Retransmissions en directe a través d'Internet obert a tothom!

retransmissio300 La Federació Catalana d'Escacs retransmet en directe les principals competicions que es realitzen al nostre país a través d'una xarxa de tècnics especialitzats en retransmissions.

EN JOC

  Obert Internacional de Sants (Del 19 al 28 d'agost)

PROPERES

  Obert Internacional de Sabadell (De l'1 al 9 de setembre)

  Obert Internacional de Vallgona de Balaguer (18 de setembre)

FINALITZATS

Obert Internacional de Figueres (De l'11 al 18 d'agost)

  Obert Internacional de Badalona (Del 2 al 10 d'agost)

Obert Internacional de Sant Martí (Del 13 al 21 de juliol)

Obert Internacional de Barberà del Vallès (Del 4 al 12 de juliol)

Obert Internacional de Torredembarra (Del 2 al 10 de juliol)

Obert Internacional de Montcada (Del 25 de juny al 3 de juliol)

Memorial Josep Lorente (19 de juny)

 Obert Internacional Santa Coloma de Queralt (5 de juny)

Obert Internacional de Llucmajor (Del 8 al 15 de maig)

Absolut de Catalunya 2016

Lliga Catalana R10 : Escola d'Escacs de BCN- Colon Sabadell Chessy (9 abril a les 16,30)Colon Sabadell Chessy (9 abril a les 16,30)

Lliga Catalana R9 : Mollet - Escola d'Escacs de BCN (2 abril a les 16,30)

Campionat de Catalunya d'Edats, Vila-seca, del 19 al 24 de març

Lliga Catalana R8 : Cerdanyola Vallès - Lleida (12 març les 16,30)

Lliga Catalana R7 : Figueres - Cerdanyola Vallès (5 març les 16,30)

Lliga Catalana R6 : Sant Andreu - Peona i peó (27 de febrer les 16,30)

Lliga Catalana R5 : Mollet - Barberà (20 de febrer les 16,30)

Lliga Catalana R5 : Sant Boi - Colon Sabadell Chessy (20 de febrer les 16,30)

 

Lliga Catalana R4 : Colon Sabadell Chessy - Mollet (13 de febrer a les 16,30)

Lliga Catalana R3 : Cerdanyola del Vallès - Escola d'Escacs de Barcelona (6 de febrer a les 16,30)

Lliga Catalana R3 : Sant Boi - Lleida (6 de febrer a les 16,30)

Lliga Catalana R2 : Colon Sabadell Chessy - Barberà (30 de gener a les 16,30)

Lliga Catalana R1 : Barcelona UGA - Catalònia (23 de gener a les 16,30 hores)

Obert Internacional Sunway (del 13 al 20 de desembre)

Actius del Moli Nou (5 de desembre)

Magistral Ciutat de Barcelona (del 4 al 8 de novembre) 

Portal Federació

Chess24

Chessbomb

Torneig Sub12

Torneig Sub10

CIRCUIT Obert Internacional de Vallfogona de Balaguer ( 20 de setembre)

Actius de Sant Marti ( 19 de setembre)

CIRCUIT Obert Internacional de Sabadell ( del 2 al 10 de setembre)

CIRCUIT Obert Internacional de Sants (del 21 al 30 d'agost)

CIRCUIT Obert Internacional de Figueres (de l'11 al 18 d'agost)

CIRCUIT Obert Internacional de Badalona (del 2 al 10 d'agost)

CIRCUIT Obert Internacional de Sant Martí (del 13 al 21 de juliol)

CIRCUIT Obert Internacional de Barberà (del 4 al 12 de juliol)

CIRCUIT Obert Internacional de Torredembarra (del 4 al 12 de juliol)

CIRCUIT Obert Internacional de Montcada (del 25 de juny al 3 de juliol)

CIRCUIT Memorial Josep Lorente (21 de juny)

CIRCUIT Santa Coloma de Queralt (7 de juny)

Campionat Absolut de Catalunya (Del 2 al 9 de maig)

11a ronda : Barberà - Barcelona UGA (18 d'abril)

10a ronda : Barcelona UGA - SCC Sabadell (11 d'abril)

Campionat de Catalunya d'Edats (L'Ametlla de Mar, del 28 de març al 2 d'abril)

Sub-12 i Sub-18          Sub-14 i Sub-16

9a ronda : Colon Sabadell - Sant Josep (21 de març)

8a ronda : Foment - Terrassa (14 de març)

7a ronda : Colón Sabadell - Barberà (7 de març)

6a ronda : Barcelona UGA - Figueres (28 de febrer)

6a ronda : Catalunya - Peona i Peó (28 de febrer)

5a ronda : Cerdanyola del Vallès - Sitges (21 de febrer)

4a ronda : Colón Sabadell - Escola d'Escacs de BCN (14 de febrer)

3a ronda : Tres Peons - Figueres (7 de febrer)

2a ronda : Barberà - Mollet (31 de gener)

1a ronda : Mollet - Colon Sabadell (24 de gener)

Festival Sunway de Sitges (14 al 21 de desembre)

Magistral de Barcelona (28 de novembre al 2 de desembre) - Chess24

Magistral de Barcelona - torneig promoció (28 de novembre al 2 de desembre)

Obert de Vallfogona (20 i 21 de setembre) - CIRCUIT CATALA

Obert Actiu Sant Martí (13 de setembre)

Open de Sabadell (Del 2 al 10 de setembre) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Sants (Del 22 al 31 d'agost) - CIRCUIT CATALÀ

Torneig d'Igualada (19 d'agost)

Open de Figueres (De l'11 al 18 d'agost) - CIRCUIT CATALÀ

 Open de Badalona (Del 2 al 10 d'agost) - CIRCUIT CATALÀ

Open d'Andorra (Del 19 al 27 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Sant Martí (Del 13 al 21 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Torredembarra (Del 5 al 13 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Barberà del Vallès (Del 4 al 12 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open Internacional de Montcada (Del 25 de juny al 3 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Memorial Lorente (15 de juny) - CIRCUIT CATALÀ

Santa Coloma de Queralt (1 de juny) - CIRCUIT CATALÀ

OBERT DE LLUCMAJOR (de l'11 al 18 de maig)

CAMPIONAT ABSOLUT DE CATALUNYA (del 4 al 10 de maig)

CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS (Del 12 al 17 d'abril)

retransmissions PRIMERA FASE:

 FASES FINALS