DELEGACIÓ GIRONA     
CAMPIONATS DATA INICI DATA FINAL Lloc Observ. Ritme de joc
Copa Catalana - DT Girona 12/gener/2020 12/gener/2020   Diumenge Actius
Campionat d'Edats Individual 18/gener/2020 8/febrer/2020   Dissabte Tradicional
Lliga Catalana - DT Girona 19/gener/2020 15/març/2020   Diumenge matí Tradicional
Campionat de Veterans 4/febrer/2020 10/març/2020   Dimarts Tradicional
Campionat de Edats per Equips Sub12 22/febrer/2020 14/març/2020   Dissabte Tradicional
Campionat de Llampec Individuals + Festa Girona 14/juny/2020 14/juny/2020   Diumenge Llampec
Campionat Individual Absolut 4/octubre/2020 6/desembre/2020   Diumenge matí Tradicional
Minicopa - Campionat Actius Edats per Equips 19/desembre/2020 19/desembre/2020   Dissabte Actius
Circuit Actius de Girona Diverses dates entre maig i setembre 2020     Actius

DELEGACIÓ GIRONA
CAMPIONATS DATA INICI DATA FINAL LLOC OBSERV. RITME DE JOC
Minicopa - Campionat Actius Edats per Equips 16/gener/2021 16/gener/2021   Presencial Actius
Campionat d'Edats Individual 23/gener/2021 13/febrer/2021 Diferents seus Presencial Tradicional
Campionat de Edats per Equips Sub12 27/febrer/2021 20/març/2021   Presencial Tradicional
Lliga Catalana - DT Girona 11/abril/2021 06/juny/2021 Diferents seus Presencial Tradicional
Campionat de Veterans 18/maig/2021 22/juny/2021   Presencial Tradicional
Campionat de Llampec Individuals + Festa Girona 20/juny/2021 20/juny/2021   Presencial Llampec
Copa Catalana - DT Girona Setembre 2021 Setembre 2021     Actius
Campionat Individual Absolut 3/octubre/2021 28/novembre/2021   Presencial Tradicional
Circuit Actius de Girona a concretar segons seus Diferents seus   Actius

TEMPORADA 2018

CAMPIONATS

DATA INICI

DATA FINAL

Lloc

Observacions

Ritme de joc

Campionat de Girona Individual d'edats - Sub-8 a Sub-18

13/gener

3/febrer

Diferents seus  

Tradicional

Copa de Girona

14/gener

14/gener

 Olot

Diumenge tot

Actiu

Campionat de Girona de Veterans

6/febrer

27/març

Girona

 

Tradicional

Lliga de Girona - Tercera Categoria Sub-12

18/febrer

11/març

   

Tradicional

Festa de Girona i Campionat de Girona Llampec per Equips

17/juny

17/juny

 Vilablareix  

Llampec

Campionat de Girona Individual Absolut

30/setembre

2/desembre

 

Diumenge matí

Tradicional

 

CAMPIONATS DATA INICI DATA FINAL Lloc Observ. Ritme de joc
Campionat de Girona Individual d'Edats - Sub-8 a Sub-18 12-gen-19 02-feb-19 a decidir Dissabte Tradicional
Copa de Girona 13-gen-19 13-gen-19 a decidir Diumenge Actiu
Campionat de Girona de Veterans 05-feb-19 19-març-19 a decidir Dimarts Tradicional
Lliga de Girona - Tercera Categoria Sub-12 16-feb-19 09-març-19 a decidir   Tradicional
Festa Gironina i Campionat de Partides Llampec 16-juny-19 16-juny-19 a decidir Diumenge Llampec
Campionat de Girona Individual Absolut 13-oct-19 15-des-19 a decidir Diumenge Tradicional
Campionat de Girona d'Escacs Actius Individuals a determinar a determinar Diferents seus i dates   Actius

Aqui trobareu aparellament i resultats d'aquest campionat.

A la circular GIR 9/2014 corresponent trobareu més informació de les bases. 

