Publicació del Calendari Oficial dels grups de les comarques de Barcelona de La Lliga Catalana 2018:
PREFERENT |
|||
GRUP I |
GRUP II |
||
1 |
DIAGONAL MAR |
1 |
CALAF |
2 |
CANET |
2 |
IGUALADA |
3 |
ATENEU COLÓN B |
3 |
MOLÍ NOU |
4 |
SANT MARTÍ B |
4 |
CATALÒNIA B |
5 |
MATARÓ |
5 |
CORNELLÀ B |
6 |
BADALONA |
6 |
PEÓN DOBLADO |
7 |
AMISTAT PREMIÀ |
7 |
PRAT |
8 |
MALGRAT |
8 |
VILADECANS |
9 |
CERDANYOLA MATARÓ |
9 |
BERGUEDÀ |
10 |
ARENYS MUNT |
10 |
MARTORELL |
GRUP III |
GRUP IV |
||
1 |
VALL DEL TENES |
1 |
CATALUNYA C |
2 |
SANT CUGAT B |
2 |
TRES PEONS C |
3 |
MOIÀ MOIANÈS |
3 |
ARAGONÉS |
4 |
TERRASSA B |
4 |
MOLLET B |
5 |
TARADELL-CENTELLES |
5 |
PEONA I PEO C |
6 |
CALLDETENES VIC (7) |
6 |
AGUSTÍ |
7 |
COLÓN SABADELL CHESSY C |
7 |
MOLINS DE REI |
8 |
SANT QUIRZE |
8 |
HOSPITALET BELLVITGE |
9 |
CERDANYOLA VALLES B |
9 |
TORRENEGRA |
10 |
PARETANA |
10 |
SANT ANDREU C |
(7) L'equip del CALLDETENES-VIC té un jugador amb mobilitat reduida
PRIMERA CATEGORIA |
|||
GRUP I |
GRUP II |
||
1 |
PINEDA |
1 |
ABRERA |
2 |
LLAVANERES (6) |
2 |
AVINYÓ |
3 |
FOMENT C |
3 |
SANTPEDOR C |
4 |
SANT JOSEP C |
4 |
CATALÒNIA C |
5 |
VILASSART DE MAR |
5 |
CASTELLET |
6 |
AGUSTÍ B |
6 |
NAVARCLES |
7 |
TRES PEONS F |
7 |
BALSARENY SALLENT |
8 |
GRAMENET B |
8 |
SANTPEDOR B |
9 |
SANT ADRIÀ B |
9 |
L'ESTANY |
10 |
MATARÓ B |
10 |
SANT JOAN VILATORRADA |
GRUP III |
GRUP IV |
||
1 |
LLINARS B |
1 |
OLESA |
2 |
CARDEDEU |
2 |
SANT JOAN DESPÍ |
3 |
SANT BOI LLUÇANÈS |
3 |
PALLEJÀ |
4 |
MONTORNÈS |
4 |
SANT ESTEVE |
5 |
FRANQUESES |
5 |
MARTORELL C |
6 |
CALLDETENES VIC B |
6 |
SANT FELIU B |
7 |
BADIA B |
7 |
VILAFRANCA B |
8 |
GRANOLLERS-CANOVELLES B (2) |
8 |
ESCOLA D'ESCACS DE BCN B |
9 |
TONA |
9 |
COLLBLANC |
10 |
CALDES MONTBUÍ |
10 |
PASSIÓ ESPARREGUERA |
GRUP V |
GRUP VI |
||
1 |
PENYA MOLLET |
1 |
SITGES B |
2 |
BARAD |
2 |
PENYA RIBES |
3 |
RUBINENCA B |
3 |
HOSPITALET B |
4 |
CASTELLAR |
4 |
CASTELLDEFELS B |
5 |
COLON SABADELL CHESSY D |
5 |
MARTORELL B |
6 |
VALLROMANES |
6 |
JAKE C |
7 |
BARBERA C |
7 |
VILAFRANCA C |
8 |
CASTELLBISBAL |
8 |
FOMENT D |
9 |
CERDANYOLA VALLES C |
9 |
GAVA |
10 |
PENYA MOLLET B |
10 |
GRAN PENYA B |
GRUP VII |
GRUP VIII |
||
1 |
CATALUNYA D |
1 |
JAKE B |
2 |
COMTAL B |
2 |
TRES PEONS E |
3 |
LA LIRA B |
3 |
CADENA |
4 |
ESPLUGUES |
4 |
PEONA I PEÒ D |
5 |
CONGRÉS B |
5 |
CORNELLÀ C |
6 |
ATENEU COLON C |
6 |
TORREBLANCA |
7 |
TRES PEONS D |
7 |
L'ESPIGA DE LES CORTS B |
8 |
IDEAL CLAVE B |
8 |
LA LIRA C |
9 |
ATENEU BARCELONÈS |
9 |
SANT MARTI C |
10 |
SANT BOI C |
10 |
Vacant |
(2) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES B disputarà els seus partits al local del Canovelles.
