De l'11 al 13 de maig es va celebrar la IV Trobada d'escoles esportives de l'ONCE que enguany se celebraven a Barcelona i en les quals va participar el club La Gran Penya Vilanova. Unes trobades que van aplegar 110 nens i nenes vinguts d'arreu d'Espanya i en el que durant tot el cap de setmana van competir en futbol 5, judo, goalball i escacs. A part de les competicions també es va organitzar un matx a 10 taulers com activitat inclusiva entre els alumnes d'escacs de l'ONCE i un equip d'alumnes de La Gran Penya.

 

Van participar 59 jugadors, entre ells: 4 GMs,4 MI i 3 MF.  El Torneig es va disputar el 1r de Maig  de 2018, en el Pavelló  Miquel Poblet.

Va quedar Campió del Torneig el GM argentí Fernando Peralta amb 8 punts.
2º classificat va ser el GM de Brasil Yago de Moura Santiago, 
3º classificat el MF iranià Arash Akbarinia amb 7 punts. també amb 7 punts 4º i 5º els GM Leandro Krysa i Miguel Muñoz.

El millor jugador local va ser el MF Antonio Fernandez amb 5 punts.

Van assistir a la cloenda: el regidor d'esports de l'Ajuntament de Montcada, Salvador Serratosa, i el vicepresident de la Federació, Pere Reginaldo,que van fer el lliurament dels premis als primers classificats de la general, invitacions Open de Montcada als primers per trams i jocs Ocachess per als primers juvenils, 

També es van sortejar llibres d'Editorial Chessy i Invitacions del Restaurant El Señorio, col·laboradors del Torneig.

Classificació Final

"El passat diumenge 22 d'abril ens va deixar JOSE LUIS MONENTE ZABALZA, antic membre del Club d'Escacs Llavaneres i del Laetània Alella. Un gran apassionat d'aquest esport i per sobre de tot una bellíssima persona. Volem expressar el nostre sentit condol als seus familiars i amics".

Del 21 al 26 de gener es va celebrar a Barcelona la concentració anual de la sel·lecció de la ONCE. Aquesta concentració intensiva va tenir lloc a les instal·lacions de la ONCE, al carrer Sepùlveda. Els Grans Mestres encarregats de la mateixa van ser Lluís Comas i Jordi Magem, seguint una tradició que dura més d'una dècada.​

S'ha mort Xavier Flores Vallcorba, jugador d'escacs i ex-president del Club Sedeta. És el germà del que va ser president de la Federació, Josep Flores Vallcorba.

l'Enterrament serà diumenge a les 12:05h. 

Estará en el Tanatorii Sancho d'Ávila (Barcelona) a partir de demà dissabte a les 15:00h

El nostre condol a la familia.

Ha mort el jugador del Congrès, Antoni Moranta i Miró

Estarà situat a la sala 5 de Sancho d'Avila a partir del divendres 26 a les 16 hores.Es farà el respons dissabte,27 a les 10,30 hores.

Correccions del dia 7 de gener de 2018

Grup I

L’equip CAVALL BLANC VILADECANS (7) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

CASTELLBISBALL SUB12

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

MARTORELL SUB12

 

Correccions del dia 8 de gener de 2018

Grup I

L’equip CASTELLBISBALL SUB-12 (3) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

Vacant

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

MARTORELL SUB12

 

Correccions del dia 11 de gener de 2018

Grup I

L’equip PEON DOBLADO SUB12 substitueix la VACANT (3)

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

PEÓN DOBLADO SUB12

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

MARTORELL SUB12

 

Correccions del dia 16 de gener de 2018

Grup PREFERENT

L’equip GRANOLLERS-CANOVELLES (10) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

PREFERENT

1

SITGES SUB12

2

VILAFRANCA SUB12

3

PARETANA SUB12

4

MOLLET SUB12

5

RIPOLLET SUB12

6

LLINARS SUB12

7

BADIA SUB-12

8

PEONA I PEÓ SUB12

9

CERDANYOLA VALLÈS SUB12

10

Vacant

 

Grup I

L’equip MARTORELL (10) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

PEÓN DOBLADO SUB12

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

Vacant

 

 

 

Correccions del dia 7 de gener de 2018

Segona Categoria Grup IV

L’equip SANT BOI D (10) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP IV

1

MONTBUÍ

2

VILAFRANCA D

3

CAPELLADES

4

HOSTALET DE PIEROLA

5

CERVELLÓ

6

NAVARCLES B

7

BALLSARENY SALLENT B

8

BARCELONA C

9

SÚRIA

10

Vacant

 

Segona Categoria Grup V

La plaça VACANT (10) es substitueix per l’equip SANT BOI D

 

GRUP V

1

SITGES C

2

L'ESPIGA DE LES CORTS D

3

PALLEJÀ B

4

CASTELLDEFELS C

5

CORNELLÀ D

6

PEÓN DOBLADO B

7

ONCE BCN (5)

8

VILADECANS B

9

ESPLUGUENC

10

SANT BOI D

 

Tercera Categoria Grup II

La plaça VACANT (1) es substitueix per l’equip CATALUNYA G

 

GRUP II

1

CATALUNYA G

2

AMISTAT PREMIÀ B

3

MASNOU D

4

SANT JOSEP D

5

VILA OLIMPÍCA B

6

JAKE D

7

ARGENTONA C

8

LA LIRA F

9

SANT ADRIÀ E

10

PEONA I PEÓ F

 

Tercera Categoria Grup IX

La plaça VACANT (9) es substitueix per l’equip SANT ANDREU F

 

GRUP IX

1

ATENEU HORTENC

2

COMTAL D

3

LA LIRA E

4

MONTORNÈS B

5

VILA OLÍMPICA C

6

PEÓN NEGRO C

7

TRES PEONS I

8

IDEAL CLAVÈ C

9

SANT ANDREU F

10

CONGRÈS E

 

Tercera Categoria Grup X

La plaça VACANT (9) es substitueix per l’equip CAVALL BLANC VILADECANS

 