 

Fases Finals:

Classificació final:


Punts Final Olímpic fase prèvia Olímpic final Olímpic Resultat particular
1 Gerunda H 4 15 6,5 21,5
2 Cassà C 4 14,5 6,5 21 3
3 Peralada A 4 14,5 6,5 21 1
4 Banyoles D 0 19 4,5 23,5
5 Olot H 6 13,5 8,5 22
6 Peralada B 3 15 6,5 21,5
7 Sta Eugenia F 3 15,5 5,5 21
8 Vilobí C 0 12 3,5 15,5
9 Gerunda I 6 9,5 10,5 20
10 Sant Gregori B 3 9,5 5 14,5
11 Figueres F 2 10 4 14
12 Gerunda J 1 9 3,5 12,5
13 Peralada C 6 10 10 20
14 Sta Eugenia G 4 6 8 14
15 Olot I 2 8,5 4,5 13
16 Olot J 0 3,5 0,5 4


Les fases finals tindran inici a les 16:00 i es jugaran les 3 rondes a 45 minuts finish.

 

 

FINAL A  a  Banyoles (1er a 4t)
---------
Banyoles D    
Gerunda H
Cassà C
Peralada A

R1: Banyoles D - Peralada A        Gerunda H - Cassà C
    R2: Peralada A - Cassà C             Banyoles D - Gerunda H
R3: Gerunda H - Peralada A         Cassà C - Banyoles D

FINAL B  a  Olot (5è a 8è)
---------
Olot H
Santa Eugenia F
Escacs Peralada B
Vilobí C

                   R1: Olot H - Vilobí C                            Santa Eugenia F - Escacs Peralada B
R2: Vilobí C - Escacs Peralada B         Olot H - Santa Eugenia F
    R3: Santa Eugenia F - Vilobí C             Escacs Peralada B - Olot H

FINAL C  a Figueres (9è a 12è)
---------
Figueres F
Sant Gregori B
Gerunda I
Gerunda J

     R1: Figueres F - Gerunda J               Sant Gregori B - Gerunda I
      R2: Gerunda J - Gerunda I                Figueres F - Sant Gregori B
R3: Sant Gregori B - Gerunda J        Gerunda I - Figueres F

FINAL D  a  Peralada (13è a 16è)
---------
Peralada C
Olot I
Santa Eugenia G
Olot J

         R1: Peralada C - Olot J                      Olot I - Santa Eugenia G
R2: Olot J - Santa Eugenia G             Peralada C - Olot I
                  R3: Olot I - Olot J                               Santa Eugenia G - Peralada C

 

 

CAM00072

Resultats de la Ronda 6:

 

No. Equip Res. Equip
1 Banyoles D 3 - 1 Escacs Peralada B
2 Gerunda H 2½ - 1½ Escacs Peralada A
3 Santa Eugenia F 1½ - 2½ Cassà C
4 Sant Gregori B 1 - 3 Olot H
5 Vilobí C 3 - 1 Figueres F
6 Escacs Peralada C 1 - 3 Gerunda I
7 Olot J 1 - 1 Gerunda J
8 Santa Eugenia G 1½ - 1½ Olot I

 

 

Resultats per taulers de la ronda 6:

 

 

 

