Correccions del dia 7 de gener de 2018

Grup I

L’equip CAVALL BLANC VILADECANS (7) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

CASTELLBISBALL SUB12

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

MARTORELL SUB12

 

Correccions del dia 8 de gener de 2018

Grup I

L’equip CASTELLBISBALL SUB-12 (3) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

Vacant

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

MARTORELL SUB12

 

Correccions del dia 11 de gener de 2018

Grup I

L’equip PEON DOBLADO SUB12 substitueix la VACANT (3)

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

PEÓN DOBLADO SUB12

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

MARTORELL SUB12

 

Correccions del dia 16 de gener de 2018

Grup PREFERENT

L’equip GRANOLLERS-CANOVELLES (10) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

PREFERENT

1

SITGES SUB12

2

VILAFRANCA SUB12

3

PARETANA SUB12

4

MOLLET SUB12

5

RIPOLLET SUB12

6

LLINARS SUB12

7

BADIA SUB-12

8

PEONA I PEÓ SUB12

9

CERDANYOLA VALLÈS SUB12

10

Vacant

 

Grup I

L’equip MARTORELL (10) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP I

1

SITGES SUB12 B

2

SANT CUGAT SUB12 B

3

PEÓN DOBLADO SUB12

4

CARDONA SUB12

5

JOVIAT SUB12

6

GRAN PENYA SUB12

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ SUB12 B

9

SANT ADRIÀ SUB12

10

Vacant

 

 

 

Correccions del dia 7 de gener de 2018

Segona Categoria Grup IV

L’equip SANT BOI D (10) es retira. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP IV

1

MONTBUÍ

2

VILAFRANCA D

3

CAPELLADES

4

HOSTALET DE PIEROLA

5

CERVELLÓ

6

NAVARCLES B

7

BALLSARENY SALLENT B

8

BARCELONA C

9

SÚRIA

10

Vacant

 

Segona Categoria Grup V

La plaça VACANT (10) es substitueix per l’equip SANT BOI D

 

GRUP V

1

SITGES C

2

L'ESPIGA DE LES CORTS D

3

PALLEJÀ B

4

CASTELLDEFELS C

5

CORNELLÀ D

6

PEÓN DOBLADO B

7

ONCE BCN (5)

8

VILADECANS B

9

ESPLUGUENC

10

SANT BOI D

 

Tercera Categoria Grup II

La plaça VACANT (1) es substitueix per l’equip CATALUNYA G

 

GRUP II

1

CATALUNYA G

2

AMISTAT PREMIÀ B

3

MASNOU D

4

SANT JOSEP D

5

VILA OLIMPÍCA B

6

JAKE D

7

ARGENTONA C

8

LA LIRA F

9

SANT ADRIÀ E

10

PEONA I PEÓ F

 

Tercera Categoria Grup IX

La plaça VACANT (9) es substitueix per l’equip SANT ANDREU F

 

GRUP IX

1

ATENEU HORTENC

2

COMTAL D

3

LA LIRA E

4

MONTORNÈS B

5

VILA OLÍMPICA C

6

PEÓN NEGRO C

7

TRES PEONS I

8

IDEAL CLAVÈ C

9

SANT ANDREU F

10

CONGRÈS E

 

Tercera Categoria Grup X

La plaça VACANT (9) es substitueix per l’equip CAVALL BLANC VILADECANS

 

GRUP X

1

CATALUNYA F

2

MOLINS DE REI B

3

FOMENT F

4

ATENEU BARCELONÈS C

5

CORNELLÀ E

6

GRAN PENYA C

7

VILAFRANCA I

8

PEONA I PEÓ G

9

CAVALL BLANC VILADECANS

10

CONGRÈS F

 

Correccions del dia 8 de gener de 2018

Segona Categoria Grup V

L’equip L’ESPIGA DE LES CORTS D (2) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP V

1

SITGES C

2

Vacant

3

PALLEJÀ B

4

CASTELLDEFELS C

5

CORNELLÀ D

6

PEÓN DOBLADO B

7

ONCE BCN (5)

8

VILADECANS B

9

ESPLUGUENC

10

SANT BOI D

 

Segona Categoria Grup VII

La Vacant (4) es substitueix per l’equip L’ESPIGA DE LES CORTS D

 

GRUP VII

1

PEÓN DOBLADO C

2

TRES PEONS H

3

SANT QUIRZE B

4

L'ESPIGA DE LES CORTS D

5

PEONA I PEÓ E

6

AGUSTÍ C

7

SANT JOAN DESPÍ B

8

LA LIRA D

9

SANT MARTÍ D

10

CONGRÈS C

 

Tercera Categoria Grup VI

L’equip MARTORELL D (2) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP VI

1

OLESA B

2

VILAFRANCA E

3

PALLEJÀ C

4

GAVÀ C

5

Vacant

6

TORREBLANCA B

7

VILAFRANCA H

8

VILADECANS C

9

CASTELLDEFELS D

10

SANT ANDREU E

 

Correccions del dia 11 de gener de 2018

Tercera Categoria Grup I

L’equip MALGRAT C substitueix la VACANT (nº 9)

  GRUP I
1 PINEDA B
2 AMISTAT PREMIÀ C
3 MASNOU C
4 SANT JOSEP E
5 ARENYS DE MUNT C
6 PEÓN NEGRO B
7 ARGENTONA B
8 MALGRAT B
9 MALGRAT C
10 VILASSAR DE MAR B

 

Tercera Categoria Grup V

L’equip MONTBUI B (6) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

  GRUP V
1 SANTPEDOR D
2 VILAFRANCA F
3 IGUALADA B
4 CARDONA B
5 JOVIAT
6 Vacant
7 ATENEU IGUALADI
8 IGUALADA C
9 BERGUEDA B
10 POBLA CLARAMUNT

 

Tercera Categoria Grup VII

L’equip CASTELLDEFELS D (9) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

  GRUP VI
1 OLESA B
2 VILAFRANCA E
3 PALLEJÀ C
4 GAVÀ C
5 Vacant
6 TORREBLANCA B
7 VILAFRANCA H
8 VILADECANS C
9 Vacant
10 SANT ANDREU E

 

Tercera Categoria Grup VI

L’equip PEON DOBLADO E (1) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

  GRUP VII
1 Vacant
2 L'ESPIGA DE LES CORTS E
3 CENTRE CASTELLANO-LEONES
4 ATENEU BARCELONÈS B
5 CERVELLÓ B
6 GRAN PENYA D
7 VILAFRANCA G
8 ONCE BCN B (5)
9 ESPLUGUENC B
10 SANT BOI E

 

Correccions del dia 12 de gener de 2018

 

Tercera Categoria Grup IV

L’equip PEONA I PEO H (9) substitueix la VACANT

 

GRUP IV

1

VALL DEL TENES D

2

BARAD D

3

MOIÀ MOIANÈS C

4

SANT MARTÍ E

5

PARETANA C

6

LLINARS D

7

BARBERÀ E

8

BARCELONA D

9

PEONA I PEO H

10

CONGRES G

 

Tercera Categoria Grup X

 L’equip VILAFRANCA I (7) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP X

1

CATALUNYA F

2

MOLINS DE REI B

3

FOMENT F

4

ATENEU BARCELONÈS C

5

CORNELLÀ E

6

GRAN PENYA C

7

Vacant

8

PEONA I PEÓ G

9

CAVALL BLANC VILADECANS

10

CONGRÈS F

 

Correccions del dia 17 de gener de 2018

 

Segona Categoria Grup IV

L’equip HOSTALETS DE PIEROLA (4) es retira del grup. La seva plaça resta VACANT

 

GRUP IV

1

MONTBUÍ

2

VILAFRANCA D

3

CAPELLADES

4

Vacant

5

CERVELLÓ

6

NAVARCLES B

7

BALLSARENY SALLENT B

8

BARCELONA C

9

SÚRIA

10

Vacant

 

 

Us informem, que demà, 12 de desembre de 2017, al local social de la Federació (C/Sant Adrià, 20 de Barcelona) farem el repartiment de premis dels campionats territorials individuals de Barcelona, tant l'Absolut com el de Veterans.

HORARIS:

Campionat de ràpides individual de Barcelona: a les 18 hores.

Repartiment de premis: un cop finalitzat el campionat de ràpides, a les 20 hores aproximadament.

Per apuntar-se al Campionat de ràpides, només cal trucar per telèfon 933185926 o posar un correu (federacio@escacs.cat), abans del començament de la competició.

PREMIS EN METÀL.LIC: Dels jugadors que han de rebre premi en metàl·lic necessitem el seu DNI escanejat i el número de compte bancari per fer l'ingrés.

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 9 el 26.11.2017 a las 10:00
Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Gual Pascual Antonio 2372 6 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 6 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Martorell Aguado Joan 2314 5 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 La Lira
Blasco Coll Andreu 2224 5 5 Lacasta Palacio Joaquim 2104 La Lira
Fernandez Aguilar Francisco 2080 5 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Foment
Gonzalez Raul Omar 2196 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 Guix Torres David 2056 La Lira
Comellas Blanchart Jordi 2128 Ruperez Miguel 2161 Sant Adrià
Romero Castejon Daniel 2118 Porta Tovar Guillem 2159 Foment
Garrido Fernandez Daniel 2193 4 Porta Tovar Oriol 2122 Foment
Fernandez Goyanes Franc 2145 4 4 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Molinero Martin Joan 1957 4 4 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Fabregas Fernandez Bernat 2103 Romero Moreno Felix 1961 Sant Adrià
Velez Romero Juan Luis 1971 Marches Rios Joan Manuel 2059 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 Gonzalez Cobos Arnau 1688 Sant Adrià
Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 Castrillo Mansego Pablo 2006 La Lira
Dominguez Rueda Juan 2135 3 3 Pena Mor David 1873 La Lira
Toquero Gracia Pau 1901 3 3 Rodriguez Vega Blas 2023 Sant Adrià
Alvarez Ferre Llorens 1946 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 La Lira
Torralba Brosa Marc 1740 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
Molina Peris Cristian 1942 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Dominguez Laguna Eduard 1747 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
Tarrago Domingo Miguel 2011 2 2 Catala Ulied Bernat 1801 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan Manuel 1699 2 Catala Ulied Guillem 1725 Sant Adrià
Pera Muntasell Marc 1879   Descanso 0  

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 9 el 26.11.2017 a las 10:00

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Cervello I Tost Roger 1949 Gonzalez Alonso Marti 1787 La Lira
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Magallanes Gustavo 1915 6 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Rodriguez Saez Gerard 1826 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 5 5 Espuny Vinye Ramon 1926 Foment
Costas Bella Carles 1898 5 5 Lopez Manzano Antonio 1883 La Lira
Seijas Castro Pedro 1677 5 5 Jerez Soriano Antonio 1891 Foment
Romero Funieles Rafael 1704 Sumelzo Lozano Jose 1939 La Lira
Carceller Perez Francesc 1584 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Molina Hernandez Albert 1780 Sarrio Vendrell Nerea 1680 La Lira
Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Serra Vilaro Agustin 1745 La Lira
Garcia Gomez Luis 1498 Subirats Martinez Miguel 1744 Foment
Delgado Camara Lluis Felix 1813 4 Abascal Vicente Ignacio 1649 Sant Adrià
Cobo Sampron Ramon 1639 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 La Lira
Ayza Casamitjana Antoni 1771 4 4 Roig Martinez Salvador 1563 Foment
Sanchez Coves Juan Josep 1554 4 4 Garcia Punzano Josep 1724 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 4 4 Hurtado Insa Francesc 1714 Sant Adrià
Lopez Mayoral Miguel 1640 4 4 Bienvenido Kleque Jose 1414 Sant Adrià
Garcia Ahumada Lluis 1399 Alvarez Albiol Daniel 1681 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Giralt Garcia Joaquin 1605 Foment
Montilla Rodriguez Jose 1199 Pons Garcia Jordi 1605 Foment
Guerra Blanco Antonio 1592 Capella Baladas Jaume 1585 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 3 3 Valero Hellin Jose Luis 1522 Sant Adrià
Barroso Vilanova Daniel 1521 3 3 Teruel Sanz Cristina 1393 Foment
Sanchez Diaz Lucas 1315 3 3 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Del Rio Soler Andreu 1463 3 3 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Febrero Perez Lluis 1473 3 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Sant Adrià
Catala Ulied Carles 1373 Molina Soler Joan Carlos 1705 Sant Adrià
Nunez Romeo Fausto 1446 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
San Isidoro Castillo Josep 1368 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Valenzuela Sanchez Cristian 0 2 2 Elias Arguelles Manel 1589 Sant Adrià
Perez Marti Alfonso 1168 2 2 Padin Jimenez Oriol 1474 La Lira
Ruiz Mena Victor 0 2 2 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 Foment
Chen Shiyuan 0 2 Torres Teruel Joan 1174 Foment
Morales Rubiella Albert 0 1 Alarcon Alarcon Marina 1200 Foment
Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Claria Martinez Albert 1159 Foment

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 9 el 26.11.2017 a las 10:00 LOCAL: SANT FELIU

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt
Varela Cuadrado Cesar 1794 7 6 Costa Trave Jaume 1740
Gallego Montes Antoni 1818 6 Reyes Lopez Daniel 1936
Martin Barcelo Carles 1761 Peris Morte Joaquim 1758
Lucas Navas Jose Manuel 1870 5 5 Boloix Pahissa Xavier 1852
Romeu Perulles Jaume 1850 5 Valarezzo Ricard Pedro 1771
Salazar Navas Josep 1701 Madrid Sole Antonio 1779
Vega Rangel Luis 1758 4 4 Bonay Toscas Santiago 1779
Sanchez Artigas Antoni 1733 4 4 Garcia Guardiola Joan 1674
Clanchet Olle Josep 1656 4 Gris Mateos Francisco 1744
Artero Marquez Juan Pedro 0 Castro Gonzalez Jordi 1682
Duro Salgado Francisco 1793 3 Canizares Hidalgo Antonio 1782
Dominguez De La Haba Emilio 1736 3 3 Saez Ortega Jose 1593
Cuxart Taltavull Albert 1607 3 3 Montserrat Rubia Angel 1622
Fresneda Arias Esther 1355 2 2 Girona Flores Ladislau 1374
Moyano Barrero Antoni 1811 2 Moreno Munoz Juan 0
Ferre Navarro Joaquim 1294 0   Descanso 0

 

DISTRIBUCIÓ PER LOCALS RONDA 8

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Fernandez Aguilar Francisco 2080 5 Fernandez Cazorla Anton 2204 Foment
Romero Castejon Daniel 2118 Porta Tovar Guillem 2159 Foment
Garrido Fernandez Daniel 2193 4 Porta Tovar Oriol 2122 Foment
Fernandez Goyanes Franc 2145 4 4 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Torralba Brosa Marc 1740 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
             
Gual Pascual Antonio 2372 6 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 6 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Martorell Aguado Joan 2314 5 Perpinya Rofes Lluis 2379 La Lira
Blasco Coll Andreu 2224 5 5 Lacasta Palacio Joaquim 2104 La Lira
Gonzalez Raul Omar 2196 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 Guix Torres David 2056 La Lira
Prats Rodriguez Juan 1962 Castrillo Mansego Pablo 2006 La Lira
Dominguez Rueda Juan 2135 3 3 Pena Mor David 1873 La Lira
Alvarez Ferre Llorens 1946 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 La Lira
             
Comellas Blanchart Jordi 2128 Ruperez Miguel 2161 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 4 4 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Fabregas Fernandez Bernat 2103 Romero Moreno Felix 1961 Sant Adrià
Velez Romero Juan Luis 1971 Marches Rios Joan 2059 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 Gonzalez Cobos Arnau 1688 Sant Adrià
Toquero Gracia Pau 1901 3 3 Rodriguez Vega Blas 2023 Sant Adrià
Molina Peris Cristian 1942 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Dominguez Laguna Eduard 1747 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
Tarrago Domingo Miguel 2011 2 2 Catala Ulied Bernat 1801 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan 1699 2 Catala Ulied Guillem 1725 Sant Adrià
             
