PREFERENT
  GRUP I   GRUP II
1 ARENYS DE MUNT 1 ATENEU COLON B
2 FOMENT C 2 CATALÒNIA-JOVIAT B (1)
3 CERDANYOLA MATARÓ 3 SANT MARTÍ B
4 TORRENEGRA 4 ESCOLA BCN B
5 BADALONA 5 TARADELL-CENTELLES (2)
6 GRAMENET B 6 BALSARENY-SALLENT
7 CANET 7 CORNELLÀ
8 MALGRAT 8 GAVA
9 PALLEJÀ 9 VALL DEL TENES
10 PENYA MOLLET 10 IDEAL CLAVE
       
  GRUP III   GRUP IV
1 MOLINS DE REI 1 MOLI NOU
2 CORNELLÀ B 2 LA LIRA B
3 IGUALADA-ATENEU 3 BARCELONA C
4 HOSPITALET 4 TORREBLANCA
5 SANT CUGAT B 5 RUBINENCA
6 CALLDETENES 6 ATENEU COLON C
7 COLLBLANC 7 SANT ANDREU C
8 ESPIGA DE LES CORTS 8 MOLLET B
9 CERDANYOLA VALLÈS B 9 COR DE MARINA B
10 PARETANA 10 CATALUNYA C

 

(1) CATALONIA-JOVIAT B.

Adreça de joc de la Joviat: C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu

Observacions local del Catalònia: C/ Cintaires, s/n (Ateneu Les Bases) de Manresa. Els equips A (Segona Divisió) i Sub-12 juguen al local del Catalonia, Els equips B (Preferent), C (Segona) i D (Tercera) al local de la Joviat (C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu).

 

(2) L'equip del TARADELL-CENTELLES A juga al local del Centelles: C/ St. Joan 14 de Centelles. L'equp TARADELL-CENTELLES B juga al local del Taradell: Parc d'Esports, carrer La Raureda,1 darrera camp futbol (porta ferro blanca)

 

  PRIMERA  
  GRUP I   GRUP II
1 SABADELL D 1 BERGUEDÀ
2 SANT ADRIÀ C 2 AVINYÓ
3 ESPIGA CORTS B 3 TONA
4 BARCELONA D 4 ESTANY
5 VILASSAR DE MAR 5 VIC
6 PINEDA 6 ST JOAN DE VILATORRADA
7 SANT ADRIÀ B 7 NAVARCLES
8 AMISTAT DE PREMIÀ 8 MANLLEU
9 MASNOU B 9 SANT ESTEVE
10 MATARÓ B 10 SANTPEDOR B
       
  GRUP III   GRUP IV
1 MONTORNÈS 1 VILAFRANCA C
2 CARDEDEU 2 SANT FELIU B
3 PEON NEGRO 3 OLESA
4 CALDES DE MONTBUI 4 COMTAL C
5 LLINARS B 5 VACANT
6 SABADELL E 6 PASSIÓ
7 VACANT 7 GRAN PENYA B
8 GRANOLLERS-CAN. B (3) 8 SANT BOI B
9 AGUSTI B 9 SITGES
10 TRES PEONS E 10 JAKE B
       
  GRUP V   GRUP VI
1 CASTELLBISBAL 1 CASTELLDEFELS B
2 SANT ANDREU D 2 CORNELLÀ D
3 BARAD 3 PEON DOBLADO
4 VALLROMANES 4 ESPLUGUENC
5 FRANQUESES 5 PRAT
6 VACANT 6 CONGRÉS C
7 BARBERÀ C 7 CORNELLÀ C
8 MOLLET C 8 SANT MARTI C
9 SAN JOAN DESPÍ 9 MARTORELL B
10 TERRASSA C 10 LLINARS C
       
  GRUP VII   GRUP VIII
1 ESPLUGUES 1 CONGRÈS B
2 SANT ADRIÀ D 2 ATEN. BARCELONÈS
3 PEONA I PEÓ D 3 CADENA *
4 COMTAL B 4 COR DE LA MARINA C
5 TRES PEONS C 5 TRES PEONS D
6 RIPOLLET 6 ONCE (4)
7 LA LIRA C 7 ARGENTONA
8 MONTMELÓ B 8 PEONA I PEÓ C
9 CERD. VALLÈS C 9 SANT QUIRZE
10 CATALUNYA D 10 VACANT

 

 *L'equip de la Cadena té un esportista amb movilitat reduida.