6.1 2 Banyoles D 3 - 1 5 Escacs Peralada B
1 Camprubi I Juanola Jaume 1 : 0 Ferrer Coll Biel
2 Constans Codinachs Pau 1 : 0 Rico Sargatal Guillem
3 Constans Codinachs Marti 1 : 0 Insa Pujolar Marti
4 Camprubi I Juanola Jordi 0 : 1 Acevedo Egido David
6.2 3 Gerunda H 2½ - 1½ 1 Escacs Peralada A
1 Caballero Ravelo Jany 1 : 0 Soteras Subirana Roger
2 Xifra Del Acebo Maksat 0 : 1 Villen Vidal Marti
3 Alonso Gimenez Diego 1 : 0 Cortada Garcia Aniol
4 Salvatella Blanch Jan ½ : ½ Villen Vidal Pau
6.3 15 Santa Eugenia F 1½ - 2½ 6 Cassà C
1 Garcia Vidal Roger ½ : ½ De Vicente I Ferrer Gerard
2 Roqueta Maffei Oscar Nahuel 0 : 1 De Vicente I Ferrer Marc
3 Moles Benali Joan 1 : 0 Tubert Mascort Joan
4 Castro Granolleras Albert 0 : 1 Vilà Tintiña Marc
6.4 14 Sant Gregori B 1 - 3 4 Olot H
1 Alcantarilla I López Daniel 1 : 0 Espuche Llorens Pol
2 Farré I Benseny Miquel 0 : 1 Canal Sala Xavier
3 Pont I Teixidor Bernat 0 : 1 Giralt Lorente Jordi
4 Taulell Buit 1 - : + Lazaro Pujol Abel
6.5 13 Vilobí C 3 - 1 9 Figueres F
1 Borrell I Asgleyas Marc 1 : 0 Hurtado Alvarez Gabriel Enriq
2 Viñolas Puig Miquel 1 : 0 Viñolas Anglada Laura
3 Borrell I Asgleyas Sergi 1 : 0 Valenzuela Rivas Oscar
4 Vegas I Diaz Alexia 0 : 1 Pano Soriano Gonzalo
6.6 8 Escacs Peralada C 1 - 3 10 Gerunda I
1 Sanz Peña Carlos 0 : 1 Calpe Valeros Marc
2 Bouau Rowe Alger 0 : 1 Pinto Galan Pau
3 Caldas Ferres Eudald 0 : 1 Morales Donato Arnau
4 Alegri Bardera Lluc 1 : 0 Barnada Noguer Josep
6.7 12 Olot J 1 - 1 11 Gerunda J
1 Pujol Morera Pau 0 : 1 Bautista Soriano Ivan
2 Puig Vila Pol 1 : 0 Barnera Bosch Jana
3 Taulell Buit 1 - : - Taulell Buit 1
4 Taulell Buit 2 - : - Taulell Buit 2
6.8 16 Santa Eugenia G 1½ - 1½ 7 Olot I
1 Boubakra Abderrahin 1 : 0 Verdaguer Valés Pau
2 Bouslama Fornons Youcef 0 : 1 Canal Sala Pau
3 Jacomet Rodriguez Josep-M. ½ : ½ Wang Guanlin
4 Taulell Buit 1 - : - Vicasillas Carrere Elsa

 

 

 

 

Resultats de la Ronda 5:

 

No. Equip Res. Equip
1 Escacs Peralada A 2 - 2 Santa Eugenia F
2 Gerunda H 0 - 4 Banyoles D
3 Olot H 2 - 2 Cassà C
4 Gerunda J ½ - 3½ Escacs Peralada B
5 Figueres F 2 - 2 Sant Gregori B
6 Olot I 0 - 4 Escacs Peralada C
7 Vilobí C 3 - 1 Santa Eugenia G
8 Gerunda I 1 - 1 Olot J

 

 

 

Resultats per taulers de la ronda 5:

 

 

5.1 1 Escacs Peralada A 2 - 2 15 Santa Eugenia F
1 Villen Vidal Marti 0 : 1 Garcia Vidal Roger
2 Cortada Garcia Aniol 0 : 1 Roqueta Maffei Oscar Nahuel
3 Villen Vidal Pau 1 : 0 Moles Benali Joan
4 Cruz Matthïjssens Alexander 1 : 0 Castro Granolleras Albert
5.2 3 Gerunda H 0 - 4 2 Banyoles D
1 Caballero Ravelo Jany 0 : 1 Camprubi I Juanola Jaume
2 Xifra Del Acebo Maksat 0 : 1 Constans Codinachs Pau
3 Alonso Gimenez Diego 0 : 1 Constans Codinachs Marti
4 Salvatella Blanch Jan 0 : 1 Camprubi I Juanola Jordi
5.3 4 Olot H 2 - 2 6 Cassà C
1 Espuche Llorens Pol 1 : 0 De Vicente I Ferrer Marc
2 Canal Sala Xavier 0 : 1 De Vicente I Ferrer Gerard
3 Giralt Lorente Jordi 0 : 1 Tubert Mascort Joan
4 Lazaro Pujol Abel 1 : 0 Massaneda Gubau Carla
5.4 11 Gerunda J ½ - 3½ 5 Escacs Peralada B
1 Calpe Valeros Marc 0 : 1 Ferrer Coll Biel
2 Pinto Galan Pau ½ : ½ Rico Sargatal Guillem
3 Morales Donato Arnau 0 : 1 Insa Pujolar Marti
4 Barnada Noguer Josep 0 : 1 Acevedo Egido David
5.5 9 Figueres F 2 - 2 14 Sant Gregori B
1 Hurtado Alvarez Gabriel Enriq 0 : 1 Alcantarilla I López Daniel
2 Viñolas Anglada Laura 1 : 0 Farré I Benseny Miquel
3 Valenzuela Rivas Oscar 0 : 1 Pont I Teixidor Bernat
4 Pano Soriano Gonzalo + : - Taulell Buit 1
5.6 7 Olot I 0 - 4 8 Escacs Peralada C
1 Canal Sala Pau 0 : 1 Bouau Rowe Alger
2 Wang Guanlin 0 : 1 Caldas Ferres Eudald
3 Verdaguer Valés Pau - : + Anson Llobet Judit
4 Vicasillas Carrere Elsa - : + Alegri Bardera Lluc
5.7 13 Vilobí C 3 - 1 16 Santa Eugenia G
1 Viñolas Puig Miquel 0 : 1 Boubakra Abderrahin
2 Borrell I Asgleyas Marc 1 : 0 Bouslama Fornons Youcef
3 Borrell I Asgleyas Sergi 1 : 0 Jacomet Rodriguez Josep-M.
4 Vegas I Diaz Alexia + : - Taulell Buit 1
5.8 10 Gerunda I 1 - 1 12 Olot J
1 Bautista Soriano Ivan 1 : 0 Puig Vila Pol
2 Barnera Bosch Jana 0 : 1 Pujol Morera Pau
3 Taulell Buit 1 - : - Taulell Buit 1
4 Tauler Buit 2 - : - Taulell Buit 2

 

 

Olot

Sala de joc del Club Escas Olot durant una de les rondes de joc. 

 

Olot.2

 

Resultats de la Ronda 4:

 

No. Equip Res. Equip
1 Banyoles D 1½ - 2½ Escacs Peralada A
2 Cassà C 0 - 4 Gerunda H
3 Escacs Peralada B 2 - 2 Olot H
4 Santa Eugenia F 4 - 0 Vilobí C
5 Santa Eugenia G 1 - 3 Figueres F
6 Gerunda J 4 - 0 Escacs Peralada C
7 Sant Gregori B 2 - 1 Gerunda I
8 Olot J 0 - 4 Olot I

 

 

Resultats per taulers de la ronda 4:

 

4.1 Banyoles D 1½ - 2½ Escacs Peralada A
1 Camprubi I Juanola Jaume 1 : 0 Villen Vidal Marti
2 Constans Codinachs Marti 0 : 1 Cortada Garcia Aniol
3 Camprubi I Juanola Jordi ½ : ½ Villen Vidal Pau
4 Soler I Girones Arnau 0 : 1 Ferrer Coll Biel
4.2 Cassà C 0 - 4 Gerunda H
1 Massaneda Gubau Carla 0 : 1 Caballero Ravelo Jany
2 Tubert Mascort Joan 0 : 1 Xifra Del Acebo Maksat
3 Vilà Tintiña Marc 0 : 1 Alonso Gimenez Diego
4 Massaneda Gubau Marc 0 : 1 Salvatella Blanch Jan
4.3 Escacs Peralada B 2 - 2 Olot H
1 Rico Sargatal Guillem 1 : 0 Canal Sala Xavier
2 Insa Pujolar Marti 0 : 1 Zoitanu Robert
3 Acevedo Egido David 1 : 0 Giralt Lorente Jordi
4 Bouau Rowe Alger 0 : 1 Lazaro Pujol Abel
4.4 Santa Eugenia F 4 - 0 Vilobí C
1 Garcia Vidal Roger 1 : 0 Borrell I Asgleyas Marc
2 Roqueta Maffei Oscar Nahuel 1 : 0 Borrell I Asgleyas Sergi
3 Moles Benali Joan 1 : 0 Vegas I Diaz Alexia
4 Castro Granolleras Albert 1 : 0 Turró Soriano Marta
4.5 Santa Eugenia G 1 - 3 Figueres F
1 Boubakra Abderrahin 1 : 0 Barrios Rueda Gerard
2 Jacomet Rodriguez Josep-M. 0 : 1 Valenzuela Rivas Oscar
3 Bouslama Fornons Youcef 0 : 1 Pano Soriano Gonzalo
4 Taulell Buit 1 - : + Roura Cortada Pep
4.6 Gerunda J 4 - 0 Escacs Peralada C
1 Bosch Dalmau Marcel 1 : 0 Caldas Ferres Eudald
2 Morales Donato Arnau 1 : 0 Anson Llobet Judit
3 Calpe Valeros Marc 1 : 0 Ferrer Coll Lluc
4 Barnada Noguer Josep 1 : 0 Ansón Llobet Laia
4.7 Sant Gregori B 2 - 1 Gerunda I
1 Coll Motjé Aniol 1 : 0 Bautista Soriano Ivan
2 Pont I Teixidor Bernat 1 : 0 Barnera Bosch Jana
3 Taulell Buit 1 0 : 1 Pinto Galan Pau
4 Taulell Buit 2 - : - Taulell Buit 1
4.8 Olot J 0 - 4 Olot I
1 Da Silva Chorrero Marti 0 : 1 Espuche Llorens Pol
2 Lorena Roman Tania 0 : 1 Roura Aguilar Pol
3 Puig Vila Pol 0 : 1 Verdaguer Valés Pau
4 Vicasillas Carrere Elsa 0 : 1 Canal Sala Pau

 

Resultats de la Ronda 3:

No. Equip Res. Equip
1 Escacs Peralada A 2 - 2 Cassà C
2 Olot H 1 - 3 Banyoles D
3 Gerunda I 1 - 3 Gerunda H
4 Santa Eugenia G 0 - 4 Escacs Peralada B
5 Figueres F 0 - 4 Santa Eugenia F
6 Sant Gregori B 1 - 3 Vilobí C
7 Olot I 1 - 3 Gerunda J
8 Escacs Peralada C 4 - 0 Olot J

 

Resultats per taulers de la ronda 3:

3.1 Escacs Peralada A 2 - 2 Cassà C
1 Villen Vidal Marti 0 : 1 Massaneda Gubau Carla
2 Cortada Garcia Aniol 0 : 1 Tubert Mascort Joan
3 Villen Vidal Pau 1 : 0 Massaneda Gubau Marc
4 Ferrer Coll Biel 1 : 0 Vilà Tintiña Marc
3.2 Olot H 1 - 3 Banyoles D
1 Canal Sala Xavier 0 : 1 Camprubi I Juanola Jaume
2 Giralt Lorente Jordi 0 : 1 Constans Codinachs Marti
3 Lazaro Pujol Abel 1 : 0 Camprubi I Juanola Jordi
4 Da Silva Chorrero Marti 0 : 1 Soler I Girones Arnau
3.3 Gerunda I 1 - 3 Gerunda H
1 Bautista Soriano Ivan 0 : 1 Caballero Ravelo Jany
2 Barnera Bosch Jana 0 : 1 Xifra Del Acebo Maksat
3 Pinto Galan Pau 1 : 0 Alonso Gimenez Diego
4 Taulell Buit 1 - : + Salvatella Blanch Jan
3.4 Santa Eugenia G 0 - 4 Escacs Peralada B
1 Boubakra Abderrahin 0 : 1 Rico Sargatal Guillem
2 Jacomet Rodriguez Josep-M. 0 : 1 Insa Pujolar Marti
3 Bouslama Fornons Youcef 0 : 1 Acevedo Egido David
4 Cabezas Carpintero Amalur - : + Bouau Rowe Alger
3.5 Figueres F 0 - 4 Santa Eugenia F
1 Barrios Rueda Gerard 0 : 1 Garcia Vidal Roger
2 Valenzuela Rivas Oscar 0 : 1 Roqueta Maffei Oscar Nahuel
3 Pano Soriano Gonzalo 0 : 1 Moles Benali Joan
4 Roura Cortada Pep 0 : 1 Castro Granolleras Albert
3.6 Sant Gregori B 1 - 3 Vilobí C
1 Coll Motjé Aniol 0 : 1 Borrell I Asgleyas Marc
2 Pont I Teixidor Bernat 1 : 0 Borrell I Asgleyas Sergi
3 Taulell Buit 1 - : + Turró Soriano Marta
4 Taulell Buit 2 - : + Vegas I Diaz Alexia
3.7 Olot I 1 - 3 Gerunda J
1 Espuche Llorens Pol 1 : 0 Bosch Dalmau Marcel
2 Mató I Pi Unai 0 : 1 Morales Donato Arnau
3 Roura Aguilar Pol 0 : 1 Calpe Valeros Marc
4 Canal Sala Pau 0 : 1 Barnada Noguer Josep
3.8 Escacs Peralada C 4 - 0 Olot J
1 Caldas Ferres Eudald 1 : 0 Wang Guanlin
2 Anson Llobet Judit 1 : 0 Boix I Casas Júlia
3 Ferrer Coll Lluc 1 : 0 Vicasillas Carrere Elsa
4 Ansón Llobet Estel 1 : 0 Puig Vila Pol

 

la foto 1

Vista general de la sala de joc del local del C.E. Gerunda (Fotografia de Xavier Capallera)

Resultats Ronda 2:

No. Equip Res. Equip
1 Gerunda H 1½ - 2½ Olot H
2 Escacs Peralada B 1½ - 2½ Escacs Peralada A
3 Banyoles D 3½ - ½ Gerunda I
4 Cassà C 4 - 0 Figueres F
5 Santa Eugenia F 3 - 1 Escacs Peralada C
6 Gerunda J ½ - 2½ Sant Gregori B
7 Vilobí C 2 - 2 Olot I
8 Olot J 1½ - 2½ Santa Eugenia G

 

Resultats per taulers de la ronda 2:

2.1 Gerunda H 1½ - 2½ Olot H
1 Caballero Ravelo Jany ½ : ½ Canal Sala Xavier
2 Xifra Del Acebo Maksat 0 : 1 Lazaro Pujol Abel
3 Alonso Gimenez Diego 0 : 1 Zoitanu Robert
4 Salvatella Blanch Jan 1 : 0 Verdaguer Valés Pau
2.2 Escacs Peralada B 1½ - 2½ Escacs Peralada A
1 Rico Sargatal Guillem 1 : 0 Soteras Subirana Roger
2 Insa Pujolar Marti 0 : 1 Villen Vidal Marti
3 Acevedo Egido David ½ : ½ Villen Vidal Pau
4 Bouau Rowe Alger 0 : 1 Ferrer Coll Biel
2.3 Banyoles D 3½ - ½ Gerunda I
1 Camprubi I Juanola Jaume 1 : 0 Garcias Planagumà Marc
2 Constans Codinachs Pau 1 : 0 Pou Tuset Oriol
3 Constans Codinachs Marti ½ : ½ Pinto Galan Pau
4 Camprubi I Juanola Jordi 1 : 0 Calpe Valeros Marc
2.4 Cassà C 4 - 0 Figueres F
1 De Vicente I Ferrer Marc 1 : 0 Hurtado Alvarez Gabriel Enriq
2 De Vicente I Ferrer Gerard 1 : 0 Viñolas Anglada Laura
3 Tubert Mascort Joan 1 : 0 Barrios Rueda Gerard
4 Vilà Tintiña Marc 1 : 0 Roura Cortada Pep
2.5 Santa Eugenia F 3 - 1 Escacs Peralada C
1 Garcia Vidal Roger 1 : 0 Caldas Ferres Eudald
2 Roqueta Maffei Oscar Nahuel 1 : 0 Anson Llobet Judit
3 Moles Benali Joan 0 : 1 Ferrer Coll Lluc
4 Castro Granolleras Albert 1 : 0 Ansón Llobet Laia
2.6 Gerunda J ½ - 2½ Sant Gregori B
1 Ribas Quer Noe 0 : 1 Alcantarilla I López Daniel
2 Barnera Bosch Jana ½ : ½ Noguer I Auguet Gemma
3 Barnada Noguer Josep 0 : 1 Pont I Teixidor Bernat
4 Taulell Buit 1 - : - Taulell Buit 1
2.7 Vilobí C 2 - 2 Olot I
1 Borrell I Asgleyas Sergi 0 : 1 Espuche Llorens Pol
2 Muñoz I Cursa Jordi 0 : 1 Roura Aguilar Pol
3 Borrell I Asgleyas Marc + : - García Popa Eric
4 Viñolas Puig Miquel + : - Lorena Roman Tania
2.8 Olot J 1½ - 2½ Santa Eugenia G
1 Canal Sala Pau 1 : 0 Boubakra Abderrahin
2 Boix I Casas Júlia ½ : ½ Cabezas Carpintero Amalur
3 Taulell Buit 1 - : + Bouslama Fornons Youcef
4 Taulell Buit 2 - : + Jacomet Rodriguez Josep-M.

 

 Resultats Ronda 1:

No. Equip Res. Equip
1 Escacs Peralada C 0 - 4 Gerunda H
2 Escacs Peralada A 4 - 0 Gerunda J
3 Olot I 0 - 4 Banyoles D
4 Figueres F 4 - 0 Olot J
5 Sant Gregori B 1 - 3 Escacs Peralada B
6 Olot H 3 - 1 Santa Eugenia F
7 Santa Eugenia G 0 - 4 Cassà C
8 Gerunda I 3 - 1 Vilobí C

 

Resultats per taulers de la ronda 1:

1.1 Escacs Peralada C 0 - 4 Gerunda H
1 Caldas Ferres Eudald 0 : 1 Caballero Ravelo Jany
2 Anson Llobet Judit 0 : 1 Xifra Del Acebo Maksat
3 Ferrer Coll Lluc 0 : 1 Alonso Gimenez Diego
4 Ansón Llobet Estel 0 : 1 Salvatella Blanch Jan




1.2 Escacs Peralada A 4 - 0 Gerunda J
1 Soteras Subirana Roger 1 : 0 Ribas Quer Noe
2 Villen Vidal Marti 1 : 0 Barnera Bosch Jana
3 Villen Vidal Pau 1 : 0 Barnada Noguer Josep
4 Ferrer Coll Biel + : - Taulell Buit 1




1.3 Olot I 0 - 4 Banyoles D
1 Espuche Llorens Pol 0 : 1 Camprubi I Juanola Jaume
2 Roura Aguilar Pol 0 : 1 Constans Codinachs Pau
3 Canal Sala Pau 0 : 1 Constans Codinachs Marti
4 García Popa Eric 0 : 1 Camprubi I Juanola Jordi




1.4 Figueres F 4 - 0 Olot J
1 Hurtado Alvarez Gabriel Enriq 1 : 0 Pujol Morera Pau
2 Viñolas Anglada Laura 1 : 0 Boix I Casas Júlia
3 Barrios Rueda Gerard + : - Taulell Buit 1
4 Roura Cortada Pep + : - Taulell Buit 2




1.5 Sant Gregori B 1 - 3 Escacs Peralada B
1 Alcantarilla I López Daniel 1 : 0 Rico Sargatal Guillem
2 Noguer I Auguet Gemma 0 : 1 Insa Pujolar Marti
3 Pont I Teixidor Bernat 0 : 1 Acevedo Egido David
4 Taulell Buit 1 0 : 1 Bouau Rowe Alger




1.6 Olot H 3 - 1 Santa Eugenia F
1 Canal Sala Xavier 1 : 0 Garcia Vidal Roger
2 Zoitanu Robert 0 : 1 Roqueta Maffei Oscar Nahuel
3 Lazaro Pujol Abel 1 : 0 Moles Benali Joan
4 Verdaguer Valés Pau 1 : 0 Castro Granolleras Albert




1.7 Santa Eugenia G 0 - 4 Cassà C
1 Boubakra Abderrahin 0 : 1 De Vicente I Ferrer Marc
2 Cabezas Carpintero Amalur 0 : 1 De Vicente I Ferrer Gerard
3 Jacomet Rodriguez Josep-M. 0 : 1 Tubert Mascort Joan
4 Bouslama Fornons Youcef 0 : 1 Cobos Porcel Estel




1.8 Gerunda I 3 - 1 Vilobí C
1 Garcias Planagumà Marc 0 : 1 Borrell I Asgleyas Marc
2 Pou Tuset Oriol 1 : 0 Borrell I Asgleyas Sergi
3 Pinto Galan Pau 1 : 0 Muñoz I Cursa Jordi
4 Calpe Valeros Marc 1 : 0 Vilarnau I Uño Clara