Publicació del Calendari Oficial dels grups de les comarques de Barcelona de La Lliga Catalana 2018:

 

PREFERENT

   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

DIAGONAL MAR

1

CALAF

2

CANET

2

IGUALADA

3

ATENEU COLÓN B

3

MOLÍ NOU

4

SANT MARTÍ B

4

CATALÒNIA B

5

MATARÓ

5

CORNELLÀ B

6

BADALONA

6

PEÓN DOBLADO

7

AMISTAT PREMIÀ

7

PRAT

8

MALGRAT

8

VILADECANS

9

CERDANYOLA MATARÓ

9

BERGUEDÀ

10

ARENYS MUNT

10

MARTORELL

 

GRUP III

 

GRUP IV

1

VALL DEL TENES

1

CATALUNYA C

2

SANT CUGAT B

2

TRES PEONS C

3

MOIÀ MOIANÈS

3

ARAGONÉS

4

TERRASSA B

4

MOLLET B

5

TARADELL-CENTELLES

5

PEONA I PEO C

6

CALLDETENES VIC (7)

6

AGUSTÍ

7

COLÓN SABADELL CHESSY C

7

MOLINS DE REI

8

SANT QUIRZE

8

HOSPITALET BELLVITGE

9

CERDANYOLA VALLES B

9

TORRENEGRA

10

PARETANA

10

SANT ANDREU C

 

(7) L'equip del CALLDETENES-VIC té un jugador amb mobilitat reduida

 

PRIMERA CATEGORIA

   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

PINEDA

1

ABRERA

2

LLAVANERES (6)

2

AVINYÓ

3

FOMENT C

3

SANTPEDOR C

4

SANT JOSEP C

4

CATALÒNIA C

5

VILASSART DE MAR

5

CASTELLET

6

AGUSTÍ B

6

NAVARCLES

7

TRES PEONS F

7

BALSARENY SALLENT

8

GRAMENET B

8

SANTPEDOR B

9

SANT ADRIÀ B

9

L'ESTANY

10

MATARÓ B

10

SANT JOAN VILATORRADA

 

GRUP III

 

GRUP IV

1

LLINARS B

1

OLESA

2

CARDEDEU

2

SANT JOAN DESPÍ

3

SANT BOI LLUÇANÈS

3

PALLEJÀ

4

MONTORNÈS

4

SANT ESTEVE

5

FRANQUESES

5

MARTORELL C

6

CALLDETENES VIC B

6

SANT FELIU B

7

BADIA B

7

VILAFRANCA B

8

GRANOLLERS-CANOVELLES B (2)

8

ESCOLA D'ESCACS DE BCN B

9

TONA

9

COLLBLANC

10

CALDES MONTBUÍ

10

PASSIÓ ESPARREGUERA

 

GRUP V

 

GRUP VI

1

PENYA MOLLET

1

SITGES B

2

BARAD

2

PENYA RIBES

3

RUBINENCA B

3

HOSPITALET B

4

CASTELLAR

4

CASTELLDEFELS B

5

COLON SABADELL CHESSY D

5

MARTORELL B

6

VALLROMANES

6

JAKE C

7

BARBERA C

7

VILAFRANCA C

8

CASTELLBISBAL

8

FOMENT D

9

CERDANYOLA VALLES C

9

GAVA

10

PENYA MOLLET B

10

GRAN PENYA B

 

GRUP VII

 

GRUP VIII

1

CATALUNYA D

1

JAKE B

2

COMTAL B

2

TRES PEONS E

3

LA LIRA B

3

CADENA

4

ESPLUGUES

4

PEONA I PEÒ D

5

CONGRÉS B

5

CORNELLÀ C

6

ATENEU COLON C

6

TORREBLANCA

7

TRES PEONS D

7

L'ESPIGA DE LES CORTS B

8

IDEAL CLAVE B

8

LA LIRA C

9

ATENEU BARCELONÈS

9

SANT MARTI C

10

SANT BOI C

10

Vacant

 

(2) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES  B disputarà els seus partits al local del Canovelles.

(6) L'equip del LLAVANERES té un jugador amb mobilitat reduida.

 
 

SEGONA CATEGORIA

   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

ATENEU COLÓN D

1

VALL DEL TENES B

2

CALELLA

2

SANT CUGAT C

3

CIRERA

3

MOIÀ MOIANÈS B

4

CERDANYOLA MATARÓ B

4

TERRASSA D

5

ARENYS DE MUNT B

5

RIPOLLET

6

BADALONA B

6

LLINARS C

7

ARGENTONA

7

BARAD B

8

MASNOU B

8

SANT BOI LLUÇANÈS B

9

SANT ADRIÀ C

9

Vacant

10

CONGRÈS D

10

COLON SABADELL CHESSY E

 

GRUP III

 

GRUP IV

1

CASTELLAR B

1

MONTBUÍ

2

ULLASTRELL

2

VILAFRANCA D

3

TARADELL CENTELLES B

3

CAPELLADES

4

TERRASSA C

4

Vacant

5

PARETANA B

5

CERVELLÓ (1)

6

CASTELLAR C

6

NAVARCLES B

7

BARAD C

7

BALLSARENY SALLENT B

8

GRANOLLERS CANOVELLES C (3)

8

BARCELONA C

9

MONTMELÓ B

9

SÚRIA

10

CALDES MONTBUÍ B

10

Vacant

 

GRUP V

 

GRUP VI

1

SITGES C

1

PEÓN DOBLADO D

2

Vacant

2

COMTAL C

3

PALLEJÀ B

3

CADENA B

4

CASTELLDEFELS C

4

GAVÀ B

5

CORNELLÀ D

5

SANT FELIU C

6

PEÓN DOBLADO B

6

PEÓN NEGRO A

7

ONCE BCN (5)

