Publicació del Calendari Oficial dels grups de les comarques de Barcelona de La Lliga Catalana 2019:

 

PREFERENT

   
   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

ARENYS DE MUNT

1

TORRENEGRA

2

PENYA MOLLET

2

CATALONIA B

3

AMISTAT PREMIA

3

BERGUEDÀ

4

SANT BOI B

4

IGUALADA-ATENEU

5

MALGRAT

5

VILAFRANCA B

6

SANT MARTÍ B

6

CALAF

7

BADALONA

7

BALSARENY-SAL

8

MATARÓ

8

VILADECANS

9

CERDANYOLA MAT

9

GAVA

10

FOMENT C

10

TARADELL-CENT

       
 

GRUP III

 

GRUP IV

1

TORREBLANCA

1

LA LIRA B

2

CORNELLA B

2

ARAGONES

3

MOIÀ MOIANÈS

3

CATALUNYA C

4

CALLDETENES

4

MOLINS

5

SANT CUGAT B

5

MOLLET B

6

PARETANA

6

PEON DOBLADO

7

SABADELL C

7

PEONA I PEÓ C

8

LLINARS B

8

HOSPITALET

9

CERDANYOLA VALL B

9

SANT JOSEP B

10

RUBI

10

SANT ANDREU C

 

 

PRIMERA CATEGORIA

  
 
   
       
 

GRUP I

 

GRUP II

1

SANT MARTI D

1

ABRERA

2

PENYA MOLLET B

2

AVINYÓ

3

MOLI NOU

3

SANTPEDOR B

4

AGUSTI B

4

VALL DEL TENES

5

VILASSAR DE MAR

5

CASTELLET

6

ONCE

6

NAVARCLES

7

PINEDA

7

TONA

8

SANT ADRIA B

8

SABADELL E

9

ESPIGA CORTS B

9

L'ESTANY

10

TRES PEONS F

10

SANT JOAN VIL

       
 

GRUP III

 

GRUP IV

1

MONTORNES

1

GRAN PENYA B (8)

2

CARDEDEU

2

CONGRES B

3

SANT BOI LLUÇANES

3

PALLEJÀ

4

CALDES DE MONTB

4

PASSIÓ

5

FRANQUESES

5

ESCOLA BCN B

6

BARCELONA C

6

BARCELONA D

7

PEON NEGRO

7

OLESA

8

GRANOLLERS-CA B

8

SANT FELIU B

9

ESPIGA CORTS C

9

SITGES B

10

TRES PEONS E

10

VACANT

       
 

GRUP V

 

GRUP VI

1

SABADELL D

1

CERVELLO (1)

2

ATENEU COLON C

2

CORNELLA D

3

BARBERÀ C

3

LLINARS C

4

CASTELLAR

4

PRAT

5

SANT ANDREU D

5

FOMENT D

6

VALLROMANES

6

JAKE B

7

BARAD

7

CONGRES C

8

VACANT

8

COLLBLANC

9

LLAVANERES (6)

9

CASTELLDEFELS B

10

MONTMELO B

10

VILAFRANCA C

       
 

GRUP VII

 

GRUP VIII

1

COMTAL B

1

SANT MARTÍ C

2

CORNELLA C

2

CANET

3

SANT QUIRZE

3

CADENA (7)

4

SANT BOI C

4

PEONA I PEÓ D

5

TRES PEONS C

5

TRES PEONS D

6

PENYA RIBES

6

MARTORELL B

7

SANT JOAN DESPI 

7

ARGENTONA

8

IDEAL CLAVE B

8

ESPLUGUES

9

ATEN BARCELONÈS

9

VACANT

10

GRAMENET B

10

LA LIRA C

L’equip ONCE BCN (1ª categoria grup I) disputa tots els seus partits al seu local.

(1) L'Equip del CERVELLÓ té un jugador amb mobilitat reduida.

(2) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES B disputarà els seus partits al local del Canovelles.

(6) L'equip del LLAVANERES té un jugador amb mobilitat reduida.

(7) L'equip del CADENA té un jugador amb mobilitat reduida.

(8) L'equip del GRAN PENYA B té un jugador amb mobilitat reduida. 

 

SEGONA CATEGORIA

   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

MATARO B

1

VIC

2

ATENEU COLON D

2

RIPOLLET

3

CALELLA

3

MOIÀ MOIANÈS B

4

CERDANYOLA MAT B

4

MONTBUÍ

5

BADALONA

5

SANT CUGAT C

6

ARENYS MUNT B

6

VACANT

7

MASNOU B

7

BARAD B

8

AMISTAT DE PREMIA B

8

SANT B LLUÇANÈS B

9

VACANT

9

TERRASSA D

10

VILAFRANCA E

10

MARAGALL B

       
 

GRUP III

 

GRUP IV

1

SURIA

1

PARETANA B

2

CATALONIA C

2

PEON DOBLADO B

3

TARADELL-CEN B

3

SANT ADRIA C

4

CALDES DE MONTBUI B

4

CASTELLAR B

5

SANTPEDOR C

5

VILAFRANCA D

6

VACANT

6

NAVARCLES B

7

MANLLEU

7

POBLA CLARAMUNT

8

ULLASTRELL

8

VACANT

9

CERD. VALLES C

9

SANT JOSEP C

10

RUBINENCA B

10

LA LIRA D

       
 

GRUP V

 

GRUP VI

1

PEON DOBLADO C

1

COMTAL C

2

CORNELLA E

2

VACANT

3

CATALUNYA E

3

CADENA B

4

ESPLUGUENC

4

GAVÀ B

5

MARTORELL C

5

SANT FELIU C

6

SANT JOAN DESPÍ B

6

SANT ESTEVE

7

PEON NEGRO B

7

OLESA B

8

VILADECANS B

8

COLLBLANC B

9

CASTELLDEFELS C

9

SITGES C

10

BADIA B

10

FOMENT E

       
 

GRUP VII

 

GRUP VIII

1

JAKE C

1

TORRENEGRA B

2

PEONAI PEÓ E

2

EDAMI

3

PALLEJA B

3

CATALUNYA D

4

AGUSTI C

4

ESPIGA CORTS D

5

MOLLET D

5

MOLLET C

6

CASTELLBISBAL

6

VACANT

7

CONGRES D

7

CONGRES E

8

GRANOLLERS-CAN C

8

SANT ADRIA D

9

TERRASSA C

9

SANT ANDREU E

10

GRAMENET C

10

TRES PEONS G

       

(3) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES C disputarà els seus partits al local del Canovelles.

