEPORTIU
30COSTA BERENGUE, JOAN5CAMBRILS, UNIO ESCACS.
31MARIN MARTOREL, JOSE5TARRAGONA C.E.
32LUCO MANUBENS, DANIEL5IGUALADA-ATENEU C.E.
33SALVAT DUCH, CARLES ENRIC5REUS, ESCACS C.E.
34MARTI OLIVELLA, GERARD4.5VILAFRANCA C.E.
35IVANOV SVETLEN4.5-
36FARRE SELMA, DAVID4.5ESCOLA ESCACS SALOU
37GIRONA MASDEU, JOAN4.5SELVA DEL CAMP, LA C.E.
38ALFONSO PELLISA, AARON4.5CONSTANTI, C.E.
39TEBAR RAMON, JUAN BOSCO4.5CORNELLA C.E.
40GOMEZ NAVAIS, MARÇAL4.5VILAFRANCA C.E.
41BELTRAN REVERTER, JOSEP M.4.5RAPITA, LA
42OLIVE OLLER, GUIM4.5VALLS C.E.
43URPI TORRENTS, RAMON4.5VILABARCA C.E.
44LLUVEROL TORRENTS, SALVADOR4.5VILAFRANCA C.E.
45GUASCH GUASCH, FERRAN4.5VALLS C.E.
46NIEVES ALARCON, JOSEP ANTONI4.5TORREDEMBARRA C.E.
47GARCIA ARQUE, ROGER4.5VILAFRANCA C.E.
48FERRE BLASCO, JAUME4.5VALLS C.E.
49VILLADEN ISERN, JOAQUIM4.5SELVA DEL CAMP, LA C.E.
50COMES NOLLA, GRABRIEL4.5TORREDEMBARRA C.E.
51CASTILLO DALMAU, ALBERT4VILA OLIMPICA, CLUB D'ESCACS
52DOMENE MULYUKOV, ALEXANDER4ESCOLA ESCACS SALOU
53FERRER TEIXIDO, JORDI4ESCOLA ESCACS SALOU
54COCA MAYDEU, JAVIER4TORREDEMBARRA C.E.
55NORBERTO GONZALEZ, ORIOL4TARRAGONA C.E.
56BECHINI BOSSONS, FERRAN4TORREDEMBARRA C.E.
57TORRES PALAU, JORDI4VILAFRANCA C.E.
58RODRIGUEZ BATUECAS, JORDI4CONGRES C.E.
59MARCER HERNANDEZ, JORDI4TORREDEMBARRA C.E.
60PERA LUCAS, EUGENIO4VILABARCA C.E.
61GRACIA TRAIN, CARLES4TARRAGONA C.E.
62PINO MUÑOZ, FRANCISCA4CONSTANTI, C.E.
63CARRETE RECASENS, JORDI4JUNEDA C.E.
64CARTANYA CARO, PAU3.5VALLS C.E.
65MATEEV KALOYAN MATEEV3.5-
66MATONS CALAFI, EVA Mª3.5VALLS C.E.
67ALASA MADUELL, JOSEP Mª3.5TARRAGONA C.E.
68MARABAJAN NAVAS, SAUL3.5SANT ANDREU C.E.
69FERRER DALMAU, JOSEP ANTONI3.5VILA-RODONA C.E.
70AULLON CORAL, NIL3.5VILAFRANCA C.E.
71VENTURA FONTANET, FERRAN3.5CARDONA
72GREENAWAY PAUL, CHRISTOPHER3.5VALLS C.E.
73DOSAIGUAS BONNE, JAIME JOSÉ3.5TORREDEMBARRA C.E.
74ADEL LAHCHAICHI, OUSSAMA3LLEIDA C.E.
75CABANILLAS ROCA, CHRISTIAN3SELVA DEL CAMP, LA C.E.
76ROMEU DE LA CRUZ, JOSEP3TORREDEMBARRA C.E.
77VENTURA CEBADA, ORIOL3CARDONA
78MERCADE DOLCET, JUAN Mª.3VILA-RODONA C.E.
79MARCAS VILA, LUIS3CAMBRILS, UNIO ESCACS.
80MENCHON LOPEZ, RICARDO3CAPABLANCA C.E.
81AMIGO CERVELLO, JUAN3ESPLUGA DE FRANCOLÍ, CLUB ESCACS
82SOLSONA MANONELLES, JOSEP3CAPABLANCA C.E.
83IBARZ GUASCH, MARIA3ESPLUGA DE FRANCOLÍ, CLUB ESCACS
84MAÑE VINADE, JOAN3CALAFELL C.E.
85RIVERA TORRENTS, POL3CARDONA
86SEGURA RIBA, JOSE Mª3ESCOLA ESCACS SALOU
87BURNIOL COCH, ANGEL2.5CATALONIA C.E.
88AYMAT SATUE, JOAN2.5CAPABLANCA C.E.
89ROMEU MIRACLE, JOEL2.5TORREDEMBARRA C.E.
90MARTINEZ GARCIA, ADRIA2.5ESCOLA ESCACS SALOU
91REVERTE INGLES, ROC2.5TORREDEMBARRA C.E.
92CLOFENT ALONSO, SERGI2TORREDEMBARRA C.E.
93DELCHEVA GERGANA2-
94MATEEVA YANA2-
95SINFREU SITJES, SEM2CARDONA
96ROMEU MIRACLE, JANA1TORREDEMBARRA C.E.
97LLACUNA ROCA, JOSEP0TORREDEMBARRA C.E.
98CAIXAL PIQUE, JORDI0SELVA DEL CAMP, LA C.E.