Cls. | T. | Jugador | elo | grup | Fed | Club | Pts | Abs. | Trams |
1 | GM | Lopez Martinez Josep Manuel | 2535 | CAT | Scc Sabadell | 7½ | 25 | ||
2 | GM | Munoz Pantoja Miguel | 2455 | CAT | Cerdanyola Vallès | 7½ | 20 | ||
3 | GM | Perez Mitjans Orelvis | 2483 | CAT | Montcada | 7 | 16 | ||
4 | GM | Peralta Fernando | 2626 | ARG | Cerdanyola V. | 7 | 13 | ||
5 | FM | Gonzalez Perez Arian | 2462 | CUB | Sant Andreu | 6½ | 10 | ||
6 | GM | Cruz Cristhian | 2499 | PER | E.E.B. | 6 | 8 | ||
7 | IM | Panelo Marcelo | 2426 | ARG | Sant Josep | 6 | 6 | ||
8 | GM | Narciso Dublan Marc | 2542 | CAT | Barberà | 6 | 4 | ||
9 | IM | Rojas Keim Luis | 2417 | CHI | Scc Sabadell | 6 | 2 | ||
10 | IM | Gonzalez Rodriguez Jorge A. | 2374 | A | COL | Lleida | 6 | 1 | 10 |
11 | IM | Vehi Bach Victor Manuel | 2321 | A | CAT | Montcada | 6 | 8 | |
12 | FM | Fernandez Cazorla Antonio | 2205 | B | CAT | Cerdanyola Vallès | 6 | 10 | |
13 | IM | Valdes Leonardo | 2436 | CRC | Foment | 5½ | |||
14 | IM | Vidarte Morales Arturo | 2347 | A | CAT | Montcada | 5½ | 6 | |
15 | IM | Lorenzo De La Riva Lazaro | 2423 | CAT | Sant Josep | 5½ | |||
16 | FM | Gomez Jurado Luis Alberto | 2273 | B | CAT | Montcada | 5½ | 8 | |
17 | FM | Ruiz Mata Oscar | 2309 | A | CAT | Sant Martí | 5½ | 4 | |
18 | Ruiz Molina Gabriel | 2002 | C | CAT | Canet | 5½ | 10 | ||
19 | IM | Perpinya Rofes Lluis Maria | 2400 | CAT | Scc Sabadell | 5 | |||
20 | Rodriguez Sorribes Jordi | 2153 | B | CAT | Catalònia | 5 | 6 | ||
21 | Ventura Bolet Maxim | 2037 | C | CAT | Vila Olímpica | 5 | 8 | ||
22 | FM | Gonzalez Raul Omar | 2256 | B | CAT | Scc Sabadell | 5 | 4 | |
23 | MK | Langa Ramiro Ricard | 2074 | C | CAT | Jake | 5 | 6 | |
24 | Garriga Cazorla Pere | 2087 | C | CAT | Mollet | 5 | 4 | ||
25 | Rosa Pernio Mario | 1969 | D | CAT | Canet | 5 | 10 | ||
26 | MK | Herms Agullo Jordi | 2143 | C | CAT | Granollers-Canovelles | 5 | 2 | |
27 | Fernandez Muixi Francesc | 2127 | C | CAT | Reus Deportiu | 5 | 1 | ||
28 | Jimenez Martinez Javier | 1955 | D | CAT | Jake | 5 | 8 | ||
29 | Oset Teixidor Guerau | 1998 | D | CAT | Montcada | 5 | 6 | ||
30 | Parra Bola Jose Maria | 1984 | D | CAT | Les Franqueses | 5 | 4 | ||
31 | Martinez Pla Xavier | 1954 | D | CAT | Tres Peons | 4½ | 2 | ||
32 | Vila Seuba Joan Carles | 1970 | D | CAT | Sant Joan V. | 4½ | 1 | ||
33 | Moreno Gelabert Josep M. | 1843 | E | CAT | Canet | 4½ | 10 | ||
34 | Nadal Fajardo Ricard | 1932 | D | CAT | E.E.B. | 4½ | |||
35 | Argemi Camp Jaume | 1763 | E | CAT | Vall Del Tenes | 4½ | 8 | ||
36 | Ribes Cabrera Josep Lluis | 1961 | D | CAT | Hospitalet Infant | 4 | |||
37 | Badosa Romanyo Albert | 1928 | D | CAT | Santa Pau | 4 | |||
38 | Ayats Llobera Gerard | 1837 | E | CAT | Llinars Del Vallès | 4 | 6 | ||
39 | Cornejo Vera Danilo | 1835 | E | CAT | Mollet | 4 | 4 | ||
40 | Valarezzo Ricard Pedro | 1912 | D | CAT | Castelldefels | 4 | |||
41 | Arahuete Marti Manuel | 1912 | D | CAT | Granollers-Canovelles | 4 | |||
42 | Garcia Garrido Enric | 1923 | D | CAT | Peona I Peó | 4 | |||
43 | Gallardo Bernal Enric | 1979 | D | CAT | Mollet | 4 | |||
44 | Garcia Ruiz Adrian | 1814 | E | CAT | Jake | 4 | 2 | ||
45 | Gallegos Gomez Jacinto | 1756 | E | ESP | Espanya | 4 | 1 | ||
46 | Salazar Navas Josep | 1816 | E | CAT | Jake | 4 | |||
47 | Maynat Diaz Jose Antonio | 1905 | D | CAT | Canet | 3½ | |||
48 | Cordomi Forns Francesc | 1881 | D | CAT | Vall Del Tenes | 3½ | |||
49 | Lacureanu Vasile | 1974 | D | CAT | Granollers-Canovelles | 3½ | |||
50 | Rios Berral Javier | 1883 | D | CAT | Sant Martí | 3½ | |||
51 | Segura Cardenete Roberto | 1604 | F | CAT | Calafell | 3½ | 10 | ||
52 | Garcia Punzano Josep Lluis | 1741 | E | CAT | Jake | 3½ | |||
53 | Boixader Arbo Xavier | 1690 | F | CAT | Scc Sabadell | 3 | 8 | ||
54 | Martinez Perez Sergio | 1722 | E | CAT | Scc Sabadell | 3 | |||
55 | Ventura Fontanet Jaume | 1762 | E | CAT | Vila Olímpica | 3 | |||
56 | Farre Muntaner Jose R. | 1673 | F | CAT | Vallromanes | 2½ | 6 | ||
57 | Olive Torras Ricard | 1604 | F | CAT | Scc Sabadell | 2½ | 4 | ||
58 | Garriga Sole Pere | 1513 | F | CAT | Mollet | 2½ | 2 | ||
59 | Parra Ordorika Gorka | 1696 | F | CAT | Les Franqueses | 2½ | 1 | ||
60 | Sentis Baena Samuel | 1600 | F | CAT | Scc Sabadell | 2 | |||
61 | Juanico Rull Guillem | 1600 | F | CAT | Scc Sabadell | 2 |