CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Tràmit de llicències any 2020

Circular CAT 32/2019 Tràmit de llicències 2020

Campionat Absolut Territorial 2019

Publicació dels inscrits i propers aparellaments del Campionat Absolut de les Territorials.

Territorial de Barcelona (3 grups)

Locals de joc Territorial Barcelona

Veterans de Barcelona

Territorial de Girona

Territorial de Lleida (3 grups)

Territorial de Tarragona (3 grups)

Campionat de Catalunya d'escacs actius d'edats. XVII Festival d'Escacs Memorial David Garcia Ilundain i Memorial obert a totes les edats

Circular Campionat de Catalunya d'escacs actius d'edats. XVII Festival d'Escacs Memorial David Garcia Ilundain (7 de desembre)

Circular Torneig Obert Memorial David Garcia Ilundain (6 de desembre)

 

nom registreCCE President
2 ALMENAR CLUB ESCACS 13964 Albert Sanuy Moncasi
3 AMISTAT DE PREMIA C.E. 07596 Jordi LLonch Mur
4 AMPOLLA, L CLUB ESCACS 11566 Francisco Bru Aiiarilla
5 AMPOSTA C.E. 02618 Ferran Torta Navarro
6 ARAGONES DE BARCELONA, CENTRO A00242  Salvador Carranza Faure
7 ARENYS DE MUNT, CENTRE MORAL 14015 Josep Maria Pitarque i Illa
8 AVINYO C.E. 05714 Ramon Capelles Prat
9 BADALONA C.E. 08615 Pablo Diaz-Flores García
10 BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA 02742 Francesc Xavier Fernández Socoró
11 BAIX SEGRE, CLUB D'ESCACS 08640 Jose Mª Martinez Romero
12 BALAFIA-ADEJO CLUB D'ESCACS 13848 Maria Teresa Camarasa Mirada
13 BALAGUER C.E. 06796 Josep Pedra Queralt
14 BALSARENY-SALLENT U.E. 08047 Jordi Viladrich Claret
15 BANYOLES, C.E. 09503 Antoni Oliva Llorens
16 BARAD, CLUB ESCACS A1064 Jaume Talló Mampel
17 BARBERA C.E. 07695 Victor Pont Maria
18 BARCELONA, CLUB ESCACS 11350 Angel Monclus Domingo
19 BELLCAIRE D'URGELL CLUB ESCACS 17484 Josep Vidal Rosell
20 BELLPUIG C.E. 09946 Josep Pages Janer
21 BELLVITGE ENTITAT 08430 Joan Gómez Navas
22 BERGUEDA C.E. 03729 Ignasi Prados Compte
23 BISBAL PENEDES, S.C.R. 02217 Joan Sole Cañis
24 BLANES C.E. 03741 Pedro Medina Barbero
25 CADENA ESCACS AV PORT 07968 Carlos P. Fernández
26 CALAF C.E. 01187 Isidre Duarri Dueñas
27 CALAFELL C.E. 10988 Manel Giménez Balada
28 CALDES DE MONTBUI C.E. 07626 Hermogenes Yanguas Martinez
29 CALELLA L'AMISTAT C.E. 07644 Sergi Ten Gomez
30 CAMBRILS, UNIO ESCACS. 05604 Joan Caba Torra
31 CANET, CLUB ESCACS 14655 JMª Moreno Gelabert
32 CANOVELLES C.E. 10500 Diego Castillo Barranco
33 CAPABLANCA C.E. 04535 Ricardo Menchon Lopez
34 CAPELLADES C.E. 07734 Angel Soteras Largo
35 CARDEDEU C.E. 08527 Jorge Niubó Casellas
36 CARDONA 871/B Ferran Ventura Fontanet
37 CASSA C.E. 08980 Guillem Burset i Camps
38 CASTELLAR DEL VALLES C.E. A0642 Josep Carbonés Lloret
39 CASTELLBISBAL, CLUB ESCACS 11505 Alejandro Matas Pelaez
40 CASTELLDEFELS, C.E. 09939 Raul Castells Pagan
41 CASTELLET C.E. 09511 Josep Espinosa Coll
42 CATALUNYA C.E. 03249 David Vigo Allepuz
43 CENTELLES P.E. 04428 Esteve Raulet Clos
44 CERAP CENTRE D'ESTUDIS A0653 Anton Marc Caparó Pujol
45 CERDANYOLA MATARO C.E. 09671 Alfonso Bollero Romera
46 CERDANYOLA VALLES C.E. 09303 Jaume Grau Garsaball
47 CERVELLO, CLUB D'ESCACS 11123 Manel Aparici Dealbert
48 CIRCOL CATOLIC BADALONA A0093 Antoni Forteza Brugué
49 CIRERA, CLUB D'ESCACS 12520 Ferran Gomez Olivencia
50 COLLBLANC C.E. 06242 José Antonio Higueras Jerez