GRUP X

1

CATALUNYA F

2

MOLINS DE REI B

3

FOMENT F

4

ATENEU BARCELONÈS C

5

CORNELLÀ E

6

GRAN PENYA C

7

VILAFRANCA I

8

PEONA I PEÓ G

9

CAVALL BLANC VILADECANS

10

CONGRÈS F

 

Correccions del dia 8 de gener de 2018

Segona Categoria Grup V

L’equip L’ESPIGA DE LES CORTS D (2) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP V

1

SITGES C

2

Vacant

3

PALLEJÀ B

4

CASTELLDEFELS C

5

CORNELLÀ D

6

PEÓN DOBLADO B

7

ONCE BCN (5)

8

VILADECANS B

9

ESPLUGUENC

10

SANT BOI D

 

Segona Categoria Grup VII

La Vacant (4) es substitueix per l’equip L’ESPIGA DE LES CORTS D

 

GRUP VII

1

PEÓN DOBLADO C

2

TRES PEONS H

3

SANT QUIRZE B

4

L'ESPIGA DE LES CORTS D

5

PEONA I PEÓ E

6

AGUSTÍ C

7

SANT JOAN DESPÍ B

8

LA LIRA D

9

SANT MARTÍ D

10

CONGRÈS C

 

Tercera Categoria Grup VI

L’equip MARTORELL D (2) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP VI

1

OLESA B

2

VILAFRANCA E

3

PALLEJÀ C

4

GAVÀ C

5

Vacant

6

TORREBLANCA B

7

VILAFRANCA H

8

VILADECANS C

9

CASTELLDEFELS D

10

SANT ANDREU E

 

Correccions del dia 11 de gener de 2018

Tercera Categoria Grup I

L’equip MALGRAT C substitueix la VACANT (nº 9)

  GRUP I
1 PINEDA B
2 AMISTAT PREMIÀ C
3 MASNOU C
4 SANT JOSEP E
5 ARENYS DE MUNT C
6 PEÓN NEGRO B
7 ARGENTONA B
8 MALGRAT B
9 MALGRAT C
10 VILASSAR DE MAR B

 

Tercera Categoria Grup V

L’equip MONTBUI B (6) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

  GRUP V
1 SANTPEDOR D
2 VILAFRANCA F
3 IGUALADA B
4 CARDONA B
5 JOVIAT
6 Vacant
7 ATENEU IGUALADI
8 IGUALADA C
9 BERGUEDA B
10 POBLA CLARAMUNT

 

Tercera Categoria Grup VII

L’equip CASTELLDEFELS D (9) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

  GRUP VI
1 OLESA B
2 VILAFRANCA E
3 PALLEJÀ C
4 GAVÀ C
5 Vacant
6 TORREBLANCA B
7 VILAFRANCA H
8 VILADECANS C
9 Vacant
10 SANT ANDREU E

 

Tercera Categoria Grup VI

L’equip PEON DOBLADO E (1) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

  GRUP VII
1 Vacant
2 L'ESPIGA DE LES CORTS E
3 CENTRE CASTELLANO-LEONES
4 ATENEU BARCELONÈS B
5 CERVELLÓ B
6 GRAN PENYA D
7 VILAFRANCA G
8 ONCE BCN B (5)
9 ESPLUGUENC B
10 SANT BOI E

 

Correccions del dia 12 de gener de 2018

 

Tercera Categoria Grup IV

L’equip PEONA I PEO H (9) substitueix la VACANT

 

GRUP IV

1

VALL DEL TENES D

2

BARAD D

3

MOIÀ MOIANÈS C

4

SANT MARTÍ E

5

PARETANA C

6

LLINARS D

7

BARBERÀ E

8

BARCELONA D

9

PEONA I PEO H

10

CONGRES G

 

Tercera Categoria Grup X

 L’equip VILAFRANCA I (7) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP X

1

CATALUNYA F

2

MOLINS DE REI B

3

FOMENT F

4

ATENEU BARCELONÈS C

5

CORNELLÀ E

6

GRAN PENYA C

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ G

9

CAVALL BLANC VILADECANS

10

CONGRÈS F

 

Correccions del dia 17 de gener de 2018

 

Segona Categoria Grup IV

L’equip HOSTALETS DE PIEROLA (4) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP IV

1

MONTBUÍ

2

VILAFRANCA D

3

CAPELLADES

4

Vacant

5

CERVELLÓ

6

NAVARCLES B

7

BALLSARENY SALLENT B

8

BARCELONA C

9

SÚRIA

10

Vacant

 

 

Us informem, que demà, 12 de desembre de 2017, al local social de la Federació (C/Sant Adrià, 20 de Barcelona) farem el repartiment de premis dels campionats territorials individuals de Barcelona, tant l'Absolut com el de Veterans.

HORARIS:

Campionat de ràpides individual de Barcelona: a les 18 hores.

Repartiment de premis: un cop finalitzat el campionat de ràpides, a les 20 hores aproximadament.

Per apuntar-se al Campionat de ràpides, només cal trucar per telèfon 933185926 o posar un correu (federacio@escacs.cat), abans del començament de la competició.

PREMIS EN METÀL.LIC: Dels jugadors que han de rebre premi en metàl·lic necessitem el seu DNI escanejat i el número de compte bancari per fer l'ingrés.