             
             
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 5 5 Espuny Vinye Ramon 1926 Foment
Seijas Castro Pedro 1677 5 5 Jerez Soriano Antonio 1891 Foment
Garcia Gomez Luis 1498 Subirats Martinez Miguel 1744 Foment
Ayza Casamitjana Antoni 1771 4 4 Roig Martinez Salvador 1563 Foment
Garcia Ahumada Lluis 1399 Alvarez Albiol Daniel 1681 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Giralt Garcia Joaquin 1605 Foment
Montilla Rodriguez Jose 1199 Pons Garcia Jordi 1605 Foment
Barroso Vilanova Daniel 1521 3 3 Teruel Sanz Cristina 1393 Foment
San Isidoro Castillo Josep 1368 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Ruiz Mena Victor 0 2 2 Rodriguez Sanchez Jacint 1222 Foment
Chen Shiyuan 0 2 Torres Teruel Joan 1174 Foment
Morales Rubiella Albert 0 1 Alarcon Alarcon Marina 1200 Foment
Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Claria Martinez Albert 1159 Foment
             
Cervello I Tost Roger 1949 Gonzalez Alonso Marti 1787 La Lira
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Magallanes Gustavo 1915 6 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Rodriguez Saez Gerard 1826 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Costas Bella Carles 1898 5 5 Lopez Manzano Antonio 1883 La Lira
Romero Funieles Rafael 1704 Sumelzo Lozano Jose 1939 La Lira
Molina Hernandez Albert 1780 Sarrio Vendrell Nerea 1680 La Lira
Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Serra Vilaro Agustin 1745 La Lira
Cobo Sampron Ramon 1639 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 La Lira
Nunez Romeo Fausto 1446 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
Perez Marti Alfonso 1168 2 2 Padin Jimenez Oriol 1474 La Lira
             
Carceller Perez Francesc 1584 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Delgado Camara Lluis Felix 1813 4 Abascal Vicente Ignacio 1649 Sant Adrià
Sanchez Coves Juan Josep 1554 4 4 Garcia Punzano Josep 1724 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 4 4 Hurtado Insa Francesc 1714 Sant Adrià
Lopez Mayoral Miguel 1640 4 4 Bienvenido Kleque Jose 1414 Sant Adrià
Guerra Blanco Antonio 1592 Capella Baladas Jaume 1585 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 3 3 Valero Hellin Jose Luis 1522 Sant Adrià
Sanchez Diaz Lucas 1315 3 3 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Del Rio Soler Andreu 1463 3 3 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Febrero Perez Lluis 1473 3 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Sant Adrià
Catala Ulied Carles 1373 Molina Soler Joan 1705 Sant Adrià
Valenzuela Sanchez Cristian 0 2 2 Elias Arguelles Manel 1589 Sant Adrià

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 8 el 19.11.2017 a las 10:00
Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Garriga Cazorla Pere 2390 7 Gual Pascual Antonio 2372 La Lira
Perez Garcia Adria 2082 5 5 Martorell Aguado Joan 2314 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 5 Blasco Coll Andreu 2224 La Lira
Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Avila Jimenez Xavier 2201 Foment
Vidarte Morales Arturo 2331 Sama Salinas Hector 2171 La Lira
Ruperez Miguel 2161 4 4 Fernandez Cazorla Antonio 2204 La Lira
Lacasta Palacio Joaquim 2104 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Paquico Rodriguez Ivan 2135 4 4 Fernandez Aguilar Francisco 2080 La Lira
Hapala Elisabeth 2084 4 4 Comellas Blanchart Jordi 2128 Sant Adrià
Castrillo Mansego Pablo 2006 Gonzalez Raul Omar 2196 La Lira
Porta Tovar Guillem 2159 Prats Rodriguez Juan 1962 La Lira
Gonell Aparici Ramon 2122 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Sant Adrià
Romero Moreno Felix 1961 Porta Tovar Oriol 2122 La Lira
Romero Castejon Daniel 2118 Molano Lafuente Ismael 2068 Foment
Guix Torres David 2056 3 Alvarez Ferre Llorens 1946 La Lira
Pena Mor David 1873 3 3 Fernandez Goyanes Franc 2145 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 3 3 Pozanco Romasanta Marc 2064 Sant Adrià
Vigo Allepuz David 2060 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Foment
Alvarez Albiol Victor 2040 3 3 Toquero Gracia Pau 1901 Foment
Gonzalez Cobos Arnau 1688 3 3 Velez Romero Juan Luis 1971 Sant Adrià
Houzi Acharki Hanane 1676 Vazquez Gamero Miguel 2025 Sant Adrià
Marzo Pie Xavier 1927 Moreno Oller Victor 1727 La Lira
Catala Ulied Bernat 1801 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Bes Alvarez Alex 2017 2 2 Molina Peris Cristian 1942 Foment
Roa Ribera Alvaro 1838 2 2 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
Pera Muntasell Marc 1879 2 Castillo Dalmau Arnau 1726 La Lira
Ramos Verdu Juan  1699 Tarrago Domingo Miguel 2011 Sant Adrià
Catala Ulied Guillem 1725 Torralba Brosa Marc 1740 La Lira

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 8 el 19.11.2017 a las 10:00

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt Local
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Gonzalez Alonso Marti 1787 Foment
Daguro Dasalla Armando 1911 Rodriguez Saez Gerard 1826 La Lira
Jerez Soriano Antonio 1891 5 Cervello I Tost Roger 1949 Foment
Sumelzo Lozano Jose 1939 5 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
Romero Funieles Rafael 1704 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Lopez Manzano Antonio 1883 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Foment
Serra Vilaro Agustin 1745 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Garcia Punzano Josep Lluis 1724 4 4 Ramon Serrano Francisco 1950 Sant Adrià
Hurtado Insa Francesc 1714 4 4 Costas Bella Carles 1898 La Lira
Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Sant Adrià
Grao Amaya Rafael 1806 4 4 Castro Estrella Joan 1642 Sant Adrià
Abascal Vicente Ignacio 1649 4 4 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
Subirats Martinez Miguel 1744 4 4 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Castillo Garrido Alex 1436 4 Lopez Mayoral Miguel  1640 La Lira
Gisbert Mir Alejandro 1771 Roig Martinez Salvador 1563 La Lira
Sarrio Vendrell Nerea 1680 Marzo Ruiz Xavier 1367 La Lira
Bienvenido Kleque Jose 1414 Casares Bonals Ainhoa 1640 Sant Adrià
Garcia Gomez Luis 1498 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Sant Adrià
Alvarez Albiol Daniel 1681 3 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Foment
Valero Hellin Jose Luis 1522 3 3 Delgado Camara Lluis 1813 La Lira
Teruel Sanz Cristina 1393 3 3 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Foment
Dominguez Laguna Didac 1491 3 3 Cobo Sampron Ramon 1639 Sant Adrià
Casares Bonals Asier 1503 3 3 Giralt Garcia Joaquin 1605 Sant Adrià
Pons Garcia Jordi 1605 3 3 Guerra Blanco Antonio 1592 Sant Adrià
Ortiz Padro Pol 1534 3 3 Sanchez Diaz Lucas 1315 Sant Adrià
Molina Soler Joan Carlos 1705 3 Del Castillo Lite Sergio 0 Sant Adrià
Capella Baladas Jaume 1585 Nunez Romeo Fausto 1446 Foment
Capdevila Castello Alberto 1517 Garcia Ahumada Lluis 1399 Sant Adrià
Febrero Perez Lluis 1473 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 Foment
Blasco Pomarol Carlos 1096 2 Del Rio Soler Andreu 1463 Foment
Alba Rosales Manel 1446 2 2 Ruiz Mena Victor 0 Sant Adrià
Rodriguez Garcia Oscar 1390 2 2 Valenzuela Sanchez Cristian 0 Sant Adrià
Vicente Perales Manel 1354 2 2 Catala Ulied Carles 1373 La Lira
Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 2 2 Rodriguez Robert Ricardo 1368 Foment
Elias Arguelles Manel 1589 Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià
Torres Teruel Joan 1174 San Isidoro Castillo Josep 1368 Foment
Padin Jimenez Oriol 1474 1 1 Gutierrez Gomez Dolores 0 Foment
Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Chen Shiyuan 0 Foment
Claria Martinez Albert 1159 0   Descanso 0  

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat 
Ronda 8 el 19.11.2017 a las 10:00 LOCAL CORNELLA  

 

Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt
Boloix Pahissa Xavier 1852 5 6 Varela Cuadrado Cesar 1794
Costa Trave Jaume 1740 5 Martin Barcelo Carles 1761
Reyes Lopez Daniel 1936 5 Romeu Perulles Jaume 1850
Madrid Sole Antonio 1779 Gallego Montes Antoni 1818
Peris Morte Joaquim 1758 Salazar Navas Josep 1701
Vivancos Munoz Manuel 1612 4 4 Lucas Navas Jose Manuel 1870
Valarezzo Ricard Pedro 1771 4 4 Vega Rangel Luis 1758
Bonay Toscas Santiago 1779 4 Santamaria Torres Sergio 1753
Jordan Garcia Jose Maria 1916 Toribio Ruiz Ismael 1626
Garcia Guardiola Joan 1674 3 3 Duro Salgado Francisco 1793
Canizares Hidalgo Antonio 1782 3 3 Artero Marquez Juan Pedro 0
Gris Mateos Francisco 1744 3 3 Castro Gonzalez Jordi 1682
Dominguez De La Haba Emilio 1736 3 3 Clanchet Olle Josep 1656
Saez Ortega Jose 1593 3 3 Sanchez Artigas Antoni 1733
Mengual Jerez Antoni 1764 Cuxart Taltavull Albert 1607
Montserrat Rubia Angel 1622 2 2 Girona Flores Ladislau 1374
Moreno Munoz Juan Antonio 0 2 1 Fresneda Arias Esther 1355
Ferre Navarro Joaquim 1294 0 ½ Moyano Barrero Antoni 1811

 

APARELLAMENTS PER LOCALS DE JOC

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Perpinya Rofes Lluis 2379 Avila Jimenez Xavier 2201 Foment
Lacasta Palacio Joaquim 2104 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Romero Castejon Daniel 2118 Molano Lafuente Ismael 2068 Foment
Vigo Allepuz David 2060 3 3 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Foment
Alvarez Albiol Victor 2040 3 3 Toquero Gracia Pau 1901 Foment
Bes Alvarez Alex 2017 2 2 Molina Peris Cristian 1942 Foment
             
Garriga Cazorla Pere 2390 7 Gual Pascual Antonio 2372 La Lira
Perez Garcia Adria 2082 5 5 Martorell Aguado Joan 2314 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 5 Blasco Coll Andreu 2224 La Lira
Vidarte Morales Arturo 2331 Sama Salinas Hector 2171 La Lira
Ruperez Miguel 2161 4 4 Fernandez Cazorla Antonio 2204 La Lira
Paquico Rodriguez Ivan 2135 4 4 Fernandez Aguilar Francisco 2080 La Lira
Castrillo Mansego Pablo 2006 Gonzalez Raul Omar 2196 La Lira
Porta Tovar Guillem 2159 Prats Rodriguez Juan 1962 La Lira
Romero Moreno Felix 1961 Porta Tovar Oriol 2122 La Lira
Guix Torres David 2056 3 Alvarez Ferre Llorens 1946 La Lira
Marzo Pie Xavier 1927 Moreno Oller Victor 1727 La Lira
Catala Ulied Bernat 1801 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Pera Muntasell Marc 1879 2 Castillo Dalmau Arnau 1726 La Lira
Catala Ulied Guillem 1725 Torralba Brosa Marc 1740 La Lira
             
Hapala Elisabeth 2084 4 4 Comellas Blanchart Jordi 2128 Sant Adrià
Gonell Aparici Ramon 2122 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Sant Adrià
Pena Mor David 1873 3 3 Fernandez Goyanes Franc 2145 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 3 3 Pozanco Romasanta Marc 2064 Sant Adrià
Gonzalez Cobos Arnau 1688 3 3 Velez Romero Juan Luis 1971 Sant Adrià
Houzi Acharki Hanane 1676 Vazquez Gamero Miguel 2025 Sant Adrià
Roa Ribera Alvaro 1838 2 2 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan Manuel 1699 Tarrago Domingo Miguel 2011 Sant Adrià
             
             
             
Moya Nunez Pau Salvador 1866 Gonzalez Alonso Marti 1787 Foment
Jerez Soriano Antonio 1891 5 Cervello I Tost Roger 1949 Foment
Lopez Manzano Antonio 1883 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Foment
Subirats Martinez Miguel  1744 4 4 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Alvarez Albiol Daniel 1681 3 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Foment
Teruel Sanz Cristina 1393 3 3 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Foment
Capella Baladas Jaume 1585 Nunez Romeo Fausto 1446 Foment
Febrero Perez Lluis 1473 Montilla Rodriguez Jose 1199 Foment
Blasco Pomarol Carlos 1096 2 Del Rio Soler Andreu 1463 Foment
Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 2 2 Rodriguez Robert Ricardo 1368 Foment
Torres Teruel Joan 1174 San Isidoro Castillo Josep 1368 Foment
Padin Jimenez Oriol 1474 1 1 Gutierrez Gomez Dolores 0 Foment
Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Chen Shiyuan 0 Foment
             
Daguro Dasalla Armando 1911 Rodriguez Saez Gerard 1826 La Lira
Romero Funieles Rafael 1704 Monedero Gonzalez Josep 1970 La Lira
Serra Vilaro Agustin 1745 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Hurtado Insa Francesc 1714 4 4 Costas Bella Carles 1898 La Lira
Castillo Garrido Alex 1436 4 Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 La Lira
Gisbert Mir Alejandro 1771 Roig Martinez Salvador 1563 La Lira
Sarrio Vendrell Nerea 1680 Marzo Ruiz Xavier 1367 La Lira
Valero Hellin Jose Luis 1522 3 3 Delgado Camara Lluis Felix 1813 La Lira
Vicente Perales Manel 1354 2 2 Catala Ulied Carles 1373 La Lira
             
Sumelzo Lozano Jose 1939 5 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
Garcia Punzano Josep Lluis 1724 4 4 Ramon Serrano Francisco 1950 Sant Adrià
Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Sant Adrià
Grao Amaya Rafael 1806 4 4 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Sant Adrià
Abascal Vicente Ignacio 1649 4 4 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
Bienvenido Kleque Jose 1414 Casares Bonals Ainhoa 1640 Sant Adrià
Garcia Gomez Luis 1498 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Sant Adrià
Dominguez Laguna Didac 1491 3 3 Cobo Sampron Ramon 1639 Sant Adrià
Casares Bonals Asier 1503 3 3 Giralt Garcia Joaquin 1605 Sant Adrià
Pons Garcia Jordi 1605 3 3 Guerra Blanco Antonio 1592 Sant Adrià
Ortiz Padro Pol 1534 3 3 Sanchez Diaz Lucas 1315 Sant Adrià
Molina Soler Joan Carlos 1705 3 Del Castillo Lite Sergio 0 Sant Adrià
Capdevila Castello Alberto 1517 Garcia Ahumada Lluis 1399 Sant Adrià
Alba Rosales Manel 1446 2 2 Ruiz Mena Victor 0 Sant Adrià
Rodriguez Garcia Oscar 1390 2 2 Valenzuela Sanchez Cristian 0 Sant Adrià
Elias Arguelles Manel 1589 Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
3 Perez Mitjans Orelvis 2382 6 Garriga Cazorla Pere 2390 2 Sant Adrià
4 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Gual Pascual Antonio 2372 5 Foment
8 Martorell Aguado Joan 2314 4 Vidarte Morales Arturo 2331 6 Lira
10 Blasco Coll Andreu 2224 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 18 Foment
11 Ventura Bolet Alexandre 2222 4 4 Perez Garcia Adria 2082 32 La Lira
16 Avila Jimenez Xavier 2201 4 4 Capellades Subirana Marc 2208 14 La Lira
30 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Castillo Dalmau Albert 2209 13 La Lira
15 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Hapala Elisabeth 2084 31 Sant Adrià
19 Sama Salinas Hector 2171 Molano Lafuente Ismael 2068 34 La Lira
33 Fernandez Aguilar Francisco 2080 Ruperez Miguel 2161 20 La Lira
17 Gonzalez Raul Omar 2196 3 3 Romero Castejon Daniel 2118 28 La Lira
37 Marches Rios Joan Manuel 2059 3 3 Porta Tovar Guillem 2159 21 La Lira
22 Fernandez Goyanes Fran  2145 3 3 Lacasta Palacio Joaquim 2104 29 Sant Adrià
41 Rodriguez Vega Blas 2023 3 3 Paquico Rodriguez Ivan 2135 24 Sant Adrià
25 Comellas Blanchart Jordi 2128 3 3 Alvarez Albiol Victor 2040 39 Foment
47 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 3 3 Gonell Aparici Ramon 2122 26 La Lira
27 Porta Tovar Oriol 2122 3 3 Guix Torres David 2056 38 La Lira
35 Pozanco Romasanta Marc 2064 3 Castrillo Mansego Pablo 2006 44 La Lira
54 Toquero Gracia Pau 1901 Vigo Allepuz David 2060 36 Foment
62 Moreno Oller Victor 1727 Romero Moreno Felix 1961 48 La Lira
67 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Molinero Martin Joan 1957 49 Sant Adrià
46 Velez Romero Juan Luis 1971 2 Houzi Acharki Hanane 1676 68 Sant Adrià
56 Pena Mor David 1873 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 23 La Lira
50 Alvarez Ferre Llorens 1946 2 2 Roa Ribera Alvaro 1838 58 Sant Adrià
52 Molina Peris Cristian 1942 2 2 Gonzalez Cobos Arnau 1688 66 Sant Adrià
59 Catala Ulied Bernat 1801 2 Marzo Pie Xavier 1927 53 Foment
40 Vazquez Gamero Miguel 2025 Pera Muntasell Marc 1879 55 Sant Adrià
63 Castillo Dalmau Arnau 1726 Bes Alvarez Alex 2017 42 Foment
45 Garcia Ruiz Adrian 1989 1 1 Dominguez Laguna Eduard 1747 60 Sant Adrià
61 Torralba Brosa Marc 1740 1 1 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 65 La Lira
43 Tarrago Domingo Miguel 2011 ½   Descanso 0    
Campionat Territorial del Barcelones 
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
14 Rodriguez Saez Gerard 1826 5 6 Moya Nunez Pau Salvador 1866 13 Foment
3 Cervello I Tost Roger 1949 5 5 Daguro Dasalla Armando 1911 7 La Lira
20 Gonzalez Alonso Marti 1787 4 Ramon Serrano Francisco 1950 2 Sant Adrià
1 Monedero Gonzalez Josep 1970 4 4 Lopez Manzano Antonio 1883 10 Sant Adrià
11 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 4 4 Sumelzo Lozano Jose 1939 4 La Lira
5 Espuny Vinye Ramon 1926 4 4 Grao Amaya Rafael 1806 18 Sant Adrià
34 Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Magallanes Gustavo 1915 6 Sant Adrià
9 Jerez Soriano Antonio 1891 4 4 Subirats Martinez Miguel 1744 26 Foment
8 Costas Bella Carles 1898 4 Romero Funieles Rafael 1704 31 La Lira
16 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Abascal Vicente Ignacio 1649 35 Foment
17 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Sarrio Vendrell Nerea 1680 33 Foment
72 Marzo Ruiz Xavier 1367 Serra Vilaro Agustin 1745 25 Foment
37 Lopez Mayoral Miguel 1640 3 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 27 Sant Adrià
15 Delgado Camara Lluis Felix 1813 3 3 Carceller Perez Francesc 1584 48 Foment
22 Molina Hernandez Albert 1780 3 3 Ortiz Padro Pol 1534 51 Sant Adrià
24 Ayza Casamitjana Antoni 1771 3 3 Castillo Garrido Alex 1436 64 Foment
39 Cobo Sampron Ramon 1639 3 3 Hurtado Insa Francesc 1714 28 La Lira
82 Del Castillo Lite Sergio 0 3 3 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 36 Sant Adrià
38 Casares Bonals Ainhoa 1640 3 3 Garcia Gomez Luis 1498 56 Sant Adrià
45 Guerra Blanco Antonio 1592 3 Bertran Milia Eduard 1780 21 Sant Adrià
54 Capdevila Castello Alberto 1517 Gisbert Mir Alejandro 1771 23 La Lira
42 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Febrero Perez Lluis 1473 60 La Lira
65 Bienvenido Kleque Jose 1414 Capella Baladas Jaume  1585 47 Foment
49 Roig Martinez Salvador 1563 Garcia Ahumada Lluis 1399 66 Sant Adrià
50 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Montilla Rodriguez Jose 1199 77 Foment
63 Nunez Romeo Fausto 1446 2 2 Molina Soler Joan Carlos 1705 30 Foment
69 Catala Ulied Carles 1373 2 2 Alvarez Albiol Daniel 1681 32 Foment
43 Giralt Garcia Joaquin 1605 2 2 Alba Rosales Manel 1446 62 Sant Adrià
84 Valenzuela Sanchez C 0 2 2 Pons Garcia Jordi 1605 44 Sant Adrià
71 Rodriguez Robert Ricardo 1368 2 2 Casares Bonals Asier 1503 55 Sant Adrià
88 Ruiz Mena Victor 0 2 2 Dominguez Laguna Didac 1491 58 Sant Adrià
61 Del Rio Soler Andreu 1463 2 2 Teruel Sanz Cristina 1393 67 La Lira
74 Sanchez Diaz Lucas 1315 2 Perez Marti Alfonso 1168 79 Sant Adrià
78 Torres Teruel Joan 1174 Blasco Pomarol Carlos 1096 81 La Lira
86 Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Rodriguez Garcia Oscar 1390 68 Foment
76 Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Vicente Perales Manel 1354 73 Foment
87 Chen Shiyuan 0 1 1 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 75 Foment
80 Claria Martinez Albert 1159 0 ½ Elias Arguelles Manel 1589 46 La Lira

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00 LOCAL: SANT FELIU

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
18 Martin Barcelo Carles 1761 5 Reyes Lopez Daniel 1936 1
11 Varela Cuadrado Cesar 1794 5 Madrid Sole Antonio 1779 15
4 Avramov Petkov Plamen 1866 4 Boloix Pahissa Xavier 1852 5
7 Gallego Montes Antoni 1818 4 4 Peris Morte Joaquim 1758 20
23 Costa Trave Jaume 1740 4 4 Valarezzo Ricard Pedro 1771 16
26 Salazar Navas Josep 1701 Jordan Garcia Jose Maria 1916 2
6 Romeu Perulles Jaume 1850 Toribio Ruiz Ismael 1626 30
3 Lucas Navas Jose Manuel 1870 3 3 Dominguez De La Haba Emilio 1736 24
19 Vega Rangel Luis 1758 3 3 Garcia Guardiola Joan 1674 28
29 Clanchet Olle Josep 1656 3 3 Santamaria Torres Sergio 1753 21
9 Castells Pagan Raul 1808 3 Vivancos Munoz Manuel 1612 32
12 Duro Salgado Francisco 1793 Gris Mateos Francisco 1744 22
27 Castro Gonzalez Jordi 1682 Canizares Hidalgo Antonio 1782 13
33 Cuxart Taltavull Albert 1607 Bonay Toscas Santiago 1779 14
25 Sanchez Artigas Antoni 1733 2 Mengual Jerez Antoni 1764 17
31 Montserrat Rubia Angel 1622 2 2 Saez Ortega Jose 1593 34
40 Artero Marquez Juan Pedro 0 2 1 Fresneda Arias Esther 1355 37
36 Girona Flores Ladislau 1374 1 0 Ferre Navarro Joaquim 1294 38

 

APARELLAEMTS PER LOCALS RONDA 7

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Gual Pascual Antonio 2372 Foment
Blasco Coll Andreu 2224 4 4 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Comellas Blanchart Jordi 2128 3 3 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Toquero Gracia Pau 1901 Vigo Allepuz David 2060 Foment
Catala Ulied Bernat 1801 2 Marzo Pie Xavier 1927 Foment
Castillo Dalmau Arnau 1726 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
             
Martorell Aguado Joan 2314 4 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Ventura Bolet Alexandre 2222 4 4 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Avila Jimenez Xavier 2201 4 4 Capellades Subirana Marc 2208 La Lira
Fabregas Fernandez Bernat 2103 Castillo Dalmau Albert 2209 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 Molano Lafuente Ismael 2068 La Lira
Fernandez Aguilar Francisco 2080 Ruperez Miguel 2161 La Lira
Gonzalez Raul Omar 2196 3 3 Romero Castejon Daniel 2118 La Lira
Marches Rios Joan Manuel 2059 3 3 Porta Tovar Guillem 2159 La Lira
Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 3 3 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Porta Tovar Oriol 2122 3 3 Guix Torres David 2056 La Lira
Pozanco Romasanta Marc 2064 3 Castrillo Mansego Pablo 2006 La Lira
Moreno Oller Victor 1727 Romero Moreno Felix 1961 La Lira
Pena Mor David 1873 2 2 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Torralba Brosa Marc 1740 1 1 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 La Lira
             
Perez Mitjans Orelvis 2382 6 Garriga Cazorla Pere 2390 Sant Adrià
Fernandez Cazorla Antonio 2204 Hapala Elisabeth 2084 Sant Adrià
Fernandez Goyanes Francesc X 2145 3 3 Lacasta Palacio Joaquim 2104 Sant Adrià
Rodriguez Vega Blas 2023 3 3 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Lorenzo Martinez Ruben 1684 Molinero Martin Joan 1957 Sant Adrià
Velez Romero Juan Luis 1971 2 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
Alvarez Ferre Llorens 1946 2 2 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Molina Peris Cristian 1942 2 2 Gonzalez Cobos Arnau 1688 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 Pera Muntasell Marc 1879 Sant Adrià
Garcia Ruiz Adrian 1989 1 1 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
             
             
             
Rodriguez Saez Gerard 1826 5 6 Moya Nunez Pau Salvador 1866 Foment
Jerez Soriano Antonio 1891 4 4 Subirats Martinez Miguel Ange 1744 Foment
Gonzalez Lafita Oscar 1808 Abascal Vicente Ignacio 1649 Foment
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Sarrio Vendrell Nerea 1680 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Serra Vilaro Agustin 1745 Foment
Delgado Camara Lluis Felix 1813 3 3 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Ayza Casamitjana Antoni 1771 3 3 Castillo Garrido Alex 1436 Foment
Bienvenido Kleque Jose 1414 Capella Baladas Jaume Frances 1585 Foment
Sanchez Coves Juan Josep 1554 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 Foment
Nunez Romeo Fausto 1446 2 2 Molina Soler Joan Carlos 1705 Foment
Catala Ulied Carles 1373 2 2 Alvarez Albiol Daniel 1681 Foment
Gutierrez Gomez Dolores 0 1 1 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Foment
Alarcon Alarcon Marina 1200 1 1 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Chen Shiyuan 0 1 1 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 Foment
             
Cervello I Tost Roger 1949 5 5 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Daimiel Bescos Eleuterio 1881 4 4 Sumelzo Lozano Jose 1939 La Lira
Costas Bella Carles 1898 4 Romero Funieles Rafael 1704 La Lira
Cobo Sampron Ramon 1639 3 3 Hurtado Insa Francesc 1714 La Lira
Capdevila Castello Alberto 1517 Gisbert Mir Alejandro 1771 La Lira
Sanchez Arcusa Guillem 1623 Febrero Perez Lluis 1473 La Lira
Del Rio Soler Andreu 1463 2 2 Teruel Sanz Cristina 1393 La Lira
Torres Teruel Joan 1174 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
Claria Martinez Albert 1159 0 ½ Elias Arguelles Manel 1589 La Lira
             
Gonzalez Alonso Marti 1787 4 Ramon Serrano Francisco Javie 1950 Sant Adrià
Monedero Gonzalez Josep 1970 4 4 Lopez Manzano Antonio 1883 Sant Adrià
Espuny Vinye Ramon 1926 4 4 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Seijas Castro Pedro 1677 4 4 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 3 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 Sant Adrià
Molina Hernandez Albert 1780 3 3 Ortiz Padro Pol 1534 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 3 3 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Sant Adrià
Casares Bonals Ainhoa 1640 3 3 Garcia Gomez Luis 1498 Sant Adrià
Guerra Blanco Antonio 1592 3 Bertran Milia Eduard 1780 Sant Adrià
Roig Martinez Salvador 1563 Garcia Ahumada Lluis 1399 Sant Adrià
Giralt Garcia Joaquin 1605 2 2 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Valenzuela Sanchez Cristian 0 2 2 Pons Garcia Jordi 1605 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 2 2 Casares Bonals Asier 1503 Sant Adrià
Ruiz Mena Victor 0 2 2 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Sanchez Diaz Lucas 1315 2 Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià

 

 

 

 

 

 

Campionat Territorial del Barcelones 
       
Ronda 7 el 12.11.2017 a las 10:00

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 6 el 05.11.2017 a las 10:00

 