 

(3) GRANOLLERS-CANOVELLES

Adreça de joc de Granollers: Casino de Granollers. Carrer d'Agustí Vinyamata, 21, de Granollers
Observacions local: Equip A juga al Casino Granollers Equips B-C-D a Canovelles Auditori Can Palots C/Barcelona 8 de Canovelles

 

(4) Tots els equips de l'ONCE juguen els seus matxs al seu local del C/ Sepúlveda 1 de Barcelona.

 

  SEGONA  
  GRUP I   GRUP II
1 CABRERA 1 VACANT
2 PEÓN NEGRO B 2 SANT BOI LLUCANES B
3 MALGRAT B 3 LLIÇÀ DE VALL
4 VACANT 4 CALDES DE MONTBUI B
5 BADALONA B 5 SANT CUGAT C
6 ARENYS DE MUNT B 6 PEONS DEL BRUC
7 LLAVANERES (6) 7 BARAD B
8 CERD.MATARÓ B 8 RUBINENCA B
9 CALELLA 9 MOIANÈS B 
10 AMISTAT DE PREMIA B 10 IDEAL CLAVE B
       
  GRUP III   GRUP IV
1 SANTPEDOR C 1 VILAFRANCA D
2 CATALÒNIA-JOVIAT C (1) 2 SANT ANDREU E
3 TARADELL-CENTELLES B (2) 3 POBLA DE CLARAMUNT
4 MONTBUI 4 TRES PEONS G
5 MANLLEU B 5 PARETANA B
6 SANTPEDOR D 6 CASTELLET 
7 NAVARCLES B 7 FOMENT E
8 ULLASTRELL 8 SANT BOI DE LLUÇANES
9 SURIA 9 AGUSTI C
10 VILAFRANCA E 10 PENYA MOLLET B
       
  GRUP V   GRUP VI
1 SANT JOAN DESPI B 1 VACANT
2 CORNELLA F 2 CERVELLO *
3 GAVA B 3 CADENA B
4 BADIA B 4 ABRERA
5 JAKE C 5 SANT FELIU C
6 CASTELLDEFELS C 6 CONGRES E
7 CORNELLÀ E 7 CASTELLAR
8 MARTORELL C 8 ESPIGA CORTS C
9 PEON DOBLADO C 9 SITGES B
10 VACANT 10 TRES PEONS F
       
  GRUP VII   GRUP VIII
1 PALAU AUSIT 1 SABADELL F
2 FOMENT D 2 EDAMI
3 PEONA I PEÓ E 3 ESPIGA CORTS D
4 TORRENEGRA B 4 PEÓN DOBLADO B
5 CONGRÈS D 5 FRANQUESES B 
6 ATENEU COLON D 6 GRAMENET C
7 LA LIRA D 7 PENYA RIBES
8 GRANOLLERS-CANOVELL (4) 8 SANT MARTÍ D
9 SANT QUIRZE B 9 PALLEJÀ B
10 VACANT 10 CATALUNYA E

 

(1) CATALONIA-JOVIAT C.

Adreça de joc de la Joviat: C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu

Observacions local del Catalònia: C/ Cintaires, s/n (Ateneu Les Bases) de Manresa. Els equips A (Segona Divisió) i Sub-12 juguen al local del Catalonia, Els equips B (Preferent), C (Segona) i D (Tercera) al local de la Joviat (C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu).

 

(2) TARADELL-CENTELLES

*L'equip del Cervelló té un esportista amb movilitat reduida.

 

  TERCERA  
  GRUP I   GRUP II
1 ARGENTONA C 1 ATENEU COLON E
2 MATARO D 2 MIR
3 VACANT 3 SANT MARTÍ E
4 PINEDA C 4 CASTELLAR B
5 BADALONA C 5 TRES PEONS I
6 PINEDA B 6 CASTELLAR C
7 ARGENTONA B 7 LA LIRA E
8 SANT BOI C 8 PEONA I PEÓ F
9 CALELLA B 9 COR DE LA MARINA D
10 VILASSAR DE MAR B 10 HORTENC
       
  GRUP III   GRUP IV
1 MOLI NOU B 1 CASTELLBISBAL B
2 GRAN PENYA C 2 BARAD C
3 ESPIGA DE LES CORTS E 3 PEONA I PEO H
4 ESPLUGUENC B 4 TORREBLANCA B
5 JAKE D 5 PARETANA C
6 PALAU TORDERA 6 RIPOLLET B
7 ATENEU BARCELONES B  7 BARBERÀ D
8 IGUALADA-ATENEU C 8 MONTMELÓ C
9 VACANT 9 VALL DEL TENES B
10 LLINARS D 10 LLINARS E
       
