CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Comunicat de la Federació Catalana d'Escacs.

Ajornament de la Final de la Copa Catalana - Octubre 2020

Seguint les instruccions de la Unió de Federacions Esportives Catalanes (UFEC), totes les competicions esportives d’àmbit català, federades, escolars o privades, quedaran ajornades durant dos caps de setmana.

Aquest ajornament afecta, entre d’altres, a la Final de la Copa Catalana que estava previst que es disputés el proper 25 d’octubre de 2020 en diferents seus repartides pel territori català.

Segons indica la pròpia UFEC, en les properes hores el PROCICAT confirmarà aquesta i altres mesures de restriccions per contenir els brots de coronavirus dels darrers dies.

Llegir comunicat sencer

Barcelona World E-Chess Open - Ciutat de Barcelona

 

Web del Barcelona World E-Chess Open - Ciutat de Barcelona - Del 27 de novembre al 6 de desembre

 

Versión en castellano - Del 27 de noviembre al 6 de diciembre

English version - From November 27th to December 6th

Annex

Protocol de represa de l'activitat esportiva de la FCE 

PLA D’ACTUACIÓ PER PREVENIR EL CONTAGI PER COVID‐19 (versió 2.1) 

 

D'altra banda, us recordem que la Federació segueix oberta en atenció telefònica (93.318.59.26) els dies laborables: dilluns, dimarts, dimecres i divendres, de 10:00 a 14:00 hores, i dijous a la tarda, de 15:00 a 19:00 hores.

Per accedir presencialment caldrà demanar cita prèvia i haurà de ser per motius justificats. Serà imprescindible l’ús de mascareta, rentat de mans en entrar i sortir del local i el distanciament d’1,5 metres entre persones.

Participants del Campionat Absolut de Catalunya.

Ranking inicial

No.     Nom FED FIDE EloN Club/Ciutat
1   GM Guerra Mendez Jose Angel CAT 2531 2558 Cat-Cerdanyola Valles
2   IM Asis Gargatagli Hipolito CAT 2529 2525 Cat-Sant Cugat
3   GM Aroshidze Levan CAT 2503 2505 Cat-Escola d'Escacs de Barcelona
4   GM Muñoz Miguel CAT 2503 2492 Cat-Sant Andreu
5   GM Narciso Dublan Marc CAT 2466 2472 Cat-Escola d'Escacs de Barcelona
6   FM Diaz Camallonga Carles CAT 2463 2453 Cat-Colon Sabadell Chessy
7   GM Romero Holmes Alfonso CAT 2445 2477 Cat-Colon Sabadell Chessy
8   IM Fluvia Poyatos Jordi CAT 2430 2412 Cat-Sant Josep de Badalona C.E.
9   FM Farran Martos Francesc X. CAT 2422 2420 Cat-Tarragona C.E.
10   IM Garriga Cazorla Pere CAT 2417 2396 Cat-Mollet
11   IM Alonso Moyano Jonathan CAT 2411 2412 Cat-Barbera C.E.
12   IM Gual Pascual Antonio CAT 2389 2364 Cat-Cerdanyola Valles C.E.
13   FM Trepat Herranz Joan CAT 2380 2336 Cat-Lleida
14   FM Garcia Ramos Daniel CAT 2321 2274 Cat-Peona i Peo C.E.
15   CM Plasencia Martinez Victor CAT 2178 2186 Cat-Escola Escacs Salou
16   CM Pinsach Gelabert Alexandre CAT 2113 2076 Cat-Figueres C.E.

 

Enllaç chess-results

Preguntes Freqüents

Cercador

Galeria Flickr