SNo. Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt SNo. Local
2 Garriga Cazorla Pere 2390 5 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 4 Sant Adrià
5 Gual Pascual Antonio 2372 4 4 Perez Mitjans Orelvis 2382 3 Sant Adrià
18 Garrido Fernandez Daniel 2193 Vidarte Morales Arturo 2331 6 Foment
20 Ruperez Miguel 2161 Martorell Aguado Joan 2314 8 La Lira
24 Paquico Rodriguez Ivan 2135 3 3 Blasco Coll Andreu 2224 10 Foment
21 Porta Tovar Guillem 2159 3 3 Ventura Bolet Alexandre 2222 11 La Lira
14 Capellades Subirana Marc 2208 3 3 Porta Tovar Oriol 2122 27 La Lira
26 Gonell Aparici Ramon 2122 3 3 Avila Jimenez Xavier 2201 16 La Lira
32 Perez Garcia Adria 2082 3 3 Gonzalez Raul Omar 2196 17 La Lira
30 Fabregas Fernandez Bernat 2103 3 3 Sama Salinas Hector 2171 19 La Lira
34 Molano Lafuente Ismael 2068 3 Fernandez Goyanes Francesc 2145 22 La Lira
15 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Pozanco Romasanta Marc 2064 35 La Lira
38 Guix Torres David 2056 Comellas Blanchart Jordi 2128 25 La Lira
28 Romero Castejon Daniel 2118 Marches Rios Joan Manuel 2059 37 La Lira
29 Lacasta Palacio Joaquim 2104 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 47 La Lira
31 Hapala Elisabeth 2084 Lorenzo Martinez Ruben 1684 67 Sant Adrià
33 Fernandez Aguilar Fran 2080 Houzi Acharki Hanane 1676 68 Sant Adrià
36 Vigo Allepuz David 2060 2 Rodriguez Vega Blas 2023 41 Sant Adrià
39 Alvarez Albiol Victor 2040 2 2 Alvarez Ferre Llorens 1946 50 Foment
44 Castrillo Mansego Pablo 2006 2 2 Pena Mor David 1873 56 La Lira
49 Molinero Martin Joan 1957 2 2 Moreno Oller Victor 1727 62 Sant Adrià
48 Romero Moreno Felix 1961 Bes Alvarez Alex 2017 42 Foment
53 Marzo Pie Xavier 1927 Toquero Gracia Pau 1901 54 La Lira
40 Vazquez Gamero Miguel 2025 1 1 Castillo Dalmau Arnau 1726 63 Sant Adrià
65 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 1 1 Velez Romero Juan Luis 1971 46 Sant Adrià
60 Dominguez Laguna Eduard 1747 1 1 Molina Peris Cristian 1942 52 Sant Adrià
55 Pera Muntasell Marc 1879 1 1 Catala Ulied Guillem 1725 64 La Lira
66 Gonzalez Cobos Arnau 1688 1 ½ Tarrago Domingo Miguel 2011 43 Sant Adrià
45 Garcia Ruiz Adrian 1989 0   Descanso 0    
Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 6 el 05.11.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
12 Porta Bellido Xavier 1873 5 Moya Nunez Pau Salvador 1866 13 Foment
6 Magallanes Gustavo 1915 4 4 Cervello I Tost Roger 1949 3 La Lira
4 Sumelzo Lozano Jose 1939 4 4 Rodriguez Saez Gerard 1826 14 Sant Adrià
7 Daguro Dasalla Armando 1911 4 4 Espuny Vinye Ramon 1926 5 La Lira
26 Subirats Martinez Miguel Ange 1744 Monedero Gonzalez Josep 1970 1 Sant Adrià
25 Serra Vilaro Agustin 1745 Gonzalez Alonso Marti 1787 20 La Lira
2 Ramon Serrano Francisco 1950 3 3 Molina Hernandez Albert 1780 22 Sant Adrià
27 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 3 3 Jerez Soriano Antonio 1891 9 Foment
10 Lopez Manzano Antonio 1883 3 3 Ayza Casamitjana Antoni 1771 24 Sant Adrià
28 Hurtado Insa Francesc 1714 3 3 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 11 La Lira
31 Romero Funieles Rafael 1704 3 3 Delgado Camara Lluis Felix 1813 15 La Lira
33 Sarrio Vendrell Nerea 1680 3 3 Gonzalez Lafita Oscar 1808 16 La Lira
35 Abascal Vicente Ignacio 1649 3 3 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 17 Foment
18 Grao Amaya Rafael 1806 3 3 Del Castillo Lite Sergio 0 82 Sant Adrià
29 Poyato Duran David 1710 3 Seijas Castro Pedro 1677 34 Sant Adrià
47 Capella Baladas Jaume  1585 Lopez Mayoral Migue 1640 37 Foment
64 Castillo Garrido Alex 1436 Casares Bonals Ainhoa 1640 38 Sant Adrià
72 Marzo Ruiz Xavier 1367 Sanchez Arcusa Guillem 1623 42 La Lira
19 Escudero Martinez Alberto 1788 2 Roig Martinez Salvador 1563 49 La Lira
30 Molina Soler Joan Carlos 1705 2 2 Valero Hellin Jose Luis 1522 52 Sant Adrià
32 Alvarez Albiol Daniel 1681 2 2 Barroso Vilanova Daniel 1521 53 Foment
36 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 2 2 Del Rio Soler Andreu 1463 61 Foment
55 Casares Bonals Asier 1503 2 2 Cobo Sampron Ramon 1639 39 Sant Adrià
56 Garcia Gomez Luis 1498 2 2 Giralt Garcia Joaquin 1605 43 Foment
58 Dominguez Laguna Didac 1491 2 2 Guerra Blanco Antonio 1592 45 Sant Adrià
48 Carceller Perez Francesc 1584 2 2 Catala Ulied Carles 1373 69 La Lira
60 Febrero Perez Lluis 1473 2 2 Sanchez Coves Juan Josep 1554 50 Sant Adrià
51 Ortiz Padro Pol 1534 2 2 Valenzuela Sanchez Cristian 0 84 Sant Adrià
44 Pons Garcia Jordi 1605 Sanchez Diaz Lucas 1315 74 La Lira
79 Perez Marti Alfonso 1168 Capdevila Castello Alberto 1517 54 Sant Adrià
65 Bienvenido Kleque Jose 1414 Blasco Pomarol Carlos 1096 81 Sant Adrià
66 Garcia Ahumada Lluis 1399 Morales Rubiella Albert 0 83 Foment
77 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 1 Padin Jimenez Oriol 1474 59 La Lira
73 Vicente Perales Manel 1354 1 1 Nunez Romeo Fausto 1446 63 Foment
67 Teruel Sanz Cristina 1393 1 1 Chen Shiyuan 0 87 Foment
68 Rodriguez Garcia Oscar 1390 1 1 Ruiz Mena Victor 0 88 Sant Adrià
86 Gutierrez Gomez Dolores 0 1 ½ Torres Teruel Joan 1174 78 Foment
70 San Isidoro Castillo Josep 1368 ½ ½ Elias Arguelles Manel 1589 46 Foment
75 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 0 0 Claria Martinez Albert 1159 80 Foment
76 Alarcon Alarcon Marina 1200 0   Descanso 0    

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 6 el 05.11.2017 a las 10:00 Local: Cornellà
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
1 Reyes Lopez Daniel 1936 4 Madrid Sole Antonio 1779 15
20 Peris Morte Joaquim 1758 4 4 Varela Cuadrado Cesar 1794 11
16 Valarezzo Ricard Pedro 1771 4 Martin Barcelo Carles 1761 18
26 Salazar Navas Josep 1701 Avramov Petkov Plamen 1866 4
2 Jordan Garcia Jose Maria 1916 3 Costa Trave Jaume 1740 23
5 Boloix Pahissa Xavier 1852 3 3 Clanchet Olle Josep 1656 29
32 Vivancos Munoz Manuel 1612 3 3 Gallego Montes Antoni 1818 7
22 Gris Mateos Francisco 1744 Romeu Perulles Jaume 1850 6
30 Toribio Ruiz Ismael 1626 Bonay Toscas Santiago 1779 14
3 Lucas Navas Jose Manuel 1870 2 Castells Pagan Raul 1808 9
13 Canizares Hidalgo Antonio 1782 2 2 Sanchez Artigas Antoni 1733 25
28 Garcia Guardiola Joan 1674 2 2 Mengual Jerez Antoni 1764 17
34 Saez Ortega Jose 1593 2 2 Vega Rangel Luis 1758 19
24 Dominguez De La Haba Emilio 1736 2 2 Artero Marquez Juan Pedro 0 40
12 Duro Salgado Francisco 1793 1 Girona Flores Ladislau 1374 36
37 Fresneda Arias Esther 1355 1 Cuxart Taltavull Albert 1607 33
38 Ferre Navarro Joaquim 1294 0 1 Moreno Munoz Juan Antonio 0 39

 

DISTRIBUCIÓ PER LOCAL RONDA 6

Ronda 6 el 05.11.2017 a las 10:00            
               
GRUP ABSOLUT            
               
Taula Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
3 Garrido Fernandez Daniel 2193 Vidarte Morales Arturo 2331 Foment
5 Paquico Rodriguez Ivan 2135 3 3 Blasco Coll Andreu 2224 Foment
19 Alvarez Albiol Victor 2040 2 2 Alvarez Ferre Llorens 1946 Foment
22 Romero Moreno Felix 1961 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
               
4 Ruperez Miguel 2161 Martorell Aguado Joan 2314 La Lira
6 Porta Tovar Guillem 2159 3 3 Ventura Bolet Alexandre 2222 La Lira
7 Capellades Subirana Marc 2208 3 3 Porta Tovar Oriol 2122 La Lira
8 Gonell Aparici Ramon 2122 3 3 Avila Jimenez Xavier 2201 La Lira
9 Perez Garcia Adria 2082 3 3 Gonzalez Raul Omar 2196 La Lira
10 Fabregas Fernandez Bernat 2103 3 3 Sama Salinas Hector 2171 La Lira
11 Molano Lafuente Ismael 2068 3 Fernandez Goyanes Francesc X 2145 La Lira
12 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Pozanco Romasanta Marc 2064 La Lira
13 Guix Torres David 2056 Comellas Blanchart Jordi 2128 La Lira
14 Romero Castejon Daniel 2118 Marches Rios Joan Manuel 2059 La Lira
15 Lacasta Palacio Joaquim 2104 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 La Lira
20 Castrillo Mansego Pablo 2006 2 2 Pena Mor David 1873 La Lira
23 Marzo Pie Xavier 1927 Toquero Gracia Pau 1901 La Lira
27 Pera Muntasell Marc 1879 1 1 Catala Ulied Guillem 1725 La Lira
               
1 Garriga Cazorla Pere 2390 5 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Sant Adrià
2 Gual Pascual Antonio 2372 4 4 Perez Mitjans Orelvis 2382 Sant Adrià
16 Hapala Elisabeth 2084 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Sant Adrià
17 Fernandez Aguilar Francisco 2080 Houzi Acharki Hanane 1676 Sant Adrià
18 Vigo Allepuz David 2060 2 Rodriguez Vega Blas 2023 Sant Adrià
21 Molinero Martin Joan 1957 2 2 Moreno Oller Victor 1727 Sant Adrià
24 Vazquez Gamero Miguel 2025 1 1 Castillo Dalmau Arnau 1726 Sant Adrià
25 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 1 1 Velez Romero Juan Luis 1971 Sant Adrià
26 Dominguez Laguna Eduard 1747 1 1 Molina Peris Cristian 1942 Sant Adrià
28 Gonzalez Cobos Arnau 1688 1 ½ Tarrago Domingo Miguel 2011 Sant Adrià
               
GRUP BARCELONÈS            
               
1 Porta Bellido Xavier 1873 5 Moya Nunez Pau Salvador 1866 Foment
8 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 3 3 Jerez Soriano Antonio 1891 Foment
13 Abascal Vicente Ignacio 1649 3 3 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 Foment
16 Capella Baladas Jaume 1585 Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 Foment
21 Alvarez Albiol Daniel 1681 2 2 Barroso Vilanova Daniel 1521 Foment
22 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 2 2 Del Rio Soler Andreu 1463 Foment
24 Garcia Gomez Luis 1498 2 2 Giralt Garcia Joaquin 1605 Foment
32 Garcia Ahumada Lluis 1399 Morales Rubiella Albert 0 Foment
34 Vicente Perales Manel 1354 1 1 Nunez Romeo Fausto 1446 Foment
35 Teruel Sanz Cristina 1393 1 1 Chen Shiyuan 0 Foment
37 Gutierrez Gomez Dolores 0 1 ½ Torres Teruel Joan 1174 Foment
38 San Isidoro Castillo Josep 1368 ½ ½ Elias Arguelles Manel 1589 Foment
39 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 0 0 Claria Martinez Albert 1159 Foment
               
2 Magallanes Gustavo 1915 4 4 Cervello I Tost Roger 1949 La Lira
4 Daguro Dasalla Armando 1911 4 4 Espuny Vinye Ramon 1926 La Lira
6 Serra Vilaro Agustin 1745 Gonzalez Alonso Marti 1787 La Lira
10 Hurtado Insa Francesc 1714 3 3 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
11 Romero Funieles Rafael 1704 3 3 Delgado Camara Lluis Felix 1813 La Lira
12 Sarrio Vendrell Nerea 1680 3 3 Gonzalez Lafita Oscar 1808 La Lira
18 Marzo Ruiz Xavier 1367 Sanchez Arcusa Guillem 1623 La Lira
19 Escudero Martinez Alberto 1788 2 Roig Martinez Salvador 1563 La Lira
26 Carceller Perez Francesc 1584 2 2 Catala Ulied Carles 1373 La Lira
29 Pons Garcia Jordi 1605 Sanchez Diaz Lucas 1315 La Lira
33 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 1 Padin Jimenez Oriol 1474 La Lira
               
3 Sumelzo Lozano Jose 1939 4 4 Rodriguez Saez Gerard 1826 Sant Adrià
5 Subirats Martinez Miguel 1744 Monedero Gonzalez Josep 1970 Sant Adrià
7 Ramon Serrano Francisco 1950 3 3 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
9 Lopez Manzano Antonio 1883 3 3 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Sant Adrià
14 Grao Amaya Rafael 1806 3 3 Del Castillo Lite Sergio 0 Sant Adrià
15 Poyato Duran David 1710 3 Seijas Castro Pedro 1677 Sant Adrià
17 Castillo Garrido Alex 1436 Casares Bonals Ainhoa 1640 Sant Adrià
20 Molina Soler Joan Carlos 1705 2 2 Valero Hellin Jose Luis 1522 Sant Adrià
23 Casares Bonals Asier 1503 2 2 Cobo Sampron Ramon 1639 Sant Adrià
25 Dominguez Laguna Didac 1491 2 2 Guerra Blanco Antonio 1592 Sant Adrià
27 Febrero Perez Lluis 1473 2 2 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Sant Adrià
28 Ortiz Padro Pol 1534 2 2 Valenzuela Sanchez Cristian 0 Sant Adrià
30 Perez Marti Alfonso 1168 Capdevila Castello Alberto 1517 Sant Adrià
31 Bienvenido Kleque Jose 1414 Blasco Pomarol Carlos 1096 Sant Adrià
36 Rodriguez Garcia Oscar 1390 1 1 Ruiz Mena Victor 0 Sant Adrià

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 5 el 01.11.2017 a las 10:00

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
8 Martorell Aguado Joan 2314 4 Garriga Cazorla Pere 2390 2 ONCE
9 Ayats Llobera Gerard 2295 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 4 ONCE
3 Perez Mitjans Orelvis 2382 3 3 Porta Tovar Guillem 2159 21 La Lira
5 Gual Pascual Antonio 2372 3 3 Perez Garcia Adria 2082 32 ONCE
10 Blasco Coll Andreu 2224 3 3 Ventura Bolet Alexandre 2222 11 Sant Adrià
20 Ruperez Miguel 2161 3 Capellades Subirana Marc 2208 14 ONCE
6 Vidarte Morales Arturo 2331 Lacasta Palacio Joaquim 2104 29 La Lira
13 Castillo Dalmau Albert 2209 Romero Castejon Daniel 2118 28 Sant Adrià
17 Gonzalez Raul Omar 2196 Fabregas Fernandez Bernat 2103 30 ONCE
18 Garrido Fernandez Daniel 2193 Guix Torres David 2056 38 La Lira
25 Comellas Blanchart Jordi 2128 2 Paquico Rodriguez Ivan 2135 24 Sant Adrià
44 Castrillo Mansego Pablo 2006 2 2 Sama Salinas Hector 2171 19 La Lira
50 Alvarez Ferre Llorens 1946 2 2 Gonell Aparici Ramon 2122 26 La Lira
27 Porta Tovar Oriol 2122 2 2 Alvarez Albiol Victor 2040 39 La Lira
67 Lorenzo Martinez Ruben 1684 2 2 Fernandez Aguilar Francisco 2080 33 ONCE
62 Moreno Oller Victor 1727 2 2 Molano Lafuente Ismael 2068 34 La Lira
37 Marches Rios Joan Manuel 2059 2 2 Rodriguez Vega Blas 2023 41 ONCE
22 Fernandez Goyanes Francesc  2145 Marzo Pie Xavier 1927 53 Sant Adrià
42 Bes Alvarez Alex 2017 Hapala Elisabeth 2084 31 La Lira
58 Roa Ribera Alvaro 1838 Molinero Martin Joan 1957 49 Sant Adrià
47 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 1 Pera Muntasell Marc 1879 55 La Lira
52 Molina Peris Cristian 1942 1 1 Catala Ulied Bernat 1801 59 Sant Adrià
56 Pena Mor David 1873 1 1 Gonzalez Cobos Arnau 1688 66 La Lira
65 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 1 ½ Romero Moreno Felix 1961 48 La Lira
63 Castillo Dalmau Arnau 1726 ½ ½ Dominguez Laguna Eduard 1747 60 Sant Adrià
64 Catala Ulied Guillem 1725 0 0 Garcia Ruiz Adrian 1989 45 Sant Adrià

