Avui ens ha deixat en Josep Mª Pascual Ferré, als 79 anys, qui fou soci fundador del Catalunya Escacs Club el 1975. 

Vinculat anteriorment als clubs pioners del barri de Sants, com el Sansense, va impulsar el nou club, el Catalunya, sent un dels seus membres més actius en les tres primeres dècades d'existència de l'entitat, primer al local del carrer Robrenyo (1975-1998) i després al del carrer Masnou (1998-2004). Vinculat a la junta directiva del club durant més de 20 anys, tothom qui el coneixia destaca el seu caràcter afable i acollidor. El 2006, la Federació Catalana d'Escacs va premiar la seva trajectòria amb la Insígnia de Plata.

Els seus companys escaquistes del club i la Federació Catalana d'Escacs dóna el condol a la família.

Al cel sia.

Ens ha deixat en Josep Roca i Codina, jugador del Club Escacs Calldetenes i soci-fundador de l'Escola d'Escacs d'Osona, a l'edat de 87 anys. Un jugador d'escacs de tota la vida i que sempre posava els interessos de l'equip per sobre dels interessos personals.  

Els seus companys escaquistes del club i la Federació Catalana d'Escacs dóna el condol a la família.

Al cel sia.

El Club La Lira ens informa de la mort del jugador Enric Martin Sanchez, que va ser president del desaparegu club Meridiana. Estará en el Tanatorio Collserola a partir de las 12:00H. de hoy 08.01.2020, y la ceremonia será demà dijous a las 11:00H.

an finalitzat els Campionats Territorials de Catalunya. Després de 9 setmanes, a Barcelona el campió ha estat el jugador del Sant Martí, el MI Fernando Valenzuela amb 7 punts, i subcampiona, després de fer taules la darrera partida amb el campió, l’Elisabeth Hapala (Cor de Marina), a mig punt de distància. En Víctor Vehí (Escola d’Escacs de Barcelona) els acompanya al podi del torneig amb 6 punts.

El jugador Fernandeo Valenzuela (a dalt) i Elisabeth Hapala (a baix).

En el grup B del mateix territorial, el campió per desempat ha estat el Cristian Molina (Comtal) amb 7 punts, igual que el segon classificat, l’Alberto Gutierrez (Espiga de les Corts), que va guanyar a la darrera ronda al Blas Rodriguez (Catalunya) que estava sempre al capdavant del torneig. Finalment, aquest jugador ha quedat tercer a mig punt dels dos primers.

 

Agrair a tots els locals que han sigut seu d’aquesta territorial, igual que el Club d’escacs Cornellà que ha estat seu al grup del Baix Llobregat durant les 9 rondes del torneig. El campió, amb 8 punts, va ser el Joaquin Exposito (Sant Feliu), seguit a mig punt del MC Alex Jose (Sant Joan Despí) i a un punt Eduard Pages (Esplugues L’avenç).

Classificació final de tots els grups

Us informem, que el dijous 19 de desembre de 2019, al local social de la Federació (C/Sant Adrià, 20 de Barcelona) es farà el repartiment de premis dels campionats territorials individuals de Barcelona, tant l'Absolut com el de Veterans.

HORARIS:

Campionat de ràpides individual de Barcelona: a les 18 hores.

Repartiment de premis: un cop finalitzat el campionat de ràpides, a les 20 hores aproximadament.

Per apuntar-se al Campionat de ràpides, només cal posar un correu (federacio@escacs.cat), abans del començament de la competició.

PREMIS EN METÀL.LIC: Es faran per transferència bancària. Dels jugadors que han de rebre premi en metàl·lic necessitem el seu DNI escanejat i el número de compte bancari per fer l'ingrés.

Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019
             
Ronda 9 el 15.12.2019 a las 10:00
             
T Nom Pts Res. Pts Nom Seu
1 Valenzuela Gomez Fernando - 6 Hapala Elisabeth Sant Adrià
2 Vehi Bach Victor Manuel - Garrido Fernandez Daniel Foment
3 Martorell Aguado Joan 5 - 5 Pena Morales Hugo La Lira
4 Alvarez Albiol Victor 5 - 5 Castillo Dalmau Arnau Sant Adrià
5 Ventura Bolet Alexandre - 5 Perpinya Rofes Lluis Maria Sant Adrià
6 Capellades Subirana Marc - Ruperez Miguel Foment
7 Catarineu Morales Alex 4 - 4 Fernandez Goyanes Francesc X Foment
8 Gonell Aparici Ramon 4 - 4 Vazquez Gamero Miguel Sant Adrià
9 Alvarez Ferre Llorens 4 - 4 Gilabert Zaragoza Raul La Lira
10 Arias Aranda Guillem - 4 Prats Rodriguez Juan Bosco Foment
11 Comellas Blanchart Jordi - Millan Hernandez Marc Foment
12 Rodriguez Saez Gerard - Vilalta Vidal Javier La Lira
13 Moya Nunez Pau Salvador 3 - 3 Dominguez Rueda Juan ONCE
14 Serrano Batova Vicent 3 - 3 Magallanes Gustavo Foment
15 Rocamora Martorell Ferran - Staromiejski Llorente Albert La Lira
16 Catala Ulied Bernat - 2 Larios Jimenez Rafael Sant Adrià
  Catala Ulied Guillem -   Descans  

 

 

Campionat Territorial de Barcelona 2019
Barcelones
             
Ronda 9 el 15.12.2019 a las 10:00
             
T Nom Pts Res. Pts Nom Seu
1 Gutierrez Palomino Albert 6 - Rodriguez Vega Blas ONCE
2 Molina Peris Cristian - 6 Molinero Martin Joan Sant Adrià
3 Lopez Manzano Antonio - 6 Daimiel Bescos Eleuterio La Lira
4 Costas Bella Carles - Molina Hernandez Albert La Lira
5 Pimienta Sanchez Manuel - Gabanach Fernandez Victor ONCE
6 Serra Vilaro Agustin - 5 Donas Perez Emilio Sant Adrià
7 Costa Frers Octavi 5 - 5 Chen Siyuan Sant Adrià
8 Pascual Gonzalez-Novelles Carle 5 - 5 Pardina Domenech Victor Foment
9 Garcia Gonzalez Juan - Servent Alvarez Jordi Sant Adrià
10 Garcia Miralles Eduard - Mancha Cerezuela Sergio La Lira
11 Martinez Torras Pol - Valero Hellin Jose Luis Foment
12 Seijas Castro Pedro - Romero Funieles Rafael La Lira
13 Abascal Vicente Ignacio - Lopez Escobar Enrique ONCE
14 Jerez Soriano Antonio 4 - 4 Guerra Blanco Antonio Foment
15 Agapito Garrido Bernat 4 - 4 Agudo Martin Francisco Javier La Lira
16 Garcia Gomez Luis 4 - 4 Massanet Miret Pere La Lira
17 Ventura Fontanet Jaume 4 - 4 Garcia Ahumada Lluis La Lira
18 Lopez Mayoral Miguel Angel 4 - 4 Elias Arguelles Manel Sant Adrià
19 Giralt Garcia Joaquin 4 - 4 Bellmunt Perez Nil Foment
20 Grao Amaya Rafael - Gonzalez Trigo Jose Luis Foment
21 Shukorov Artem - Morales Rubiella Albert ONCE
22 Rigol Martinez Axel - Molina Soler Joan Carlos Foment
23 Serentill Tost Eduard 3 - 3 Pons Garcia Jordi Sant Adrià
24 Barroso Vilanova Daniel 3 - 3 Nunez Romeo Fausto ONCE
25 Gimeno Daroca Vicente 3 - 3 Garcia Dorador Fernando La Lira
26 Cobo Sampron Ramon 3 - 3 Pla Julio Carlos Javier Foment
27 Sanchez Coves Juan Josep - 3 Rodriguez Batuecas Jordi La Lira
28 Catala Ulied Carles - Ruiz Mena Victor Sant Adrià
29 San Isidoro Castillo Josep - Bienvenido Kleque Jose ONCE
30 Febrero Perez Lluis 2 - Morales Gesti Jose Narciso ONCE
31 Rubio Garcia Ethan 2 - 2 Linares Vernet Ana ONCE
32 Del Rio Soler Andreu 2 - Toquero Gracia Laura Foment
33 Sanchez Sanchez Guillem - Cots Rodriguez Alvaro ONCE
34 Manrique Garcia Sara 1 - 1 Chacon Esforzado Pablo La Lira
  Chamorro Iglesias Luis -   Descans  

 

 

Enllaç a chess-results   

 

ADRECES LOCALS DE JOC:

FOMENT: Provença 591-593 Barcelona

LA LIRA: Abat Odó 22-24 baixos Barcelona

ONCE: Sepúlveda, 1 Barcelona

SANT ADRIÀ: Ricard, 6 Sant Adrià del Besòs

CORNELLÀ: Eduard Gibert, 29 Cornellà

Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019
             
Ronda 8 el 08.12.2019 a las 10:00
             
T Nom Pts Res. Pts Nom Seu
1 Gonzalez Raul Omar - Valenzuela Gomez Fernando Barcelona
2 Garrido Fernandez Daniel 5 - Hapala Elisabeth Foment
3 Vehi Bach Victor Manuel - Capellades Subirana Marc Barcelona
4 Pena Morales Hugo - Perpinya Rofes Lluis Maria Sant Adria
5 Prats Rodriguez Juan Bosco 4 - 4 Martorell Aguado Joan Sant Adria
6 Monedero Gonzalez Josep 4 - 4 Catarineu Morales Alex Sant Adria
7 Castillo Dalmau Arnau 4 - Comellas Blanchart Jordi Sant Adria
8 Vilalta Vidal Javier - Ventura Bolet Alexandre Foment
9 Millan Hernandez Marc - Ruperez Miguel Barcelona
10 Fernandez Goyanes Francesc X - Alvarez Ferre Llorens Barcelona
11 Vazquez Gamero Miguel - 3 Rodriguez Saez Gerard Sant Adria
12 Gonell Aparici Ramon 3 - 3 Magallanes Gustavo Barcelona
13 Gilabert Zaragoza Raul 3 - 3 Serrano Batova Vicent Barcelona
14 Fernandez-Diaz Mascort Miguel 3 - Moya Nunez Pau Salvador Foment
15 Staromiejski Llorente Albert - Arias Aranda Guillem Foment
16 Dominguez Rueda Juan 2 - Catala Ulied Bernat Sant Adira
17 Larios Jimenez Rafael - 2 Rocamora Martorell Ferran Foment
18 Bes Alvarez Alex 1 - Garcia Punzano Josep Lluis ONCE

 

 

Campionat Territorial de Barcelona 2019
Barcelones
             
Ronda 8 el 08.12.2019 a las 10:00
             
T Nom Pts Res. Pts Nom Seu
1 Rodriguez Vega Blas - Molina Peris Cristian ONCE
2 Molinero Martin Joan 5 - Costas Bella Carles Sant Adria
3 Gutierrez Palomino Albert 5 - 5 Peiron Lluch Jose Daniel Barcelona
4 Daimiel Bescos Eleuterio 5 - 5 Costa Frers Octavi Foment
5 Molina Hernandez Albert 5 - 5 Gabanach Fernandez Victor Foment
6 Chen Siyuan 5 - Serra Vilaro Agustin Sant Adria
7 Seijas Castro Pedro - Lopez Manzano Antonio Sant Adria
8 Servent Alvarez Jordi - Pimienta Sanchez Manuel ONCE
9 Mancha Cerezuela Sergio - Valero Recalde Pablo Foment
10 Bellmunt Perez Nil 4 - 4 Pascual Gonzalez-Novelles Carle Foment
11 Romero Funieles Rafael 4 - 4 Martinez Torras Pol Foment
12 Donas Perez Emilio 4 - 4 Ventura Fontanet Jaume Foment
13 Pardina Domenech Victor 4 - 4 Agudo Martin Francisco Javier Foment
14 Garcia Gonzalez Juan 4 - Agapito Garrido Bernat Foment
15 Abascal Vicente Ignacio - Grao Amaya Rafael Sant Adria
16 Mir Vinas Pau Jose - Garcia Miralles Eduard Foment
17 Valero Hellin Jose Luis - Shukorov Artem Sant Adria
18 Lopez Escobar Enrique - Rigol Martinez Axel ONCE
19 Garcia Ahumada Lluis - Garcia Gomez Luis Sant Adria
20 Gonzalez Trigo Jose Luis - 3 Jerez Soriano Antonio Foment
21 Rodriguez Batuecas Jordi 3 - 3 Massanet Miret Pere Foment
22 Serentill Tost Eduard 3 - 3 Elias Arguelles Manel Sant Adria
23 Nunez Romeo Fausto 3 - 3 Guerra Blanco Antonio Foment
24 Garcia Dorador Fernando 3 - 3 Giralt Garcia Joaquin Barcelona
25 Tevar Lopez Fernando 3 - 3 Gimeno Daroca Vicente Barcelona
26 Molina Soler Joan Carlos - San Isidoro Castillo Josep ONCE
27 Pons Garcia Jordi - Cobo Sampron Ramon Barcelona
28 Ruiz Mena Victor - Morales Rubiella Albert ONCE
29 Barroso Vilanova Daniel 2 - 2 Del Rio Soler Andreu ONCE
30 Bienvenido Kleque Jose 2 - 2 Sanchez Coves Juan Josep Sant Adria
31 Pla Julio Carlos Javier 2 - Cots Rodriguez Alvaro ONCE
32 Catala Ulied Carles - Sanchez Sanchez Guillem Sant Adria
33 Morales Gesti Jose Narciso - Chamorro Iglesias Luis ONCE
34 Linares Vernet Ana 1 - 1 Manrique Garcia Sara ONCE
35 Chacon Esforzado Pablo 1 - 1 Rubio Garcia Ethan ONCE
  Benages Mabres Valenti 1 -   Descans  

  

Enllaç a chess-results   

 

ADRECES LOCALS DE JOC:

FOMENT: Provença 591-593 Barcelona

BARCELONA: Julià Portet 5, principal Barcelona

ONCE: Sepúlveda, 1 Barcelona

SANT ADRIÀ: Ricard, 6 Sant Adrià del Besòs

CORNELLÀ: Eduard Gibert, 29 Cornellà

Avui 29 de novembre ens ha deixat el Sr. José Luis Montilla Rodríguez, jugador del Foment Martinenc. Estarà a la sala 17 del Tanatori de Sancho d'Avila (Barcelona) i la cerimònia d’enterrament tindrà lloc demà, 30 de novembre, a les 13:10 hores.

Donem el condol a la família.

 

Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019
             
Ronda 7 el 01.12.2019 a las 10:00
T. Nom Pts Res. Pts Nom Seu
1 Hapala Elisabeth 5 - Alvarez Albiol Victor Foment 
2 Valenzuela Gomez Fernando - Vehi Bach Victor Manuel Foment 
3 Pena Morales Hugo - Gonzalez Raul Omar La Lira
4 Martorell Aguado Joan 4 - 4 Garrido Fernandez Daniel Foment 
5 Perpinya Rofes Lluis Maria - Fernandez Goyanes Francesc X Sant Adria
6 Comellas Blanchart Jordi - Capellades Subirana Marc Foment 
7 Ruperez Miguel 3 - Monedero Gonzalez Josep Sant Adria
8 Saguillo Gonzalez Oriol 3 - 3 Catarineu Morales Alex La Lira
9 Magallanes Gustavo 3 - 3 Prats Rodriguez Juan Bosco Sant Adria
10 Serrano Batova Vicent 3 - 3 Castillo Dalmau Arnau Sant Adria
11 Alvarez Ferre Llorens 3 - 3 Millan Hernandez Marc Foment 
12 Olivera Gutierrez Albert - 3 Gilabert Zaragoza Raul ONCE
13 Moya Nunez Pau Salvador - Vazquez Gamero Miguel ONCE
14 Staromiejski Llorente Albert - Vilalta Vidal Javier La Lira
15 Gonell Aparici Ramon 2 - 2 Dominguez Rueda Juan Foment 
16 Rocamora Martorell Ferran 2 - 2 Fernandez-Diaz Mascort Miguel La Lira
17 Rodriguez Saez Gerard 2 - Larios Jimenez Rafael La Lira
18 Catala Ulied Guillem - Garcia Punzano Josep Lluis ONCE
19 Arias Aranda Guillem - 1 Bes Alvarez Alex Foment 
  Catala Ulied Bernat ½ -   Descans  

 

 