51 COLMENA, LA C.E. 13173 José Luis Vizcaíno Marín
52 COLON ATENEU C.E. 12055 Joan Lorda Ximenez
53 COLON SABADELL CHESSY A0473 Pere Reginaldo Huix
54 COMTAL C.E. 03879 Cristian Molina Peris
55 CONGRES C.E. 17409 Frederic Andreu Termes
56 CONSTANTI, C.E. 06221 Agusti Grajero Velarde
57 CORNELLA C.E. 04984 Pere Parés Valls
58 DIAGONAL MAR CLUB ESCACS 13701 Iván Pérez de Villar Framil
59 DOTZE CASTELLS C.E. 07044 Josep Vilanova Pi
60 DUESAIGÜES, ATENEU 01131 Cosme Rius Molina
61 EDAMI C.E. 11826 Miquel Illescas Cordoba
62 ELEFANT DE SOLSONA 10992 Joan Tordesillas Casals
63 ESCAC MAT, CLUB ESCACS 17023 Joaquín Lacasta Palacio
64 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 07196 Abel Segura Fontarnau
65 ESPLUGA DE FRANCOLÍ, CLUB ESCACS 08258 Marta Amigó Vilalta
66 ESPLUGUENC, C.E.E. 14174 Jose Antonio Garcia Gil
67 ESPLUGUES L'AVENC C.E. 10512 Jordi Planella Sanchez
68 ESTANY, L CLUB ESCACS 1901 Àlex Casals Sansolí
69 FIGUERES C.E. 08576 Carles Falgueras Marti
70 FOMENT MARTINENC C.E. A0172 Jordi de la Riva Aguado
71 FRANQUESES, LES C.E. 17839 David Guix Torres
72 GAVA CENTRE CULTURAL C.E. 10698 Jose Capdevila Masgrau
73 GERUNDA, C.E. 09110 Josep Serra Palomar
74 GRAN PENYA VILANOVA C.E. A0218 Ivan Marina La Torre
75 GRANOLLERS-CANOVELLES 08568 Jordi Herms Agulló
76 GUISSONA, ATENEU A0145 Lluis Tresents Pla
77 GUIXOLENC C.E. 03780 Jordi Ribera Maynàs
78 HORTENC, ATENEU CULTURAL C.E. A0534 Santiago Galan Garrido
79 HOSPITALET DE L'INFANT C.E. 09323 Jose Pescador Jimenes
80 HOSPITALET DE LLOBREGAT 14909 Danil Shatko
81 HOSTALRIC CLUB ESCACS 16205 Joan Fontanillas Sánchez
82 IDEAL D'EN CLAVE C.E. 07784 Josep Pellús Ruíz
83 IGUALADA C.E. 07671 Josep Guixé Ribes
84 IGUALADI, ATENEU A01067 Blanca Torras Vilches
85 IVARS D'URGELL C.E. 10252 Robert Abad Ribera
86 JAKE C.E. 11578 Jaume Ventura Montero
87 JESUS CATALONIA C.E. 00441 Jesus Cid Sole
88 JUNEDA C.E. 02372 Àngel Roig Olivart
89 LA BISBAL EMPORDA C.E. 00009 Josep Bahí Bofill
90 L'ESCALA CLUB ESCACS A0524 Antonio Marti Roda
91 LILLET C.E. 07779 Josep Salvador Casals Pons
92 LIRA VENDRELLENCA A0858 Alex Ventura Navarro
93 LIRA, LA C.E. 08554 Carles Costas Bella
94 LLAVANERES, CLUB ESCACS 13838 Jordi Martin Villanova
95 LLEIDA C.E. 05743 Javier Paul Cava
96 LLINARS, CLUB D'ESCACS 12168 Joan Antoni Perez Rodriguez
97 LLORET, CLUB ESCACS 04354 Albert Robert Sancho
98 MALGRAT C.E. 08470 David Sole Rota
99 MARTORELL C.E. 00946 Jordi Bascuñana March
100 MASDENVERGE C.E. 06224 Concepció Vidal Calvet
101 MASNOU C.E. 10962 Vicenç Rocher González
102 MATARO C.E. 06886 Xavier Vilalta Vidal
103 MOIA MOIANES C.E. 01036 Ricard Vila Vilá
104 MOLI NOU C.C. 08422 Mario Iniesta Perez
105 MOLLERUSSA 07157 Carles Garcia Robles
106 MOLLET, CLUB D'ESCACS 07087 Ramon Caro Martínez
107 MONTBLANC C.E. 04385 Gumersind Maseras Rozas
108 MONTCADA, UNIO ESCACS 09048 Arturo Vidarte Morales
109 MONTGRI, C.E. 11807 Carles Vila i Camps
110 MONTMELO C.E. 05180 Jordi Pellicer Pi
111 MONTORNES C.E. 10747 Salvador Miralles Ferri
112 OLESA C.E. 07480 Joan Barnet Gimenez
113 OLOT 3210 Carles Vicente Oliver
114 ONCE BARCELONA 10305 Jaume Bosch Romay
116 PALAFOLLS C.E. 12325 Adam Alenya   Vilaró
117 PALAFRUGELL C.E. 04483 Enric Deulo feu Peramarch
118 PALLEJA, CLUB ESCACS 14057 Pere Alegre Menarguez
119 PARDINYES, C.E. 07526 Canuto Ibañez Zamora