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 5 el 01.11.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
7 Daguro Dasalla Armando 1911 4 4 Moya Nunez Pau Salvador 1866 13 La Lira
20 Gonzalez Alonso Marti 1787 Porta Bellido Xavier 1873 12 Sant Adrià
1 Monedero Gonzalez Josep 1970 3 Magallanes Gustavo 1915 6 Sant Adrià
3 Cervello I Tost Roger 1949 3 3 Grao Amaya Rafael 1806 18 Sant Adrià
34 Seijas Castro Pedro 1677 3 3 Sumelzo Lozano Jose 1939 4 Sant Adrià
5 Espuny Vinye Ramon 1926 3 3 Molina Hernandez Albert 1780 22 Sant Adrià
14 Rodriguez Saez Gerard 1826 3 3 Romero Funieles Rafael 1704 31 La Lira
38 Casares Bonals Ainhoa 1640 Costas Bella Carles 1898 8 ONCE
21 Bertran Milia Eduard 1780 Subirats Martinez Miguel  1744 26 Sant Adrià
24 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Abascal Vicente Ignacio 1649 35 Sant Adrià
42 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Serra Vilaro Agustin 1745 25 ONCE
9 Jerez Soriano Antonio 1891 2 2 Ortiz Padro Pol 1534 51 La Lira
50 Sanchez Coves Juan Josep 1554 2 2 Lopez Manzano Antonio 1883 10 Sant Adrià
11 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 2 2 Garcia Gomez Luis 1498 56 La Lira
17 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 2 2 Casares Bonals Asier 1503 55 ONCE
62 Alba Rosales Manel 1446 2 2 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 27 Sant Adrià
28 Hurtado Insa Francesc 1714 2 2 Febrero Perez Lluis 1473 60 La Lira
29 Poyato Duran David 1710 2 2 Marzo Ruiz Xavier 1367 72 Sant Adrià
71 Rodriguez Robert Ricardo 1368 2 2 Sarrio Vendrell Nerea 1680 33 La Lira
36 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 2 2 Del Castillo Lite Sergio 0 82 Sant Adrià
69 Catala Ulied Carles 1373 2 Capella Baladas Jaume 1585 47 Sant Adrià
49 Roig Martinez Salvador 1563 Sanchez Diaz Lucas 1315 74 La Lira
81 Blasco Pomarol Carlos 1096 Castillo Garrido Alex 1436 64 La Lira
39 Cobo Sampron Ramon 1639 1 Bienvenido Kleque Jose 1414 65 Sant Adrià
63 Nunez Romeo Fausto 1446 1 1 Alvarez Albiol Daniel 1681 32 La Lira
43 Giralt Garcia Joaquin 1605 1 1 Teruel Sanz Cristina 1393 67 La Lira
83 Morales Rubiella Albert 0 1 1 Pons Garcia Jordi 1605 44 ONCE
84 Valenzuela Sanchez Cristian 0 1 1 Martinez Lopez-Cozar Man 1497 57 ONCE
87 Chen Shiyuan 0 1 1 Dominguez Laguna Didac 1491 58 Sant Adrià
61 Del Rio Soler Andreu 1463 1 1 Rodriguez Garcia Oscar 1390 68 Sant Adrià
54 Capdevila Castello Alberto 1517 ½ 1 Ruiz Mena Victor 0 88 Sant Adrià
46 Elias Arguelles Manel 1589 ½ ½ Montilla Rodriguez Jose 1199 77 La Lira
78 Torres Teruel Joan 1174 ½ ½ Garcia Ahumada Lluis 1399 66 La Lira
79 Perez Marti Alfonso 1168 ½   Descanso 0    

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 5 el 01.11.2017 a las 10:00 LOCAL: Cornellà

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
11 Varela Cuadrado Cesar 1794 4 Reyes Lopez Daniel 1936 1
15 Madrid Sole Antonio 1779 3 Jordan Garcia Jose Maria 1916 2
4 Avramov Petkov Plamen 1866 3 3 Valarezzo Ricard Pedro 1771 16
18 Martin Barcelo Carles 1761 3 3 Boloix Pahissa Xavier 1852 5
6 Romeu Perulles Jaume 1850 3 Peris Morte Joaquim 1758 20
14 Bonay Toscas Santiago 1779 Salazar Navas Josep 1701 26
7 Gallego Montes Antoni 1818 2 Toribio Ruiz Ismael 1626 30
29 Clanchet Olle Josep 1656 2 2 Lucas Navas Jose Manuel 1870 3
9 Castells Pagan Raul 1808 2 2 Gris Mateos Francisco 1744 22
23 Costa Trave Jaume 1740 2 2 Canizares Hidalgo Antonio 1782 13
19 Vega Rangel Luis 1758 2 2 Vivancos Munoz Manuel 1612 32
21 Santamaria Torres Sergio 1753 2 2 Dominguez De La Haba Emilio 1736 24
25 Sanchez Artigas Antoni 1733 2 Castro Gonzalez Jordi 1682 27
17 Mengual Jerez Antoni 1764 Artero Marquez Juan Pedro 0 40
33 Cuxart Taltavull Albert 1607 1 Garcia Guardiola Joan 1674 28
31 Montserrat Rubia Angel 1622 1 1 Miquel Grasses Josep 1587 35
39 Moreno Munoz Juan Antonio 0 1 1 Saez Ortega Jose 1593 34
36 Girona Flores Ladislau 1374 0   Descanso 0  

 

Taula Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
3 Perez Mitjans Orelvis 2382 3 3 Porta Tovar Guillem 2159 La Lira
7 Vidarte Morales Arturo 2331 Lacasta Palacio Joaquim 2104 La Lira
10 Garrido Fernandez Daniel 2193 Guix Torres David 2056 La Lira
12 Castrillo Mansego Pablo 2006 2 2 Sama Salinas Hector 2171 La Lira
13 Alvarez Ferre Llorens 1946 2 2 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
14 Porta Tovar Oriol 2122 2 2 Alvarez Albiol Victor 2040 La Lira
16 Moreno Oller Victor 1727 2 2 Molano Lafuente Ismael 2068 La Lira
19 Bes Alvarez Alex 2017 Hapala Elisabeth 2084 La Lira
21 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 1 Pera Muntasell Marc 1879 La Lira
23 Pena Mor David 1873 1 1 Gonzalez Cobos Arnau 1688 La Lira
24 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 1 ½ Romero Moreno Felix 1961 La Lira
               
1 Martorell Aguado Joan 2314 4 Garriga Cazorla Pere 2390 ONCE
2 Ayats Llobera Gerard 2295 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 ONCE
4 Gual Pascual Antonio 2372 3 3 Perez Garcia Adria 2082 ONCE
6 Ruperez Miguel 2161 3 Capellades Subirana Marc 2208 ONCE
9 Gonzalez Raul Omar 2196 Fabregas Fernandez Bernat 2103 ONCE
15 Lorenzo Martinez Ruben 1684 2 2 Fernandez Aguilar Francisco 2080 ONCE
17 Marches Rios Joan Manuel 2059 2 2 Rodriguez Vega Blas 2023 ONCE
               
5 Blasco Coll Andreu 2224 3 3 Ventura Bolet Alexandre 2222 Sant Adrià
8 Castillo Dalmau Albert 2209 Romero Castejon Daniel 2118 Sant Adrià
11 Comellas Blanchart Jordi 2128 2 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
18 Fernandez Goyanes Francesc  2145 Marzo Pie Xavier 1927 Sant Adrià
20 Roa Ribera Alvaro 1838 Molinero Martin Joan 1957 Sant Adrià
22 Molina Peris Cristian 1942 1 1 Catala Ulied Bernat 1801 Sant Adrià
25 Castillo Dalmau Arnau 1726 ½ ½ Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
26 Catala Ulied Guillem 1725 0 0 Garcia Ruiz Adrian 1989 Sant Adrià
               
               
GRUP BARCELONÈS            
               
1 Daguro Dasalla Armando 1911 4 4 Moya Nunez Pau Salvador 1866 La Lira
7 Rodriguez Saez Gerard 1826 3 3 Romero Funieles Rafael 1704 La Lira
12 Jerez Soriano Antonio 1891 2 2 Ortiz Padro Pol 1534 La Lira
14 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 2 2 Garcia Gomez Luis 1498 La Lira
17 Hurtado Insa Francesc 1714 2 2 Febrero Perez Lluis 1473 La Lira
19 Rodriguez Robert Ricardo 1368 2 2 Sarrio Vendrell Nerea 1680 La Lira
22 Roig Martinez Salvador 1563 Sanchez Diaz Lucas 1315 La Lira
23 Blasco Pomarol Carlos 1096 Castillo Garrido Alex 1436 La Lira
25 Nunez Romeo Fausto 1446 1 1 Alvarez Albiol Daniel 1681 La Lira
26 Giralt Garcia Joaquin 1605 1 1 Teruel Sanz Cristina 1393 La Lira
32 Elias Arguelles Manel 1589 ½ ½ Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 La Lira
33 Torres Teruel Joan 1174 ½ ½ Garcia Ahumada Lluis 1399 La Lira
               
               
8 Casares Bonals Ainhoa 1640 Costas Bella Carles 1898 ONCE
11 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Serra Vilaro Agustin 1745 ONCE
15 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 2 2 Casares Bonals Asier 1503 ONCE
27 Morales Rubiella Albert 0 1 1 Pons Garcia Jordi 1605 ONCE
28 Valenzuela Sanchez Cristian 0 1 1 Martinez Lopez-Cozar Manuel 1497 ONCE
               
2 Gonzalez Alonso Marti 1787 Porta Bellido Xavier 1873 Sant Adrià
4 Cervello I Tost Roger 1949 3 3 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
1 Monedero Gonzalez Josep 1970 3 3 Magallanes Gustavo 1915 Sant Adrià
5 Seijas Castro Pedro 1677 3 3 Sumelzo Lozano Jose 1939 Sant Adrià
6 Espuny Vinye Ramon 1926 3 3 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
9 Bertran Milia Eduard 1780 Subirats Martinez Miguel Ange 1744 Sant Adrià
10 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Abascal Vicente Ignacio 1649 Sant Adrià
13 Sanchez Coves Juan Josep 1554 2 2 Lopez Manzano Antonio 1883 Sant Adrià
16 Alba Rosales Manel 1446 2 2 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 Sant Adrià
18 Poyato Duran David 1710 2 2 Marzo Ruiz Xavier 1367 Sant Adrià
20 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 2 2 Del Castillo Lite Sergio 0 Sant Adrià
21 Catala Ulied Carles 1373 2 Capella Baladas Jaume Fr 1585 Sant Adrià
24 Cobo Sampron Ramon 1639 1 Bienvenido Kleque Jose 1414 Sant Adrià
29 Chen Shiyuan 0 1 1 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
30 Del Rio Soler Andreu 1463 1 1 Rodriguez Garcia Oscar 1390 Sant Adrià
31 Capdevila Castello Alberto 1517 ½ 1 Ruiz Mena Victor 0 Sant Adrià

NOTA INFORMATIVA: La ronda 5 es disputarà el dia 1 de novembre (dimecres festiu). Els byes per a la ronda 5 cal demanar-los el mateix dia 29, duran la ronda 4, a l'àrbitre de cada local.

L'aparellament es publicarà el dilluns 30/10/2017

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 4 el 29.10.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
2 Garriga Cazorla Pere 2390 3 3 Ruperez Miguel 2161 20 La Lira
9 Ayats Llobera Gerard 2295 3 3 Martorell Aguado Joan 2314 8 La Lira
4 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Fernandez Cazorla Antonio 2204 15 Foment
11 Ventura Bolet Alexandre 2222 Gual Pascual Antonio 2372 5 Foment
24 Paquico Rodriguez Ivan 2135 2 2 Perez Mitjans Orelvis 2382 3 Foment
30 Fabregas Fernandez Bernat 2103 2 2 Vidarte Morales Arturo 2331 6 La Lira
32 Perez Garcia Adria 2082 2 2 Jimenez Ruano Adrian 2317 7 La Lira
33 Fernandez Aguilar Francisco 2080 2 2 Blasco Coll Andreu 2224 10 Foment
68 Houzi Acharki Hanane 1676 2 2 Capellades Subirana Marc 2208 14 Sant Adrià
16 Avila Jimenez Xavier 2201 2 2 Porta Tovar Oriol 2122 27 Foment
38 Guix Torres David 2056 2 2 Gonzalez Raul Omar 2196 17 La Lira
21 Porta Tovar Guillem 2159 2 2 Lorenzo Martinez Ruben 1684 67 Foment
19 Sama Salinas Hector 2171 2 Lacasta Palacio Joaquim 2104 29 La Lira
31 Hapala Elisabeth 2084 Garrido Fernandez Daniel 2193 18 Foment
35 Pozanco Romasanta Marc 2064 Fernandez Goyanes Franc 2145 22 Sant Adrià
49 Molinero Martin Joan 1957 Comellas Blanchart Jordi 2128 25 Sant Adrià
26 Gonell Aparici Ramon 2122 Marches Rios Joan 2059 37 La Lira
28 Romero Castejon Daniel 2118 Prats Rodriguez Juan  1962 47 La Lira
34 Molano Lafuente Ismael 2068 1 Roa Ribera Alvaro 1838 58 Foment
23 Dominguez Rueda Juan 2135 1 1 Molina Peris Cristian 1942 52 La Lira
55 Pera Muntasell Marc 1879 1 1 Vigo Allepuz David 2060 36 La Lira
39 Alvarez Albiol Victor 2040 1 1 Pena Mor David 1873 56 Foment
41 Rodriguez Vega Blas 2023 1 1 Torralba Brosa Marc 1740 61 ONCE
59 Catala Ulied Bernat 1801 1 1 Castrillo Mansego Pablo 2006 44 Sant Adrià
62 Moreno Oller Victor 1727 1 1 Velez Romero Juan Luis 1971 46 Sant Adrià
66 Gonzalez Cobos Arnau 1688 1 1 Alvarez Ferre Llorens 1946 50 La Lira
60 Dominguez Laguna Eduard 1747 ½ ½ Bes Alvarez Alex 2017 42 Foment
43 Tarrago Domingo Miguel 2011 ½ ½ Toquero Gracia Pau 1901 54 Sant Adrià
53 Marzo Pie Xavier 1927 ½ ½ Romero Moreno Felix 1961 48 Foment
64 Catala Ulied Guillem 1725 0 0 Vazquez Gamero Miguel 2025 40 Sant Adrià
45 Garcia Ruiz Adrian 1989 0 0 Ramos Verdu Juan 1699 65 La Lira

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 4 el 29.10.2017 a las 10:00

