Atès el resultat de la rifa de l'ONCE del dia 9 d'abril (93894), els equips que estaven considerats parells actuaran als seus partis com a locals.

El resultat de l'aparellament es el següent:

                                              PRIMERA DIVISIÓ                                              

LOCAL                                                                                                 VISITANT

LLEIDA                                                                                           TRES PEONS

                                                             

                                              SEGONA DIVISIÓ                                               

LOCAL                                                                                                 VISITANT

SANT FELIU                                                                            SANT ANDREU B

VILAFRANCA                                                                              LA COLMENA

                                                             

                                         CATEGORIA PREFERENT                                         

LOCAL                                                                                                 VISITANT

GUIXOLENC                                                                                 ESCACS REUS

BALSARENY-SALLENT                                                                  MARAGALL

VALLFOGONA                                                                                      LA LIRA

                            Descansa : GRANOLLERS-CANOVELLES                            

                                                             

                                          PRIMERA CATEGORIA                                           

LOCAL                                                                                                 VISITANT

PEONA I PEO C                                                                          CATALONIA B

PONTS                                                                                               MOLLET B

MONTCADA B                                                                                   HORTENC

                                    Descansa : BARCELONES SUD                                    

                                                             

                                           SEGONA CATEGORIA                                           

LOCAL                                                                                                 VISITANT

TONA-CREMA                                                                                       OLOT C

SANTA EUGENIA B                                                                   GRAN PENYA B

BALAGUE B                                                                        ATENEU COLON D

ESCOLA SALOU                                                                        SANT MARTI F

          Descansan : L'ESTANY, JAKE C, SANT MARTI D i MASNOU B          

                                                             

                                           TERCERA CATEGORIA                                           

LOCAL                                                                                                 VISITANT

SANT FELIU C                                                                                    LA LIRA C

LA LIRA D                                                                                    MONTORNES

CALELLA                                                                                   MARTORELL D

FOMENT MARTINENC F                                                             TORNABOUS

                Descansan : SANTA PAU, RIPOLLET B, CALAFELL B i CORNELLA D           

Barcelona, 10 d'abril de 2013.

Podeu veure el reportatge del Campionat d'edats de Catalunya 2013 (Categories de sub-8 a sub-18) que es va emetre el dia 2 d'abril al programa Zona UFEC del canal Esport3

 

Aquesta tarda (dilluns dia 8 d'abril) es farà el sorteig públic a la seu de la Federació a Barcelona a les 19 hores per determinar els aparellaments dels partits de la primera eliminatòria de les Finals Catalanes del Campionat de Catalunya d'Equips 2013. El sorteig determinarà els adversaris i si són parells o senars. El sorteig de la ONCE del dia següent (dimarts dia 9 d'abril) determinarà els equips que són locals i els que són visitants.

Els equips que han confirmat la seva participació són:

Llegeix més...