(6) L'equip del LLAVANERES té un jugador amb mobilitat reduida.
SEGONA CATEGORIA |
|||
GRUP I |
GRUP II |
||
1 |
ATENEU COLÓN D |
1 |
VALL DEL TENES B |
2 |
CALELLA |
2 |
SANT CUGAT C |
3 |
CIRERA |
3 |
MOIÀ MOIANÈS B |
4 |
CERDANYOLA MATARÓ B |
4 |
TERRASSA D |
5 |
ARENYS DE MUNT B |
5 |
RIPOLLET |
6 |
BADALONA B |
6 |
LLINARS C |
7 |
ARGENTONA |
7 |
BARAD B |
8 |
MASNOU B |
8 |
SANT BOI LLUÇANÈS B |
9 |
SANT ADRIÀ C |
9 |
Vacant |
10 |
CONGRÈS D |
10 |
COLON SABADELL CHESSY E |
GRUP III |
GRUP IV |
||
1 |
CASTELLAR B |
1 |
MONTBUÍ |
2 |
ULLASTRELL |
2 |
VILAFRANCA D |
3 |
TARADELL CENTELLES B |
3 |
CAPELLADES |
4 |
TERRASSA C |
4 |
Vacant |
5 |
PARETANA B |
5 |
CERVELLÓ (1) |
6 |
CASTELLAR C |
6 |
NAVARCLES B |
7 |
BARAD C |
7 |
BALLSARENY SALLENT B |
8 |
GRANOLLERS CANOVELLES C (3) |
8 |
BARCELONA C |
9 |
MONTMELÓ B |
9 |
SÚRIA |
10 |
CALDES MONTBUÍ B |
10 |
Vacant |
GRUP V |
GRUP VI |
||
1 |
SITGES C |
1 |
PEÓN DOBLADO D |
2 |
Vacant |
2 |
COMTAL C |
3 |
PALLEJÀ B |
3 |
CADENA B |
4 |
CASTELLDEFELS C |
4 |
GAVÀ B |
5 |
CORNELLÀ D |
5 |
SANT FELIU C |
6 |
PEÓN DOBLADO B |
6 |
PEÓN NEGRO A |
7 |
ONCE BCN (5) |
7 |
L'ESPIGA DE LES CORTS C |
8 |
VILADECANS B |
8 |
FOMENT E |
9 |
ESPLUGUENC |
9 |
COLLBLANC B |
10 |
SANT BOI D |
10 |
MONTCADA B |
GRUP VII |
GRUP VIII |
||
1 |
PEÓN DOBLADO C |
1 |
CATALUNYA E |
2 |
TRES PEONS H |
2 |
MARAGALL B |
3 |
SANT QUIRZE B |
3 |
EDAMI |
4 |
L'ESPIGA DE LES CORTS D |
4 |
MOLLET C |
5 |
PEONA I PEÓ E |
5 |
Vacant |
6 |
AGUSTÍ C |
6 |
BADALONA C |
7 |
SANT JOAN DESPÍ B |
7 |
TRES PEONS G |
8 |
LA LIRA D |
8 |
GRAMENET C |
9 |
SANT MARTÍ D |
9 |
SANT ADRIÀ D |
10 |
CONGRÈS C |
10 |
SANT ANDREU D |
(1) L'Equip del Cervelló té un jugador amb mobilitat reduida.
(3) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES C disputarà els seus partits al local del Canovelles.