 

TERCERA CATEGORIA

   
 

GRUP I

 

GRUP II

1

MATARÓ C

1

JAKE E

2

SABADELL F

2

CONGRES F

3

CATALUNYA F

3

CATALUNYA G

4

CALLDETENES B

4

ATENEU BARC C

5

MALGRAT C

5

CASTELLAR C

6

ARENYS DE MUNT C

6

TORREBLANCA B

7

ARGENTONA B

7

PEONA I PEÓ F

8

AMISTAT PREMIÀ C

8

SANT ADRIA E

9

CABRERA DE MAR

9

SANT JOSEP D

10

VILASSAR DE MAR B

10

MATARO D

       
 

GRUP III

 

GRUP IV

1

ONCE BCN C (5)

1

PARETANA C

2

CARDEDEU B

2

BARAD C

3

LLINARS D

3

BARBERÀ E

4

ESPIGA CORTS E

4

VALL DEL TENES D

5

FRANQUESES B

5

LLIÇA DE VALL

6

PALAU AUSIT B

6

SANT MARTI E

7

PINEDA B

7

PINEDA C

8

PALAU AUSIT 

8

SANT QUIRZE C

9

L'ESTANY B

9

PEONA I PEÓ H

10

VACANT

10

LA LIRA E

       
 

GRUP V

 

GRUP VI

1

SANTPEDOR D

1

SANT MARTI F

2

VILAFRANCA F

2

EDAMI B

3

PEONS DEL BRUC

3

PALLEJÀ C

4

VALL DEL TENES B

4

GAVÀ C

5

CARDONA B

5

ESCOLA BCN

6

SANT ESTEVE B

6

VACANT

7

IGUALADA-ATENEU D

7

BARAD D

8

MOIA MOIANES C

8

IGUALADA-ATEN C

9

IGUALADA ATENEU B

9

MANLLEU B

10

JOVIAT

10

CABRERA DE MAR B

       
 

GRUP VII

 

GRUP VIII

1

JAKE D

1

ATENEU HORTENC

2

CORNELLA F

2

RIPOLLET B

3

CASTELLANO LEONES

3

BARBERÀ D

4

SANT BOI D

4

VALL DEL TENES C

5

CARDONA C

5

SANT CUGAT D

6

VILA OLIMPICA B

6

VALLROMANES B

7

BALSARENY-SA B

7

MASNOU C

8

PEON NEGRO C

8

GRANOLLERS CAN D

9

GRAN PENYA C

9

TERRASSA E

10

CERVELLO B

10

MALGRAT B

       
 

GRUP IX

 

GRUP X

1

COMTAL D

1

ONCE B

2

PENYA MOLLET C

2

PEON NEGRO D

3

CALELLA B

3

BERGUEDA B

4

GRAMENET D

4

PEONA I PEÓ G

5

VACANT

5

FOMENT F

6

MOLINS B

6

VACANT

7

CANET B

7

VIC B

8

IDEAL CLAVÈ C

8

SANT QUIRZE B

9

BARAD E

9

CAVALL BLANC VIL

10

RUBINENCA C

10

PEONS DEL BRUC B

       

(4) L'equip del GRANOLLERS-CANOVELLES D disputarà els seus partits al local del Canovelles. 

(5) Els equips ONCE BCN B I C (3ª categoria grup I I III) jugaran tots els seus partits al seu local.

 

SUB-12 PROMOCIÓ

   
 

PREFERENT

   

1

MONTORNES

   

2

JOVIAT

   

3

LLINARS

   

4

VACANT

   

5

MOLLET

   

6

PARETANA

   

7

VILAFRANCA

   

8

PEONA I PEÓ

   

9

SITGES

   

10

BADIA

   
       
       
 

GRUP I

 

GRUP II

1

MONTORNES B

1

PEON DOBLADO

2

SURIA

2

GRAN PENYA

3

LLINARS B

3

SANT ADRIA

4

GRAN PENYA B

4

CERD. VALLES

5

MALGRAT

5

SANT CUGAT

6

SANT CUGAT B

6

PEONA I PEÓ

7

PARETANA

7

FRAQUESES

8

PEONA I PEÓ B

8

VACANT

9

SITGES B

9

SITGES

10

BADIA B

10

VLAFRANCA B

RONDA

DATA

   

1

20/01/2019

 

1-10  2-9  3-8  4-7  5-6

2

27/01/2019

 

10-6  7-5  8-4  9-3  1-2

3

03/02/2019

 

2-10  3-1  4-9  5-8  6-7

4

10/02/2019

 

10-7  8-6  9-5  1-4  2-3

5

17/02/2019

 

3-10  4-2  5-1  6-9  7-8

6

24/02/2019

 

10-8  9-7  1-6  2-5  3-4

7

03/03/2019

 

4-10  5-3  6-2  7-1  8-9

8

10/03/2019

 

10-9  1-8  2-7  3-6  4-5

9

17/03/2019

 

5-10  6-4  7-3  8-2  9-1