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
13 Moya Nunez Pau  1866 3 3 Cervello I Tost Roger 1949 3 Foment
6 Magallanes Gustavo 1915 3 3 Gonzalez Alonso Marti 1787 20 Foment
22 Molina Hernandez Albert 1780 3 3 Daguro Dasalla Armando 1911 7 Sant Adrià
16 Gonzalez Lafita Oscar 1808 Monedero Gonzalez Josep 1970 1 Foment
4 Sumelzo Lozano Jose 1939 Espuny Vinye Ramon 1926 5 Sant Adrià
12 Porta Bellido Xavier 1873 2 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 11 La Lira
2 Ramon Serrano Francisco 1950 2 2 Hurtado Insa Francesc 1714 28 La Lira
8 Costas Bella Carles 1898 2 2 Subirats Martinez Miguel 1744 26 La Lira
10 Lopez Manzano Antonio 1883 2 2 Seijas Castro Pedro 1677 34 Sant Adrià
27 Garcia Punzano Josep 1724 2 2 Rodriguez Saez Gerard 1826 14 Sant Adrià
15 Delgado Camara Lluis 1813 2 2 Castro Estrella Joan 1642 36 Sant Adrià
31 Romero Funieles Rafael 1704 2 2 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 17 ONCE
18 Grao Amaya Rafael 1806 2 2 Catala Ulied Carles 1373 69 Sant Adrià
35 Abascal Vicente Ignacio 1649 2 2 Bertran Milia Eduard 1780 21 Sant Adrià
23 Gisbert Mir Alejandro 1771 2 2 Sanchez Arcusa Guillem 1623 42 Foment
37 Lopez Mayoral Miguel 1640 2 2 Ayza Casamitjana Antoni 1771 24 Foment
55 Casares Bonals Asier 1503 2 Serra Vilaro Agustin 1745 25 La Lira
74 Sanchez Diaz Lucas 1315 Casares Bonals Ainhoa 1640 38 La Lira
72 Marzo Ruiz Xavier 1367 Sanchez Coves Juan  1554 50 Foment
57 Martinez Lopez-Cozar M 1497 1 1 Jerez Soriano Antonio 1891 9 ONCE
58 Dominguez Laguna Didac 1491 1 1 Molina Soler Joan 1705 30 Foment
33 Sarrio Vendrell Nerea 1680 1 1 Padin Jimenez Oriol 1474 59 La Lira
39 Cobo Sampron Ramon 1639 1 1 Alba Rosales Manel 1446 62 Sant Adrià
60 Febrero Perez Lluis 1473 1 1 Giralt Garcia Joaquin 1605 43 La Lira
44 Pons Garcia Jordi 1605 1 1 Rodriguez Robert Ricardo 1368 71 Sant Adrià
45 Guerra Blanco Antonio 1592 1 1 Vicente Perales Manel 1354 73 Sant Adrià
63 Nunez Romeo Fausto 1446 1 1 Carceller Perez Francesc 1584 48 Foment
49 Roig Martinez Salvador 1563 1 1 Blasco Pomarol Carlos 1096 81 La Lira
51 Ortiz Padro Pol 1534 1 1 Morales Rubiella Albert 0 83 ONCE
52 Valero Hellin Jose Luis 1522 1 1 Valenzuela Sanchez Cristian 0 84 Sant Adrià
87 Chen Shiyuan 0 1 1 Barroso Vilanova Daniel 1521 53 ONCE
56 Garcia Gomez Luis 1498 1 1 Gutierrez Gomez Dolores 0 86 ONCE
82 Del Castillo Lite Sergio 0 1 ½ Elias Arguelles Manel 1589 46 Sant Adrià
47 Capella Baladas Jaume 1585 ½ ½ Perez Marti Alfonso 1168 79 Sant Adrià
65 Bienvenido Kleque Jose 1414 ½ ½ Torres Teruel Joan 1174 78 ONCE
77 Montilla Rodriguez Jose 1199 0 0 Capdevila Castello Alberto 1517 54 Foment
80 Claria Martinez Albert 1159 0 0 Del Rio Soler Andreu 1463 61 Foment
66 Garcia Ahumada Lluis 1399 0 0 San Isidoro Castillo Josep 1368 70 ONCE
67 Teruel Sanz Cristina 1393 0 0 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 75 ONCE
68 Rodriguez Garcia Oscar 1390 0 0 Alarcon Alarcon Marina 1200 76 ONCE

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
       
Ronda 4 el 29.10.2017 a las 10:00 LOCAL: CORNELLA

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
18 Martin Barcelo Carles 1761 3 3 Varela Cuadrado Cesar 1794 11
1 Reyes Lopez Daniel 1936 Bonay Toscas Santiago 1779 14
6 Romeu Perulles Jaume 1850 Madrid Sole Antonio 1779 15
2 Jordan Garcia Jose Maria 1916 2 2 Vega Rangel Luis 1758 19
13 Canizares Hidalgo Antonio 1782 2 2 Avramov Petkov Plamen 1866 4
5 Boloix Pahissa Xavier 1852 2 2 Costa Trave Jaume 1740 23
16 Valarezzo Ricard Pedro 1771 2 2 Gallego Montes Antoni 1818 7
20 Peris Morte Joaquim 1758 2 2 Castells Pagan Raul 1808 9
26 Salazar Navas Josep 1701 2 Santamaria Torres Sergio 1753 21
30 Toribio Ruiz Ismael 1626 Cuxart Taltavull Albert 1607 33
32 Vivancos Munoz Manuel 1612 1 Mengual Jerez Antoni 1764 17
3 Lucas Navas Jose Manuel 1870 1 1 Montserrat Rubia Angel 1622 31
22 Gris Mateos Francisco 1744 1 1 Saez Ortega Jose 1593 34
24 Dominguez De La Haba Emilio 1736 1 1 Miquel Grasses Josep 1587 35
40 Artero Marquez Juan Pedro 0 1 1 Sanchez Artigas Antoni 1733 25
27 Castro Gonzalez Jordi 1682 1 1 Fresneda Arias Esther 1355 37
41 Martin Martinez Ana 0 1 1 Clanchet Olle Josep 1656 29
8 Moyano Barrero Antoni 1811 ½ ½ Duro Salgado Francisco 1793 12
28 Garcia Guardiola Joan 1674 0 0 Ferre Navarro Joaquim 1294 38
36 Girona Flores Ladislau 1374 0 0 Moreno Munoz Juan 0 39

 

APARELLAMENTS PER LOCALS RONDA 4

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Fernandez Cazorla Antonio 2204 Foment
Ventura Bolet Alexandre 2222 Gual Pascual Antonio 2372 Foment
Paquico Rodriguez Ivan 2135 2 2 Perez Mitjans Orelvis 2382 Foment
Fernandez Aguilar Francisco 2080 2 2 Blasco Coll Andreu 2224 Foment
Avila Jimenez Xavier 2201 2 2 Porta Tovar Oriol 2122 Foment
Porta Tovar Guillem 2159 2 2 Lorenzo Martinez Ruben 1684 Foment
Hapala Elisabeth 2084 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Molano Lafuente Ismael 2068 1 Roa Ribera Alvaro 1838 Foment
Alvarez Albiol Victor 2040 1 1 Pena Mor David 1873 Foment
Dominguez Laguna Eduard 1747 ½ ½ Bes Alvarez Alex 2017 Foment
Marzo Pie Xavier 1927 ½ ½ Romero Moreno Felix 1961 Foment
             
Garriga Cazorla Pere 2390 3 3 Ruperez Miguel 2161 La Lira
Ayats Llobera Gerard 2295 3 3 Martorell Aguado Joan 2314 La Lira
Fabregas Fernandez Bernat 2103 2 2 Vidarte Morales Arturo 2331 La Lira
Perez Garcia Adria 2082 2 2 Jimenez Ruano Adrian 2317 La Lira
Guix Torres David 2056 2 2 Gonzalez Raul Omar 2196 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 2 Lacasta Palacio Joaquim 2104 La Lira
Gonell Aparici Ramon 2122 Marches Rios Joan Manuel 2059 La Lira
Romero Castejon Daniel 2118 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 La Lira
Dominguez Rueda Juan 2135 1 1 Molina Peris Cristian 1942 La Lira
Pera Muntasell Marc 1879 1 1 Vigo Allepuz David 2060 La Lira
Gonzalez Cobos Arnau 1688 1 1 Alvarez Ferre Llorens 1946 La Lira
Garcia Ruiz Adrian 1989 0 0 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 La Lira
             
Rodriguez Vega Blas 2023 1 1 Torralba Brosa Marc 1740 ONCE
             
Houzi Acharki Hanane 1676 2 2 Capellades Subirana Marc 2208 Sant Adrià
Pozanco Romasanta Marc 2064 Fernandez Goyanes Francesc X 2145 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 Comellas Blanchart Jordi 2128 Sant Adrià
Catala Ulied Bernat 1801 1 1 Castrillo Mansego Pablo 2006 Sant Adrià
Moreno Oller Victor 1727 1 1 Velez Romero Juan Luis 1971 Sant Adrià
Tarrago Domingo Miguel 2011 ½ ½ Toquero Gracia Pau 1901 Sant Adrià
Catala Ulied Guillem 1725 0 0 Vazquez Gamero Miguel 2025 Sant Adrià
             
Moya Nunez Pau Salvador 1866 3 3 Cervello I Tost Roger 1949 Foment
Magallanes Gustavo 1915 3 3 Gonzalez Alonso Marti 1787 Foment
Gonzalez Lafita Oscar 1808 Monedero Gonzalez Josep 1970 Foment
Gisbert Mir Alejandro 1771 2 2 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Foment
Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 2 2 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Foment
Dominguez Laguna Didac 1491 1 1 Molina Soler Joan Carlos 1705 Foment
Nunez Romeo Fausto 1446 1 1 Carceller Perez Francesc 1584 Foment
Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 0 0 Capdevila Castello Alberto 1517 Foment
Claria Martinez Albert 1159 0 0 Del Rio Soler Andreu 1463 Foment
             
Porta Bellido Xavier 1873 2 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Ramon Serrano Francisco Javie 1950 2 2 Hurtado Insa Francesc 1714 La Lira
Costas Bella Carles 1898 2 2 Subirats Martinez Miguel Ange 1744 La Lira
Casares Bonals Asier 1503 2 Serra Vilaro Agustin 1745 La Lira
Sanchez Diaz Lucas 1315 Casares Bonals Ainhoa 1640 La Lira
Sarrio Vendrell Nerea 1680 1 1 Padin Jimenez Oriol 1474 La Lira
Febrero Perez Lluis 1473 1 1 Giralt Garcia Joaquin 1605 La Lira
Roig Martinez Salvador 1563 1 1 Blasco Pomarol Carlos 1096 La Lira
             
Romero Funieles Rafael 1704 2 2 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 ONCE
Martinez Lopez-Cozar Manuel 1497 1 1 Jerez Soriano Antonio 1891 ONCE
Ortiz Padro Pol 1534 1 1 Morales Rubiella Albert 0 ONCE
Chen Shiyuan 0 1 1 Barroso Vilanova Daniel 1521 ONCE
Garcia Gomez Luis 1498 1 1 Gutierrez Gomez Dolores 0 ONCE
Bienvenido Kleque Jose 1414 ½ ½ Torres Teruel Joan 1174 ONCE
Garcia Ahumada Lluis 1399 0 0 San Isidoro Castillo Josep 1368 ONCE
Teruel Sanz Cristina 1393 0 0 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 ONCE
Rodriguez Garcia Oscar 1390 0 0 Alarcon Alarcon Marina 1200 ONCE
             
Molina Hernandez Albert 1780 3 3 Daguro Dasalla Armando 1911 Sant Adrià
Sumelzo Lozano Jose 1939 Espuny Vinye Ramon 1926 Sant Adrià
Lopez Manzano Antonio 1883 2 2 Seijas Castro Pedro 1677 Sant Adrià
Garcia Punzano Josep Lluis 1724 2 2 Rodriguez Saez Gerard 1826 Sant Adrià
Delgado Camara Lluis Felix 1813 2 2 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Sant Adrià
Grao Amaya Rafael 1806 2 2 Catala Ulied Carles 1373 Sant Adrià
Abascal Vicente Ignacio 1649 2 2 Bertran Milia Eduard 1780 Sant Adrià
Cobo Sampron Ramon 1639 1 1 Alba Rosales Manel 1446 Sant Adrià
Pons Garcia Jordi 1605 1 1 Rodriguez Robert Ricardo 1368 Sant Adrià
Guerra Blanco Antonio 1592 1 1 Vicente Perales Manel 1354 Sant Adrià
Valero Hellin Jose Luis 1522 1 1 Valenzuela Sanchez Cristian 0 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 1 ½ Elias Arguelles Manel 1589 Sant Adrià
Capella Baladas Jaume Frances 1585 ½ ½ Perez Marti Alfonso 1168 Sant Adrià

 

ADRECES DELS LOCALS DE JOC:

FOMENT MARTINENC: Provença, 591-593 Barcelona

ONCE: Sepulveda, 1 Barcelona

LA LIRA: Abat Odó, 22-24 baixos Barcelona

SANT ADRIA: Ricart, 6 Sant Adrià del Besos

CORNELLÀ: Eduard Gibert, 29 Cornellà

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 3 el 22.10.2017 a las 10:00

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
17 Gonzalez Raul Omar 2196 2 2 Garriga Cazorla Pere 2390 2 Sant Adrià
7 Jimenez Ruano Adrian 2317 2 2 Ruperez Miguel 2161 20 La Lira
8 Martorell Aguado Joan 2314 2 2 Fabregas Fernandez Bernat 2103 30 Foment
67 Lorenzo Martinez Ruben 1684 2 2 Ayats Llobera Gerard 2295 9 Foment
18 Garrido Fernandez Daniel 2193 Perpinya Rofes Lluis 2379 4 Foment
5 Gual Pascual Antonio 2372 Gonell Aparici Ramon 2122 26 La Lira
10 Blasco Coll Andreu 2224 Porta Tovar Guillem 2159 21 Foment
25 Comellas Blanchart Jordi 2128 Ventura Bolet Alexandre 2222 11 Sant Adrià
47 Prats Rodriguez Juan 1962 Castillo Dalmau Albert 2209 13 Foment
14 Capellades Subirana Marc 2208 Fernandez Aguilar Franc 2080 33 La Lira
35 Pozanco Romasanta Marc 2064 Fernandez Cazorla Antonio 2204 15 La Lira
6 Vidarte Morales Arturo 2331 1 Romero Castejon Daniel 2118 28 La Lira
3 Perez Mitjans Orelvis 2382 1 1 Alvarez Albiol Victor 2040 39 Foment
16 Avila Jimenez Xavier 2201 1 1 Rodriguez Vega Blas 2023 41 ONCE
22 Fernandez Goyanes Fran 2145 1 1 Molinero Martin Joan 1957 49 Sant Adrià
50 Alvarez Ferre Llorens 1946 1 1 Paquico Rodriguez Ivan 2135 24 Sant Adrià
27 Porta Tovar Oriol 2122 1 1 Catala Ulied Bernat 1801 59 Foment
29 Lacasta Palacio Joaquim 2104 1 1 Moreno Oller Victor 1727 62 La Lira
58 Roa Ribera Alvaro 1838 1 1 Hapala Elisabeth 2084 31 Sant Adrià
61 Torralba Brosa Marc 1740 1 1 Perez Garcia Adria 2082 32 La Lira
68 Houzi Acharki Hanane 1676 1 1 Vigo Allepuz David 2060 36 Foment
38 Guix Torres David 2056 1 1 Gonzalez Cobos Arnau 1688 66 La Lira
48 Romero Moreno Felix 1961 ½ ½ Sama Salinas Hector 2171 19 La Lira
37 Marches Rios Joan 2059 ½ ½ Castillo Dalmau Arnau 1726 63 Foment
46 Velez Romero Juan Luis 1971 ½ ½ Pera Muntasell Marc 1879 55 La Lira
54 Toquero Gracia Pau 1901 ½ 0 Dominguez Rueda Juan 2135 23 La Lira
56 Pena Mor David 1873 0 0 Vazquez Gamero Miguel 2025 40 Sant Adrià
42 Bes Alvarez Alex 2017 0 0 Marzo Pie Xavier 1927 53 Foment
43 Tarrago Domingo Miguel 2011 0 0 Dominguez Laguna Eduard 1747 60 Sant Adrià
44 Castrillo Mansego Pablo 2006 0 0 Catala Ulied Guillem 1725 64 Foment
52 Molina Peris Cristian 1942 0 0 Ramos Verdu Juan 1699 65 Sant Adrià

 

Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 3 el 22.10.2017 a las 10:00

