|
NAOKI JIMENEZ HANEDA
Club Escacs Ateneu Colon
|
Nascut a Barcelona el 2013
2021
- Campió Territorial d'edats ràpid del Barcelonès sub-8
- Campió Torneig del CEEB per equips sub-8 ràpides
- 36è classificat Campionat d'Espanya sub-8
- 5è classificat Campionat de Catalunya Memorial David Garcia Ilundain sub-8
- Campió Campionat de Catalunya per equips d'edats sub-8
2022
- 4t classificat Campionat Individual d'edats Territorial de Barcelona sub-10
- 12è classificat Campionat de Catalunya sub-10
- 2n classificat Campionat Escolar Ràpid del Barcelonès per equips sub-10
- 41è classificat Campionat d'Espanya sub-10
- 2n classificat Campionat per equips d'edats de Barcelona (Minicopa) sub-10
- 3r classificat Campionat de Catalunya per equips d'edats sub-10
- 4t classificat Campionat de Catalunya Memorial David Garcia Ilundain sub-10
2023
- 3r classificat CEEB Escolar d'escacs individual sub-10
- 5è classificat Campionat de Catalunya d'edats sub-10
- 23è classificat Campionat d'Espanya sub-10
- Campió Campionat per equips d'edats de Barcelona (Minicopa) sub-10
- Campió Campionat de Catalunya per Equips d'edats sub-10
- 3r classificat Campionat de Catalunya Memorial David Garcia Ilundain sub-10
|
|
DAVID ORTEGA CAMPALLO
Club Escacs Salauris
|
Nascut a Vila-seca el 2014
2021
- Campió Torneig Comarcal Tarragonès sub 8
2022
- 7è Classificat campionat de Catalunya d’edats sub 8
- 1r Classificat Memorial Calbet en categoria sub 8
- Campió Fases Prèvies del Campionat de Catalunya - Tarragona Nord Sub 8
- Subcampió Mini Copa de Tarragona per equips sub 10
- 2n Classificat Campionat Absolut de Tarragona Grup C
2023
- 1r Classificat Memorial Calbet en categoria sub 10
- Campió Fases Prèvies del Campionat de Catalunya- Tarragona Nord Sub 10
- Campió de la Mini Copa de Tarragona per equips sub 10
- 19è Classificat Campionat d’Espanya sub 10
- 8è Classificat Campionat de Catalunya d’edats sub 8
|
|
NIL IGLESIAS PAU
Club Escacs Castellar del Vallès
|
Nascut a Girona el 2013
2021
- 3r Classificat Sub-8 Campionat de Catalunya Individual d'Edats
- 3r Classificat Memorial David Garcia Ilundai Sub-8
- 29è Classificat Campionat d´Espanya Individual Sub-8
2023
- 3r Classificat Fase Previa Valles Occidental sub-10
- 6è Campionat de Catalunya d´edats individual sub-10
- 65è Classificat Campionat de España sub-10
|
|
JOAN VILLA PEIRÓ
Club Escacs Peona i Peó
|
Nascut a Barcelona el 2013
2020
- 2n Classificat al Campionat de Barcelona sots 8
2021
- 4t Classificat al Campionat de Catalunya sots 8
- 6è Classificat al Campionat d'Espanya sots 8
- 2n al Campionat de Catalunya per equips sots 10
2022
- 2n Campionat d'Edats de Barcelona Sub10
- 4t Campionat d'Edats de Catalunya Sub10
- Subcampió Memorial Ilundain Sub10
2023
- Campió d'Escacs Actius de Barcelona Sub10
- Subcampió d'Edats de Catalunya Sub10
- 4t al Memorial Ilunain Sub10
|
|
PAU BRU MONTOYA
Club Escacs Ateneu Colon
|
Nascut a Barcelona el 2013
2020
- Campió Escolar de Barcelona Sub-8
2021
- Subcampió Escolar de Barcelona Sub-10
- Campió de Catalunya Sub-8
- Subcampió de Catalunya Escacs Actius Memorial David García Ilundáin Sub-10
2022
- 3er Classificat campionat de Catalunya per equips Sub-10
- Campió Grup A XIV Obert d'Estiu d'Escacs Base del Guinardó Sub-10
2023
- Torneig Vila de Canovelles millor jugador Sub-10
- XIII Torneig d'Escacs Actius del Foment Martinenc - Millor jugador Sub-12
- Campió Escolar de Barcelona Sub-10
- 3er classificat Campionat de Catalunya Sub-10
- Subcampió d'Espanya Sub-10
- Campió de Catalunya per equips Sub-10 i millor 1er tauler
- Campió Mini-Copa de Barcelona per equips Sub-10 i millor 1er tauler
- Campió de Catalunya Escacs Actius Memorial David García Ilundáin Sub-10
- Torneig Memorial Joaquim Català de Súria, Millor jugador Sub-10
- Obert "Ciutat de Badalona" grup B, millor jugador Sub-10
|
|
OCEANE CLERC
Club Escacs Amposta
|
Nascuda a Fribourg (Suïssa) el 2013
2021
- 1r Memorial Joan Caba Sub10
2022
- Campiona de Catalunya Sub-10
- Participació al Campionat d'Espanya Sub10
- 1r Campionat de Catalunya per Equips Sub10
2023
- Campiona Territorial de Tarragona Sub10
- Campiona olímpica escolar de Reus Sub10
- 4t al Campionat d'Edats de Catalunya Sub10
- 2n Final a 8 de la Lliga Catalana Sub12
- Participació al Campionat d'Espanya Sub10
- 2n Campionat de Catalunya per Equips Sub10
|