Cls. | T. | Jugador | elo | grup | Fed | Club | Pts | Abs. | Trams |
1 | IM | Gonzalez Rodriguez Jorge | 2371 | A | COL | Lleida | 7½ | 30 | 15 |
2 | GM | Rizouk Aimen | 2527 | ALG | Barbera | 7 | 25 | ||
3 | GM | Ortiz Suarez Isan Reynaldo | 2610 | CUB | Cuba | 7 | 23 | ||
4 | FM | Gonzalez Rodriguez Raul Omar | 2254 | B | CAT | Colon Sabadell | 7 | 19 | 15 |
5 | IM | Mellado Triviño Joan | 2443 | AND | Catalonia | 6½ | 16 | ||
6 | IM | Alonso Moyano Jonathan | 2402 | CAT | Barbera | 6½ | 13 | ||
7 | Baños Oscar Francisco | 2207 | B | ARG | Cerdanyola Valles | 6½ | 10 | 10 | |
8 | IM | Rahal Michael | 2355 | A | CAT | Colon Sabadell | 6 | 8 | 10 |
9 | Sanfeliu Fabregas Albert | 2146 | C | CAT | Santpedor | 6 | 6 | 15 | |
10 | IM | Guerra Mendez Jose Angel | 2519 | CUB | Cuba | 6 | 4 | ||
11 | Ventura Bolet Alexandre | 2024 | C | CAT | Vila Olimpica | 6 | 2 | 10 | |
12 | FM | Barbero Sendic Alejandro | 2340 | A | CAT | Lleida | 6 | 1 | 8 |
13 | IM | Vehi Bach Victor M. | 2320 | A | CAT | Montcada | 6 | 6 | |
14 | Garriga Cazorla Pere | 2233 | B | CAT | Mollet | 6 | 8 | ||
15 | Tarrago Antoni Maurici | 2251 | B | CAT | Balsareny-Sallent | 6 | 6 | ||
16 | FM | Trepat Herranz Joan | 2336 | A | CAT | Lleida | 5½ | 4 | |
17 | Ventura Bolet Maxim | 2123 | C | CAT | Vila Olimpica | 5½ | 8 | ||
18 | Riera Montaño Ramon | 2095 | C | CAT | Santpedor | 5½ | 6 | ||
19 | FM | Garcia Jimenez Francisco Javi | 2253 | B | CAT | Barbera | 5½ | 4 | |
20 | Sanchez Devesa Antoni | 2151 | B | CAT | Colon Sabadell | 5½ | 2 | ||
21 | MK | Rafols Albet Josep | 2102 | C | CAT | Vilafranca | 5½ | 4 | |
22 | Cordomi Forns Francesc | 1915 | D | CAT | Vall Del Tenes | 5½ | 15 | ||
23 | Castillo Dalmau Albert | 1919 | D | CAT | Vila Olimpica | 5½ | 10 | ||
24 | Lorca Cortada David | 2045 | C | CAT | Cardona | 5 | 2 | ||
25 | FM | Ibañez Tarradellas Eduard | 2336 | A | CAT | Barcelona Uga | 5 | 2 | |
26 | Mascaro Cornet Josep | 2072 | C | CAT | Santpedor | 5 | 1 | ||
27 | Alfonso Nogue Alfonso | 2056 | C | CAT | Colmena | 5 | |||
28 | Sirera Bargallo Tomas | 1986 | D | CAT | Vilafranca | 5 | 8 | ||
29 | Torralba Sanz Josep | 2011 | C | CAT | Sant Joan | 5 | |||
30 | Tutusaus Marrugat Carles | 2043 | C | CAT | Vilafranca | 5 | |||
31 | Franch Besa Julia | 1748 | E | CAT | Santpedor | 5 | 15 | ||
32 | CM | Jose Queralto Daniel | 2174 | B | AND | Andorra | 4½ | 1 | |
33 | Alvarez Jaen Albert | 1920 | D | CAT | Suria | 4½ | 6 | ||
34 | Piñero Casoliba Lluis | 1978 | D | CAT | Santpedor | 4½ | 4 | ||
35 | Castells Aloy Jordi | 1941 | D | CAT | Catalonia | 4½ | 2 | ||