TERCERA CATEGORIA |
|||
GRUP I |
GRUP II |
||
1 |
PINEDA B |
1 |
CATALUNYA G |
2 |
AMISTAT PREMIÀ C |
2 |
AMISTAT PREMIÀ B |
3 |
MASNOU C |
3 |
MASNOU D |
4 |
SANT JOSEP E |
4 |
SANT JOSEP D |
5 |
ARENYS DE MUNT C |
5 |
VILA OLIMPÍCA B |
6 |
PEÓN NEGRO B |
6 |
JAKE D |
7 |
ARGENTONA B |
7 |
ARGENTONA C |
8 |
MALGRAT B |
8 |
LA LIRA F |
9 |
MALGRAT C |
9 |
SANT ADRIÀ E |
10 |
VILASSAR DE MAR B |
10 |
PEONA I PEÓ F |
GRUP III |
GRUP IV |
||
1 |
MANLLEU B |
1 |
VALL DEL TENES D |
2 |
CARDEDEU B |
2 |
BARAD D |
3 |
SANT QUIRZE C |
3 |
MOIÀ MOIANÈS C |
4 |
MOLLET D |
4 |
SANT MARTÍ E |
5 |
FRANQUESES B |
5 |
PARETANA C |
6 |
CALLDETENES-VIC C |
6 |
LLINARS D |
7 |
BADIA C |
7 |
BARBERÀ E |
8 |
COLON SABADELL CHESSY F |
8 |
BARCELONA D |
9 |
L'ESTANY B |
9 |
PEONA I PEO H |
10 |
MANLLEU |
10 |
CONGRES G |
GRUP V |
GRUP VI |
||
1 |
SANTPEDOR D |
1 |
OLESA B |
2 |
VILAFRANCA F |
2 |
VILAFRANCA E |
3 |
IGUALADA B |
3 |
PALLEJÀ C |
4 |
CARDONA B |
4 |
GAVÀ C |
5 |
JOVIAT |
5 |
Vacant |
6 |
MONTBUÍ B |
6 |
TORREBLANCA B |
7 |
ATENEU IGUALADI |
7 |
VILAFRANCA H |
8 |
IGUALADA C |
8 |
VILADECANS C |
9 |
BERGUEDA B |
9 |
Vacant |
10 |
POBLA CLARAMUNT |
10 |
SANT ANDREU E |
GRUP VII |
GRUP VIII |
||
1 |
PEÓN DOBLADO E |
1 |
VALL DEL TENES C |
2 |
L'ESPIGA DE LES CORTS E |
2 |
SANT CUGAT D |
3 |
CENTRE CASTELLANO-LEONES |
3 |
RUBINENCA C |
4 |
ATENEU BARCELONÈS B |
4 |
TERRASSA E |
5 |
CERVELLÓ B |
5 |
RIPOLLET B |
6 |
GRAN PENYA D |
6 |
VALLROMANES B |
7 |
VILAFRANCA G |
7 |
BARBERÀ D |
8 |
ONCE BCN B (5) |
8 |
GRANOLLERS CANOVELLES D (4) |
9 |
ESPLUGUENC B |
9 |
CASTELLAR D |
10 |
SANT BOI E |
10 |
CALDES MONTBUÍ C |
GRUP IX |
GRUP X |
||
1 |
ATENEU HORTENC |
1 |
CATALUNYA F |
2 |
COMTAL D |
2 |
MOLINS DE REI B |
3 |
LA LIRA E |
3 |
FOMENT F |
4 |
MONTORNÈS B |
4 |
ATENEU BARCELONÈS C |
5 |
VILA OLÍMPICA C |
5 |
CORNELLÀ E |
6 |
PEÓN NEGRO C |
6 |
GRAN PENYA C |
7 |
TRES PEONS I |
7 |
VILAFRANCA I |
8 |
IDEAL CLAVÈ C |
8 |
PEONA I PEÓ G |
9 |
SANT ANDREU F |
9 |
CAVALL BLANC VILADECANS |
10 |
CONGRÈS E |
10 |
CONGRÈS F |
(4) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES D disputarà els seus partits al local del Canovelles.
(5) Els equips ONCE BCN (2ª categoria grup V) i ONCE BCN B (3ª categoria grup VII) jugaran tots els seus partits al seu local.
Modificacions efectuades (caselles marcades en verd)
RONDA |
DATA |
||
1 |
21/01/2018 |
1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 |
|
2 |
28/01/2018 |
10-6 7-5 8-4 9-3 1-2 |
|
3 |
04/02/2018 |
2-10 3-1 4-9 5-8 6-7 |
|
4 |
11/02/2018 |
10-7 8-6 9-5 1-4 2-3 |
|
5 |
18/02/2018 |
3-10 4-2 5-1 6-9 7-8 |
|
6 |
25/02/2018 |
10-8 9-7 1-6 2-5 3-4 |
|
7 |
04/03/2018 |
4-10 5-3 6-2 7-1 8-9 |
|
8 |
11/03/2018 |
10-9 1-8 2-7 3-6 4-5 |
|
9 |
18/03/2018 |
5-10 6-4 7-3 8-2 9-1 |