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. Local
1 Monedero Gonzalez Josep 1970 2 2 Porta Bellido Xavier 1873 12 Sant Adrià
13 Moya Nunez Pau Salvador 1866 2 2 Ramon Serrano Francisco 1950 2 Foment
3 Cervello I Tost Roger 1949 2 2 Delgado Camara Lluis  1813 15 Sant Adrià
5 Espuny Vinye Ramon 1926 2 2 Gonzalez Lafita Oscar 1808 16 La Lira
17 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 2 2 Magallanes Gustavo 1915 6 ONCE
7 Daguro Dasalla Armando 1911 2 2 Abascal Vicente Ignacio 1649 35 Sant Adrià
20 Gonzalez Alonso Marti 1787 2 2 Costas Bella Carles 1898 8 La Lira
22 Molina Hernandez Albert 1780 2 2 Lopez Manzano Antonio 1883 10 Sant Adrià
24 Ayza Casamitjana Antoni 1771 2 Sumelzo Lozano Jose 1939 4 Foment
28 Hurtado Insa Francesc 1714 Gisbert Mir Alejandro 1771 23 Sant Adrià
64 Castillo Garrido Alex 1436 1 Escudero Martinez Alberto 1788 19 Foment
9 Jerez Soriano Antonio 1891 1 1 Sanchez Arcusa Guillem 1623 42 Foment
11 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 1 1 Pons Garcia Jordi 1605 44 La Lira
14 Rodriguez Saez Gerard 1826 1 1 Guerra Blanco Antonio 1592 45 Sant Adrià
43 Giralt Garcia Joaquin 1605 1 1 Grao Amaya Rafael 1806 18 Sant Adrià
21 Bertran Milia Eduard 1780 1 1 Roig Martinez Salvador 1563 49 La Lira
25 Serra Vilaro Agustin 1745 1 1 Sanchez Coves Juan 1554 50 Sant Adrià
26 Subirats Martinez Miguel 1744 1 1 Ortiz Padro Pol 1534 51 La Lira
53 Barroso Vilanova Daniel 1521 1 1 Garcia Punzano Josep 1724 27 ONCE
59 Padin Jimenez Oriol 1474 1 1 Poyato Duran David 1710 29 La Lira
30 Molina Soler Joan Carlos 1705 1 1 Casares Bonals Asier 1503 55 Foment
62 Alba Rosales Manel 1446 1 1 Romero Funieles Rafael 1704 31 Sant Adrià
34 Seijas Castro Pedro 1677 1 1 Dominguez Laguna Didac 1491 58 Sant Adrià
36 Castro Estrella Joan 1642 1 1 Nunez Romeo Fausto 1446 63 Foment
83 Morales Rubiella Albert 0 1 1 Lopez Mayoral Miguel 1640 37 ONCE
38 Casares Bonals Ainhoa 1640 1 1 Marzo Ruiz Xavier 1367 72 Foment
69 Catala Ulied Carles 1373 1 1 Cobo Sampron Ramon 1639 39 Foment
40 Arcas Rodriguez Jordi 1633 1 1 Valenzuela Sanchez Crist 0 84 ONCE
73 Vicente Perales Manel 1354 ½ 1 Sanchez Diaz Lucas 1315 74 Sant Adrià
32 Alvarez Albiol Daniel 1681 0 ½ Capella Baladas Jaume 1585 47 Foment
70 San Isidoro Castillo Josep 1368 0 0 Sarrio Vendrell Nerea 1680 33 ONCE
71 Rodriguez Robert Ricardo 1368 0 0 Romeo Ros Joaquin 1633 41 Sant Adrià
46 Elias Arguelles Manel 1589 0 0 Torres Teruel Joan 1174 78 La Lira
48 Carceller Perez Francesc 1584 0 0 Claria Martinez Albert 1159 80 La Lira
75 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 0 0 Valero Hellin Jose Luis 1522 52 ONCE
76 Alarcon Alarcon Marina 1200 0 0 Febrero Perez Lluis 1473 60 ONCE
61 Del Rio Soler Andreu 1463 0 0 Del Castillo Lite Sergio 0 82 Foment
79 Perez Marti Alfonso 1168 0 0 Bienvenido Kleque Jose 1414 65 Sant Adrià
67 Teruel Sanz Cristina 1393 0 0 Gutierrez Gomez Dolores 0 86 ONCE
81 Blasco Pomarol Carlos 1096 0 0 Rodriguez Garcia Oscar 1390 68 La Lira
87 Chen Shiyuan 0 0   Descanso 0    

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 3 el 22.10.2017 a las 10:00 LOCAL: Sant Feliu

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
11 Varela Cuadrado Cesar 1794 2 2 Jordan Garcia Jose Maria 1916 2
14 Bonay Toscas Santiago 1779 2 2 Romeu Perulles Jaume 1850 6
7 Gallego Montes Antoni 1818 2 2 Martin Barcelo Carles 1761 18
1 Reyes Lopez Daniel 1936 Toribio Ruiz Ismael 1626 30
9 Castells Pagan Raul 1808 Valarezzo Ricard Pedro 1771 16
15 Madrid Sole Antonio 1779 1 Lucas Navas Jose Manuel 1870 3
4 Avramov Petkov Plamen 1866 1 1 Dominguez Emilio 1736 24
25 Sanchez Artigas Antoni 1733 1 1 Boloix Pahissa Xavier 1852 5
29 Clanchet Olle Josep 1656 1 1 Canizares Hidalgo Antonio 1782 13
17 Mengual Jerez Antoni 1764 1 1 Salazar Navas Josep 1701 26
19 Vega Rangel Luis 1758 1 1 Castro Gonzalez Jordi 1682 27
37 Fresneda Arias Esther 1355 1 1 Peris Morte Joaquim 1758 20
21 Santamaria Torres Sergio 1753 1 1 Vivancos Munoz Manuel 1612 32
23 Costa Trave Jaume 1740 1 1 Martin Martinez Ana 0 41
33 Cuxart Taltavull Albert 1607 ½ ½ Moyano Barrero Antoni 1811 8
31 Montserrat Rubia Angel 1622 0 ½ Duro Salgado Francisco 1793 12
39 Moreno Munoz Juan Antonio 0 0 0 Gris Mateos Francisco 1744 22
40 Artero Marquez Juan Pedro 0 0 0 Garcia Guardiola Joan 1674 28
34 Saez Ortega Jose 1593 0 0 Girona Flores Ladislau 1374 36
35 Miquel Grasses Josep 1587 0 0 Ferre Navarro Joaquim 1294 38

 

DISTRIBUCIÓ PER LOCALS

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Martorell Aguado Joan 2314 2 2 Fabregas Fernandez Bernat 2103 Foment
Lorenzo Martinez Ruben 1684 2 2 Ayats Llobera Gerard 2295 Foment
Garrido Fernandez Daniel 2193 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 Foment
Blasco Coll Andreu 2224 Porta Tovar Guillem 2159 Foment
Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 Castillo Dalmau Albert 2209 Foment
Perez Mitjans Orelvis 2382 1 1 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Porta Tovar Oriol 2122 1 1 Catala Ulied Bernat 1801 Foment
Houzi Acharki Hanane 1676 1 1 Vigo Allepuz David 2060 Foment
Marches Rios Joan Manuel 2059 ½ ½ Castillo Dalmau Arnau 1726 Foment
Bes Alvarez Alex 2017 0 0 Marzo Pie Xavier 1927 Foment
Castrillo Mansego Pablo 2006 0 0 Catala Ulied Guillem 1725 Foment
             
Jimenez Ruano Adrian 2317 2 2 Ruperez Miguel 2161 La Lira
Gual Pascual Antonio 2372 Gonell Aparici Ramon 2122 La Lira
Capellades Subirana Marc 2208 Fernandez Aguilar Francisco 2080 La Lira
Pozanco Romasanta Marc 2064 Fernandez Cazorla Antonio 2204 La Lira
Vidarte Morales Arturo 2331 1 Romero Castejon Daniel 2118 La Lira
Lacasta Palacio Joaquim 2104 1 1 Moreno Oller Victor 1727 La Lira
Torralba Brosa Marc 1740 1 1 Perez Garcia Adria 2082 La Lira
Guix Torres David 2056 1 1 Gonzalez Cobos Arnau 1688 La Lira
Romero Moreno Felix 1961 ½ ½ Sama Salinas Hector 2171 La Lira
Velez Romero Juan Luis 1971 ½ ½ Pera Muntasell Marc 1879 La Lira
Toquero Gracia Pau 1901 ½ 0 Dominguez Rueda Juan 2135 La Lira
Jimenez Ruano Adrian 2317 2 2 Ruperez Miguel 2161 La Lira
             
Avila Jimenez Xavier 2201 1 1 Rodriguez Vega Blas 2023 ONCE
             
Gonzalez Raul Omar 2196 2 2 Garriga Cazorla Pere 2390 Sant Adrià
Comellas Blanchart Jordi 2128 Ventura Bolet Alexandre 2222 Sant Adrià
Fernandez Goyanes Francesc X 2145 1 1 Molinero Martin Joan 1957 Sant Adrià
Alvarez Ferre Llorens 1946 1 1 Paquico Rodriguez Ivan 2135 Sant Adrià
Roa Ribera Alvaro 1838 1 1 Hapala Elisabeth 2084 Sant Adrià
Pena Mor David 1873 0 0 Vazquez Gamero Miguel 2025 Sant Adrià
Tarrago Domingo Miguel 2011 0 0 Dominguez Laguna Eduard 1747 Sant Adrià
Molina Peris Cristian 1942 0 0 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 Sant Adrià
             
             
             
             
Moya Nunez Pau Salvador 1866 2 2 Ramon Serrano Francisco Javie 1950 Foment
Ayza Casamitjana Antoni 1771 2 Sumelzo Lozano Jose 1939 Foment
Castillo Garrido Alex 1436 1 Escudero Martinez Alberto 1788 Foment
Jerez Soriano Antonio 1891 1 1 Sanchez Arcusa Guillem 1623 Foment
Molina Soler Joan Carlos 1705 1 1 Casares Bonals Asier 1503 Foment
Castro Estrella Joan Gabriel 1642 1 1 Nunez Romeo Fausto 1446 Foment
Casares Bonals Ainhoa 1640 1 1 Marzo Ruiz Xavier 1367 Foment
Catala Ulied Carles 1373 1 1 Cobo Sampron Ramon 1639 Foment
Alvarez Albiol Daniel 1681 0 ½ Capella Baladas Jaume Frances 1585 Foment
Del Rio Soler Andreu 1463 0 0 Del Castillo Lite Sergio 0 Foment
             
Espuny Vinye Ramon 1926 2 2 Gonzalez Lafita Oscar 1808 La Lira
Gonzalez Alonso Marti 1787 2 2 Costas Bella Carles 1898 La Lira
Daimiel Bescos Eleuterio 1881 1 1 Pons Garcia Jordi 1605 La Lira
Bertran Milia Eduard 1780 1 1 Roig Martinez Salvador 1563 La Lira
Subirats Martinez Miguel Ange 1744 1 1 Ortiz Padro Pol 1534 La Lira
Padin Jimenez Oriol 1474 1 1 Poyato Duran David 1710 La Lira
Elias Arguelles Manel 1589 0 0 Torres Teruel Joan 1174 La Lira
Carceller Perez Francesc 1584 0 0 Claria Martinez Albert 1159 La Lira
Blasco Pomarol Carlos 1096 0 0 Rodriguez Garcia Oscar 1390 La Lira
             
Peiron Lluch Jose Daniel 1807 2 2 Magallanes Gustavo 1915 ONCE
Barroso Vilanova Daniel 1521 1 1 Garcia Punzano Josep Lluis 1724 ONCE
Morales Rubiella Albert 0 1 1 Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 ONCE
Arcas Rodriguez Jordi 1633 1 1 Valenzuela Sanchez Cristian 0 ONCE
San Isidoro Castillo Josep 1368 0 0 Sarrio Vendrell Nerea 1680 ONCE
Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 0 0 Valero Hellin Jose Luis 1522 ONCE
Alarcon Alarcon Marina 1200 0 0 Febrero Perez Lluis 1473 ONCE
Teruel Sanz Cristina 1393 0 0 Gutierrez Gomez Dolores 0 ONCE
             
Monedero Gonzalez Josep 1970 2 2 Porta Bellido Xavier 1873 Sant Adrià
Cervello I Tost Roger 1949 2 2 Delgado Camara Lluis Felix 1813 Sant Adrià
Daguro Dasalla Armando 1911 2 2 Abascal Vicente Ignacio 1649 Sant Adrià
Molina Hernandez Albert 1780 2 2 Lopez Manzano Antonio 1883 Sant Adrià
Hurtado Insa Francesc 1714 Gisbert Mir Alejandro 1771 Sant Adrià
Rodriguez Saez Gerard 1826 1 1 Guerra Blanco Antonio 1592 Sant Adrià
Giralt Garcia Joaquin 1605 1 1 Grao Amaya Rafael 1806 Sant Adrià
Serra Vilaro Agustin 1745 1 1 Sanchez Coves Juan Josep 1554 Sant Adrià
Alba Rosales Manel 1446 1 1 Romero Funieles Rafael 1704 Sant Adrià
Seijas Castro Pedro 1677 1 1 Dominguez Laguna Didac 1491 Sant Adrià
Vicente Perales Manel 1354 ½ 1 Sanchez Diaz Lucas 1315 Sant Adrià
Rodriguez Robert Ricardo 1368 0 0 Romeo Ros Joaquin 1633 Sant Adrià
Perez Marti Alfonso 1168 0 0 Bienvenido Kleque Jose 1414 Sant Adrià

 

FOMENT MARTINENC: Provença, 591-593 Barcelona

ONCE: Sepulveda, 1 Barcelona

LA LIRA: Abat Odó, 22-24 baixos Barcelona

SANT ADRIA: Ricart, 6 Sant Adrià del Besos

SANT FELIU: Passeig Bertrand, 13 Sant Feliu de Llobregat

 