Campionat Territorial de Barcelona 2019          
Barcelones          
             
Ronda 7 el 01.12.2019 a las 10:00          
             
T. Nom Pts Res. Pts Nom Seu
1 Molina Peris Cristian - 5 Molina Hernandez Albert Sant Adria
2 Costas Bella Carles 5 - 5 Rodriguez Vega Blas Sant Adria
3 Peiron Lluch Jose Daniel - Molinero Martin Joan Sant Adria
4 Gabanach Fernandez Victor - Daimiel Bescos Eleuterio La Lira
5 Martinez Torras Pol 4 - 4 Gutierrez Palomino Albert Foment
6 Valero Recalde Pablo 4 - 4 Servent Alvarez Jordi La Lira
7 Costa Frers Octavi 4 - 4 Donas Perez Emilio Sant Adria
8 Pascual Gonzalez-Novelles Carle 4 - 4 Chen Siyuan Sant Adria
9 Pimienta Sanchez Manuel - 4 Pardina Domenech Victor ONCE
10 Lopez Manzano Antonio - Abascal Vicente Ignacio Sant Adria
11 Shukorov Artem - Mancha Cerezuela Sergio La Lira
12 Serra Vilaro Agustin - Garcia Ahumada Lluis La LIra
13 Romero Funieles Rafael - Escudero Martinez Alberto La Lira
14 Agapito Garrido Bernat - Seijas Castro Pedro La Lira
15 Jerez Soriano Antonio 3 - 3 Garcia Gonzalez Juan Foment
16 Tarrago Domingo Miguel 3 - 3 Gonzalez Trigo Jose Luis Foment
17 Garcia Gomez Luis 3 - 3 Lopez Escobar Enrique ONCE
18 Sanchez Diaz Lucas 3 - 3 Ventura Fontanet Jaume Sant Adria
19 Agudo Martin Francisco Javier 3 - 3 Serentill Tost Eduard Sant Adria
20 Giralt Garcia Joaquin 3 - 3 Lopez Mayoral Miguel Angel Sant Adria
21 Ezquerra De La Fuente Carles 3 - 3 Bellmunt Perez Nil La Lira
22 Guerra Blanco Antonio - 3 Valero Hellin Jose Luis Sant Adria
23 Cobo Sampron Ramon - Grao Amaya Rafael Sant Adria
24 Morales Rubiella Albert - Mir Vinas Pau Jose ONCE
25 Massanet Miret Pere - Tevar Lopez Fernando La Lira
26 Garcia Miralles Eduard - Ruiz Mena Victor La Lira
27 Rigol Martinez Axel - Pons Garcia Jordi Foment
28 Barroso Vilanova Daniel 2 - 2 Nunez Romeo Fausto ONCE
29 Garcia Dorador Fernando 2 - 2 Bienvenido Kleque Jose Sant Adria
30 Elias Arguelles Manel 2 - 2 Olle Castillo Salomon Foment
31 Gimeno Daroca Vicente 2 - 2 Sanchez Coves Juan Josep La Lira
32 Rodriguez Batuecas Jordi 2 - 2 Pla Julio Carlos Javier La Lira
33 San Isidoro Castillo Josep - Morales Gesti Jose Narciso ONCE
34 Rodriguez Sanchez Jacinto - Sanchez Sanchez Guillem ONCE
35 Cots Rodriguez Alvaro 1 - 1 Asriyan Vladimir ONCE
36 Toquero Gracia Laura 1 - 1 Marti Godia Enric Foment
37 Benages Mabres Valenti 1 - 1 Del Rio Soler Andreu Foment
38 Chamorro Iglesias Luis ½ - 1 Chacon Esforzado Pablo ONCE

 

Enllaç a chess-results  

ADRECES LOCALS DE JOC:

FOMENT: Provença 591-593 Barcelona

LA LIRA: Abat Odó 22-24 baixos Barcelona

ONCE: Sepúlveda, 1 Barcelona

SANT ADRIÀ: Ricard, 6 Sant Adrià del Besòs

CORNELLÀ: Eduard Gibert, 29 Cornellà

Ronda 6 el 24.11.2019 a las 10:00        
           
Me. Nombre Pts Pts Nombre Seu
1 Gonzalez Raul Omar 5 Hapala Elisabeth Sant Adria
2 Vehi Bach Victor Manuel 4 4 Pena Morales Hugo Foment
3 Capellades Subirana Marc Valenzuela Gomez Fernando La Lira
4 Alvarez Albiol Victor Ventura Bolet Alexandre Foment
5 Martin Barcelo Carles 3 Perpinya Rofes Lluis Maria Sant Adria
6 Castillo Dalmau Arnau 3 3 Martorell Aguado Joan Sant Adria
7 Garrido Fernandez Daniel 3 3 Ruperez Miguel Foment
8 Vazquez Gamero Miguel Nadal Fajardo Ricard Sant Adria
9 Fernandez Goyanes Francesc X Moya Nunez Pau Salvador Foment
10 Saguillo Gonzalez Oriol Alvarez Ferre Llorens La Lira
11 Monedero Gonzalez Josep Staromiejski Llorente Albert Sant Adria
12 Comellas Blanchart Jordi 2 Gonell Aparici Ramon Foment
13 Prats Rodriguez Juan Bosco 2 2 Fernandez-Diaz Mascort M Sant Adria
14 Gilabert Zaragoza Raul 2 2 Dominguez Rueda Juan La Lira
15 Magallanes Gustavo 2 2 Rodriguez Saez Gerard La Lira
16 Serrano Batova Vicent 2 2 Guix Torres David La Lira
17 Catarineu Morales Alex 2 2 Rocamora Martorell Ferran Sant Adria
18 Millan Hernandez Marc 2 Arias Aranda Guillem Foment
19 Vilalta Vidal Javier 1 Bes Alvarez Alex Sant Adria
20 Garcia Punzano Josep Lluis 1 1 Larios Jimenez Rafael Sant Adria
Campionat Territorial de Barcelona 2019    
Barcelones        
Ronda 6 el 24.11.2019 a las 10:00        
           
Me. Nombre Pts Pts Nombre Seu
1 Gutierrez Palomino Albert 4 Molina Peris Cristian La Lira
2 Rodriguez Vega Blas 4 Gabanach Fernandez Victor Sant Adria
3 Chen Siyuan 4 4 Costas Bella Carles La Lira
4 Daimiel Bescos Eleuterio 4 4 Peiron Lluch Jose Daniel La Lira
5 Molina Hernandez Albert 4 4 Costa Frers Octavi Sant Adria
6 Molinero Martin Joan Romero Funieles Rafael Sant Adria
7 Servent Alvarez Jordi Calle Ordonez Albert La Lira
8 Ventura Fontanet Jaume 3 3 Pascual Gonzalez-Novelles C Foment
9 Martinez Torras Pol 3 3 Bellmunt Perez Nil Foment
10 Abascal Vicente Ignacio 3 3 Serra Vilaro Agustin Foment
11 Valero Recalde Pablo 3 3 Montilla Rodriguez Jose Luis Foment
12 Donas Perez Emilio 3 3 Ezquerra De La Fuente C Sant Adria
13 Pardina Domenech Victor 3 3 Giralt Garcia Joaquin Foment
14 Guerra Blanco Antonio Lopez Manzano Antonio Sant Adria
15 Valero Hellin Jose Luis Tarrago Domingo Miguel Sant Adria
16 Escudero Martinez Alberto Molina Soler Joan Carlos La Lira
17 Ruiz Mena Victor Agapito Garrido Bernat Sant Adria
18 Garcia Ahumada Lluis Massanet Miret Pere La Lira
19 Tevar Lopez Fernando Shukorov Artem La Lira
20 Seijas Castro Pedro Rigol Martinez Axel Foment
21 Grao Amaya Rafael 2 Sanchez Diaz Lucas Sant Adria
22 Olle Castillo Salomon 2 2 Jerez Soriano Antonio Foment
23 Serentill Tost Eduard 2 2 Rodriguez Batuecas Jordi La Lira
24 Lopez Mayoral Miguel Angel 2 2 Febrero Perez Lluis Sant Adria
25 Sanchez Coves Juan Josep 2 2 Garcia Gomez Luis La Lira
26 Garcia Gonzalez Juan 2 2 Bienvenido Kleque Jose Sant Adria
27 Gonzalez Trigo Jose Luis 2 2 Garcia Dorador Fernando Foment
28 Pons Garcia Jordi 2 2 Garcia Miralles Eduard La Lira
29 Nunez Romeo Fausto 2 2 Agudo Martin Francisco J Foment
30 Mir Vinas Pau Jose 2 Elias Arguelles Manel La Lira
31 Del Rio Soler Andreu 1 Cobo Sampron Ramon Foment
32 Sanchez Sanchez Guillem 1 1 San Isidoro Castillo Josep Foment
33 Manrique Garcia Sara 1 1 Gimeno Daroca Vicente La Lira
34 Pla Julio Carlos Javier 1 1 Alarcon Alarcon Marina Foment
35 Rubio Garcia Ethan 1 ½ Rodriguez Sanchez Jacinto Foment
36 Chamorro Iglesias Luis 0 ½ Benages Mabres Valenti Foment
  Chacon Esforzado Pablo 0   Descanso