120 PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO 08368 Bernabe Guerrero Berrio
121 PASSIO D'ESPARREGUERA, LA C.E. A0327 Sergi Salvador Murà
122 PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS 17137 Joan Blanco Escudero
123 PEO VUIT, C.E. 02953 Santiago Añó Tafalla
124 PEON DOBLADO 12678 Ignasi Archs Garriga
125 PEONA I PEO, C.E. 11619 Josep Maria Melendres Inglés
126 PINEDA CLUB ESCACS 13713 Josep Guevara i Pijoan
127 PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS 16367 Vladimir Volkov
128 POBLA DE CLARAMUNT, CLUB DE TENNIS 03499 Josep Mayoral Roch
129 PONTS C.E. 10142 Francesc Subarroca Blanch
130 PRAT, EL C.E. 02426 David Reboso de la Puente
131 RAPITA, LA 11827 Josep Rodriguez Marin
132 REUS DEPORTIU 00926 Anton Benet i Catala
133 REUS PLOMS, CLUB NATACIO 00157 Isidre Guinjoan Aymemi
134 REUS, ESCACS C.E. 11708 Adria Pie Vallve
135 RIBES, PENYA D'ESCACS 07109 Albert Rocamora Bages
136 RIPOLLET CLUB ESCACS 14361 Eloi Serrano Moron
137 RIU SENIA CLUB DESCACS 17617 Jorge Alberto Gutierrez
138 RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS 08770 Antonio Muñoz Esteve
139 RUY LOPEZ, CLUB ESCACS 17347 Carlos Albert Magro
140 SANT ADRIA C.E. 07685 Miquel Tarragó Domingo
141 SANT ANDREU C.E. A0011 Felix Romero Moreno
142 SANT BOI C.E. 06787 Josep Chalmeta Torredemer
143 SANT BOI DE LLUÇANES, C.E. 10967 Joan Borralleras Catot
144 SANT CUGAT CLUB ESCACS 12163 Ignasi Arcusa Postils
145 SANT GREGORI C.E. 12298 Rafael Garcí­a Calleja
146 SANT JOAN DESPI C.E. 08751 Miguel Angel Murillo Fariñas
147 SANT JOSEP DE BADALONA C.E. 03942 Manel Triquell Sánchez
148 SANT MARTI C.E. 04164 Eduard Arilla Santos
149 SANT QUIRZE DEL VALLES 09544 Cesareo Amat Bastida
150 SANTA COLOMA DE QUERALT, A.E. 08458 Salvador Barrot Farre
151 SANTA EUGENIA ESCACS 09124 Jordi Vidal i Palou
152 SANTA PAU CLUB ESCACS 15898 Albert Badosa Romanyo
153 SANTPEDOR C.E. 02475 Josep Mascaro Cornet
154 SECRETARIAT D'ENTITATS A0661 Lluisa Erill Albajés
155 SELVA DEL CAMP, LA C.E. 08816 Gabriel Girona Masdeu
156 SITGES PRADO SUBURENC, C.E. A0019 Francesc Gonzalez Alonso
157 SURIA C.E. 05900 Joaquín Català Morales
158 TARADELL, PARC D'ESPORT C.E. 04489 Xavier Torras Camdelacreu
159 TARRAGONA C.E. 04071 Josep Reverte García
160 TARREGA C.E. 10083 Jordi Cots Valls
161 TERRASSA DEL CSC, C.E. 06846 Josep Flores Vallcorba
162 TORA C.E. 11228 Josep Argerich Farras
163 TORDERA C.E. 08949 Rafel Angelats Morato
164 TORNABOUS CLUB ESCACS 16173 David Farré Selma
165 TORREBLANCA, CLUB ESCACS 16977 Eduardo Pérez Cuadrado
166 TORREDEMBARRA C.E. 00187 Grabiel Comes Nolla
167 TORRENEGRA C.E. 08334 Lluis Mercader Rubio
168 TORTOSA C.E. 06027 Abraham Pla Andreu
169 TRES PEONS C.E. 02617 Joan Galceran Porqueras
170 VALL DEL TENES, CLUB ESCACS 14413 Xavier Masclans Badia
171 VALLFOGONA C.E. 09756 Jaume Parramon Guillaumet
172 VALLS C.E. 01291 Jordi Capdevila Vallvè
173 VIC, C.E. 05468 Joan Martínez Alonso
174 VILABARCA C.E. 05397 Ramon Aloy Piulats
175 VILADECANS C.E. 08033 Javier Márquez Márquez
176 VILANOVA C.E. 25133 Daniel Cugota Gomez
177 VILAFRANCA C.E. 07512 Pere Toledano Luna
178 VILA-SECA C.E. A0503 Josep Mañe Casas
179 VILASSAR DE MAR, C.E. A0949 Luis Llopis Jordan
180 VILOBI C.E. 10798 Felip Mató Teixidor
181 PRESIDENT DE LA FEDERACIÓ   Antoni Ayza Casamitjana

Cercador

Galeria Flickr