  GRUP V   GRUP VI
1 CARDONA B 1 CASTELLDEFELS D
2 CATALONIA-JOVIAT D (1) 2 EDAMÍ B
3 TONA B 3 GAVA C
4 ESTANY B 4 COMTAL D
5 SANT CUGAT E 5 VACANT
6 MANLLEU B 6 MIR B
7 BALSARENY-SALLEN B 7 BARAD D
8 BERGUEDÀ B 8 SANT BOI D
9 VACANT 9 PALLEJÀ C
10 CARDONA C 10 CATALUNYA F
       
  GRUP VII   GRUP VIII
1 BARCELONA E 1 CAVALL DEL CONGOST
2 CERVELLO B 2 MONTORNES B
3 PEON NEGRO C 3 IGUALADA ATENEU B
4 MOIA MOIANES C 4 VILA OLIMPICA B
5 JAKE E 5 SANT CUGAT D
6 CONGRÉS F 6 VACANT
7 GRAN PENYA E 7 BARBERA E
8 PEONA I PEO G 8 GRANOLLERS CANOVELLES D (4)
9 MATARÓ C 9 VALL DEL TENES C
10 ONCE B (4) 10 TERRASSA D
       
  GRUP IX   GRUP X
1 EL PRAT B 1 IGUALADA ATENEU D
2 SANT ANDREU F 2 PALAU TORDERA B
3 ESCACS I MAT 3 VACANT
4 TORREBLANCA C 4 VALLROMANES B
5 TRES PEONS H 5 BADIA C
6 MOLINS DE REI B 6 HORTENC B
7 GRAN PENYA D 7 FOMENT F
8 MOLLET D 8 MOLLET E
9 CEDANYOLA VALLES D 9 SANT QUIRZE C
10 SITGES D 10 TERRASSA E
       
  GRUP XI    
1 PEONS DEL BRUC B    
2 SANT ADRIÀ E    
3 TORREBLANCA D    
4 PEON NEGRO D    
5 MARAGALL B    
6 CONGRES G    
7 LA LIRA F    
8 RUBINENCA C    
9 SITGES C    
10 IDEAL CLAVE C    

 

(1) CATALONIA-JOVIAT D.

Adreça de joc de la Joviat: C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu

Observacions local del Catalònia: C/ Cintaires, s/n (Ateneu Les Bases) de Manresa. Els equips A (Segona Divisió) i Sub-12 juguen al local del Catalonia, Els equips B (Preferent), C (Segona) i D (Tercera) al local de la Joviat (C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu).

 

  SUB-12 PROMOCIÓ
  GRUP I
1 MONTORNES SUB-12
2 GRAN PENYA SUB-12
3 PEONA I PEO SUB-12
4 SANT CUGAT SUB-12
5 VILAFRANCA SUB-12
6 PARETANA SUB-12
7 CATALONIA-JOVIAT SUB-12 (1)
8 MOLLET SUB-12
9 SITGES SUB-12
10 LLINARS SUB-12
   
   
  GRUP II
1 CASTELLDEFELS SUB-12
2 MONTORNES SUB-12
3 PEON DOBLADO SUB-12
4 SITGES SUB-12 C
5 SANT CUGAT SUB-12 B
6 PARETANA SUB-12 B
7 CERD. VALLES SUB-12
8 PEONA I PEÓ SUB-12 B
9 SITGES SUB-12-B
10 VILAFRANCA SUB-12 B

 

(1) CATALONIA-JOVIAT SUB-12.

Adreça de joc del Catalònia: C/ Cintaires, s/n (Ateneu Les Bases) de Manresa
Observacions local: Els equips A (Segona Divisió) i Sub-12 juguen al local del Catalonia, Els equips B (Preferent), C (Segona) i D (Tercera) al local de la Joviat (C/ Folch i Torres, 5-13 xamfrà Passeig del Riu).

 

QUADRE PER A GRUPS DE 10 EQUIPS

RONDA    
1  19/01/2020 1-10  2-9  3-8  4-7  5-6
2  26/01/2020 10-6  7-5  8-4  9-3  1-2
3  02/02/2020 2-10  3-1  4-9  5-8  6-7
4  09/02/2020 10-7  8-6  9-5  1-4  2-3
5  16/02/2020 3-10  4-2  5-1  6-9  7-8
6  23/02/2020 10-8  9-7  1-6  2-5  3-4
7  01/03/2020 4-10  5-3  6-2  7-1  8-9
8  08/03/2020 10-9  1-8  2-7  3-6  4-5
9  15/03/2020 5-10  6-4  7-3  8-2  9-1