7

L'ESPIGA DE LES CORTS C

8

VILADECANS B

8

FOMENT E

9

ESPLUGUENC

9

COLLBLANC B

10

SANT BOI D

10

MONTCADA B

 

GRUP VII

 

GRUP VIII

1

PEÓN DOBLADO C

1

CATALUNYA E

2

TRES PEONS H

2

MARAGALL B

3

SANT QUIRZE B

3

EDAMI

4

L'ESPIGA DE LES CORTS D

4

MOLLET C

5

PEONA I PEÓ E

5

Vacant

6

AGUSTÍ C

6

BADALONA C

7

SANT JOAN DESPÍ B

7

TRES PEONS G

8

LA LIRA D

8

GRAMENET C

9

SANT MARTÍ D

9

SANT ADRIÀ D

10

CONGRÈS C

10

SANT ANDREU D

 

(1) L'Equip del Cervelló té un jugador amb mobilitat reduida.

(3) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES  C disputarà els seus partits al local del Canovelles.

 (5) Els equips ONCE BCN (2ª categoria grup V) i ONCE BCN B (3ª categoria grup VII) jugaran tots els seus partits al seu local.
 

 

 

TERCERA CATEGORIA

   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

PINEDA B

1

CATALUNYA G

2

AMISTAT PREMIÀ C

2

AMISTAT PREMIÀ B

3

MASNOU C

3

MASNOU D

4

SANT JOSEP E

4

SANT JOSEP D

5

ARENYS DE MUNT C

5

VILA OLIMPÍCA B

6

PEÓN NEGRO B

6

JAKE D

7

ARGENTONA B

7

ARGENTONA C

8

MALGRAT B

8

LA LIRA F

9

MALGRAT C

9

SANT ADRIÀ E

10

VILASSAR DE MAR B

10

PEONA I PEÓ F

 

GRUP III

 

GRUP IV

1

MANLLEU B

1

VALL DEL TENES D

2

CARDEDEU B

2

BARAD D

3

SANT QUIRZE C

3

MOIÀ MOIANÈS C

4

MOLLET D

4

SANT MARTÍ E

5

FRANQUESES B

5

PARETANA C

6

CALLDETENES-VIC C

6

LLINARS D

7

BADIA C

7

BARBERÀ E

8

COLON SABADELL CHESSY F

8

BARCELONA D

9

L'ESTANY B

9

PEONA I PEO H

10

MANLLEU

10

CONGRES G

 

GRUP V

 

GRUP VI

1

SANTPEDOR D

1

OLESA B

2

VILAFRANCA F

2

VILAFRANCA E

3

IGUALADA B

3

PALLEJÀ C

4

CARDONA B

4

GAVÀ C

5

JOVIAT

5

Vacant

6

MONTBUÍ B

6

TORREBLANCA B

7

ATENEU IGUALADI

7

VILAFRANCA H

8

IGUALADA C

8

VILADECANS C

9

BERGUEDA B

9

Vacant

10

POBLA CLARAMUNT

10

SANT ANDREU E

 

GRUP VII

 

GRUP VIII

1

PEÓN DOBLADO E

1

VALL DEL TENES C

2

L'ESPIGA DE LES CORTS E

2

SANT CUGAT D

3

CENTRE CASTELLANO-LEONES

3

RUBINENCA C

4

ATENEU BARCELONÈS B

4

TERRASSA E

5

CERVELLÓ B

5

RIPOLLET B

6

GRAN PENYA D

6

VALLROMANES B

7

VILAFRANCA G

7

BARBERÀ D

8

ONCE BCN B (5)

8

GRANOLLERS CANOVELLES D (4)

9

ESPLUGUENC B

9

CASTELLAR D

10

SANT BOI E

10

CALDES MONTBUÍ C

 

GRUP IX

 

GRUP X

1

ATENEU HORTENC

1

CATALUNYA F

2

COMTAL D

2

MOLINS DE REI B

3

LA LIRA E

3

FOMENT F

4

MONTORNÈS B

4

ATENEU BARCELONÈS C

5

VILA OLÍMPICA C

5

CORNELLÀ E

6

PEÓN NEGRO C

6

GRAN PENYA C

7

TRES PEONS I

7

VILAFRANCA I

8

IDEAL CLAVÈ C

8

PEONA I PEÓ G

9

SANT ANDREU F

9

CAVALL BLANC VILADECANS

10

CONGRÈS E

10

CONGRÈS F

 

 (4) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES  D disputarà els seus partits al local del Canovelles. 

(5) Els equips ONCE BCN (2ª categoria grup V) i ONCE BCN B (3ª categoria grup VII) jugaran tots els seus partits al seu local.

 

Modificacions efectuades (caselles marcades en verd)

RONDA

DATA

   

1

21/01/2018

 

1-10  2-9  3-8  4-7  5-6

2

28/01/2018

 

10-6  7-5  8-4  9-3  1-2

3

04/02/2018

 

2-10  3-1  4-9  5-8  6-7

4

11/02/2018

 

10-7  8-6  9-5  1-4  2-3

5

18/02/2018

 

3-10  4-2  5-1  6-9  7-8

6

25/02/2018

 

10-8  9-7  1-6  2-5  3-4

7

04/03/2018

 

4-10  5-3  6-2  7-1  8-9

8

11/03/2018

 

10-9  1-8  2-7  3-6  4-5

9

18/03/2018

 

5-10  6-4  7-3  8-2  9-1