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 9 el 26.11.2017 a las 10:00
Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Gual Pascual Antonio 2372 6 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 6 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Martorell Aguado Joan 2314 5 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 La Lira
Blasco Coll Andreu 2224 5 5 Lacasta Palacio Joaquim 2104 La Lira
Fernandez Aguilar Francisco 2080 5 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Foment
Gonzalez Raul Omar 2196 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 Guix Torres David 2056 La Lira
Comellas Blanchart Jordi 2128 Ruperez Miguel 2161 Sant Adrià
Romero Castejon Daniel 2118 Porta Tovar Guillem 2159 Foment
Garrido Fernandez Daniel 2193 4 Porta Tovar Oriol 2122 Foment
Fernandez Goyanes Franc 2145 4 4 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Molinero Martin Joan 1957 4 4 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Fabregas Fernandez Bernat 2103 Romero Moreno Felix 1961 Sant Adrià
Velez Romero Juan Luis 1971 Marches Rios Joan Manuel 2059 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 Gonzalez Cobos Arnau 1688 Sant Adrià
Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 Castrillo Mansego Pablo 2006 La Lira
Dominguez Rueda Juan 2135 3 3 Pena Mor David 1873 La Lira
Toquero Gracia Pau 1901 3 3 Rodriguez Vega Blas 2023 Sant Adrià
Alvarez Ferre Llorens 1946 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 La Lira
Torralba Brosa Marc 1740 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
Molina Peris Cristian 1942 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Dominguez Laguna Eduard 1747 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
Tarrago Domingo Miguel 2011 2 2 Catala Ulied Bernat 1801 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan Manuel 1699 2 Catala Ulied Guillem 1725 Sant Adrià
Pera Muntasell Marc 1879   Descanso 0  

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 9 el 26.11.2017 a las 10:00

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Cervello I Tost Roger 1949 Gonzalez Alonso Marti 1787 La Lira
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Magallanes Gustavo 1915 6 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Rodriguez Saez Gerard 1826 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 5 5 Espuny Vinye Ramon 1926 Foment
Costas Bella Carles 1898 5 5 Lopez Manzano Antonio 1883 La Lira
Seijas Castro Pedro 1677 5 5 Jerez Soriano Antonio 1891 Foment
Romero Funieles Rafael 1704 Sumelzo Lozano Jose 1939 La Lira
Carceller Perez Francesc 1584 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Molina Hernandez Albert 1780 Sarrio Vendrell Nerea 1680 La Lira
Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Serra Vilaro Agustin 1745 La Lira
Garcia Gomez Luis 1498 Subirats Martinez Miguel 1744 Foment
Delgado Camara Lluis Felix 1813 4 Abascal Vicente Ignacio 1649 Sant Adrià
Cobo Sampron Ramon 1639 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 La Lira
Ayza Casamitjana Antoni 1771 4 4 Roig Martinez Salvador 1563 Foment
Sanchez Coves Juan Josep 1554 4 4 Garcia Punzano Josep 1724 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 4 4 Hurtado Insa Francesc 1714 Sant Adrià
Lopez Mayoral Miguel 1640 4 4 Bienvenido Kleque Jose 1414 Sant Adrià
Garcia Ahumada Lluis 1399 Alvarez Albiol Daniel 1681 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Giralt Garcia Joaquin 1605 Foment
Montilla Rodriguez Jose 1199 Pons Garcia Jordi 1605 Foment
Guerra Blanco Antonio 1592 Capella Baladas Jaume 1585 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 3 3 Valero Hellin Jose Luis 1522 Sant Adrià
Barroso Vilanova Daniel 1521 3 3 Teruel Sanz Cristina 1393 Foment
Sanchez Diaz Lucas 1315 3 3 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Del Rio Soler Andreu 1463 3 3 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Febrero Perez Lluis 1473 3 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Sant Adrià
Catala Ulied Carles 1373 Molina Soler Joan Carlos 1705 Sant Adrià
Nunez Romeo Fausto 1446 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
San Isidoro Castillo Josep 1368 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Valenzuela Sanchez Cristian 0 2 2 Elias Arguelles Manel 1589 Sant Adrià
Perez Marti Alfonso 1168 2 2 Padin Jimenez Oriol 1474 La Lira
Ruiz Mena Victor 0 2 2 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 Foment
Chen Shiyuan 0 2 Torres Teruel Joan 1174 Foment
Morales Rubiella Albert 0 1 Alarcon Alarcon Marina 1200 Foment
Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Claria Martinez Albert 1159 Foment

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 9 el 26.11.2017 a las 10:00 LOCAL: SANT FELIU

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt
Varela Cuadrado Cesar 1794 7 6 Costa Trave Jaume 1740
Gallego Montes Antoni 1818 6 Reyes Lopez Daniel 1936
Martin Barcelo Carles 1761 Peris Morte Joaquim 1758
Lucas Navas Jose Manuel 1870 5 5 Boloix Pahissa Xavier 1852
Romeu Perulles Jaume 1850 5 Valarezzo Ricard Pedro 1771
Salazar Navas Josep 1701 Madrid Sole Antonio 1779
Vega Rangel Luis 1758 4 4 Bonay Toscas Santiago 1779
Sanchez Artigas Antoni 1733 4 4 Garcia Guardiola Joan 1674
Clanchet Olle Josep 1656 4 Gris Mateos Francisco 1744
Artero Marquez Juan Pedro 0 Castro Gonzalez Jordi 1682
Duro Salgado Francisco 1793 3 Canizares Hidalgo Antonio 1782
Dominguez De La Haba Emilio 1736 3 3 Saez Ortega Jose 1593
Cuxart Taltavull Albert 1607 3 3 Montserrat Rubia Angel 1622
Fresneda Arias Esther 1355 2 2 Girona Flores Ladislau 1374
Moyano Barrero Antoni 1811 2 Moreno Munoz Juan 0
Ferre Navarro Joaquim 1294 0   Descanso 0

 

DISTRIBUCIÓ PER LOCALS RONDA 8

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Fernandez Aguilar Francisco 2080 5 Fernandez Cazorla Anton 2204 Foment
Romero Castejon Daniel 2118 Porta Tovar Guillem 2159 Foment
Garrido Fernandez Daniel 2193 4 Porta Tovar Oriol 2122 Foment
Fernandez Goyanes Franc 2145 4 4 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Torralba Brosa Marc 1740 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
             
Gual Pascual Antonio 2372 6 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 6 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Martorell Aguado Joan 2314 5 Perpinya Rofes Lluis 2379 La Lira
Blasco Coll Andreu 2224 5 5 Lacasta Palacio Joaquim 2104 La Lira
Gonzalez Raul Omar 2196 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 Guix Torres David 2056 La Lira
Prats Rodriguez Juan 1962 Castrillo Mansego Pablo 2006 La Lira
Dominguez Rueda Juan 2135 3 3 Pena Mor David 1873 La Lira
Alvarez Ferre Llorens 1946 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 La Lira
             
Comellas Blanchart Jordi 2128 Ruperez Miguel 2161 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 4 4 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Fabregas Fernandez Bernat 2103 Romero Moreno Felix 1961 Sant Adrià
Velez Romero Juan Luis 1971 Marches Rios Joan 2059 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 Gonzalez Cobos Arnau 1688 Sant Adrià
Toquero Gracia Pau 1901 3 3 Rodriguez Vega Blas 2023 Sant Adrià
Molina Peris Cristian 1942 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Dominguez Laguna Eduard 1747 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
Tarrago Domingo Miguel 2011 2 2 Catala Ulied Bernat 1801 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan 1699 2 Catala Ulied Guillem 1725 Sant Adrià
             
             
             
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 5 5 Espuny Vinye Ramon 1926 Foment
Seijas Castro Pedro 1677 5 5 Jerez Soriano Antonio 1891 Foment
Garcia Gomez Luis 1498 Subirats Martinez Miguel 1744 Foment
Ayza Casamitjana Antoni 1771 4 4 Roig Martinez Salvador 1563 Foment
Garcia Ahumada Lluis 1399 Alvarez Albiol Daniel 1681 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Giralt Garcia Joaquin 1605 Foment
Montilla Rodriguez Jose 1199 Pons Garcia Jordi 1605 Foment
Barroso Vilanova Daniel 1521 3 3 Teruel Sanz Cristina 1393 Foment
San Isidoro Castillo Josep 1368 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Ruiz Mena Victor 0 2 2 Rodriguez Sanchez Jacint 1222 Foment
Chen Shiyuan 0 2 Torres Teruel Joan 1174 Foment
Morales Rubiella Albert 0 1 Alarcon Alarcon Marina 1200 Foment
Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Claria Martinez Albert 1159 Foment
             
Cervello I Tost Roger 1949 Gonzalez Alonso Marti 1787 La Lira
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Magallanes Gustavo 1915 6 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Rodriguez Saez Gerard 1826 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Costas Bella Carles 1898 5 5 Lopez Manzano Antonio 1883 La Lira
Romero Funieles Rafael 1704 Sumelzo Lozano Jose 1939 La Lira
Molina Hernandez Albert 1780 Sarrio Vendrell Nerea 1680 La Lira
Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Serra Vilaro Agustin 1745 La Lira
Cobo Sampron Ramon 1639 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 La Lira
Nunez Romeo Fausto 1446 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
Perez Marti Alfonso 1168 2 2 Padin Jimenez Oriol 1474 La Lira
             
Carceller Perez Francesc 1584 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Delgado Camara Lluis Felix 1813 4 Abascal Vicente Ignacio 1649 Sant Adrià
Sanchez Coves Juan Josep 1554 4 4 Garcia Punzano Josep 1724 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 4 4 Hurtado Insa Francesc 1714 Sant Adrià
Lopez Mayoral Miguel 1640 4 4 Bienvenido Kleque Jose 1414 Sant Adrià
Guerra Blanco Antonio 1592 Capella Baladas Jaume 1585 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 3 3 Valero Hellin Jose Luis 1522 Sant Adrià
Sanchez Diaz Lucas 1315 3 3 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Del Rio Soler Andreu 1463 3 3 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Febrero Perez Lluis 1473 3 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Sant Adrià
Catala Ulied Carles 1373 Molina Soler Joan 1705 Sant Adrià
Valenzuela Sanchez Cristian 0 2 2 Elias Arguelles Manel 1589 Sant Adrià

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 8 el 19.11.2017 a las 10:00
Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Garriga Cazorla Pere 2390 7 Gual Pascual Antonio 2372 La Lira
Perez Garcia Adria 2082 5 5 Martorell Aguado Joan 2314 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 5 Blasco Coll Andreu 2224 La Lira
Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Avila Jimenez Xavier 2201 Foment
Vidarte Morales Arturo 2331 Sama Salinas Hector 2171 La Lira
Ruperez Miguel 2161 4 4 Fernandez Cazorla Antonio 2204 La Lira
Lacasta Palacio Joaquim 2104 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Paquico Rodriguez Ivan 2135 4 4 Fernandez Aguilar Francisco 2080 La Lira
Hapala Elisabeth 2084 4 4 Comellas Blanchart Jordi 2128 Sant Adrià
Castrillo Mansego Pablo 2006 Gonzalez Raul Omar 2196 La Lira
Porta Tovar Guillem 2159 Prats Rodriguez Juan 1962 La Lira
Gonell Aparici Ramon 2122 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Sant Adrià
Romero Moreno Felix 1961 Porta Tovar Oriol 2122 La Lira
Romero Castejon Daniel 2118 Molano Lafuente Ismael 2068 Foment
Guix Torres David 2056 3 Alvarez Ferre Llorens 1946 La Lira
Pena Mor David 1873 3 3 Fernandez Goyanes Franc 2145 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 3 3 Pozanco Romasanta Marc 2064 Sant Adrià
Vigo Allepuz David 2060 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Foment
Alvarez Albiol Victor 2040 3 3 Toquero Gracia Pau 1901 Foment
Gonzalez Cobos Arnau 1688 3 3 Velez Romero Juan Luis 1971 Sant Adrià
Houzi Acharki Hanane 1676 Vazquez Gamero Miguel 2025 Sant Adrià
Marzo Pie Xavier 1927 Moreno Oller Victor 1727 La Lira
Catala Ulied Bernat 1801 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Bes Alvarez Alex 2017 2 2 Molina Peris Cristian 1942 Foment
Roa Ribera Alvaro 1838 2 2 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
Pera Muntasell Marc 1879 2 Castillo Dalmau Arnau 1726 La Lira
Ramos Verdu Juan  1699 Tarrago Domingo Miguel 2011 Sant Adrià
Catala Ulied Guillem 1725 Torralba Brosa Marc 1740 La Lira

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 8 el 19.11.2017 a las 10:00

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Gonzalez Alonso Marti 1787 Foment
Daguro Dasalla Armando 1911 Rodriguez Saez Gerard 1826 La Lira
Jerez Soriano Antonio 1891 5 Cervello I Tost Roger 1949 Foment
Sumelzo Lozano Jose 1939 5 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
Romero Funieles Rafael 1704 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Lopez Manzano Antonio 1883 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Foment
Serra Vilaro Agustin 1745 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Garcia Punzano Josep Lluis 1724 4 4 Ramon Serrano Francisco 1950 Sant Adrià
Hurtado Insa Francesc 1714 4 4 Costas Bella Carles 1898 La Lira
Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Sant Adrià
Grao Amaya Rafael 1806 4 4 Castro Estrella Joan 1642 Sant Adrià
Abascal Vicente Ignacio 1649 4 4 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
Subirats Martinez Miguel 1744 4 4 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Castillo Garrido Alex 1436 4 Lopez Mayoral Miguel  1640 La Lira
Gisbert Mir Alejandro 1771 Roig Martinez Salvador 1563 La Lira
Sarrio Vendrell Nerea 1680 Marzo Ruiz Xavier 1367 La Lira
Bienvenido Kleque Jose 1414 Casares Bonals Ainhoa 1640 Sant Adrià
Garcia Gomez Luis 1498 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Sant Adrià
Alvarez Albiol Daniel 1681 3 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Foment
Valero Hellin Jose Luis 1522 3 3 Delgado Camara Lluis 1813 La Lira
Teruel Sanz Cristina 1393 3 3 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Foment
Dominguez Laguna Didac 1491 3 3 Cobo Sampron Ramon 1639 Sant Adrià
Casares Bonals Asier 1503 3 3 Giralt Garcia Joaquin 1605 Sant Adrià
Pons Garcia Jordi 1605 3 3 Guerra Blanco Antonio 1592 Sant Adrià
Ortiz Padro Pol 1534 3 3 Sanchez Diaz Lucas 1315 Sant Adrià
Molina Soler Joan Carlos 1705 3 Del Castillo Lite Sergio 0 Sant Adrià
Capella Baladas Jaume 1585 Nunez Romeo Fausto 1446 Foment
Capdevila Castello Alberto 1517 Garcia Ahumada Lluis 1399 Sant Adrià
Febrero Perez Lluis 1473 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 Foment
Blasco Pomarol Carlos 1096 2 Del Rio Soler Andreu 1463 Foment
Alba Rosales Manel 1446 2 2 Ruiz Mena Victor 0 Sant Adrià
Rodriguez Garcia Oscar 1390 2 2 Valenzuela Sanchez Cristian 0 Sant Adrià
Vicente Perales Manel 1354 2 2 Catala Ulied Carles 1373 La Lira
Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 2 2 Rodriguez Robert Ricardo 1368 Foment
Elias Arguelles Manel 1589 Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià
Torres Teruel Joan 1174 San Isidoro Castillo Josep 1368 Foment
Padin Jimenez Oriol 1474 1 1 Gutierrez Gomez Dolores 0 Foment
Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Chen Shiyuan 0 Foment
Claria Martinez Albert 1159 0   Descanso 0  

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat 
Ronda 8 el 19.11.2017 a las 10:00 LOCAL CORNELLA  

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt
Boloix Pahissa Xavier 1852 5 6 Varela Cuadrado Cesar 1794
Costa Trave Jaume 1740 5 Martin Barcelo Carles 1761
Reyes Lopez Daniel 1936 5 Romeu Perulles Jaume 1850
Madrid Sole Antonio 1779 Gallego Montes Antoni 1818
Peris Morte Joaquim 1758 Salazar Navas Josep 1701
Vivancos Munoz Manuel 1612 4 4 Lucas Navas Jose Manuel 1870
Valarezzo Ricard Pedro 1771 4 4 Vega Rangel Luis 1758
Bonay Toscas Santiago 1779 4 Santamaria Torres Sergio 1753
Jordan Garcia Jose Maria 1916 Toribio Ruiz Ismael 1626
Garcia Guardiola Joan 1674 3 3 Duro Salgado Francisco 1793
Canizares Hidalgo Antonio 1782 3 3 Artero Marquez Juan Pedro 0
Gris Mateos Francisco 1744 3 3 Castro Gonzalez Jordi 1682
Dominguez De La Haba Emilio 1736 3 3 Clanchet Olle Josep 1656
Saez Ortega Jose 1593 3 3 Sanchez Artigas Antoni 1733
Mengual Jerez Antoni 1764 Cuxart Taltavull Albert 1607
Montserrat Rubia Angel 1622 2 2 Girona Flores Ladislau 1374
Moreno Munoz Juan Antonio 0 2 1 Fresneda Arias Esther 1355
Ferre Navarro Joaquim 1294 0 ½ Moyano Barrero Antoni 1811

 

APARELLAMENTS PER LOCALS DE JOC

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Perpinya Rofes Lluis 2379 Avila Jimenez Xavier 2201 Foment
Lacasta Palacio Joaquim 2104 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Romero Castejon Daniel 2118 Molano Lafuente Ismael 2068 Foment
Vigo Allepuz David 2060 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Foment
Alvarez Albiol Victor 2040 3 3 Toquero Gracia Pau 1901 Foment
Bes Alvarez Alex 2017 2 2 Molina Peris Cristian 1942 Foment
             
Garriga Cazorla Pere 2390 7 Gual Pascual Antonio 2372 La Lira
Perez Garcia Adria 2082 5 5 Martorell Aguado Joan 2314 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 5 Blasco Coll Andreu 2224 La Lira
Vidarte Morales Arturo 2331 Sama Salinas Hector 2171 La Lira
Ruperez Miguel 2161 4 4 Fernandez Cazorla Antonio 2204 La Lira
Paquico Rodriguez Ivan 2135 4 4 Fernandez Aguilar Francisco 2080 La Lira
Castrillo Mansego Pablo 2006 Gonzalez Raul Omar 2196 La Lira
Porta Tovar Guillem 2159 Prats Rodriguez Juan 1962 La Lira
Romero Moreno Felix 1961 Porta Tovar Oriol 2122 La Lira
Guix Torres David 2056 3 Alvarez Ferre Llorens 1946 La Lira
Marzo Pie Xavier 1927 Moreno Oller Victor 1727 La Lira
Catala Ulied Bernat 1801 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Pera Muntasell Marc 1879 2 Castillo Dalmau Arnau 1726 La Lira
Catala Ulied Guillem 1725 Torralba Brosa Marc 1740 La Lira
             
Hapala Elisabeth 2084 4 4 Comellas Blanchart Jordi 2128 Sant Adrià
Gonell Aparici Ramon 2122 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Sant Adrià
Pena Mor David 1873 3 3 Fernandez Goyanes Franc 2145 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 3 3 Pozanco Romasanta Marc 2064 Sant Adrià
Gonzalez Cobos Arnau 1688 3 3 Velez Romero Juan Luis 1971 Sant Adrià
Houzi Acharki Hanane 1676 Vazquez Gamero Miguel 2025 Sant Adrià
Roa Ribera Alvaro 1838 2 2 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan Manuel 1699 Tarrago Domingo Miguel 2011 Sant Adrià
             
             
             
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Gonzalez Alonso Marti 1787 Foment
Jerez Soriano Antonio 1891 5 Cervello I Tost Roger 1949 Foment
Lopez Manzano Antonio 1883 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Foment
Subirats Martinez Miguel  1744 4 4 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Alvarez Albiol Daniel 1681 3 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Foment
Teruel Sanz Cristina 1393 3 3 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Foment
Capella Baladas Jaume 1585 Nunez Romeo Fausto 1446 Foment
Febrero Perez Lluis 1473 Montilla Rodriguez Jose 1199 Foment
Blasco Pomarol Carlos 1096 2 Del Rio Soler Andreu 1463 Foment
Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 2 2 Rodriguez Robert Ricardo 1368 Foment
Torres Teruel Joan 1174 San Isidoro Castillo Josep 1368 Foment
Padin Jimenez Oriol 1474 1 1 Gutierrez Gomez Dolores 0 Foment
Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Chen Shiyuan 0 Foment
             
Daguro Dasalla Armando 1911 Rodriguez Saez Gerard 1826 La Lira
Romero Funieles Rafael 1704 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Serra Vilaro Agustin 1745 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Hurtado Insa Francesc 1714 4 4 Costas Bella Carles 1898 La Lira
Castillo Garrido Alex 1436 4 Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 La Lira
Gisbert Mir Alejandro 1771 Roig Martinez Salvador 1563 La Lira
Sarrio Vendrell Nerea 1680 Marzo Ruiz Xavier 1367 La Lira
Valero Hellin Jose Luis 1522 3 3 Delgado Camara Lluis Felix 1813 La Lira
Vicente Perales Manel 1354 2 2 Catala Ulied Carles 1373 La Lira
             
Sumelzo Lozano Jose 1939 5 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
Garcia Punzano Josep Lluis 1724 4 4 Ramon Serrano Francisco 1950 Sant Adrià
Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Sant Adrià
Grao Amaya Rafael 1806 4 4 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Sant Adrià
Abascal Vicente Ignacio 1649 4 4 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
Bienvenido Kleque Jose 1414 Casares Bonals Ainhoa 1640 Sant Adrià
Garcia Gomez Luis 1498 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Sant Adrià
Dominguez Laguna Didac 1491 3 3 Cobo Sampron Ramon 1639 Sant Adrià
Casares Bonals Asier 1503 3 3 Giralt Garcia Joaquin 1605 Sant Adrià
Pons Garcia Jordi 1605 3 3 Guerra Blanco Antonio 1592 Sant Adrià
Ortiz Padro Pol 1534 3 3 Sanchez Diaz Lucas 1315 Sant Adrià
Molina Soler Joan Carlos 1705 3 Del Castillo Lite Sergio 0 Sant Adrià
Capdevila Castello Alberto 1517 Garcia Ahumada Lluis 1399 Sant Adrià
Alba Rosales Manel 1446 2 2 Ruiz Mena Victor 0 Sant Adrià
Rodriguez Garcia Oscar 1390 2 2 Valenzuela Sanchez Cristian 0 Sant Adrià
Elias Arguelles Manel 1589 Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
3 Perez Mitjans Orelvis 2382 6 Garriga Cazorla Pere 2390 2 Sant Adrià
4 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Gual Pascual Antonio 2372 5 Foment
8 Martorell Aguado Joan 2314 4 Vidarte Morales Arturo 2331 6 Lira
10 Blasco Coll Andreu 2224 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 18 Foment
11 Ventura Bolet Alexandre 2222 4 4 Perez Garcia Adria 2082 32 La Lira
16 Avila Jimenez Xavier 2201 4 4 Capellades Subirana Marc 2208 14 La Lira
30 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Castillo Dalmau Albert 2209 13 La Lira
15 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Hapala Elisabeth 2084 31 Sant Adrià
19 Sama Salinas Hector 2171 Molano Lafuente Ismael 2068 34 La Lira
33 Fernandez Aguilar Francisco 2080 Ruperez Miguel 2161 20 La Lira
17 Gonzalez Raul Omar 2196 3 3 Romero Castejon Daniel 2118 28 La Lira
37 Marches Rios Joan Manuel 2059 3 3 Porta Tovar Guillem 2159 21 La Lira
22 Fernandez Goyanes Fran  2145 3 3 Lacasta Palacio Joaquim 2104 29 Sant Adrià
41 Rodriguez Vega Blas 2023 3 3 Paquico Rodriguez Ivan 2135 24 Sant Adrià
25 Comellas Blanchart Jordi 2128 3 3 Alvarez Albiol Victor 2040 39 Foment
47 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 3 3 Gonell Aparici Ramon 2122 26 La Lira
27 Porta Tovar Oriol 2122 3 3 Guix Torres David 2056 38 La Lira
35 Pozanco Romasanta Marc 2064 3 Castrillo Mansego Pablo 2006 44 La Lira
54 Toquero Gracia Pau 1901 Vigo Allepuz David 2060 36 Foment
62 Moreno Oller Victor 1727 Romero Moreno Felix 1961 48 La Lira
67 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Molinero Martin Joan 1957 49 Sant Adrià
46 Velez Romero Juan Luis 1971 2 Houzi Acharki Hanane 1676 68 Sant Adrià
56 Pena Mor David 1873 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 23 La Lira
50 Alvarez Ferre Llorens 1946 2 2 Roa Ribera Alvaro 1838 58 Sant Adrià
52 Molina Peris Cristian 1942 2 2 Gonzalez Cobos Arnau 1688 66 Sant Adrià
59 Catala Ulied Bernat 1801 2 Marzo Pie Xavier 1927 53 Foment
40 Vazquez Gamero Miguel 2025 Pera Muntasell Marc 1879 55 Sant Adrià
63 Castillo Dalmau Arnau 1726 Bes Alvarez Alex 2017 42 Foment
45 Garcia Ruiz Adrian 1989 1 1 Dominguez Laguna Eduard 1747 60 Sant Adrià
61 Torralba Brosa Marc 1740 1 1 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 65 La Lira
43 Tarrago Domingo Miguel 2011 ½   Descanso 0    
Campionat Territorial del Barcelones 
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
14 Rodriguez Saez Gerard 1826 5 6 Moya Nunez Pau Salvador 1866 13 Foment
3 Cervello I Tost Roger 1949 5 5 Daguro Dasalla Armando 1911 7 La Lira
20 Gonzalez Alonso Marti 1787 4 Ramon Serrano Francisco 1950 2 Sant Adrià
1 Monedero Gonzalez Josep 1970 4 4 Lopez Manzano Antonio 1883 10 Sant Adrià
11 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 4 4 Sumelzo Lozano Jose 1939 4 La Lira
5 Espuny Vinye Ramon 1926 4 4 Grao Amaya Rafael 1806 18 Sant Adrià
34 Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Magallanes Gustavo 1915 6 Sant Adrià
9 Jerez Soriano Antonio 1891 4 4 Subirats Martinez Miguel 1744 26 Foment
8 Costas Bella Carles 1898 4 Romero Funieles Rafael 1704 31 La Lira
16 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Abascal Vicente Ignacio 1649 35 Foment
17 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Sarrio Vendrell Nerea 1680 33 Foment
72 Marzo Ruiz Xavier 1367 Serra Vilaro Agustin 1745 25 Foment
37 Lopez Mayoral Miguel 1640 3 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 27 Sant Adrià
15 Delgado Camara Lluis Felix 1813 3 3 Carceller Perez Francesc 1584 48 Foment
22 Molina Hernandez Albert 1780 3 3 Ortiz Padro Pol 1534 51 Sant Adrià
24 Ayza Casamitjana Antoni 1771 3 3 Castillo Garrido Alex 1436 64 Foment
39 Cobo Sampron Ramon 1639 3 3 Hurtado Insa Francesc 1714 28 La Lira
82 Del Castillo Lite Sergio 0 3 3 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 36 Sant Adrià
38 Casares Bonals Ainhoa 1640 3 3 Garcia Gomez Luis 1498 56 Sant Adrià
45 Guerra Blanco Antonio 1592 3 Bertran Milia Eduard 1780 21 Sant Adrià
54 Capdevila Castello Alberto 1517 Gisbert Mir Alejandro 1771 23 La Lira
42 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Febrero Perez Lluis 1473 60 La Lira
65 Bienvenido Kleque Jose 1414 Capella Baladas Jaume  1585 47 Foment
49 Roig Martinez Salvador 1563 Garcia Ahumada Lluis 1399 66 Sant Adrià
50 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Montilla Rodriguez Jose 1199 77 Foment
63 Nunez Romeo Fausto 1446 2 2 Molina Soler Joan Carlos 1705 30 Foment
69 Catala Ulied Carles 1373 2 2 Alvarez Albiol Daniel 1681 32 Foment
43 Giralt Garcia Joaquin 1605 2 2 Alba Rosales Manel 1446 62 Sant Adrià
84 Valenzuela Sanchez C 0 2 2 Pons Garcia Jordi 1605 44 Sant Adrià
71 Rodriguez Robert Ricardo 1368 2 2 Casares Bonals Asier 1503 55 Sant Adrià
88 Ruiz Mena Victor 0 2 2 Dominguez Laguna Didac 1491 58 Sant Adrià
61 Del Rio Soler Andreu 1463 2 2 Teruel Sanz Cristina 1393 67 La Lira
74 Sanchez Diaz Lucas 1315 2 Perez Marti Alfonso 1168 79 Sant Adrià
78 Torres Teruel Joan 1174 Blasco Pomarol Carlos 1096 81 La Lira
86 Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Rodriguez Garcia Oscar 1390 68 Foment
76 Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Vicente Perales Manel 1354 73 Foment
87 Chen Shiyuan 0 1 1 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 75 Foment
80 Claria Martinez Albert 1159 0 ½ Elias Arguelles Manel 1589 46 La Lira

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00 LOCAL: SANT FELIU

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
18 Martin Barcelo Carles 1761 5 Reyes Lopez Daniel 1936 1
11 Varela Cuadrado Cesar 1794 5 Madrid Sole Antonio 1779 15
4 Avramov Petkov Plamen 1866 4 Boloix Pahissa Xavier 1852 5
7 Gallego Montes Antoni 1818 4 4 Peris Morte Joaquim 1758 20
23 Costa Trave Jaume 1740 4 4 Valarezzo Ricard Pedro 1771 16
26 Salazar Navas Josep 1701 Jordan Garcia Jose Maria 1916 2
6 Romeu Perulles Jaume 1850 Toribio Ruiz Ismael 1626 30
3 Lucas Navas Jose Manuel 1870 3 3 Dominguez De La Haba Emilio 1736 24
19 Vega Rangel Luis 1758 3 3 Garcia Guardiola Joan 1674 28
29 Clanchet Olle Josep 1656 3 3 Santamaria Torres Sergio 1753 21
9 Castells Pagan Raul 1808 3 Vivancos Munoz Manuel 1612 32
12 Duro Salgado Francisco 1793 Gris Mateos Francisco 1744 22
27 Castro Gonzalez Jordi 1682 Canizares Hidalgo Antonio 1782 13
33 Cuxart Taltavull Albert 1607 Bonay Toscas Santiago 1779 14
25 Sanchez Artigas Antoni 1733 2 Mengual Jerez Antoni 1764 17
31 Montserrat Rubia Angel 1622 2 2 Saez Ortega Jose 1593 34
40 Artero Marquez Juan Pedro 0 2 1 Fresneda Arias Esther 1355 37
36 Girona Flores Ladislau 1374 1 0 Ferre Navarro Joaquim 1294 38

 

APARELLAEMTS PER LOCALS RONDA 7

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Gual Pascual Antonio 2372 Foment
Blasco Coll Andreu 2224 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Comellas Blanchart Jordi 2128 3 3 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Toquero Gracia Pau 1901 Vigo Allepuz David 2060 Foment
Catala Ulied Bernat 1801 2 Marzo Pie Xavier 1927 Foment
Castillo Dalmau Arnau 1726 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
             
Martorell Aguado Joan 2314 4 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Ventura Bolet Alexandre 2222 4 4 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Avila Jimenez Xavier 2201 4 4 Capellades Subirana Marc 2208 La Lira
Fabregas Fernandez Bernat 2103 Castillo Dalmau Albert 2209 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 Molano Lafuente Ismael 2068 La Lira
Fernandez Aguilar Francisco 2080 Ruperez Miguel 2161 La Lira
Gonzalez Raul Omar 2196 3 3 Romero Castejon Daniel 2118 La Lira
Marches Rios Joan Manuel 2059 3 3 Porta Tovar Guillem 2159 La Lira
Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 3 3 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Porta Tovar Oriol 2122 3 3 Guix Torres David 2056 La Lira
Pozanco Romasanta Marc 2064 3 Castrillo Mansego Pablo 2006 La Lira
Moreno Oller Victor 1727 Romero Moreno Felix 1961 La Lira
Pena Mor David 1873 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Torralba Brosa Marc 1740 1 1 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 La Lira
             
Perez Mitjans Orelvis 2382 6 Garriga Cazorla Pere 2390 Sant Adrià
Fernandez Cazorla Antonio 2204 Hapala Elisabeth 2084 Sant Adrià
Fernandez Goyanes Francesc X 2145 3 3 Lacasta Palacio Joaquim 2104 Sant Adrià
Rodriguez Vega Blas 2023 3 3 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Lorenzo Martinez Ruben 1684 Molinero Martin Joan 1957 Sant Adrià
Velez Romero Juan Luis 1971 2 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
Alvarez Ferre Llorens 1946 2 2 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Molina Peris Cristian 1942 2 2 Gonzalez Cobos Arnau 1688 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 Pera Muntasell Marc 1879 Sant Adrià
Garcia Ruiz Adrian 1989 1 1 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
             
             
             
Rodriguez Saez Gerard 1826 5 6 Moya Nunez Pau Salvador 1866 Foment
Jerez Soriano Antonio 1891 4 4 Subirats Martinez Miguel Ange 1744 Foment
Gonzalez Lafita Oscar 1808 Abascal Vicente Ignacio 1649 Foment
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Sarrio Vendrell Nerea 1680 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Serra Vilaro Agustin 1745 Foment
Delgado Camara Lluis Felix 1813 3 3 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Ayza Casamitjana Antoni 1771 3 3 Castillo Garrido Alex 1436 Foment
Bienvenido Kleque Jose 1414 Capella Baladas Jaume Frances 1585 Foment
Sanchez Coves Juan Josep 1554 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 Foment
Nunez Romeo Fausto 1446 2 2 Molina Soler Joan Carlos 1705 Foment
Catala Ulied Carles 1373 2 2 Alvarez Albiol Daniel 1681 Foment
Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Foment
Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Chen Shiyuan 0 1 1 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 Foment
             
Cervello I Tost Roger 1949 5 5 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Daimiel Bescos Eleuterio 1881 4 4 Sumelzo Lozano Jose 1939 La Lira
Costas Bella Carles 1898 4 Romero Funieles Rafael 1704 La Lira
Cobo Sampron Ramon 1639 3 3 Hurtado Insa Francesc 1714 La Lira
Capdevila Castello Alberto 1517 Gisbert Mir Alejandro 1771 La Lira
Sanchez Arcusa Guillem 1623 Febrero Perez Lluis 1473 La Lira
Del Rio Soler Andreu 1463 2 2 Teruel Sanz Cristina 1393 La Lira
Torres Teruel Joan 1174 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
Claria Martinez Albert 1159 0 ½ Elias Arguelles Manel 1589 La Lira
             
Gonzalez Alonso Marti 1787 4 Ramon Serrano Francisco Javie 1950 Sant Adrià
Monedero Gonzalez Josep 1970 4 4 Lopez Manzano Antonio 1883 Sant Adrià
Espuny Vinye Ramon 1926 4 4 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 3 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 Sant Adrià
Molina Hernandez Albert 1780 3 3 Ortiz Padro Pol 1534 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 3 3 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Sant Adrià
Casares Bonals Ainhoa 1640 3 3 Garcia Gomez Luis 1498 Sant Adrià
Guerra Blanco Antonio 1592 3 Bertran Milia Eduard 1780 Sant Adrià
Roig Martinez Salvador 1563 Garcia Ahumada Lluis 1399 Sant Adrià
Giralt Garcia Joaquin 1605 2 2 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Valenzuela Sanchez Cristian 0 2 2 Pons Garcia Jordi 1605 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 2 2 Casares Bonals Asier 1503 Sant Adrià
Ruiz Mena Victor 0 2 2 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Sanchez Diaz Lucas 1315 2 Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià

 

 

 

 

 

 

Campionat Territorial del Barcelones 
       
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00