Campionat Absolut de Barcelona
Ronda 2 el 15.10.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. LOCAL
2 Garriga Cazorla Pere 2390 1 1 Fernandez Goyanes Franc 2145 22 Sant Adrià
4 Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 1 1 Comellas Blanchart Jordi 2128 25 La Lira
21 Porta Tovar Guillem 2159 1 1 Gual Pascual Antonio 2372 5 Foment
7 Jimenez Ruano Adrian 2317 1 1 Porta Tovar Oriol 2122 27 Foment
24 Paquico Rodriguez Ivan 2135 1 1 Martorell Aguado Joan 2314 8 Sant Adrià
9 Ayats Llobera Gerard 2295 1 1 Lacasta Palacio Joaquim 2104 29 Foment
26 Gonell Aparici Ramon 2122 1 1 Blasco Coll Andreu 2224 10 Foment
11 Ventura Bolet Alexandre 2222 1 1 Pozanco Romasanta Marc 2064 35 La Lira
28 Romero Castejon Daniel 2118 1 1 Capellades Subirana Marc 2208 14 Sant Adrià
15 Fernandez Cazorla Antonio 2204 1 1 Prats Rodriguez Juan Bos 1962 47 Sant Adrià
30 Fabregas Fernandez Bernat 2103 1 1 Avila Jimenez Xavier 2201 16 La Lira
17 Gonzalez Raul Omar 2196 1 1 Houzi Acharki Hanane 1676 68 La Lira
33 Fernandez Aguilar Francisco 2080 1 1 Garrido Fernandez Daniel 2193 18 Foment
38 Guix Torres David 2056 1 1 Ruperez Miguel 2161 20 La Lira
67 Lorenzo Martinez Ruben 1684 1 ½ Romero Moreno Felix 1961 48 La Lira
13 Castillo Dalmau Albert 2209 ½ ½ Toquero Gracia Pau 1901 54 La Lira
19 Sama Salinas Hector 2171 ½ 0 Perez Mitjans Orelvis 2382 3 La Lira
6 Vidarte Morales Arturo 2331 0 0 Reverdy Micah Fabrice 1945 51 La Lira
31 Hapala Elisabeth 2084 0 0 Molina Peris Cristian 1942 52 Sant Adrià
53 Marzo Pie Xavier 1927 0 0 Molano Lafuente Ismael 2068 34 Foment
36 Vigo Allepuz David 2060 0 0 Pena Mor David 1873 56 Foment
55 Pera Muntasell Marc 1879 0 0 Marches Rios Joan Manel 2059 37 La Lira
57 Palma Cancino Jose Pablo 1866 0 0 Alvarez Albiol Victor 2040 39 Foment
40 Vazquez Gamero Miguel 2025 0 0 Roa Ribera Alvaro 1838 58 Sant Adrià
41 Rodriguez Vega Blas 2023 0 0 Dominguez Laguna Edu 1747 60 ONCE
59 Catala Ulied Bernat 1801 0 0 Bes Alvarez Alex 2017 42 Foment
61 Torralba Brosa Marc 1740 0 0 Castrillo Mansego Pablo 2006 44 Foment
45 Garcia Ruiz Adrian 1989 0 0 Moreno Oller Victor 1727 62 Foment
63 Castillo Dalmau Arnau 1726 0 0 Velez Romero Juan Luis 1971 46 La Lira
49 Molinero Martin Joan 1957 0 0 Catala Ulied Guillem 1725 64 Sant Adrià
65 Ramos Verdu Juan Manuel 1699 0 0 Alvarez Ferre Llorens 1946 50 Sant Adrià
66 Gonzalez Cobos Arnau 1688 0   Descans 0    
Campionat Territorial del Barcelones
Ronda 2 el 15.10.2017 a las 10:00
SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo. LOCAL
25 Serra Vilaro Agustin 1745 1 1 Monedero Gonzalez Josep 1970 1 Sant Adrià
2 Ramon Serrano Francisco 1950 1 1 Subirats Martinez Miguel An 1744 26 Sant Adrià
27 Garcia Punzano Josep Ll 1724 1 1 Cervello I Tost Roger 1949 3 Sant Adrià
4 Sumelzo Lozano Jose 1939 1 1 Hurtado Insa Francesc 1714 28 Sant Adrià
29 Poyato Duran David 1710 1 1 Espuny Vinye Ramon 1926 5 Foment
6 Magallanes Gustavo 1915 1 1 Molina Soler Joan Carlos 1705 30 La Lira
31 Romero Funieles Rafael 1704 1 1 Daguro Dasalla Armando 1911 7 La Lira
8 Costas Bella Carles 1898 1 1 Seijas Castro Pedro 1677 34 La Lira
35 Abascal Vicente Ignacio 1649 1 1 Jerez Soriano Antonio 1891 9 Foment
10 Lopez Manzano Antonio 1883 1 1 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 36 Sant Adrià
12 Porta Bellido Xavier 1873 1 1 Casares Bonals Ainhoa 1640 38 Foment
37 Lopez Mayoral Miguel Ang 1640 1 1 Moya Nunez Pau Salvador 1866 13 Foment
42 Sanchez Arcusa Guillem 1623 1 1 Delgado Camara Lluis Felix 1813 15 Sant Adrià
16 Gonzalez Lafita Oscar 1808 1 1 Giralt Garcia Joaquin 1605 43 Sant Adrià
44 Pons Garcia Jordi 1605 1 1 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 17 ONCE
55 Casares Bonals Asier 1503 1 1 Gonzalez Alonso Marti 1787 20 Foment
84 Valenzuela Sanchez Crist 0 1 1 Molina Hernandez Albert 1780 22 Sant Adrià
23 Gisbert Mir Alejandro 1771 1 1 Castillo Garrido Alex 1436 64 La Lira
88 Ruiz Mena Victor 0 1 1 Ayza Casamitjana Antoni 1771 24 Sant Adrià
18 Grao Amaya Rafael 1806 0 1 Morales Rubiella Albert 0 83 ONCE
65 Bienvenido Kleque Jose 1414 0 0 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 11 La Lira
19 Escudero Martinez Alberto 1788 0 0 Garcia Ahumada Lluis 1399 66 La Lira
39 Cobo Sampron Ramon 1639 0 0 Teruel Sanz Cristina 1393 67 La Lira
68 Rodriguez Garcia Oscar 1390 0 0 Arcas Rodriguez Jordi 1633 40 ONCE
41 Romeo Ros Joaquin 1633 0 0 Catala Ulied Carles 1373 69 Foment
45 Guerra Blanco Antonio 1592 0 0 Rodriguez Robert Ricardo 1368 71 Sant Adrià
72 Marzo Ruiz Xavier 1367 0 0 Elias Arguelles Manel 1589 46 Foment
47 Capella Baladas Jaume Fr 1585 0 0 Vicente Perales Manel 1354 73 Foment
74 Sanchez Diaz Lucas 1315 0 0 Carceller Perez Francesc 1584 48 Sant Adrià
49 Roig Martinez Salvador 1563 0 0 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 75 ONCE
50 Sanchez Coves Juan Josep 1554 0 0 Alarcon Alarcon Marina 1200 76 ONCE
51 Ortiz Padro Pol 1534 0 0 Montilla Rodriguez Jose L 1199 77 Foment
53 Barroso Vilanova Daniel 1521 0 0 Perez Marti Alfonso 1168 79 ONCE
78 Torres Teruel Joan 1174 0 0 Garcia Gomez Luis 1498 56 La Lira
80 Claria Martinez Albert 1159 0 0 Martinez Lopez-Cozar Manel 1497 57 ONCE
58 Dominguez Laguna Didac 1491 0 0 Blasco Pomarol Carlos 1096 81 ONCE
82 Del Castillo Lite Sergio 0 0 0 Padin Jimenez Oriol 1474 59 Sant Adrià
86 Gutierrez Gomez Dolores 0 0 0 Alba Rosales Manel 1446 62 ONCE
63 Nunez Romeo Fausto 1446 0 0 Chen Shiyuan 0 87 Foment

 

Campionat Territorial del Baix Llobregat
Ronda 2 el 15.10.2017 a las 10:00 LOCAL: CORNELLÀ

 

SNo. Nombre EloInt Pts Pts Nombre EloInt SNo.
16 Valarezzo Ricard Pedro 1771 1 1 Reyes Lopez Daniel 1936 1
2 Jordan Garcia Jose Maria 1916 1 1 Mengual Jerez Antoni 1764 17
18 Martin Barcelo Carles 1761 1 1 Lucas Navas Jose Manuel 1870 3
6 Romeu Perulles Jaume 1850 1 1 Vega Rangel Luis 1758 19
27 Castro Gonzalez Jordi 1682 1 1 Gallego Montes Antoni 1818 7
30 Toribio Ruiz Ismael 1626 1 1 Castells Pagan Raul 1808 9
41 Martin Martinez Ana 0 1 1 Varela Cuadrado Cesar 1794 11
14 Bonay Toscas Santiago 1779 1 1 Clanchet Olle Josep 1656 29
8 Moyano Barrero Antoni 1811 ½ ½ Madrid Sole Antonio 1779 15
32 Vivancos Munoz Manuel 1612 ½ ½ Sanchez Artigas Antoni 1733 25
28 Garcia Guardiola Joan 1674 0 0 Avramov Petkov Plamen 1866 4
5 Boloix Pahissa Xavier 1852 0 0 Montserrat Rubia Angel 1622 31
12 Duro Salgado Francisco 1793 0 0 Cuxart Taltavull Albert 1607 33
35 Miquel Grasses Josep 1587 0 0 Canizares Hidalgo Antonio 1782 13
20 Peris Morte Joaquim 1758 0 0 Saez Ortega Jose 1593 34
36 Girona Flores Ladislau 1374 0 0 Santamaria Torres Sergio 1753 21
22 Gris Mateos Francisco 1744 0 0 Fresneda Arias Esther 1355 37
38 Ferre Navarro Joaquim 1294 0 0 Costa Trave Jaume 1740 23
24 Dominguez De La Haba Emili 1736 0 0 Moreno Munoz Juan A 0 39
26 Salazar Navas Josep 1701 0 0 Artero Marquez Juan Pedro 0 40

 

Nom EloInt Pts Pts Nom EloInt Local
Porta Tovar Guillem 2159 1 1 Gual Pascual Antonio 2372 Foment
Jimenez Ruano Adrian 2317 1 1 Porta Tovar Oriol 2122 Foment
Ayats Llobera Gerard 2295 1 1 Lacasta Palacio Joaquim 2104 Foment
Gonell Aparici Ramon 2122 1 1 Blasco Coll Andreu 2224 Foment
Fernandez Aguilar Francisco 2080 1 1 Garrido Fernandez Daniel 2193 Foment
Marzo Pie Xavier 1927 0 0 Molano Lafuente Ismael 2068 Foment
Vigo Allepuz David 2060 0 0 Pena Mor David 1873 Foment
Palma Cancino Jose Pablo 1866 0 0 Alvarez Albiol Victor 2040 Foment
Catala Ulied Bernat 1801 0 0 Bes Alvarez Alex 2017 Foment
Torralba Brosa Marc 1740 0 0 Castrillo Mansego Pablo 2006 Foment
Garcia Ruiz Adrian 1989 0 0 Moreno Oller Victor 1727 Foment
             
Perpinya Rofes Lluis Maria 2379 1 1 Comellas Blanchart Jordi 2128 La Lira
Ventura Bolet Alexandre 2222 1 1 Pozanco Romasanta Marc 2064 La Lira
Fabregas Fernandez Bernat 2103 1 1 Avila Jimenez Xavier 2201 La Lira
Gonzalez Raul Omar 2196 1 1 Houzi Acharki Hanane 1676 La Lira
Guix Torres David 2056 1 1 Ruperez Miguel 2161 La Lira
Lorenzo Martinez Ruben 1684 1 ½ Romero Moreno Felix 1961 La Lira
Castillo Dalmau Albert 2209 ½ ½ Toquero Gracia Pau 1901 La Lira
Sama Salinas Hector 2171 ½ 0 Perez Mitjans Orelvis 2382 La Lira
Vidarte Morales Arturo 2331 0 0 Reverdy Micah Fabrice 1945 La Lira
Pera Muntasell Marc 1879 0 0 Marches Rios Joan Manuel 2059 La Lira
Castillo Dalmau Arnau 1726 0 0 Velez Romero Juan Luis 1971 La Lira
             
Garriga Cazorla Pere 2390 1 1 Fernandez Goyanes Francesc 2145 Sant Adrià
Paquico Rodriguez Ivan 2135 1 1 Martorell Aguado Joan 2314 Sant Adrià
Romero Castejon Daniel 2118 1 1 Capellades Subirana Marc 2208 Sant Adrià
Fernandez Cazorla Antonio 2204 1 1 Prats Rodriguez Juan Bosco 1962 Sant Adrià
Hapala Elisabeth 2084 0 0 Molina Peris Cristian 1942 Sant Adrià
Vazquez Gamero Miguel 2025 0 0 Roa Ribera Alvaro 1838 Sant Adrià
Molinero Martin Joan 1957 0 0 Catala Ulied Guillem 1725 Sant Adrià
Ramos Verdu Juan Manuel 1699 0 0 Alvarez Ferre Llorens 1946 Sant Adrià
             
             
             
             
Poyato Duran David 1710 1 1 Espuny Vinye Ramon 1926 Foment
Abascal Vicente Ignacio 1649 1 1 Jerez Soriano Antonio 1891 Foment
Porta Bellido Xavier 1873 1 1 Casares Bonals Ainhoa 1640 Foment
Lopez Mayoral Miguel Angel 1640 1 1 Moya Nunez Pau Salvador 1866 Foment
Casares Bonals Asier 1503 1 1 Gonzalez Alonso Marti 1787 Foment
Romeo Ros Joaquin 1633 0 0 Catala Ulied Carles 1373 Foment
Marzo Ruiz Xavier 1367 0 0 Elias Arguelles Manel 1589 Foment
Capella Baladas Jaume Frances 1585 0 0 Vicente Perales Manel 1354 Foment
Ortiz Padro Pol 1534 0 0 Montilla Rodriguez Jose Luis 1199 Foment
Nunez Romeo Fausto 1446 0 0 Chen Shiyuan 0 Foment
             
Magallanes Gustavo 1915 1 1 Molina Soler Joan Carlos 1705 La Lira
Romero Funieles Rafael 1704 1 1 Daguro Dasalla Armando 1911 La Lira
Costas Bella Carles 1898 1 1 Seijas Castro Pedro 1677 La Lira
Gisbert Mir Alejandro 1771 1 1 Castillo Garrido Alex 1436 La Lira
Bienvenido Kleque Jose 1414 0 0 Daimiel Bescos Eleuterio 1881 La Lira
Escudero Martinez Alberto 1788 0 0 Garcia Ahumada Lluis 1399 La Lira
Cobo Sampron Ramon 1639 0 0 Teruel Sanz Cristina 1393 La Lira
Torres Teruel Joan 1174 0 0 Garcia Gomez Luis 1498 La Lira
             
Pons Garcia Jordi 1605 1 1 Peiron Lluch Jose Daniel 1807 ONCE
Grao Amaya Rafael 1806 0 1 Morales Rubiella Albert 0 ONCE
Rodriguez Garcia Oscar 1390 0 0 Arcas Rodriguez Jordi 1633 ONCE
Roig Martinez Salvador 1563 0 0 Rodriguez Sanchez Jacinto 1222 ONCE
Sanchez Coves Juan Josep 1554 0 0 Alarcon Alarcon Marina 1200 ONCE
Barroso Vilanova Daniel 1521 0 0 Perez Marti Alfonso 1168 ONCE
Claria Martinez Albert 1159 0 0 Martinez Lopez-Cozar Manuel 1497 ONCE
Gutierrez Gomez Dolores 0 0 0 Alba Rosales Manel 1446 ONCE
 Rodriguez Vega Blas  2023      Dominguez Laguna Eduard  1747  ONCE
Dominguez Laguna Didac 1491     Blasco Pomarol Carlos 1096 ONCE
             
Serra Vilaro Agustin 1745 1 1 Monedero Gonzalez Josep 1970 Sant Adrià
Ramon Serrano Francisco Javie 1950 1 1 Subirats Martinez Miguel 1744 Sant Adrià
Garcia Punzano Josep Lluis 1724 1 1 Cervello I Tost Roger 1949 Sant Adrià
Sumelzo Lozano Jose 1939 1 1 Hurtado Insa Francesc 1714 Sant Adrià
Lopez Manzano Antonio 1883 1 1 Castro Estrella Joan Gabriel 1642 Sant Adrià
Sanchez Arcusa Guillem 1623 1 1 Delgado Camara Lluis Felix 1813 Sant Adrià
Gonzalez Lafita Oscar 1808 1 1 Giralt Garcia Joaquin 1605 Sant Adrià
Valenzuela Sanchez Cristian 0 1 1 Molina Hernandez Albert 1780 Sant Adrià
Ruiz Mena Victor 0 1 1 Ayza Casamitjana Antoni 1771 Sant Adrià
Guerra Blanco Antonio 1592 0 0 Rodriguez Robert Ricardo 1368 Sant Adrià
Sanchez Diaz Lucas 1315 0 0 Carceller Perez Francesc 1584 Sant Adrià
Del Castillo Lite Sergio 0 0 0 Padin Jimenez Oriol 1474 Sant Adrià

 

ADRECES DELS LOCALS DE JOC:

FOMENT MARTINENC: Provença, 591-593 Barcelona

ONCE: Sepulveda, 1 Barcelona

LA LIRA: Abat Odó, 22-24 baixos Barcelona

SANT ADRIA: Ricart, 6 Sant Adrià del Besos

CORNELLÀ: Eduard Gibert, 29 Cornellà