36 | Harutian Hansel Goerge | 1678 | F | CAT | Catalonia | 4½ | 15 | ||
37 | Carrasco Fabregas Xavier | 1863 | D | CAT | Santpedor | 4½ | 1 | ||
38 | Capell Guix Santiago | 1743 | E | CAT | Santpedor | 4½ | 10 | ||
39 | Sama Salinas Hèctor | 1891 | D | CAT | Lira | 4½ | |||
40 | Botifoll Benasat Ramon | 2059 | C | CAT | Santpedor | 4½ | |||
41 | Sole Pijuan Ferran | 1820 | E | CAT | Lleida | 4½ | 8 | ||
42 | Caparros Fernandez Xavier | 1872 | D | CAT | Martorell | 4½ | |||
43 | Padilla Ruiz Joan Josep | 1755 | E | CAT | Bergueda | 4½ | 6 | ||
44 | Gimenez Jimenez Josep | 1895 | D | CAT | Santpedor | 4½ | |||
45 | Riera Sola Lluis | 1999 | D | CAT | Avinyo | 4 | |||
46 | Soler Massana Ramon | 1818 | E | CAT | Balsareny-Sallent | 4 | 4 | ||
47 | Argemi Camp Jaume | 1736 | E | CAT | Vall Del Tenes | 4 | 2 | ||
48 | Martinez Torras Pol | 1650 | F | CAT | Barcelona Uga | 4 | 10 | ||
49 | Ambros Pladellorens Jordi | 1889 | D | CAT | Balsareny-Sallent | 4 | |||
50 | Harutian Arthur William | 1782 | E | CAT | Catalonia | 4 | 1 | ||
51 | Amador Celdran Raul | 1749 | E | CAT | Santpedor | 4 | |||
52 | Esparbe Lopez Josep Mª | 1696 | F | CAT | Santpedor | 4 | 8 | ||
53 | Olivares Flores Benito | 1760 | E | CAT | Catalonia | 4 | |||
54 | Sama Salinas Alejandro | 1730 | E | CAT | Lira | 3½ | |||
55 | Gomez Sevilla Ramon | 1977 | D | CAT | Santpedor | 3½ | |||
56 | Martin Dinares Laura | 1713 | E | CAT | Olesa | 3½ | |||
57 | Rodriguez Rodriguez Jorge | 1751 | E | CAT | Colon Sabadell | 3½ | |||
58 | Solà Solà Joan | 1600 | F | CAT | Santpedor | 3½ | 6 | ||
59 | Garcia Perez Manuel | 1683 | F | CAT | Bergueda | 3½ | 4 | ||
60 | Xandri Rosell Miquel | 1695 | F | CAT | Santpedor | 3½ | 2 | ||
61 | Lambea Navas Jordi | 1656 | F | CAT | Suria | 3½ | 1 | ||
62 | Castillo Garrido Àlex | 1646 | F | CAT | Vila Olimpica | 3 | |||
63 | Martin Dinares Sonia | 1862 | D | CAT | Olesa | 3 | |||
64 | Masague Artero Guerau | 1743 | E | CAT | Lleida | 3 | |||
65 | Harutian Arthur | 1600 | F | CAT | Calldetenes | 3 | |||
66 | Navarro Granados Jordi | 1713 | E | CAT | Santpedor | 3 | |||
67 | Baños Oscar Alejandro | 1600 | F | CAT | Calldetenes | 3 | |||
68 | Castillo Dalmau Arnau | 1893 | D | CAT | Vila Olimpica | 3 | |||
69 | Aguilera Malagon Paulino | 1662 | F | CAT | Peona I Peo | 2½ | |||
70 | Mora Aguado Josep Mª | 1600 | F | CAT | Balsareny-Sallent | 2 | |||
71 | Camprubi I Juanola Jaume | 1851 | D | CAT | Banyoles | 2 | |||
72 | Camprubi I Juanola Jordi | 1640 | F | CAT | Banyoles | 2 | |||
73 | Izquierdo Fuster Joan | 1600 | F | CAT | Vall Del Tenes | 2 |