Retransmissions en directe a través d'Internet obert a tothom!

retransmissio300 La Federació Catalana d'Escacs retransmet en directe les principals competicions que es realitzen al nostre país a través d'una xarxa de tècnics especialitzats en retransmissions.

EN JOC

 

PROPERES

Festival Sunway (Del 16 al 23 de desembre)

FINALITZATS

 Magistral Ciutat de Barcelona (del 22 al 28 d'octubre)

Web FEDERACIO

Chess24

  Obert Internacional de Vallfogona de Balaguer (18 de setembre)

  Obert Internacional de Sabadell (De l'1 al 9 de setembre)

  Obert Internacional de Sants (Del 19 al 28 d'agost)

Obert Internacional de Figueres (De l'11 al 18 d'agost)

  Obert Internacional de Badalona (Del 2 al 10 d'agost)

Obert Internacional de Sant Martí (Del 13 al 21 de juliol)

Obert Internacional de Barberà del Vallès (Del 4 al 12 de juliol)

Obert Internacional de Torredembarra (Del 2 al 10 de juliol)

Obert Internacional de Montcada (Del 25 de juny al 3 de juliol)

Memorial Josep Lorente (19 de juny)

 Obert Internacional Santa Coloma de Queralt (5 de juny)

Obert Internacional de Llucmajor (Del 8 al 15 de maig)

Absolut de Catalunya 2016

Lliga Catalana R10 : Escola d'Escacs de BCN- Colon Sabadell Chessy (9 abril a les 16,30)Colon Sabadell Chessy (9 abril a les 16,30)

Lliga Catalana R9 : Mollet - Escola d'Escacs de BCN (2 abril a les 16,30)

Campionat de Catalunya d'Edats, Vila-seca, del 19 al 24 de març

Lliga Catalana R8 : Cerdanyola Vallès - Lleida (12 març les 16,30)

Lliga Catalana R7 : Figueres - Cerdanyola Vallès (5 març les 16,30)

Lliga Catalana R6 : Sant Andreu - Peona i peó (27 de febrer les 16,30)

Lliga Catalana R5 : Mollet - Barberà (20 de febrer les 16,30)

Lliga Catalana R5 : Sant Boi - Colon Sabadell Chessy (20 de febrer les 16,30)

 

Lliga Catalana R4 : Colon Sabadell Chessy - Mollet (13 de febrer a les 16,30)

Lliga Catalana R3 : Cerdanyola del Vallès - Escola d'Escacs de Barcelona (6 de febrer a les 16,30)

Lliga Catalana R3 : Sant Boi - Lleida (6 de febrer a les 16,30)

Lliga Catalana R2 : Colon Sabadell Chessy - Barberà (30 de gener a les 16,30)

Lliga Catalana R1 : Barcelona UGA - Catalònia (23 de gener a les 16,30 hores)

Obert Internacional Sunway (del 13 al 20 de desembre)

Actius del Moli Nou (5 de desembre)

Magistral Ciutat de Barcelona (del 4 al 8 de novembre) 

Portal Federació

Chess24

Chessbomb

Torneig Sub12

Torneig Sub10

CIRCUIT Obert Internacional de Vallfogona de Balaguer ( 20 de setembre)

Actius de Sant Marti ( 19 de setembre)

CIRCUIT Obert Internacional de Sabadell ( del 2 al 10 de setembre)

CIRCUIT Obert Internacional de Sants (del 21 al 30 d'agost)

CIRCUIT Obert Internacional de Figueres (de l'11 al 18 d'agost)

CIRCUIT Obert Internacional de Badalona (del 2 al 10 d'agost)

CIRCUIT Obert Internacional de Sant Martí (del 13 al 21 de juliol)

CIRCUIT Obert Internacional de Barberà (del 4 al 12 de juliol)

CIRCUIT Obert Internacional de Torredembarra (del 4 al 12 de juliol)

CIRCUIT Obert Internacional de Montcada (del 25 de juny al 3 de juliol)

CIRCUIT Memorial Josep Lorente (21 de juny)

CIRCUIT Santa Coloma de Queralt (7 de juny)

Campionat Absolut de Catalunya (Del 2 al 9 de maig)

11a ronda : Barberà - Barcelona UGA (18 d'abril)

10a ronda : Barcelona UGA - SCC Sabadell (11 d'abril)

Campionat de Catalunya d'Edats (L'Ametlla de Mar, del 28 de març al 2 d'abril)

Sub-12 i Sub-18          Sub-14 i Sub-16

9a ronda : Colon Sabadell - Sant Josep (21 de març)

8a ronda : Foment - Terrassa (14 de març)

7a ronda : Colón Sabadell - Barberà (7 de març)

6a ronda : Barcelona UGA - Figueres (28 de febrer)

6a ronda : Catalunya - Peona i Peó (28 de febrer)

5a ronda : Cerdanyola del Vallès - Sitges (21 de febrer)

4a ronda : Colón Sabadell - Escola d'Escacs de BCN (14 de febrer)

3a ronda : Tres Peons - Figueres (7 de febrer)

2a ronda : Barberà - Mollet (31 de gener)

1a ronda : Mollet - Colon Sabadell (24 de gener)

Festival Sunway de Sitges (14 al 21 de desembre)

Magistral de Barcelona (28 de novembre al 2 de desembre) - Chess24

Magistral de Barcelona - torneig promoció (28 de novembre al 2 de desembre)

Obert de Vallfogona (20 i 21 de setembre) - CIRCUIT CATALA

Obert Actiu Sant Martí (13 de setembre)

Open de Sabadell (Del 2 al 10 de setembre) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Sants (Del 22 al 31 d'agost) - CIRCUIT CATALÀ

Torneig d'Igualada (19 d'agost)

Open de Figueres (De l'11 al 18 d'agost) - CIRCUIT CATALÀ

 Open de Badalona (Del 2 al 10 d'agost) - CIRCUIT CATALÀ

Open d'Andorra (Del 19 al 27 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Sant Martí (Del 13 al 21 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Torredembarra (Del 5 al 13 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open de Barberà del Vallès (Del 4 al 12 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Open Internacional de Montcada (Del 25 de juny al 3 de juliol) - CIRCUIT CATALÀ

Memorial Lorente (15 de juny) - CIRCUIT CATALÀ

Santa Coloma de Queralt (1 de juny) - CIRCUIT CATALÀ

CAMPIONAT ABSOLUT DE CATALUNYA (del 4 al 10 de maig)

CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS (Del 12 al 17 d'abril)

retransmissions PRIMERA FASE: