SEGONA CATEGORIA  
1r HOSTALRIC Puja a Primera Categoria
2n SANTA EUGENIA B Puja a Primera Categoria
3r BANYOLES B Puja a Primera Categoria
4t FIGUERES D  
L'ESCALA  
BANYOLES C  
SANTA EUGENIA C  
BLANES B  
GERUNDA E  
10è GUIXOLENC C  
11è OLOT D  
12è OLOT E  
13è CASSA B  
14è DOTZE CASTELLS B  
15è GERUNDA F Baixa a Tercera Categoria

 

  TERCERA CATEGORIA  
1r ALT EMPORDA Puja a Segona categoria
2n ILLES MEDES Puja a Segona categoria
3r HOSTALIRC B Puja a Segona categoria
4t SANTA EUGENIA E  
PERALADA  
VILOBI C  
PALAFRUGELL B  
FIGUERES E  
PLATJA D'ARO B  
10è SANTA EUGENIA D  
11è CALDENC B  
12è DOTZE CASTELLS C  
13è OLOT F  
14è OLOT G  
15è VILOBI B  

Ha mort avuí en Salvador Masnou, jugador del Cassà de la Selva a l'edat de 71 anys. Tambè havia jugat al Guixolenc, al Caldes, e al Dr. Pascual de Llagostera fa molts ants. L'entarrement  serà demà dia 21 al tanatori de Llagostera a les 10 hores del matì. El nostre condol a familiars i amics.

Atès el resultat del sorteig de la ONCE del dia 17 de març del 2015 (67010), l'aparellament de la segona eliminatòria de la fase final de segona i tercera categoria de Girona queda de la manera següent:

  SEGONA CATEGORIA      
Local HOSTALRIC   Visitant SANTA EUGENIA B
Local BANYOLES B   Visitant FIGUERES D
Local BANYOLES C   Visitant L'ESCALA
Local SANTA EUGENIA C   Visitant BLANES B
Local GUIXOLENC C   Visitant GERUNDA E
Local OLOT D   Visitant OLOT E
Local DOTZE CASTELLS B   Visitant CASSA B
  GERUNDA F     DESCANSA
         
  TERCERA CATEGORIA      
Local ALT EMPORDA   Visitant ILLES MEDES
Local HOSTALIRC B   Visitant SANTA EUGENIA E
Local PERALADA   Visitant VILOBI C
Local PALAFRUGELL B   Visitant FIGUERES E
Local SANTA EUGENIA D   Visitant PLATJA D'ARO B
Local CALDENC B   Visitant DOTZE CASTELLS C
Local OLOT G   Visitant OLOT F
  VILOBI B     DESCANSA

 

Els partits es disputaran el proper diumenge dia 22 de març a les 9,30 hores.

  SEGONA CATEGORIA      
Local HOSTALRIC   Visitant SANTA EUGENIA B
Local BANYOLES B   Visitant FIGUERES D
Local BANYOLES C   Visitant L'ESCALA
Local SANTA EUGENIA C   Visitant BLANES B
Local GUIXOLENC C   Visitant GERUNDA E
Local OLOT D   Visitant OLOT E
Parell DOTZE CASTELLS B   Senar CASSA B
  GERUNDA F     DESCANSA
         
  TERCERA CATEGORIA      
Parell ALT EMPORDA   Senar ILLES MEDES
Parell HOSTALIRC B   Senar SANTA EUGENIA E
Parell PERALADA   Senar VILOBI C
Parell PALAFRUGELL B   Senar FIGUERES E
Parell SANTA EUGENIA D   Senar PLATJA D'ARO B
Parell CALDENC B   Senar DOTZE CASTELLS C
Local OLOT G   Visitant OLOT F
  VILOBI B     DESCANSA

 

Els equips etiquetas com a Local jugaran el proper diumenge dia 22 de març com a locals i els etiquetats com a visitants seran els equips visitants.

Els equips etiquetats com a parell jugaran com a locals si la última xifra de la rifa de la ONCE del dia 17 de març de 2015 es parell. Si la última xifra de la rifa de la ONCE del 17 de març de 2015 es senar, seran els equips etiquetats com a senars els que juguin com a local.

Disabte 14 de març, a partir de les 15,30 hores

Play off  per 1a posició a 4a Posició:

Seu: Club Escacs Santa Eugenia, Carrer Santa Eugenia 146 , Girona (Local Marfa).

Equips: Santa Eugenia "F" , Perelada "B" , Alt Emporda "B" , i Banyoles "D"

Play Off per 5ena posicio a 8ena posició:

Seu: Club Escacs Cassà , Carrer Susvalls 33 , Cassà de la Selva.

Equips: Cassà "C" , Sant Gregori "B" , Gerunda "G", Figueres "F".

Play Off per   9ena posiciò a 12ena posiciò:

Seu: Club Escacs Peralada , Cami de La Garriga nº2 , Peralada.

Equips:Peralada "C" , Alt Empòrda "C" , Gerunda "H" , Montgri "A"

Play Off per 13ena posició a la 16ena posició:

Seu: Club Escacs Olot, Paseig d'en Blai 6 , Olot.

Equips:Olot "I", Santas Eugenia "G", Olot"H", Figueres "H"

Play Off per la 17ena posiciò a la 20ena posiciò

Seu: Club Escacs Sant Feliu de Guixols, Passeig del Mar 36, Sant Feliu de Guixols.

Equips:Guixolenc "D", Platja d'Aro "C", Gerunda "I", Figuerers "G"

SEGONA CATEGORIA

LOCAL

 

VISITANT

BANYOLES B

 

SANTA EUGENIA B

HOSTALRIC

 

FIGUERES D

BANYOLES C

 

BLANES B

SANTA EUGENIA C

 

L'ESCALA

OLOT D

 

GERUNDA E

GUIXOLENC C

 

OLOT E

DOTZE CASTELLS B

 

GERUNDA F

CASSA B

 

DESCANSA

 

TERCERA CATEGORIA

LOCAL

 

VISITANT

ALT EMPORDA

 

HOSTALRIC B

ILLES MEDES - MONTGRI

 

SANTA EUGENIA E

PERALADA

 

PALAFRUGELL B

VILOBI C

 

FIGUERES E

SANTA EUGENIA D

 

CALDENC B

PLATJA D'ARO B

 

DOTZE CASTELLS C

VILOBÍ B

 

OLOT F

OLOT G

 

DESCANSA

 

Aquests partits es disputaran el dia 15 de març

 

 

Dissabte, dia 21 de febrer, es va iniciar el Campionat per equips sub-12 que es celebra al Club Escacs Gerunda.

Després de les dues primeres rondes, els equips del Peralada B, el Peralada C i el Santa Eugènia van al capdavant.

Esportistes en joc durant les dues primeres rondes.

 

Classificació